Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:28 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:02 pm
Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:19 pm
Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:57 pm


Da se ukljucim u ovu debatu koliko je ko od UO dao/donjeo u klub.
Niko od njih nije donje svoje love nista a ne sestocifrenu sumu, posebno ne Dzubur i Nihad. Oba su sitni prevaranti, kokosari. Da je neko unjeo u klub tolike pare nebi dugovi mimo kredita bili cca milion KM za ovu godinu. Duzni su i bogu i narodu. Da su unjeli bilo sta znaka bi cijela Evropa i Azija. Pisale se poeme i klanjalo pojedincima sto su sponzorisali pojedine tekme, ove sestocifrene bi na TV dali. Da postoje.
Bojan je podudio UO posao. On dovede sponzore, njemu 15% od vrijednosti ugovora. Posteno i poslovno. Ovi pametnjakovici umjesto da prihvate jer su kokuzi, i sve stave na papir, su ga otjerali ko kera. Covjek ima svoj portal i sasvim legitimno objavio ono sto zna i sto je istina.
Zbog istine ga UO proziva a nema muda da napise njegovo ime.
Mislio sam na Badžaka a ne Džubura, lapsus jbg.
E Badzak je fakat sitni prevarant. Svasta ces procitati ovde
nisam ulazio u karakter tih ljudi ali mi logika kaže da ako imaš 200 i nešto uposlenih imaš 100 nekom posuditi za razliku od ostalih.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:36 pm

Ja da sam neki imucni navijac Zelje i da citam ove bedastoce nikada mi na pamet ne bi palo da udjem u klub. Toliko spletki, ega,nesposobnjakovica, malogradjanstva, sitnih sicara na jednom mjestu pa to je uzas jedan.
Umjesto da se atmosfera oko kluba relaksira, radi se upravo suprotno. Uzme covjek da procita obavjestenje na rodjendan kluba i ne mogu da vjerujem sta citam, prave one rezimske babetine koje kukaju 24/7.

I znajte ovo... Yebo vas Nihad Selimovic u supak !!
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
izljubavi1921
Postovi: 15
Pridružen/a: pon avg 19, 2019 11:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:41 pm

Kospa je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:36 pm
Ja da sam neki imucni navijac Zelje i da citam ove bedastoce nikada mi na pamet ne bi palo da udjem u klub. Toliko spletki, ega,nesposobnjakovica, malogradjanstva, sitnih sicara na jednom mjestu pa to je uzas jedan.
Umjesto da se atmosfera oko kluba relaksira, radi se upravo suprotno. Uzme covjek da procita obavjestenje na rodjendan kluba i ne mogu da vjerujem sta citam, prave one rezimske babetine koje kukaju 24/7.

I znajte ovo... Yebo vas Nihad Selimovic u supak !!
suprotno : da sam imućni navijač Želje sve bih ih rastjerala i pustila Želju da živi ponosno i da uživa u svojim rođendanima
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:42 pm

Golemo bgm ljudi imaju obraza svasta napisati. Onako hladno kako je Amar uzeo pare, a napise se to bez ikakvog dokaza, a onda on dalje spominje kako istom Amaru trebaju dokazi za njegove pare.
Spominje se kako nam je u vip lozi, crne se dodatno ljudi za koje vec svi znamo koliko su nesposobni. To nam sad smeta, a simpatican nam je Brajlovic bio sa sjekirom.
Sami smo sebi najveci dusmani i uvijek letimo da iznesemo sav prljavi ves iz kluba. Bravo majmuni
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:43 pm

Vama dosadno izgleda pa lupetate... Po starom i dalje..
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:45 pm

dje si papricice. ti se pojavis samo kad je isprozivat nesto. gdje si poslije dobrih rezultata? haman si ona ljuta papricica.

postoji ta neka klapa od par forumasa koji su tu samo da vode ovakve rasprave.

sutra derventa, vjerovatno ce biti praznik fudbala kao i avugdje gdje Zeljo gostuje.
ocekujem dokazivanje i uigravanje igraca koji do sada nisu toliko igrali.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:45 pm

MrkiMedo je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:42 pm
Golemo bgm ljudi imaju obraza svasta napisati. Onako hladno kako je Amar uzeo pare, a napise se to bez ikakvog dokaza, a onda on dalje spominje kako istom Amaru trebaju dokazi za njegove pare.
Spominje se kako nam je u vip lozi, crne se dodatno ljudi za koje vec svi znamo koliko su nesposobni. To nam sad smeta, a simpatican nam je Brajlovic bio sa sjekirom.
Sami smo sebi najveci dusmani i uvijek letimo da iznesemo sav prljavi ves iz kluba. Bravo majmuni
:rofl1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:47 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:32 pm
@paprika

To sve sto si sad napisao je istina, ali postoje neke stvari koje se ne iznose u javnost, kad bi se iznjele ima ljudi veoma bitnih za klub koji bi imali posla sa sudom samo jer su u tom trenutku svojim parama spasili klub, zna ko treba da zna da li je Amar krao ili ne i o tome ne zelim raspravljat jer necemo ni ja ni ti promijeniti misljenje.
Pazi ti skupljaca i citaca infoa sa foruma.
Iste sekunde mi odgovara da je istina a ja prvi kacim ovaj info a potpisu sporazuma o dugu sa Amarom i o povlacenju tuzbe. Nigdje nije niko napisao jer info cuvaju ko guja noge. A lik naivno poleti, toliko se vec zapetljao u svoju suplju da se vise ne snalazi.
Zasluzio je jedan dobar godisnji odmor.
Cekamo novi nick :ganja:

Sejina satara u Vip salonu je jedan od vecih blamova od rata pa do sada.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:49 pm

ISB87 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:45 pm
dje si papricice. ti se pojavis samo kad je isprozivat nesto. gdje si poslije dobrih rezultata? haman si ona ljuta papricica.

postoji ta neka klapa od par forumasa koji su tu samo da vode ovakve rasprave.

sutra derventa, vjerovatno ce biti praznik fudbala kao i avugdje gdje Zeljo gostuje.
ocekujem dokazivanje i uigravanje igraca koji do sada nisu toliko igrali.
Pa ni tebe nije dugo dugo bilo :D
Jel to neki problem?
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:50 pm

Prvo bih da čestitam rođendan voljenom Starcu. Vječnoj inspiraciji i razlogu sreće bezbroj puta.

Druga stvar jeste da bih volio da se ispričam jer sam napisao da je laž za Umbro. Očito da nije.

Treća stvar ako se desi da No0 postane tehnički paetner kluba i kupi fan shop, prvi ja ću prestati ulaziti u isti, a pozivam vas sviju da isto uradite. Pa kad bude saldo 0 shvatit će da mutnje radnje ovdje ne prolaze.

Četvrta stvar je da bih zamolio administraciju da pisanje Kamatarević i sl. Uz konstatacije da je Amar krao novac iz Želje sankcionišu. Očito neki nisu sposobni da prihvate činjenicu da je sin jednog od najvećih od nas i taj jedan bi lako reagovao da to je istina. U to budite sigurni. Ne bi kaljao svoj obraz radi za njega sitnih para. Oni koji ne znaju jer su većinom neupućeni pitajte starije kolege s foruma(Ne Glasa bio je u Brazilu pa ne zna) kako je i od čijih para Željo funkcionisao prvih godina poslije rata. I kako je pojedinac otjeran kao da je obični smetljar a ne najtrofejniji trener.
I ne pišem ovo kao neki "zaljubljenik" lika i djela Amara Osima već neko ko je realna osoba.

Bojan je ubleha najobičnija, spletkaroš i isti je radio protiv Mismiovića i co.kad su odbili isti ovaj dogovor. Kao osoba koja se veoma ponosi cinjenicom da voli Zelju, a od istog traži proviziju da mu dovede sponzore.

Imajte na umu da je skupština jako blizu, i da su kalkulacije počele. Džubur 90% ne ostaje na poziciji predsjednika. Pojednici isto izlaze a ko ulazi brzo će se znati. ;)
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:53 pm

Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:26 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:02 pm
Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:19 pm

Mislio sam na Badžaka a ne Džubura, lapsus jbg.
E Badzak je fakat sitni prevarant. Svasta ces procitati ovde
Nije on sittni prevarant. Zbog greske u pisanju je doslo do takvog razumjevanja napisanog.
On je Zeljovac kojeg su izmanipulirali, izradili i gurnuli u zapecak. Samo figurira.

Ko sjedi na zapadu jasno moze vidjeti kako se odvija protokol u Vip lozi, ko istinski vodi klub. Bio sam gost na derbiju. Proďes hostese, prekrize te na spisku i ides naprijed. Docekuje te Nihad sav nasmijan, hoce da se ljubi iako bonton i poslovno ponasnje se zgrazava na takve izlive simpatija. Pored njega figurira Dzubur u izguzvanom lanenom odjelu, sa kezom ja sam ovdje nako. Glavni serif u Vipu je Ustamujic. Svjetski prvak u uvlacenju sto veceg tijela u sto manje konfekcijske brojeve. Visestruki svjetski prvak je u supljoj prici. Meni je palamudio 11 minuta a nista nine rekao. Do duse nisam ga ni slusao od momenta kada je poceo da sve okrivljuje. Slusao sam Nihada kako se Koldzi uvlaci do pasa u paksu. Pored su dva kerbera v.d. direktora i generalni sekretar. Oni se zabavili uzajamnim asikovanjem i mobitelima. Niti ih ko zanima niti oni koga zanimaju. Prvr dvije glave skupstine ko nebo i zemlja. Pesto u dresu a nesto zavezo oko struka, demper, trenerka... stali, galami iz vipa ko veliki. Dzindo jedini koliko toliko ispunjava minimum ukusa kada je poslovno komuniciranje u pitanju. Izmeďu njih skakuce ko dvorska luda Mustafa, povremeno se cesuci po supku, onako javno, bez ustrucavanja.
Sve u svemu, u toj slici ko i kako vodi klub nema Badzaka .
Hahahah al baš si ih dobro opisao.
Protiv Slobode kao da sam bio naTušnju, njihova uprava psuje sudiji zviždi naši ni mukajet, Sreća jedan momak im je očitao lekciju.
Tad mi je bilo jasno zašto su pravi Željovci na istoku ,
😂😂😂😂😂😂😂😂
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:54 pm

Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:26 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:02 pm
Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:19 pm

Mislio sam na Badžaka a ne Džubura, lapsus jbg.
E Badzak je fakat sitni prevarant. Svasta ces procitati ovde
Nije on sittni prevarant. Zbog greske u pisanju je doslo do takvog razumjevanja napisanog.
On je Zeljovac kojeg su izmanipulirali, izradili i gurnuli u zapecak. Samo figurira.

Ko sjedi na zapadu jasno moze vidjeti kako se odvija protokol u Vip lozi, ko istinski vodi klub. Bio sam gost na derbiju. Proďes hostese, prekrize te na spisku i ides naprijed. Docekuje te Nihad sav nasmijan, hoce da se ljubi iako bonton i poslovno ponasnje se zgrazava na takve izlive simpatija. Pored njega figurira Dzubur u izguzvanom lanenom odjelu, sa kezom ja sam ovdje nako. Glavni serif u Vipu je Ustamujic. Svjetski prvak u uvlacenju sto veceg tijela u sto manje konfekcijske brojeve. Visestruki svjetski prvak je u supljoj prici. Meni je palamudio 11 minuta a nista nine rekao. Do duse nisam ga ni slusao od momenta kada je poceo da sve okrivljuje. Slusao sam Nihada kako se Koldzi uvlaci do pasa u paksu. Pored su dva kerbera v.d. direktora i generalni sekretar. Oni se zabavili uzajamnim asikovanjem i mobitelima. Niti ih ko zanima niti oni koga zanimaju. Prvr dvije glave skupstine ko nebo i zemlja. Pesto u dresu a nesto zavezo oko struka, demper, trenerka... stali, galami iz vipa ko veliki. Dzindo jedini koliko toliko ispunjava minimum ukusa kada je poslovno komuniciranje u pitanju. Izmeďu njih skakuce ko dvorska luda Mustafa, povremeno se cesuci po supku, onako javno, bez ustrucavanja.
Sve u svemu, u toj slici ko i kako vodi klub nema Badzaka .
Nije ti ovo ni posteno, ni fer ni okej, a najmanje zrelo. Sve ovo si trebao tamo njima reci ponaosob, a ne ovdje ( gdje nije primjereno) nekulturno i neodgojeno komentarisat njihov izgled. To si druze trebao tamo svima njima reci u brk i sjesti na svoje mjesto ili odsetati sa tribine.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:57 pm

Sutra igramo kup tekmu. Hoce li neko u derventu ?
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 5:00 pm

@papricice ma nikakav problem, samo da vidim moze li se kad sta pohvalit ili je sve crnjak.
predlazem ti skupstinu. ipak je zatvorenijeg tipa a vise se moze postici nego raspravom na s1 forumu.
a tako i tvojim kolegama i sa jedne i druge strane ove rasprave.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 5:03 pm

kakav sastav se ocekuje sutra?
MIRZA RASCIC
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 5:06 pm

Raja ima li sta na karinu, zguzite sta opusteniji cete bit
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 5:10 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:54 pm
Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:26 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:02 pm


E Badzak je fakat sitni prevarant. Svasta ces procitati ovde
Nije on sittni prevarant. Zbog greske u pisanju je doslo do takvog razumjevanja napisanog.
On je Zeljovac kojeg su izmanipulirali, izradili i gurnuli u zapecak. Samo figurira.

Ko sjedi na zapadu jasno moze vidjeti kako se odvija protokol u Vip lozi, ko istinski vodi klub. Bio sam gost na derbiju. Proďes hostese, prekrize te na spisku i ides naprijed. Docekuje te Nihad sav nasmijan, hoce da se ljubi iako bonton i poslovno ponasnje se zgrazava na takve izlive simpatija. Pored njega figurira Dzubur u izguzvanom lanenom odjelu, sa kezom ja sam ovdje nako. Glavni serif u Vipu je Ustamujic. Svjetski prvak u uvlacenju sto veceg tijela u sto manje konfekcijske brojeve. Visestruki svjetski prvak je u supljoj prici. Meni je palamudio 11 minuta a nista nine rekao. Do duse nisam ga ni slusao od momenta kada je poceo da sve okrivljuje. Slusao sam Nihada kako se Koldzi uvlaci do pasa u paksu. Pored su dva kerbera v.d. direktora i generalni sekretar. Oni se zabavili uzajamnim asikovanjem i mobitelima. Niti ih ko zanima niti oni koga zanimaju. Prvr dvije glave skupstine ko nebo i zemlja. Pesto u dresu a nesto zavezo oko struka, demper, trenerka... stali, galami iz vipa ko veliki. Dzindo jedini koliko toliko ispunjava minimum ukusa kada je poslovno komuniciranje u pitanju. Izmeďu njih skakuce ko dvorska luda Mustafa, povremeno se cesuci po supku, onako javno, bez ustrucavanja.
Sve u svemu, u toj slici ko i kako vodi klub nema Badzaka .
Nije ti ovo ni posteno, ni fer ni okej, a najmanje zrelo. Sve ovo si trebao tamo njima reci ponaosob, a ne ovdje ( gdje nije primjereno) nekulturno i neodgojeno komentarisat njihov izgled. To si druze trebao tamo svima njima reci u brk i sjesti na svoje mjesto ili odsetati sa tribine.
Bez brige
Rekao sam
Posebno Mustafi da se prestane drapati po supku.
Nismo imali jacu grupu kreatura u ovih skoro 100 godina od ove uprave. Poslovni bonton i komunikacija ko na Siranu. Samo sam ceko da me neko izbunari. Pazi, ovo. U tom VIPu sjede vjetnamci, copor ih. Kakvi da su, poslovni su. Ko je htio da vidi mogao je jasno uociti kako sw dosaptavaju i kometriraju nase vodstvo. Nisu oci skidali sa njih. Sapcu, smijulje se. Problem je sto nasi nisu svjesni da su, blago receno smjesni. Ok, ne znaju se ponasati, ali ne pravite lopovluke, ne blamirajte klub sa stupidnim saopstenjima, prestanite se svaďati sami sa sobom i izmisljati neprijatelje

Sve treba da se zna, sve. Zbog guranja pod tepih smo ovdje, u ovom morbidnom stanju. Mi sutimo a drugi nam skacu po bubrezima, konstantno nam unistavaju zivote u svim sferama.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 5:11 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
uto sep 17, 2019 5:06 pm
Raja ima li sta na karinu, zguzite sta opusteniji cete bit
Nemojmo biti prosti,ima na forumu i dama.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 5:13 pm

Minjore je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:57 pm
Sutra igramo kup tekmu. Hoce li neko u derventu ?
Mi smo tastatura huligani.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 5:26 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:Ova uprava je pod kosntantim pritiskom, od prvog dana, donekle i zasluzeno, ali se itekako pretjeruje. HALO, portal je pisao protiv nase uprave i to bivsi uposlenik jer je eto on nezadovoljan pa ce malo pljuva Želju. Koliko se sjecam, a sjecam se kao i SVI vi ovdje, sa proslog portala smo otisli upravo jer su pljuvali Misketa, upravu i obajvljivali vijesti na stetu Želje. Sada kad se ovo ponavlja samo sa drugim portalom, vi pljujete upravu, jako licemjerno, ta uprava je Željo i treba stati na njihovu stranu, sramite se svi koji ste tada bili na strani uprave, a sada ste na strani medija.

Dalje, saosptenje razumijem i zbog sljedecih lazi koje su iznesene na stetu ove uprave i Amara:

-raskinut ugovor sa umbrom na nasu stetu od 300.000 KM, na kraju se ispostavi da je sporazuman raskid
-raskinut ugovor sa Albom o odrzavanju terena
-clanovi uprave i Amar uzimali sebi pare od karti
-Amar dosao samo da uzme pare, nece nas nista unaprijediti sportski
-Asim mora igrati radi brata, Amare yebemo ti mater
-Amar krade od Želje
-povucena tuzba CAS-u
-dres gdje je Seve na ledjima-
-nece se pravit krov
-prepisali zemljiste SD
-jedina uprava koja je pod hipoteku stavila imovinu kluba, i onda se ispostavi da je i prosla uprava isto uradila
i jos mnogo toga...

Je li vidite vi ovu kolicinu lazi koje su iznesene, jeste li svjesni pod kojim su ljudi pritiskom, ni jedna uprava nije na svom pcoetku ovoliko pritiska imala, smirite se i pustite ljude da rade.
Ipak nisi naivan nego krecis po zadatku.

O kakvom pritisku portala i lazima pricas. Ljudi objavili da ce se raskinuti ugovor sa Umbrom samo. Danas uprava se oglasava „povodom neistina“, a na kraju potvrdise da je raskid ugovora istina. Kao drugo niko nije rekao da smo raskid platili 300.000 nego da je to stavka u ugovoru, a po dogovoru se moze i smanjiti sto vjerovatno i znaci ovaj dio saopstenja da su jos u pregovorima sa Umbrom oko detalja raskida. Isto tako, prepis zemljista je Selimovic potpisao i bio je tu dokaz. To sto nije proslo na skupstini je nesto drugo. Sto se tice kredita gdje kazes da su i prosli isti bili, i tu lazes. Prosli su digli kredit (odnosno revolving) i dogovorili odmah da ce isti biti isplacen kad se uplati rata za Anela, sto je i uradjeno. Kako cemo vratiti kredite koje su ovi digli? Jel imaju plan za to? Ili ce to ostati nekoj iducoj upravi? Vidis da nije isto.

Ljudi izdaju saopstenje gdje kukaju na neistine i dezinformacije a na kraju potvrde jedinu vijest koju su portali i prenijeli. Moras biti dobro glup za takvo nesto. Bitno da su 10 puta spomenuli dobre rezultate, isto da smo vec osigurali titulu a cekamo protivnika u finalu kupa. Isto kao kad je Selimovic imao svoje javne nastupe - samo se vise ukopvaao u svojim lazima. Tako su i ovi nastavili, kad god se oglase samo sjebu sve. Prvo izvinjenje Savezu, pa limited edition dresovi, i sad slag na kraju ovaj cirkus.

Prestanite se kriti iza Amara i pocnite raditi, ili ODLAZITE.

Manijaci, vrijeme je za vas potez. Zahtjevi koji su postavljeni se ne ispunjavaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija