Moderator/ica: storm_raider

 
MUMIN T.M.
Postovi: 34
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 6:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 14, 2019 11:32 pm

Po odgledanom prvom poluvremenu ovog snimka....pa bolan Veseli, gdje si ti bio prvo poluvrijeme??? Stanić 😂
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 14, 2019 11:32 pm

Grbavica je napisao/la:
sub sep 14, 2019 10:51 pm
Gledaj ledine slika Aut linija krivuda li krivudaslika
Primjetio sam ovo na prenosu :pljesak:
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 14, 2019 11:38 pm

Neraaa je napisao/la:
sub sep 14, 2019 11:32 pm
Grbavica je napisao/la:
sub sep 14, 2019 10:51 pm
Gledaj ledine slika Aut linija krivuda li krivudaslika
Primjetio sam ovo na prenosu :pljesak:
opticka varka
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 14, 2019 11:44 pm

Omar Pršeš večeras odigrao majstorski, na kraju igrač utakmice Sloboda - Borac... Amare i Upravo najbolji trenutak za iskoristiti trenutnu losu finansijsku situaciju u Slobodi za transfer.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 14, 2019 11:49 pm

Urdinov pogan, fudbalske kvalitete nema, a samo se ulizuje navijacima.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 14, 2019 11:50 pm

Ima li gdje video onih penala što su se trebali svirati za nas? Ako nema, neka mi neko pošalje video cijele tekme, ja ću izrezati.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 14, 2019 11:56 pm

Pavica hodzi nekom podhitno...

Al sto Durgo rece, kada covjek pogleda nas roster prema naprijed fakat se imamo cemu nadati, samo da se uigramo kako treba i pokrpimo po kriznim mjestima. Ovaj Zeljo sve ce jebati!!!!
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:03 am

ne zezajte moramo pruziti podrsku ekipi, samo kad svi vucemo prema jednom cilju mozemo do njega i doci ..

Stoji sve da je bila losa igra, al duga je sezona vrlo zajebana liga, mi se jos uvijek cupamo iz onih nocnih mora od prosle sezone i da nam je neko rekao na sav pesimizam prije sezone da cemo biti neporazeni do ove utakmice rekli bi da je lud..

treba kritikovati u hodu da se ispravljaju greske i samo stati uz klub i igrace i svi jako kao nikad prema tituli, bice ovakvih utakmica jos i za nas i za konkurente.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:23 am

Sve na jednu stranu, ali i nakon ovog prvog poluvremena i svih mogućih nula u našoj rubrici statistike, ja sam bio 100% siguran da nećemo izgubiti pogotovo kad sam vidio Ramu i Štilu.
Imamo ekipu koja svima može i vjerovatno i hoće zabiti gol kad treba, al je samo problem što nazad puše i previše. Od 5 koji čuvaju gol, jedino Kemo za pohvaliti, ovo ostalo iz meča u meč sve gore i gore, fali Siniša, fali i Erić iz prvih kola...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:27 am

Pristup, samo pristup. Dopustit da te poslije derbija i 5:2 Velez napravi smijesnim, to se ne smije desavati. Uzeli smo bod iako ga nismo zasluzili, ali ovo mora biti nauk. Ici cemo 2 puta u Tz, oba puta ce biti maksimalna loziona, pa jel trebamo skinuti gace? Moramo imati recept i za ovakva gostovanja i lozione.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:29 am

Jedna loša utakmica sa naše strane nakon koje smo ipak ostali neporaženi..Ni prva ni zadnja u ovoj sezoni..Idemo dalje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:41 am

kvalitet je napisao/la:
sub sep 14, 2019 11:50 pm
Ima li gdje video onih penala što su se trebali svirati za nas? Ako nema, neka mi neko pošalje video cijele tekme, ja ću izrezati.
phpBB [video]

Evo ako se dobro vidi.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:42 am

Okolele je napisao/la:
ned sep 15, 2019 12:29 am
Jedna loša utakmica sa naše strane nakon koje smo ipak ostali neporaženi..Ni prva ni zadnja u ovoj sezoni..Idemo dalje..
Apsolutno se slazem nekako smo psihološki potrošeni i umorno izgledali. Adi Mehremic za stanu i pavu Cristiano licno. Idemo dalje do konacnog cilja!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 12:46 am

Ovako bio na njihovoj centralnoj tribini...pitara u maicama torpeda mali milion koi se lizu s rodjenim i govore im sta kojem igracu treba psovat i koga vrijedzat... publika nigdje gora jebu od do igracima osimu upravi itt... sipa im se suprostavio par puta stanu ne volim al su mu takve gadosti govorili fuj... sinan nije bio postedzen... pavicu u prvom poluvremenu krv na slamku pili
..Urdinov najvece govno koje je kod nas igralo pomocnom sudiji u facu majku psujje ramovica fata rukom za facu odguruje ga i psuje pritom ima zuti pomocnik signalizira glavnom sudcu ovaj ga samo usmeno opominje a njihov kapiten se izdere na urdinova i govori mu ne moues to radit pritom svaki put kad se okrene publivi psuje nasim igracima i hebe Sarajevske majke i pljuje prema nasim igracima picka klasicna i dupelizac navijaca u jednom momentu nisam moga vise da sutim i uzvratio sam mu istom mjerom... malo ga i posjetio da je nekada i navijanje vodio... od tad nije ni prisao djelu tribine na kojoj sam bio picic...Ultrasi su gospoda za njih vrlo manje psuju i vrijedzaju cesto kad igra zeljo pod bijelim brijegom sam na njihovoj tribini sjedenje nikada onakve psovke kao danas i inace u vrapcicima pticijem jebalistu samo mogu cut i naravno vjetnamskom istoku... a bio sam na svim stadionima na koim je Zeljo gostovao.... da dodam jos Mostarci koi zive i rade u Sarajevu su toliki mroljubci istoga zene djeca ljudi u glas sarajevski klosari jebemo vam mater sva druga recenica jos je Zeljo za njih iz Istocnog sarajeva a Stanicu govore da ide igrat za Hrvatsku ha ha ha....

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk


 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:00 am

Idemo dalje.

Volim te Željo!
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 1:51 am

vobznazna2 je napisao/la:
ned sep 15, 2019 12:46 am
Ovako bio na njihovoj centralnoj tribini...pitara u maicama torpeda mali milion koi se lizu s rodjenim i govore im sta kojem igracu treba psovat i koga vrijedzat... publika nigdje gora jebu od do igracima osimu upravi itt... sipa im se suprostavio par puta stanu ne volim al su mu takve gadosti govorili fuj... sinan nije bio postedzen... pavicu u prvom poluvremenu krv na slamku pili
..Urdinov najvece govno koje je kod nas igralo pomocnom sudiji u facu majku psujje ramovica fata rukom za facu odguruje ga i psuje pritom ima zuti pomocnik signalizira glavnom sudcu ovaj ga samo usmeno opominje a njihov kapiten se izdere na urdinova i govori mu ne moues to radit pritom svaki put kad se okrene publivi psuje nasim igracima i hebe Sarajevske majke i pljuje prema nasim igracima picka klasicna i dupelizac navijaca u jednom momentu nisam moga vise da sutim i uzvratio sam mu istom mjerom... malo ga i posjetio da je nekada i navijanje vodio... od tad nije ni prisao djelu tribine na kojoj sam bio picic...Ultrasi su gospoda za njih vrlo manje psuju i vrijedzaju cesto kad igra zeljo pod bijelim brijegom sam na njihovoj tribini sjedenje nikada onakve psovke kao danas i inace u vrapcicima pticijem jebalistu samo mogu cut i naravno vjetnamskom istoku... a bio sam na svim stadionima na koim je Zeljo gostovao.... da dodam jos Mostarci koi zive i rade u Sarajevu su toliki mroljubci istoga zene djeca ljudi u glas sarajevski klosari jebemo vam mater sva druga recenica jos je Zeljo za njih iz Istocnog sarajeva a Stanicu govore da ide igrat za Hrvatsku ha ha ha....

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
To su najveca go*na od navijaca i zelim im da se brzo vrate u cvajtu.Ultrasi su bas gospoda za njih ...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 2:03 am

Smanjiti ove kikseve koji su plod lošeg pristupa. To nam se ne smije dešavati. Evo imamo već dva takva, protiv ekipa koje su lošije pofino od nas.

Svaki bod je bitan, pogotovo u ligi gdje su Sarajevo i Zrinjski koji će srediti ako bude guravo. I tu nas nema nigdje.

A ako išta možeš, možeš se boriti svaki meč. Drugačije nam je mrka kapa.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 3:01 am

vobznazna2 je napisao/la:
ned sep 15, 2019 12:46 am
Ovako bio na njihovoj centralnoj tribini...pitara u maicama torpeda mali milion koi se lizu s rodjenim i govore im sta kojem igracu treba psovat i koga vrijedzat... publika nigdje gora jebu od do igracima osimu upravi itt... sipa im se suprostavio par puta stanu ne volim al su mu takve gadosti govorili fuj... sinan nije bio postedzen... pavicu u prvom poluvremenu krv na slamku pili
..Urdinov najvece govno koje je kod nas igralo pomocnom sudiji u facu majku psujje ramovica fata rukom za facu odguruje ga i psuje pritom ima zuti pomocnik signalizira glavnom sudcu ovaj ga samo usmeno opominje a njihov kapiten se izdere na urdinova i govori mu ne moues to radit pritom svaki put kad se okrene publivi psuje nasim igracima i hebe Sarajevske majke i pljuje prema nasim igracima picka klasicna i dupelizac navijaca u jednom momentu nisam moga vise da sutim i uzvratio sam mu istom mjerom... malo ga i posjetio da je nekada i navijanje vodio... od tad nije ni prisao djelu tribine na kojoj sam bio picic...Ultrasi su gospoda za njih vrlo manje psuju i vrijedzaju cesto kad igra zeljo pod bijelim brijegom sam na njihovoj tribini sjedenje nikada onakve psovke kao danas i inace u vrapcicima pticijem jebalistu samo mogu cut i naravno vjetnamskom istoku... a bio sam na svim stadionima na koim je Zeljo gostovao.... da dodam jos Mostarci koi zive i rade u Sarajevu su toliki mroljubci istoga zene djeca ljudi u glas sarajevski klosari jebemo vam mater sva druga recenica jos je Zeljo za njih iz Istocnog sarajeva a Stanicu govore da ide igrat za Hrvatsku ha ha ha....

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Meni nisu nasi jasni koji vole veelez i lizu se sa njima. Cim su dobri sa pitarima to nesto ne valja.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 3:31 am

Zamisli koliki je Zeljo kad pripadnici zlih Hordi idu u mostar da bodre Velez :lol:
Udjes na fb samo pitari kmece na sudjenje, na profilu fb samo oni pisu sudiji.
Amar ako uzme titulu sada 66% bordo populacije ce okoncati karijeru, 23% ce imati pucanje cireva a ono 11% ce se posvetiti bodrenju veleza i dresdena.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 15, 2019 5:31 am

Imam grb veleža u sobi jer su mi vazda bili onako gotivan klub, ali nakon onakvog seljakluka i psovki ozbiljno razmišljam da ga proslijedim u kantu za smeće. Nadam se da je puno više normalnih navijača veleža.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija