Moderator/ica: storm_raider

 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:14 pm

Dominirali smo citavu tekmu koje uzivo gledao zna,trebali smo zabit jos 2/3 gola ali sutevi su bili prelosi.Sipovic zvjer kakva borba,Kemo odlican takodjer.
Zadnja izmjena: Riki1921, dana/u sub sep 21, 2019 11:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:15 pm

CURVA je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:22 pm
PlaviVlak je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:18 pm
Kospa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:11 pm
Ramovic jedna karna obicna, bez truni motiva i zalaganja igra frajer, bio mi je najdrazi igrac sad mi je fuj. Alispahic da nije zabio bio bi najlosiji, ovako je igrac odluke. Onaj Pavic nije normalan majke mi, je li moguce da je mrtva egzistencija bolja od njega... nek se ubije odma. Meni najbolji Veseli, Ermin i Sipa.
Sve u svemu jako vazna pobjeda, moze puno bolje i bice aBd...
Ramović bez zalaganja?? Promijenio ritam utakmice u našu korist totalno, namjestio Boji šansu nakon sjajnog prodora, lijepa akcija sa Štilićem, puno više uradio od Ermina Zeca za puno manje vremena.
Ali nije smio ono fuliti ali nema veze dobro je ispalo .Sad fakat imamo napad za 10 ,Ermin,Stila,Ramovic,Veseli i Krpic nrgo ljudi sta se sa Osmankovicem desava :klanjase2:
Bitna je priprema za tekmu
slika
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:15 pm

Kaze zizovic kako je ocekivao da ce nasa ekipa pasti u drugom poluvremenu, tj. da su to ocekivali i tako pripremali utakmicu. Ne kontam :D
Druga stvar, posto sam gledoa utakmicu na tvu, moram primijetiti krkane sa zapada. Da bog sacuva kakvi su ono urlici i kakve su ono psovke prema zizovicu. Problem je jer dolazi sa zapada gdje navodno treba biti neka gospoda i stvarno j ruzno ono slusati
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:16 pm

Vala Zec veceras ni kopacke nije pogodio a kamo li sta vise. Stoperi odlicni.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:20 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:15 pm
Kaze zizovic kako je ocekivao da ce nasa ekipa pasti u drugom poluvremenu, tj. da su to ocekivali i tako pripremali utakmicu. Ne kontam :D
Druga stvar, posto sam gledoa utakmicu na tvu, moram primijetiti krkane sa zapada. Da bog sacuva kakvi su ono urlici i kakve su ono psovke prema zizovicu. Problem je jer dolazi sa zapada gdje navodno treba biti neka gospoda i stvarno j ruzno ono slusati
cekaj, zelis reci da je zizovic zasluzio prijatan docek na stadionu? onda ti ocekujes da fedja dudic bude docekan kao heroj kad budemo igrali sa velezom na grbavici...

ovakvi treneri, i slicni njima ne zasluzuje nikakav respekt od nas navijaca... i treba ih prozivati kad je god moguce... mada nacin kako to radi gospoda je i meni diskutabilna... treba znati izprovocirati takve trenere... vidjecemo kako ce se dudic provesti na grbavici...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:21 pm

Užasna utakmica naših. Najlošija ove sezone. U rangu najlošijih kada smo svi kukali ma "sportski segment".
Pojedinačno jedino zadovoljili Veseli, Sipa i Kemo. Svaka čast.
Ostalo ništa.
Očito im derbi udario u glavu i što prije ih treba Amar spustiti, jer ovo ne liči ni na šta.
Radnik užasan. Ozbiljna ekipa bi im par komada strpala do poluvremena.
Razočaran sam odnosom Ramovića i Zajmovića.
Zajmović ušao u 84.min i ostavi Pavića 3 na 1 dok se on šetka nazad sa noge na nogu ko da skip radi. Nikad, nikad mi više ne bi zaigrao.
Rama isto nezainteresovan.
Zamisli udješ u 84.min, imaš 6-7 minuta igre i ti se sa noge na nogu vraćaš nazad, bezvoljno. Dakle problem u glavi, ne igrački. Da ponovim, sutra bi mu dao do znanja da traži novi klub.
Još je žalosno da je Stanić za onog Pavića, Marselo. Pavić u rangu Mehremića iz najgorih dana.
Sreća pa smo dobili. Ako ovako nastavimo, neće na dobro. Moram kod sebe spustiti rejting ovoj ekipi. Bio sam ih precjenio u svom shvatanju.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:23 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:20 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:15 pm
Kaze zizovic kako je ocekivao da ce nasa ekipa pasti u drugom poluvremenu, tj. da su to ocekivali i tako pripremali utakmicu. Ne kontam :D
Druga stvar, posto sam gledoa utakmicu na tvu, moram primijetiti krkane sa zapada. Da bog sacuva kakvi su ono urlici i kakve su ono psovke prema zizovicu. Problem je jer dolazi sa zapada gdje navodno treba biti neka gospoda i stvarno j ruzno ono slusati
cekaj, zelis reci da je zizovic zasluzio prijatan docek na stadionu? onda ti ocekujes da fedja dudic bude docekan kao heroj kad budemo igrali sa velezom na grbavici...

ovakvi treneri, i slicni njima ne zasluzuje nikakav respekt od nas navijaca... i treba ih prozivati kad je god moguce... mada nacin kako to radi gospoda je i meni diskutabilna... treba znati izprovocirati takve trenere... vidjecemo kako ce se dudic provesti na grbavici...
Ne, ne. Ja sam samo htio reci kako mi je to ''ruzno'' ili kako da se izrazim jer dolazi sa zapada. Zizovic odavno zasluzuje da ga se razapne za svako ono njegovo mahanje i skakanje uz aut liniju
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:25 pm

Al Sipa veceras na spidari, pade brat reko polomio rebra u najmanju ruku kad brat odradi dva skleka i ustade i ono ganjaje lopte svaka cast to se trazi od igraca Zeljeznicara
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:26 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:51 pm
Kospa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:35 pm
PlaviVlak je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:18 pm

Ramović bez zalaganja?? Promijenio ritam utakmice u našu korist totalno, namjestio Boji šansu nakon sjajnog prodora, lijepa akcija sa Štilićem, puno više uradio od Ermina Zeca za puno manje vremena.
Lik se setka ko rekreativac, prolaze pored njega igraci, utrcavaju on ni qrcom da makne. Veseli jbt sa desnog krila na lijevo trci da zatvara. Cuj vise uradio nego Zec??? daj nemoj me nasmijavati lik zicere fula...
Baš ti se nešto zamjerio, pa si ga tako uzeo na zub. Evo da te ne nasmijavam više, reci mi, pokaži mi, kako god, šta je to Ermin Zec uradio dobro večeras? Ramović je namjestio čistu šansu Boji nakon sjajnog prodora, jako lijepa akcija sa Štilom koju je Veseli zeznuo i promašio je veliku šansu.
Odma ljudi kontaju neko se nekom zamjerio. Na derbiju mali govori ko je najbolji igrac Zelje, reko sacekaj sine nije jos usao u igru zove se Sinan. Zamjerio mi se sto nije isti igrac od prije godinu dana. Nema borbenosti, nonsalantno se ponasa, malo se i zapustio... meni je on drag ali Zelju volim, ako ce ovako nastaviti nije dobro. Ermin je doktor igre, samo nema sa kim igrati, pritiskao, uzimao lopte. Sto nasim veznjacima treba tri pasa Ermin predribla i potezom jednim prebaci loptu na stranu ali dzaba kad se kugla zemaljska zaustavi kad lopta do nasih bekova dodje. U prvih 10 minuta namjestio je Krpi samo da pruzi nogu i ubaci u go itd.

Ne znam mozda evo sad sa tv-a bude drugacije al sa sjevera sam ga pratio decko mora pristup mijenjati podhitno.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:27 pm

cikazubo je napisao/la:
sub sep 21, 2019 9:15 pm
mali plavisa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 9:11 pm
Elegant je napisao/la:
sub sep 21, 2019 8:42 pm


Vece je ptianje sta oni rade za vrijeme pazuze i generalno na treninzima, da li imaju neku fizicku aktivnost, teretanu mimo kluba da pored toga u privatno vrijeme nesto upraznjavaju.

Amara to treba pitati sta rade u klubu i na treninzima, a privatno znamo da se vucaraju po šlaufovima, kafanama, nocnom zivotu. Cast pojedincima tipa Krpica.
Stidi se svojih lazi,dvojica cuclaju crijevo od cijele ekipe
A sta su cuclali u Bihacu do 5 ujutro ?
Pa pivo kao i svaki normalan muskarac kad izadje u provod 😃Samo nek cuclaju kad bi dudlali onda bi problem bio! :zeljeznicar1:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:29 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:25 pm
Al Sipa veceras na spidari, pade brat reko polomio rebra u najmanju ruku kad brat odradi dva skleka i ustade i ono ganjaje lopte svaka cast to se trazi od igraca Zeljeznicara
Hahaha kralj, al sprint i uklizavanje mu je bio hajlajt veceri. On i Kemica mashala ne ureklo se
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:30 pm

Minjore je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:16 pm
Vala Zec veceras ni kopacke nije pogodio a kamo li sta vise. Stoperi odlicni.
Upravo to, po meni je večeras sve pogrešno uradio. Usporavao ekipu, pasovi pogrešni, nekoliko puta i višak potez.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:32 pm

Kemo,Dado,Mesa,tri igraca preko kojih se Amar popisao po svim njegovim hejterima,a do kraja sezone ce se i posrati po njima.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:35 pm

Qooler je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:21 pm
Užasna utakmica naših. Najlošija ove sezone. U rangu najlošijih kada smo svi kukali ma "sportski segment".
Pojedinačno jedino zadovoljili Veseli, Sipa i Kemo. Svaka čast.
Ostalo ništa.
Očito im derbi udario u glavu i što prije ih treba Amar spustiti, jer ovo ne liči ni na šta.
Radnik užasan. Ozbiljna ekipa bi im par komada strpala do poluvremena.
Razočaran sam odnosom Ramovića i Zajmovića.
Zajmović ušao u 84.min i ostavi Pavića 3 na 1 dok se on šetka nazad sa noge na nogu ko da skip radi. Nikad, nikad mi više ne bi zaigrao.
Rama isto nezainteresovan.
Zamisli udješ u 84.min, imaš 6-7 minuta igre i ti se sa noge na nogu vraćaš nazad, bezvoljno. Dakle problem u glavi, ne igrački. Da ponovim, sutra bi mu dao do znanja da traži novi klub.
Još je žalosno da je Stanić za onog Pavića, Marselo. Pavić u rangu Mehremića iz najgorih dana.
Sreća pa smo dobili. Ako ovako nastavimo, neće na dobro. Moram kod sebe spustiti rejting ovoj ekipi. Bio sam ih precjenio u svom shvatanju.
Ekipa koju je trnava izbacila na penale, trebali sa koseva neporazeni otici, proslu kuci nadigrali Zrinju...

Mislim da smo fino igrali, samo je realizacija falila. Imali smo dobrih prilika. Oni nama nista nisu napravili.

Radnik tradicionalno neugodna ekipa godinama. Ovo je odlicno protiv njih.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:36 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:25 pm
Al Sipa veceras na spidari, pade brat reko polomio rebra u najmanju ruku kad brat odradi dva skleka i ustade i ono ganjaje lopte svaka cast to se trazi od igraca Zeljeznicara
On svaku tekmu fasuje.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:36 pm

Onog malog Subašića što prije u prvi tim. Ne može biti gori od Pavića. Ja sam u Pavića imao vjere, al večeras je bio užasan.
Samo štoperi i Veseli odigrali OK. Ostalo niko. Erić je imao malo posla, ali i on je OK, večeras. Ova ekipa može bolje, jaki su na sredini, samo večeras su bili užasni, najviše u iznošenju lopte smo bili totalna katastrofa. Problem nije kvalitete već pristupa utakmici.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:38 pm

Qooler je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:36 pm
Onog malog Subašića što prije u prvi tim. Ne može biti gori od Pavića. Ja sam u Pavića imao vjere, al večeras je bio užasan.
Samo štoperi i Veseli odigrali OK. Ostalo niko. Erić je imao malo posla, ali i on je OK, večeras. Ova ekipa može bolje, jaki su na sredini, samo večeras su bili užasni, najviše u iznošenju lopte smo bili totalna katastrofa. Problem nije kvalitete već pristupa utakmici.
Haj jos jednom napisi da utvrdimo :D
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:40 pm

Neraaa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 8:16 pm
Raptor44 je napisao/la:
sub sep 21, 2019 8:05 pm
Neraaa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 7:53 pm
Zar je moguće da u 2019. godini se utakmica ne može gledati na internetu? I savezu, i generalnom sponzoru lige i BHT-u sjecam se familije... Angolska druga liga se može gledati ali PREMIJER LIGA ne, heej gdje je Angola odmakla nama, ne možemo ih stici za 200 godina
Ima ako platiš, kao i mi ostali jbg.
E bas cu se informisati sljedeće sedmice kako to ide za inostranstvo. Zeldac me zabolio koliko sam se iznervirao...
Nerra javi mi se u pp
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:40 pm

Jel moguce da onog momka ispeglase za baklju na istoku
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:42 pm

Minjore je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:40 pm
Jel moguce da onog momka ispeglase za baklju na istoku
Koga je peglao?
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija