Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:33 pm

Kospa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:11 pm
Onaj Pavic nije normalan majke mi, je li moguce da je mrtva egzistencija bolja od njega... nek se ubije odma.
A ko je asistirao Meši ? :kafa:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:35 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:18 pm
Kospa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:11 pm
Ramovic jedna karna obicna, bez truni motiva i zalaganja igra frajer, bio mi je najdrazi igrac sad mi je fuj. Alispahic da nije zabio bio bi najlosiji, ovako je igrac odluke. Onaj Pavic nije normalan majke mi, je li moguce da je mrtva egzistencija bolja od njega... nek se ubije odma. Meni najbolji Veseli, Ermin i Sipa.
Sve u svemu jako vazna pobjeda, moze puno bolje i bice aBd...
Ramović bez zalaganja?? Promijenio ritam utakmice u našu korist totalno, namjestio Boji šansu nakon sjajnog prodora, lijepa akcija sa Štilićem, puno više uradio od Ermina Zeca za puno manje vremena.
Lik se setka ko rekreativac, prolaze pored njega igraci, utrcavaju on ni qrcom da makne. Veseli jbt sa desnog krila na lijevo trci da zatvara. Cuj vise uradio nego Zec??? daj nemoj me nasmijavati lik zicere fula...
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u sub sep 21, 2019 10:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:35 pm

Maestralna partija Veselinovića!
Ubjedljivo najbolji i najagilniji večeras.
Koliko je samo lik pretrčao, predriblao, valja one njihove ko levate, doktorska partija.
Zadovoljan pobjedom, igra okej, ali se moramo trznuti dok nije začepilo...

Od mene glasovi idu Veselinoviću i Sipoviću. Enes je lud definitivno :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:39 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:35 pm
Maestralna partija Veselinovića!
Ubjedljivo najbolji i najagilniji večeras.
Koliko je samo lik pretrčao, predriblao, valja one njihove ko levate, doktorska partija.
Zadovoljan pobjedom, igra okej, ali se moramo trznuti dok nije začepilo...

Od mene glasovi idu Veselinoviću i Sipoviću. Enes je lud definitivno :D
Veseli da je dodavao na vrijeme loptu, mogao je imati tri asistencije večeras. Baš me iznervira njegova sebičnost i peljanje lopte.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:42 pm

Pitari stvarno imaju dobru ideju, neka barem nesto dobro i od njih dodje....Sa kupljenom kartom sa gostovanja,
dobijas pozivnicu, odnosno, besplatnu kartu za narednu domacu utakmicu...Vrijedno paznje....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:43 pm

Naredno kolo opet kuci - Zvijezda, a onda Tuzla, mogao bi Amar da odmori neke protiv Zvijezde a da budu spremni za ove Azmirove.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:45 pm

Sve je jasno kao noć i dan
Da sa tobom Željo ubija
Sve što radiš Amare
Taman je, taman je

:violina:
1987
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:48 pm

Bespotrebno eksperimentisanje sa Veselim na desnoj strani, imao je on par bljeskova u prvom poluvremenu ali nije to to, sudarao se sa Stevanovićem koji je također jako loš bio u prvom poluvremenu. Čim je Veseli prešao na lijevu stranu sve je leglo na svoje mjesto. Trenutno nam je on jedini igrač koji probija jedan na jedan, jedan na dva, pa i jedan na tri u nekim situacijama.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:49 pm

Sve što smo u prvom poluvremenu uradili bilo je zahvaljujući Veselom.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:50 pm

Dobra tekma, realizacija 0. Da je realizacija bolja komotno bi vodili sa 3-0. Centarsutevi su nam takodjer ocajni. A svaki korner radnika strepim.

Posjeta katastrofalna.

Sve u svemu dobro smo igrali ali realizacija mora biti bolja.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:51 pm

CURVA je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:49 pm
shzna je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:45 pm
Sve je jasno kao noć i dan
Da sa tobom Željo ubija
Sve što radiš Amare
Taman je, taman je

:violina:
Ali fakat sa ovakom ekipom biti drugi :klanjase2: bez poraza
Ma realno, napravio je Brko sebi strašnu ekipu. Pogledaj vezni red, strahota. Fali još klasan bek i klasno krilo.

Naprijed Željo ljubavi moja!
1987
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:51 pm

Kospa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:35 pm
PlaviVlak je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:18 pm
Kospa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:11 pm
Ramovic jedna karna obicna, bez truni motiva i zalaganja igra frajer, bio mi je najdrazi igrac sad mi je fuj. Alispahic da nije zabio bio bi najlosiji, ovako je igrac odluke. Onaj Pavic nije normalan majke mi, je li moguce da je mrtva egzistencija bolja od njega... nek se ubije odma. Meni najbolji Veseli, Ermin i Sipa.
Sve u svemu jako vazna pobjeda, moze puno bolje i bice aBd...
Ramović bez zalaganja?? Promijenio ritam utakmice u našu korist totalno, namjestio Boji šansu nakon sjajnog prodora, lijepa akcija sa Štilićem, puno više uradio od Ermina Zeca za puno manje vremena.
Lik se setka ko rekreativac, prolaze pored njega igraci, utrcavaju on ni qrcom da makne. Veseli jbt sa desnog krila na lijevo trci da zatvara. Cuj vise uradio nego Zec??? daj nemoj me nasmijavati lik zicere fula...
Baš ti se nešto zamjerio, pa si ga tako uzeo na zub. Evo da te ne nasmijavam više, reci mi, pokaži mi, kako god, šta je to Ermin Zec uradio dobro večeras? Ramović je namjestio čistu šansu Boji nakon sjajnog prodora, jako lijepa akcija sa Štilom koju je Veseli zeznuo i promašio je veliku šansu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:53 pm

ocekivano tvrda tekma. kao i u prethodnim i u ovoj smo dominirali, kontrolisali tok utakmice... mozda je u zavrsnici nedostajalo malo kreativnosti posebno od strane Veselog koji je umjesto suteva trebao dati tri povratne lopte sto bi sigurno rezultiralo barem sa jednim ili dva gola, ali hajde....
jos jedna pobjeda, nova tri boda a i dalje ostajemo jedina neporazena ekipa. sve su svemu, zadovoljan sam.
posjeta ocajna na sta smo manje vise navikli. nema to veze sa marketingom, rezultatima... to je jednostavno trend u ligama poput nase pa i onim mnogo jacim.

idemo dalje,
NASTAVI NIZ!!!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 10:57 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:53 pm
ocekivano tvrda tekma. kao i u prethodnim i u ovoj smo dominirali, kontrolisali tok utakmice... mozda je u zavrsnici nedostajalo malo kreativnosti posebno od strane Veselog koji je umjesto suteva trebao dati tri povratne lopte sto bi sigurno rezultiralo barem sa jednim ili dva gola, ali hajde....
jos jedna pobjeda, nova tri boda a i dalje ostajemo jedina neporazena ekipa. sve su svemu, zadovoljan sam.
posjeta ocajna na sta smo manje vise navikli. nema to veze sa marketingom, rezultatima... to je jednostavno trend u ligama poput nase pa i onim mnogo jacim.

idemo dalje,
NASTAVI NIZ!!!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Tebi bruda dugujem izvinjenje. Kad god si pisao da Osmankovica treba pustit da igra, ja sam govorio kakav on bla bla. Popisa se lik po nama. Svaka mu cast, nevjerovatno koliko je napredovao.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:07 pm

sajo10 je napisao/la:
sub sep 21, 2019 8:09 pm
Daj vadi vise Stevanovica!! Jest los u pm. Alispahica takodjer. Sta je ovo ko mrtvi svi jbt. Stilica odma ubacit!
Nekad fudbal nije ono sto se vidi na televizoru ili monitoru. Alispahic ima tu mirocu u igri. Nevjerovatan je i u defanzivi i u postavljanju. Sinisa uzasan u ofanzivi pogotovo prvo poluvrijeme. U defanzivi prolazna ocjena sem glupog zutog kartona.
Ramovicu i Zajmovicu bih uzeo po 10% od plata za one promasaje, nevjerovatno... Ovaj napadac radnika mi se cini kao idealna rezerva za nasu klupu, Mahir Karic.
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:08 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:51 pm
Kospa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:35 pm
PlaviVlak je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:18 pm

Ramović bez zalaganja?? Promijenio ritam utakmice u našu korist totalno, namjestio Boji šansu nakon sjajnog prodora, lijepa akcija sa Štilićem, puno više uradio od Ermina Zeca za puno manje vremena.
Lik se setka ko rekreativac, prolaze pored njega igraci, utrcavaju on ni qrcom da makne. Veseli jbt sa desnog krila na lijevo trci da zatvara. Cuj vise uradio nego Zec??? daj nemoj me nasmijavati lik zicere fula...
Baš ti se nešto zamjerio, pa si ga tako uzeo na zub. Evo da te ne nasmijavam više, reci mi, pokaži mi, kako god, šta je to Ermin Zec uradio dobro večeras? Ramović je namjestio čistu šansu Boji nakon sjajnog prodora, jako lijepa akcija sa Štilom koju je Veseli zeznuo i promašio je veliku šansu.
@kospa sve u pravu, mažda malo "grublje" rečeno al sve tačno.
Bolji je prijatelj onaj koji ti pošteno ukaže na greške nego onaj ko te hvali i kad treba i kad netreba. Sinan pod hitno treba da se trzne, pa za njega je Štila (a i Zec) bio mašina večeras.
Znanje nije upitno ali borbenost jest.
Pa Sipa dobi ovacije na borbenost. E zamisli da Sinan ima pola borbenosti ko Sipa.
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:08 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:51 pm
Kospa je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:35 pm
PlaviVlak je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:18 pm

Ramović bez zalaganja?? Promijenio ritam utakmice u našu korist totalno, namjestio Boji šansu nakon sjajnog prodora, lijepa akcija sa Štilićem, puno više uradio od Ermina Zeca za puno manje vremena.
Lik se setka ko rekreativac, prolaze pored njega igraci, utrcavaju on ni qrcom da makne. Veseli jbt sa desnog krila na lijevo trci da zatvara. Cuj vise uradio nego Zec??? daj nemoj me nasmijavati lik zicere fula...
Baš ti se nešto zamjerio, pa si ga tako uzeo na zub. Evo da te ne nasmijavam više, reci mi, pokaži mi, kako god, šta je to Ermin Zec uradio dobro večeras? Ramović je namjestio čistu šansu Boji nakon sjajnog prodora, jako lijepa akcija sa Štilom koju je Veseli zeznuo i promašio je veliku šansu.
@kospa sve u pravu, mažda malo "grublje" rečeno al sve tačno.
Bolji je prijatelj onaj koji ti pošteno ukaže na greške nego onaj ko te hvali i kad treba i kad netreba. Sinan pod hitno treba da se trzne, pa za njega je Štila (a i Zec) bio mašina večeras.
Znanje nije upitno ali borbenost jest.
Pa Sipa dobi ovacije na borbenost. E zamisli da Sinan ima pola borbenosti ko Sipa.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:09 pm

Zeljo je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:57 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:53 pm
ocekivano tvrda tekma. kao i u prethodnim i u ovoj smo dominirali, kontrolisali tok utakmice... mozda je u zavrsnici nedostajalo malo kreativnosti posebno od strane Veselog koji je umjesto suteva trebao dati tri povratne lopte sto bi sigurno rezultiralo barem sa jednim ili dva gola, ali hajde....
jos jedna pobjeda, nova tri boda a i dalje ostajemo jedina neporazena ekipa. sve su svemu, zadovoljan sam.
posjeta ocajna na sta smo manje vise navikli. nema to veze sa marketingom, rezultatima... to je jednostavno trend u ligama poput nase pa i onim mnogo jacim.

idemo dalje,
NASTAVI NIZ!!!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Tebi bruda dugujem izvinjenje. Kad god si pisao da Osmankovica treba pustit da igra, ja sam govorio kakav on bla bla. Popisa se lik po nama. Svaka mu cast, nevjerovatno koliko je napredovao.
kada smo vec kod izvinjenja, i ja se izvinjavam prvo Sadikovicu, a onda i forumasima kojima sam cesto oponirao kada su govorili da na Dadu treba ozbiljno racunati.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:10 pm

SAmo bekovi fale ovoj ekipi, Bravo Zeljo.Vrjjedilo se mrznuti.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 21, 2019 11:10 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub sep 21, 2019 11:09 pm
Zeljo je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:57 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub sep 21, 2019 10:53 pm
ocekivano tvrda tekma. kao i u prethodnim i u ovoj smo dominirali, kontrolisali tok utakmice... mozda je u zavrsnici nedostajalo malo kreativnosti posebno od strane Veselog koji je umjesto suteva trebao dati tri povratne lopte sto bi sigurno rezultiralo barem sa jednim ili dva gola, ali hajde....
jos jedna pobjeda, nova tri boda a i dalje ostajemo jedina neporazena ekipa. sve su svemu, zadovoljan sam.
posjeta ocajna na sta smo manje vise navikli. nema to veze sa marketingom, rezultatima... to je jednostavno trend u ligama poput nase pa i onim mnogo jacim.

idemo dalje,
NASTAVI NIZ!!!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Tebi bruda dugujem izvinjenje. Kad god si pisao da Osmankovica treba pustit da igra, ja sam govorio kakav on bla bla. Popisa se lik po nama. Svaka mu cast, nevjerovatno koliko je napredovao.
kada smo vec kod izvinjenja, i ja se izvinjavam prvo Sadikovicu, a onda i forumasima kojima sam cesto oponirao kada su govorili da na Dadu treba ozbiljno racunati.
Hepek? :D
1987

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 218 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija