Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 5:40 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:32 pm
Ujko je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:27 pm
Koji bi bili finansijski motivi bilo koga da preuzme fan shop na vremenski period od tri godine
i da je za to spreman dati vise para nego sto ce fan shop u tom periodu zaraditi ?
Pretpostavljam razlika u marzi. Nas fan shop sada ima vjerovatno neku "normalnu" marzu od 30ak %, a on kad bi preuzeo imao bi marzu od 90% s obzirom da bi bio i proizvodjac i distributer. Npr. Umbrov dres fan shop proda za 80ak KM i od toga je zarade mozda 20-30 KM, a ako bi Selimovic preuzeo fan shop i proda dres za recimo isto 80 KM, on bi imao zaradu od 60KM. Cifre sam otprilike rekao, nadam se da si shvatio.
Ne mogu umbro i no1 imati istu cijenu ni u snu....
Isto ko one cipele sto ih u travniku prave i recimo pachotijeve cipele....
Otprilike takva je razlika...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 5:40 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:34 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:32 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:28 pm
Sta ste se sasrali **** vas ibanez. Jes ime al hajmo se predat buu
Ko je spomenuo ijedan element toga sto ti navodis? Velim da je dobar igrac i da sad mozes reci da su postojali uslovi da se dovede. Opusti se braco
Pa nekoliko postova iznad mene napisa covjek game over ko da ce ibanez sam rijesavat utakmice prolazit sviju ko cunjeve. Ustvari cak mislim da ce on podcijenit ovu ligu i da ce neslavno zavrsit
Nije napisano u smislu da ce sam rijesavat utakmice vec u smislu da su doveli prejakog igraca.Jako kvalitetan, iskusan i dokazan igrac koji iako je stranac igrao je na balkanu..spominjao se ovdje pa se napadala raja kao kakav crni ibanjez nema sanse da dodje u bih...par mjeseci kasnije zrinja ga uzeo..i opet doveo dobrog igraca, u tome smislu je napisano..a to kako ce sta ce gdje ce druga je stvar samo kod nas Pavic kod njih Ibanez...a najgora nam pozicija bek.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 5:42 pm

Premier je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:40 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:34 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:32 pm

Ko je spomenuo ijedan element toga sto ti navodis? Velim da je dobar igrac i da sad mozes reci da su postojali uslovi da se dovede. Opusti se braco
Pa nekoliko postova iznad mene napisa covjek game over ko da ce ibanez sam rijesavat utakmice prolazit sviju ko cunjeve. Ustvari cak mislim da ce on podcijenit ovu ligu i da ce neslavno zavrsit
Nije napisano u smislu da ce sam rijesavat utakmice vec u smislu da su doveli prejakog igraca.Jako kvalitetan, iskusan i dokazan igrac koji iako je stranac igrao je na balkanu..spominjao se ovdje pa se napadala raja kao kakav crni ibanjez nema sanse da dodje u bih...par mjeseci kasnije zrinja ga uzeo..i opet doveo dobrog igraca, u tome smislu je napisano..a to kako ce sta ce gdje ce druga je stvar samo kod nas Pavic kod njih Ibanez...a najgora nam pozicija bek.
Dobro jbg slazem se za nase bekove dovest cemo na zimu nekog sigurno. Pa evo i ovaj ibanez ne moze priije proljeca zaigrat
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 5:44 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:17 pm
PlaviVlak je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:12 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 4:30 pm
Ma odustajem i ja ubrzo, ne vrijedi. I ti si se ohladio a znaju svi koliko si tu za Želju i da si pravi navijac, ohladili se barbarez i bistrik, dva jako cijenjena i stara forumasa (mislim na broj godina provedemih na forumu) i to je u zadnjih par sedmica, a koliko su raje otjerali glupostima u zadnjih godinu dana to bog zna. Ali borim se jos malo, osjecam obavezu jednostavno i uvijek kazem, bujrum u argumentovanu raspravu ko god i o cemu god vezano za Želju... Najlakse je napisati haj ne seri, pises po zadatku i slicno, a to su im glavni alati u pisanju.
Molim te mi objasni fino argumentima pod kojim okolnostima No1 može biti bolji od Umbra, ali u obzir uzmi sve aspekte.
Pod okolnostima gdje mi ne bi placali opremu za prvi tim, pod okolnostima gdje roditelji djece ne bi bili primorani da kupuju opremu, pod okolnostima da uz opremu no1 bude i generalni i pod okolnostima da preuzmu fan shop na 3 godine i za to daju cifru vecu nego sto fan shop zaradi tokom te 3 godine. Ukratko pod okolnostima u kojima bi za Želju profitabilniji bio no 1 od umbro. Ovo su sve stvari za koje se prica da ce se desiti, ja iskreno ne vjerujem u ovo sve, ali prica se i treba sacekati da vidimo sve elemente oba ugovora.
Uredu. Koji je kvalitet dresa i opreme koji ti daje brend No1? Kakav dizajn mogu pružiti? Da li će majice i ostali prozivodi u fan shopu biti bolji, kvalitetniji, raznovrsniji? Nećemo plaćati opremu, dresove, ali nećemo imati prihode od fan shopa, prodaja dresova će sigurno biti slabija.
I nakon svega toga imamo da iza brenda No1 stoji Selimović glavni krivac za nedobijanje licence, osoba koju većina Željovaca ne voli, jer nije jedan od nas. Kad se sve stavi na vagu finansijski tu negdje možda bude isplativije ovo sa No1( ne vjerujem u te milione i čuda), a sa strane brenda, veličine imena i tog ljudskog faktora Selimovića to dvoje je neuporedivo.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 5:48 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:42 pm
Premier je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:40 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:34 pm


Pa nekoliko postova iznad mene napisa covjek game over ko da ce ibanez sam rijesavat utakmice prolazit sviju ko cunjeve. Ustvari cak mislim da ce on podcijenit ovu ligu i da ce neslavno zavrsit
Nije napisano u smislu da ce sam rijesavat utakmice vec u smislu da su doveli prejakog igraca.Jako kvalitetan, iskusan i dokazan igrac koji iako je stranac igrao je na balkanu..spominjao se ovdje pa se napadala raja kao kakav crni ibanjez nema sanse da dodje u bih...par mjeseci kasnije zrinja ga uzeo..i opet doveo dobrog igraca, u tome smislu je napisano..a to kako ce sta ce gdje ce druga je stvar samo kod nas Pavic kod njih Ibanez...a najgora nam pozicija bek.
Dobro jbg slazem se za nase bekove dovest cemo na zimu nekog sigurno. Pa evo i ovaj ibanez ne moze priije proljeca zaigrat
Tako smo i proljetos govorili dovest cemo na ljeto pa prc milojka.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 5:51 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:42 pm
Premier je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:40 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:34 pm


Pa nekoliko postova iznad mene napisa covjek game over ko da ce ibanez sam rijesavat utakmice prolazit sviju ko cunjeve. Ustvari cak mislim da ce on podcijenit ovu ligu i da ce neslavno zavrsit
Nije napisano u smislu da ce sam rijesavat utakmice vec u smislu da su doveli prejakog igraca.Jako kvalitetan, iskusan i dokazan igrac koji iako je stranac igrao je na balkanu..spominjao se ovdje pa se napadala raja kao kakav crni ibanjez nema sanse da dodje u bih...par mjeseci kasnije zrinja ga uzeo..i opet doveo dobrog igraca, u tome smislu je napisano..a to kako ce sta ce gdje ce druga je stvar samo kod nas Pavic kod njih Ibanez...a najgora nam pozicija bek.
Dobro jbg slazem se za nase bekove dovest cemo na zimu nekog sigurno. Pa evo i ovaj ibanez ne moze priije proljeca zaigrat
Mislim da moze jer je u julu postao slobodan igrac
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 5:54 pm

PlaviVlak je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:44 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:17 pm
PlaviVlak je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:12 pm

Molim te mi objasni fino argumentima pod kojim okolnostima No1 može biti bolji od Umbra, ali u obzir uzmi sve aspekte.
Pod okolnostima gdje mi ne bi placali opremu za prvi tim, pod okolnostima gdje roditelji djece ne bi bili primorani da kupuju opremu, pod okolnostima da uz opremu no1 bude i generalni i pod okolnostima da preuzmu fan shop na 3 godine i za to daju cifru vecu nego sto fan shop zaradi tokom te 3 godine. Ukratko pod okolnostima u kojima bi za Želju profitabilniji bio no 1 od umbro. Ovo su sve stvari za koje se prica da ce se desiti, ja iskreno ne vjerujem u ovo sve, ali prica se i treba sacekati da vidimo sve elemente oba ugovora.
Uredu. Koji je kvalitet dresa i opreme koji ti daje brend No1? Kakav dizajn mogu pružiti? Da li će majice i ostali prozivodi u fan shopu biti bolji, kvalitetniji, raznovrsniji? Nećemo plaćati opremu, dresove, ali nećemo imati prihode od fan shopa, prodaja dresova će sigurno biti slabija.
I nakon svega toga imamo da iza brenda No1 stoji Selimović glavni krivac za nedobijanje licence, osoba koju većina Željovaca ne voli, jer nije jedan od nas. Kad se sve stavi na vagu finansijski tu negdje možda bude isplativije ovo sa No1( ne vjerujem u te milione i čuda), a sa strane brenda, veličine imena i tog ljudskog faktora Selimovića to dvoje je neuporedivo.
Ma o tim navedenim stvarima je glupo i pricati, sve si upravu, no1 je smece i to je to, jedino eto taj finansijski aspekt, i ja ne vjerujem ali eto treba sacekati.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 5:55 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 2:31 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
ned jun 30, 2019 2:27 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 2:21 pm
Mozda i zaganjat onog Luisa Ibanjeza kod nas. Igrao za Dinamo i C.Zvezdu, jedno vrijeme se s nama povezivo cak ako nije trebo i potpisati pa na kraju ode vani. U trabzonu mu isteko ugovor, mogo bi on posluziti.
Hahah reci da se salis. Lik je 10 lavela iznad ove lige
Pa kad je skoro potpiso za nas sa 26 godina, ne znam sto ne bi sa 31. Slazem se da je veci level pa sam ga zato i spomenuo.. Losa strana price je sto je prosle sezone samo 5 utakmica odigrao
Fanatic velio da je 10 levela iznad. Trebalo se ovo zagnjat deff
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 5:56 pm

amar92 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:37 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
PlaviVlak je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:12 pm

Molim te mi objasni fino argumentima pod kojim okolnostima No1 može biti bolji od Umbra, ali u obzir uzmi sve aspekte.
Pod okolnostima gdje mi ne bi placali opremu za prvi tim, pod okolnostima gdje roditelji djece ne bi bili primorani da kupuju opremu, pod okolnostima da uz opremu no1 bude i generalni i pod okolnostima da preuzmu fan shop na 3 godine i za to daju cifru vecu nego sto fan shop zaradi tokom te 3 godine. Ukratko pod okolnostima u kojima bi za Želju profitabilniji bio no 1 od umbro. Ovo su sve stvari za koje se prica da ce se desiti, ja iskreno ne vjerujem u ovo sve, ali prica se i treba sacekati da vidimo sve elemente oba ugovora.
Mene samo zanima jesi ti naivan kao francuska sobarica ili si stvarno tu po zadatku. Jel moguce da neko vjeruje da ce neko kao sto je ljigavi Selimovic dati Zelji vise para za fan shop nego sto fan shop zaradi? Da ce on uloziti neke milione u Zelju? Imamo mi puno vecih Zeljovaca koji su i financijski jaci od ovog sarlatana pa niko ne poklanja pare. Zasto bi to radio ovaj? Normalno iz svog interesa. On ce zaraditi, zaradit ce i oni pojedinci iz kluba koji ga guraju, a na drugoj strani mora biti neko ko ce biti u gubitku zbog zarade ovih nabrojanih, u ovom slucaju - Zeljo.

Njegovo „upumpavanje“, „sponzoriranje“, „dobiranje“ (ili kako god to vec neki zvali) u visini od preko milion KM se ne u ogleda u parama kao sto neki predstavljaju. Dat ce ti ovu svoju fus opremu, reci ce da vrijedi 700.000 a naplatit ce je samo 200.000 i tako ti je kao „donirao“ pola miliona. Fan shopu ce „donirati“ robu a klubu dati 30% dobiti od prodaje cijelog asortimana. Na kraju on se dobro opariti, kao i onaj ko ga je pogurao, a Zeljo u debelom minusu pogotovo nakon sto se plati raskid ugovora sa Umbrom.

Medjutim, nista neocekivano. Ovo je sve najavljeno od dana kad je neformalna grupa izasla iz sjene da preuzme klub. Svi su znali da to dolazi. Nazalost znamo (iz iskustva) sta ce nam ostati poslije njih. Nadam se da ce se i Manijaci barem oglasiti po ovom pitanju. Bio bi i red kad su mogli prije sebi dati za pravo da ruse i tjeraju nekog ko po njima nije radio najbolje za klub, da to i sad naprave.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne vjerujem ni ja u te stvari sto sam cuo, ali sam oprezan, treba sagledati pa suditi, naravno da i on ima interesa od opreme, donekle sam to i maloprije objasnio sa marzama, to je njegov cilj, ako klub moze profitirati od toga, bujrum.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:02 pm

Ibanezova statistika u Zvezdi je impresivna 37 utakmica 11 golova i 15 asistencija :rofl:

Bojan Nastić slobodan, zašto da ne godina+1 ugovor i neka simbolična otkupna klauzula
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Meha87
Postovi: 610
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:04 pm

https://www.transfermarkt.com/bojan-nas ... ler/168943 nastic je slobodan ponudit mu ugovor do kraja polusezone ne bi bilo lose
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:15 pm

Ibanez, kakvog ga se ja sjecam iz Dinama, bi u ovoj nasoj ligi u kvalitetnoj ekipi bio najbolji igrac na svojoj poziciji bez konkurencije. Kakav je sad ne znam, al mislim da bi u zrinjskom mogao puno pruziti
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:16 pm

Ovom mozgu ne mozes objasniti da selimovic nece uloziti nista,
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:18 pm

I mislim da ovi transferi samo mogu dobrog donijeti nasoj ligi. Stilic, Zec, Vranjes, Ibanez su “nekad” bili vrhunski igraci, al su sad tu gdje jesu. To samo moze privuci igrace i olaksati klubovima u buducim transferima
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:18 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 5:37 pm
zeljeznicka21 je napisao/la: Pod okolnostima gdje mi ne bi placali opremu za prvi tim, pod okolnostima gdje roditelji djece ne bi bili primorani da kupuju opremu, pod okolnostima da uz opremu no1 bude i generalni i pod okolnostima da preuzmu fan shop na 3 godine i za to daju cifru vecu nego sto fan shop zaradi tokom te 3 godine. Ukratko pod okolnostima u kojima bi za Želju profitabilniji bio no 1 od umbro. Ovo su sve stvari za koje se prica da ce se desiti, ja iskreno ne vjerujem u ovo sve, ali prica se i treba sacekati da vidimo sve elemente oba ugovora.
Mene samo zanima jesi ti naivan kao francuska sobarica ili si stvarno tu po zadatku. Jel moguce da neko vjeruje da ce neko kao sto je ljigavi Selimovic dati Zelji vise para za fan shop nego sto fan shop zaradi? Da ce on uloziti neke milione u Zelju? Imamo mi puno vecih Zeljovaca koji su i financijski jaci od ovog sarlatana pa niko ne poklanja pare. Zasto bi to radio ovaj? Normalno iz svog interesa. On ce zaraditi, zaradit ce i oni pojedinci iz kluba koji ga guraju, a na drugoj strani mora biti neko ko ce biti u gubitku zbog zarade ovih nabrojanih, u ovom slucaju - Zeljo.

Njegovo „upumpavanje“, „sponzoriranje“, „dobiranje“ (ili kako god to vec neki zvali) u visini od preko milion KM se ne u ogleda u parama kao sto neki predstavljaju. Dat ce ti ovu svoju fus opremu, reci ce da vrijedi 700.000 a naplatit ce je samo 200.000 i tako ti je kao „donirao“ pola miliona. Fan shopu ce „donirati“ robu a klubu dati 30% dobiti od prodaje cijelog asortimana. Na kraju on se dobro opariti, kao i onaj ko ga je pogurao, a Zeljo u debelom minusu pogotovo nakon sto se plati raskid ugovora sa Umbrom.

Medjutim, nista neocekivano. Ovo je sve najavljeno od dana kad je neformalna grupa izasla iz sjene da preuzme klub. Svi su znali da to dolazi. Nazalost znamo (iz iskustva) sta ce nam ostati poslije njih. Nadam se da ce se i Manijaci barem oglasiti po ovom pitanju. Bio bi i red kad su mogli prije sebi dati za pravo da ruse i tjeraju nekog ko po njima nije radio najbolje za klub, da to i sad naprave.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne vjerujem ni ja u te stvari sto sam cuo, ali sam oprezan, treba sagledati pa suditi, naravno da i on ima interesa od opreme, donekle sam to i maloprije objasnio sa marzama, to je njegov cilj, ako klub moze profitirati od toga, bujrum.
Klub ne moze profitirati, mogu pojedinci u klubu. Jedino sto Selimovicu treba ponuditi ako vec zeli ponoci je reklama na dresu, odnosno generalni sponzor. Fino donesi tu i tu cifru i dobijes mjesto za reklamu na dresu. Nista placanje u robi ili nesto, samo cista lova. Da je rijec o drugom Selimovicu pa bar znas da lik ima pare, ovaj nema nista osim šuplje. Daleko mu kuca od Grbavice bila.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:20 pm

Slazem se, ako klub ne moze profitirati naravno da tu sva prica prestaje i treba ga nogom nabit.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:22 pm

Meha87 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 6:04 pm
https://www.transfermarkt.com/bojan-nas ... ler/168943 nastic je slobodan ponudit mu ugovor do kraja polusezone ne bi bilo lose
Samo izbrisi tacku izmedju FO i KUS

Nastić za ****.ba: Dok sam igrao u Vlasenici, maštao sam da zaigram za Želju
https://www.fo.kus.ba/sport/fudbal/nast ... u/1060516/
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:22 pm

Dok se sazna da klub ne moze profitirati bit ce kasno, krivci ce biti daleko, a mi cemo se opet morati ujediniti da spasimo klub. Zalosno je da se ne uci na greskama pa se sad govori „vidjet cemo kako ce biti“.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:35 pm

fcz je napisao/la:
pon sep 16, 2019 6:22 pm
Meha87 je napisao/la:
pon sep 16, 2019 6:04 pm
https://www.transfermarkt.com/bojan-nas ... ler/168943 nastic je slobodan ponudit mu ugovor do kraja polusezone ne bi bilo lose
Samo izbrisi tacku izmedju FO i KUS

Nastić za ****.ba: Dok sam igrao u Vlasenici, maštao sam da zaigram za Želju
https://www.fo.kus.ba/sport/fudbal/nast ... u/1060516/
Raskinuo ugovor 13. augusta, prije zime ne može igrati kod nas.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 16, 2019 6:36 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon sep 16, 2019 6:18 pm
I mislim da ovi transferi samo mogu dobrog donijeti nasoj ligi. Stilic, Zec, Vranjes, Ibanez su “nekad” bili vrhunski igraci, al su sad tu gdje jesu. To samo moze privuci igrace i olaksati klubovima u buducim transferima
Ludi su, baš su ludi.
Nije ovog igrača lako dovesti nek priča ko šta hoće.

Svaka čast liku koji ga je pominjao, evo on dođe u našu ligu. Samo smatram brate da ga mi nismo mogli zaganjati zbog finansija, ko zna šta će dole dobiti a može im se realno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 314 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija