Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 3:36 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:10 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet sep 20, 2019 2:54 pm
Brkoo je napisao/la:
pet sep 20, 2019 2:04 pm


Moguce je. Zato sto ne radi na tome, ne interesuje ga napredak, nema radnu naviku i zelju za nekim uspjehom i zbog toga ce ubrzo poslije Zelje ici u federalnu ligu. I nije on jedini igrac koji osnove ne zna nego imamo bas puno takvih igraca(Zajmovic, Asim Zec, Stanic, Sinisa, Pavic itd). Kad se rijesimo ovih i slicnih a dovedemo profesionalce onda se necemo cuditi sto smo jedna od rijetkih zemalja koja nikad nije imala svog predstavnika u grupnim fazama evropskih takmicenja..
Polako se rješavat, svaki prelazni 3-4. I eto do sljedeće sezone bi se mogli riješiti.
Doduše ako ne budemo dovodili ove iz federalne lige gdje treba ove poslati. Nije on đaba tolike godine igrao i dočekao u toj ligi.
Opravdavam samo neke mlade kao što su Mehić i Subašić. Na njima se može raditi.
Kako možete tako mlatiti , Hajdar radi baš na tome, i redovno uzima privatne treninge, on je psihički pao, to je glavni problem
Brate jel hoćeš reći da Amar mlati jer ga ne stavlja da igra? Skoro nikako ovu sezonu. Tačnije 58 minuta u ligi.

Ako mene pitaš, nisam mnogo rigorozan i oštar kao @Brko. Ali da ima škarta ima, da smo i mi doveli škarta u ova dva prelazna, jesmo. Ali teško je imati buđet da nema škarta.
I što se mene tiče, mislim da nam treba bolji veznjak od bilo kojeg trenutnog veznjaka, a kamoli u odnosu na Hajdara koji uopće i ne igra.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 3:41 pm

CAS bi trebao donijeti odluku u roku 30 dana skoro sigurno, moguce i do kraja septembra. Ne ocekujemo puno od ovog slucaja... Jedan sudija donosi odluku
Zadnja izmjena: ti.ZE1921, dana/u pet sep 20, 2019 3:51 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 3:45 pm

Valjda imaju neki pravila, uslovi, ne znam ti kako nazvati da bi se mogli nadati necemu, pod uslovom da smo mi ispravni a da je savez napravio gresku.

Nije to neka komisija kao kod nas u BiH, vjerujem da su to profesionalci koji gledaju takve stvari i odluke onako kako treba da bude.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 3:53 pm

CURVA je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:38 pm
MrkiMedo je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:20 pm
Sutra treba biti stadion krcat najprije zbog Zelje, a onda zbog Radnika i svih ostalih smecarskih radnji koje su nam sredili ove godine.
lose odradjeno marketinski totalno ,bojim se da ce biti slaba posjeta . Morali su bar nesto uraditi ali eto fakticki taj segment i nemamo
Kako mene nervira to "marketing" u slucaju nasih utakmica, kao da su navijaci mutavi, kao da svi ali bas svi nemamo telefone, internet. A pogotovo kao da se ne zna da se vikendom igraju utakmice. Zivimo li pod kamenom u 21. stoljecu, sta je to problem, sta određeni navijaci hoce da im dolalze koverte na vrata, pozivnice, mailovi, sms poruke. Da se po tv stanicama vrte reklama, radio stanicama,... da kruze auta sa zvucnicima po gradu...itd. ?

Dosadno je postalo to svako kolo u vezi posjete, mnogo veci klubovi od nas to ne rade u toj mjeri kako neki zele da nas radi. Zna se da je vikend i da je utakmica !

Jednostavno ko zeli da dođe - doci ce, sutra je ljep dan i vrijeme kome je do izleta, kafe, putovanja - neka radi sta hoce, ko ce na utakmicu - izvolite. Ne krivite nikoga i nikome ne određujte prioritete, a pogotvoo ne gledajte drugima u novcanik, boli vas ***** hoce li neko dati 5 KM na kartu ili na cigare, kafu.

Da ne shvati neko pogresno, to je jednostavna stvar, pogtovo u nasem drustvu, daleko drugij prioriteta nego utakmica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:00 pm

Elegant je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:53 pm
CURVA je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:38 pm
MrkiMedo je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:20 pm
Sutra treba biti stadion krcat najprije zbog Zelje, a onda zbog Radnika i svih ostalih smecarskih radnji koje su nam sredili ove godine.
lose odradjeno marketinski totalno ,bojim se da ce biti slaba posjeta . Morali su bar nesto uraditi ali eto fakticki taj segment i nemamo
Kako mene nervira to "marketing" u slucaju nasih utakmica, kao da su navijaci mutavi, kao da svi ali bas svi nemamo telefone, internet. A pogotovo kao da se ne zna da se vikendom igraju utakmice. Zivimo li pod kamenom u 21. stoljecu, sta je to problem, sta određeni navijaci hoce da im dolalze koverte na vrata, pozivnice, mailovi, sms poruke. Da se po tv stanicama vrte reklama, radio stanicama,... da kruze auta sa zvucnicima po gradu...itd. ?

Dosadno je postalo to svako kolo u vezi posjete, mnogo veci klubovi od nas to ne rade u toj mjeri kako neki zele da nas radi. Zna se da je vikend i da je utakmica !

Jednostavno ko zeli da dođe - doci ce, sutra je ljep dan i vrijeme kome je do izleta, kafe, putovanja - neka radi sta hoce, ko ce na utakmicu - izvolite. Ne krivite nikoga i nikome ne određujte prioritete, a pogotvoo ne gledajte drugima u novcanik, boli vas ***** hoce li neko dati 5 KM na kartu ili na cigare, kafu.

Da ne shvati neko pogresno, to je jednostavna stvar, pogtovo u nasem drustvu, daleko drugij prioriteta nego utakmica.
Vjerovatno tako razmisljaju i u klubu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:02 pm

 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:12 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:41 pm
CAS bi trebao donijeti odluku u roku 30 dana skoro sigurno, moguce i do kraja septembra. Ne ocekujemo puno od ovog slucaja... Jedan sudija donosi odluku
Ma kakva odluka CASa da bude pozeljno je da bude sto prije.
Nisam bas siguran u info da ce biti u roku 30. Do sada je CAS praktikovao da sve objavi na svojoj zvanicnoj strani.
U naredna dva mjeseca nas nema u bilo kojem postupku.
Imas link pa provjeri.
Jedino ako nije neki dogovor, nagodba pa nije potrebno suďenje, onda razumijem zasto naseg slucaja nema na zvanicnoj strani CASa


https://www.tas-cas.org/en/general-info ... ngs-2.html
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:19 pm

Cuj ovog molera, smiri se malo hahah .. majstor

Ako nam ljudi kazu fino niste to na vrijeme, do vas je, picke iz saveza budu upravu? Sta onda, hocemo onom sudu za ljudska prava se žaliti? Kome jos imamo slat, sta rece onaj beg na konferenciji onoj
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:21 pm

CURVA je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:58 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:41 pm
CAS bi trebao donijeti odluku u sljedecih mjesec dana, mozda cak i do kraja ovog mjeseca. Jedan sudija donosi odluku. Nemamo nekih ocekivanja od ovog slucaja, nisu nam neke sanse...
mozes li ista reci za krov ? ono sto sam ja cuo da iduce sedmice dolazi taj materijal koji treba da se sklapa ,navodno avans koji treba da bude uplacen nije jos ali bi trebao sljedece sedmice .
Uglavnom i bez obzira na avans krov ce biti sklopljen a postavljanje tek kad sve bude placeno -
Hajde hadzija objasni nam ovo boldirano.
Ako dolazi naredne sedmice i bice montiran, a postavljen tek kada se plati, gdje mislis da ce biti krov?
Na pomocnom? :rofl1:
Iza istoka :rofl:
Ispred sjevera :rofl:
Kako ce ga montiranog postaviti?
Narucice one ruske helikoptere za teske tovare :rofl1:
Gavarnja populacija u BH ce se angazovati da ga digne i postavi :placeodsmijeha:
De bogati :ganja:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:28 pm

Paprika je napisao/la:
pet sep 20, 2019 4:21 pm
CURVA je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:58 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet sep 20, 2019 3:41 pm
CAS bi trebao donijeti odluku u sljedecih mjesec dana, mozda cak i do kraja ovog mjeseca. Jedan sudija donosi odluku. Nemamo nekih ocekivanja od ovog slucaja, nisu nam neke sanse...
mozes li ista reci za krov ? ono sto sam ja cuo da iduce sedmice dolazi taj materijal koji treba da se sklapa ,navodno avans koji treba da bude uplacen nije jos ali bi trebao sljedece sedmice .
Uglavnom i bez obzira na avans krov ce biti sklopljen a postavljanje tek kad sve bude placeno -
Hajde hadzija objasni nam ovo boldirano.
Ako dolazi naredne sedmice i bice montiran, a postavljen tek kada se plati, gdje mislis da ce biti krov?
Na pomocnom? :rofl1:
Iza istoka :rofl:
Ispred sjevera :rofl:
Kako ce ga montiranog postaviti?
Narucice one ruske helikoptere za teske tovare :rofl1:
Gavarnja populacija u BH ce se angazovati da ga digne i postavi :placeodsmijeha:
De bogati :ganja:
Nabrojao Curva brat sve moguce opcije, da ne bi fulio slucajno :ganja:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:35 pm

Streama ove sedmice nema, radi se panel.
Željezničar ante portas !
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:37 pm

Info za krov je tačna, ali o detaljima fakat ne znam.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:38 pm

https://s.csport.ba/masina-g860-priprem ... Ok8z1J2d_c

Nista ovi oko stadiona i travnjaka ne brinu
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:39 pm

@Curva reko ti ja danas, mani se tog prozivanja na licnoj osnovi, nesto punit paprike, ko djete se ponasas. Prebaci to na mahalu, nemoj se opet zalit ako budes sankcionisan.
Željezničar ante portas !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:39 pm

Jesi vidio Minjore kako to profesionalac radi ? Ne kaze se samo "Ode Mujezinovic u Norvesku" nego:
" Ode Mujezinovic u Norvesku, a ako on odluci nece ici nigdje do kraja sezone. Svakako Amar daje posljednju rijec"
Zastitis se sa svake strane i nema fule :ganja:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:48 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pet sep 20, 2019 4:38 pm
https://s.csport.ba/masina-g860-priprem ... Ok8z1J2d_c

Nista ovi oko stadiona i travnjaka ne brinu
Odrzava se teren😁
Kada smo vec kod masina, nije naodmet prisjetiti se ko je i kako masine kupio.
Istine radi😁
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:49 pm

Lijepo je ovo za nagrade, ali ima li sta brtae za nas godisnje sto imamo ili samo nagradjuju ove s pojedinacnim
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 4:52 pm

AdmirA je napisao/la:
pet sep 20, 2019 4:37 pm
Info za krov je tačna, ali o detaljima fakat ne znam.
Ako detalje ne znas, sta je onda tacno u ifou ?😁
Ne podyebav.am vec me zanim, svi cekamo krov sa nestrpljenjem.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 5:01 pm

Paprika je napisao/la:
pet sep 20, 2019 4:48 pm
MrkiMedo je napisao/la:
pet sep 20, 2019 4:38 pm
https://s.csport.ba/masina-g860-priprem ... Ok8z1J2d_c

Nista ovi oko stadiona i travnjaka ne brinu
Odrzava se teren😁
Kada smo vec kod masina, nije naodmet prisjetiti se ko je i kako masine kupio.
Istine radi😁
Prisjeti raju koja je zaboravila to
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 20, 2019 5:05 pm

Prosla uprava

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija