Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:15 am

MrkiMedo je napisao/la:
sri sep 11, 2019 12:11 am
Ovo je dobro samo da vidimo koliko su glave u pijesku i u guzicama pojedinaca. Jedni brane ovo zivotom, fol dobra zajebancija. Drugi jedva docekali da opet imaju razlog da popljuju trenutne i “otvore nam oci”. Jednima glava viri iz Amarove guzice, drugima iz Senadove guzice. Obojica previse dobrog uradili za Zelju, a obojicu nabijem na krac krasni. Obojica stavili sebe ispred Zelje i umjesto da budu upamceni kao “legende”, s vremenom ce se toliko ogaditi raji da ce im se mater psovati na svaki njihov spomen.
+1
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:20 am

Ja jos ne mogu doci sebi...nije da me toliko cudi, ali ovoliko nisko pasti. Provincijski klubovi se ovako ne ponasaju. Jos ovo za severinu lol
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:22 am

Bolje da su razmislili da modernizuju grb sa novim fontom, a ne ovim koji liči na fifi i cvijetno društvo. Oni prave majice sa smajlijem 🖐 i brojem 5.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:24 am

Bolje nek ne diraju grb, mogu mislit sta bi uradili od njega.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:24 am

Haklapuc je napisao/la:
uto sep 10, 2019 10:00 pm
Ovim pijačarima u klubu je jedina sreća što ih je Amar doveo i što on zna posložiti sportski dio i napraviti euforiju, oni su nesposobni da obezbijede plate ili da ispune uplatnicu, kamo li šta drugo. Letjeli bi oni za dva mjeseca da nije Amara. Mene ovo ne iznenađuje ni najmanje.
Sreća za njih, nesreća za Želju. Ovako ćemo se svi patiti.
Sreća pa je limited edition, pa da znamo tih X budala. Obilježit će se.
Šta sve Mr. Uplatbica nije spreman uradit da udje u Želju. Garantujem da je destljeće smišljao kako to da odradi. Možda je Amar u svemu ovome samo sredstvo?
Na stadionu sam čuo i ono Amar Amar Osim Osim....evo im prilike da se ih i vidi, ne samo čuje.
Ako ovaj papanluk zavlada, Željo se gasi. Željo crpi snagu iz raje, a ne od Mr. Uplatnice. Neka se dobro zapitaju:
Vrijedi li ovo jednog Selimovića?!?!?!
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sri sep 11, 2019 12:26 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Generalstab
Postovi: 31
Pridružen/a: sub avg 10, 2019 7:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:33 am

Ja još ne mogu da dođem sebi majke mi, ko je odgovaran za ovo u klubu? Za marketing i šta će se prodavati u šopu? Pa je li moguć ovakav amaterizam i još nisu uklonili iako je 500 negativanih komentara? Bože sačuvaj, nadam se da će odgovorna osoba dobiti otkaz čim svane
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:34 am

Znaci hiljadu stvari mi prošlo kroz glavu kad sam vidio na fb "5"
Kontam imamo novog štopera ili beka u ekipi
Druga stvar: Pocinje postavljanje krova
Treća stvar: Generalni sponzor
Cetvrta stvar: Uredjenje sjevera
Peta stvar: Nešto za jug
A ono PETICA...
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:35 am

Samo ti Selimovicu guraj svoje, yebo te tvoj vise brend ofucani, pod svaku cijenu no1...
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:43 am

Sram vas bilo i kome god je ovako nesto palo na pamet neka se stidi svog amaterizma...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:44 am

Nemoj da vam padne na pamet da nam uvalite mrtvi No1 u klub :ne:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:45 am

MrkiMedo je napisao/la:
sri sep 11, 2019 12:11 am
Ovo je dobro samo da vidimo koliko su glave u pijesku i u guzicama pojedinaca. Jedni brane ovo zivotom, fol dobra zajebancija. Drugi jedva docekali da opet imaju razlog da popljuju trenutne i “otvore nam oci”. Jednima glava viri iz Amarove guzice, drugima iz Senadove guzice. Obojica previse dobrog uradili za Zelju, a obojicu nabijem na krac krasni. Obojica stavili sebe ispred Zelje i umjesto da budu upamceni kao “legende”, s vremenom ce se toliko ogaditi raji da ce im se mater psovati na svaki njihov spomen.
Mislim da je ovo jedino sto je ujedinilo navijace Zelje u zadnje vrijeme
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:47 am

Selimović više nije član uprave, čovjek je koji jedan od glavnih krivaca za nedobijanje licence, samim time je i Željo finansijiski oštećen. Njegovo prozivanje je opravdano i dao Bog da on nikada više ne umiješa prste u rad našeg Želje, ali znam da nažalost hoće.
4000 maraka će možda zaraditi od ovoga, ali ja ne očekujem da ima 100 ljudi koji vole Želju a ova im je majica zanimljiva i lijepa...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:48 am

Qooler je napisao/la:
sri sep 11, 2019 12:24 am
Haklapuc je napisao/la:
uto sep 10, 2019 10:00 pm
Ovim pijačarima u klubu je jedina sreća što ih je Amar doveo i što on zna posložiti sportski dio i napraviti euforiju, oni su nesposobni da obezbijede plate ili da ispune uplatnicu, kamo li šta drugo. Letjeli bi oni za dva mjeseca da nije Amara. Mene ovo ne iznenađuje ni najmanje.
Sreća za njih, nesreća za Želju. Ovako ćemo se svi patiti.
Sreća pa je limited edition, pa da znamo tih X budala. Obilježit će se.
Šta sve Mr. Uplatbica nije spreman uradit da udje u Želju. Garantujem da je destljeće smišljao kako to da odradi. Možda je Amar u svemu ovome samo sredstvo?
Na stadionu sam čuo i ono Amar Amar Osim Osim....evo im prilike da se ih i vidi, ne samo čuje.
Ako ovaj papanluk zavlada, Željo se gasi. Željo crpi snagu iz raje, a ne od Mr. Uplatnice. Neka se dobro zapitaju:
Vrijedi li ovo jednog Selimovića?!?!?!
Fino rečeno.

Ali dosadit će i rezultati ( nije da smo sada već 2 godine prvi, pa da mogu ovo reći, ali pod pretpostavkom da nastavimo ovako i aBd osvojimo titulu ).
Nije nikakvo pametovanje nego iskustvo. Već viđeno da su nam rezultati dosadili pa na proslavu došlo malo ljudi jer nije dupla. Svašta se pričalo ali slobodno se može reći dosadili nam rezultati.
Jebeno će tada biti, tj.u kakvom stanju će biti klub ako ga budu srozali s ovim glupostima, motanjem svakakvih parazita oko kluba, guranjem te jeftine sportske opreme, kreditima, dugovanjima.

Treba ukinuti ove pauze, očito im je dosadno bilo pa su došli na ovu ideju. :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:54 am

Ideja da se na neki nacin obiljezi velika pobjeda nad najvecim rivalom mi je skroz okej, pa ne daje se svaki dan 5 komada na derbiju. Fina prilika za marketing, da se i zaradi.koji dinar, al realizacija je losa skroz.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:57 am

exbabilon je napisao/la:
sri sep 11, 2019 12:54 am
Ideja da se na neki nacin obiljezi velika pobjeda nad najvecim rivalom mi je skroz okej, pa ne daje se svaki dan 5 komada na derbiju. Fina prilika za marketing, da se i zaradi.koji dinar, al realizacija je losa skroz.
Nismo pobijedili Real Madrid u finalu evropa lige vec desetkovano sarajevo i to rezultatom 5:2. Ne 5:0 vec 5:2.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
superiore1921
Postovi: 47
Pridružen/a: pet avg 09, 2019 6:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 12:58 am

Oni koji su godinama iskompleksirani su docekali da za nas "opravdano" to mogu govoriti, digli smo ih u nebesa s ovom gluposti. Samo da nam se ne odbije od glavu i da donesemo 3 boda iz Vrapcica...
🏆
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 1:00 am

exbabilon je napisao/la:
sri sep 11, 2019 12:54 am
Ideja da se na neki nacin obiljezi velika pobjeda nad najvecim rivalom mi je skroz okej, pa ne daje se svaki dan 5 komada na derbiju. Fina prilika za marketing, da se i zaradi.koji dinar, al realizacija je losa skroz.
To se trebalo uraditi dan dva poslije derbija bez ikakvog odbrojavanja kao da ce uraditi ne znam ti sta kao broj jedan, kao broj dva ovaj print je tesko smece, natrpali svega kao da je dijete od 10 godina radilo,bruka i sramota.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 1:02 am

Bas se prazno osjecam. Nevjerovatno je da se ovakva stvar desi i isprovociraju neke ispricane teme, price, donesu ponovo stari zaključci. Opet se vracamo na stare talasne duzine, zadiremo u stvari koje nam ne donose pomake. Bas smo glupi, kako je ovakvo nesto uopste moglo biti odobreno od ljudi koji imaju ovlasti da nesto dopuste ili ne dopuste. Ja majke mi mile ne vjerujem. Opet f0kus nije na zelenom terenu, na 22 igraca, na 2 klupe, na sudije nego na Nihada koji se svim plavima uvukao u nos i bez ikakvog karaktera i savjesti pokusava na silu stvoriti neku vezu izmedju navijaca i njega. Svaka vijest vezana za njega docekana je na noz, svaka vijest vezana za njega stvorila je debalans u svakom smislu, evocira neke ruzne osjecaje i pokretanje tema kojih smo siti. Daj covjece odstupi sa kursa, ovo je neizmjerljiva steta. A pitarima smo dali vjetar u ledja i injekciju za totalni oporavak. Stvorismo djelimicno narusenu atmosferu pred vazno gostovanje na koje je planiralo ici hejbet ljudi. Nadam se da ovakvo nesto ne moze uticati na neciju promjenu odluke u kontekstu odlaska u Mostar. Nadam se. Ovo nije trebalo ni zbog strucnog staba, ni igraca, ni Manijaka ni zbog renomea Kluba. Zeljo je statusni simbol.
Kako saprati ovo i da li je moguce tesko je procjeniti. U svakom slucaju primarno ovo treba povuci iz opticaja. Ne mogu da vjerujem da se nasjelo i pristalo na ovaj neprofesionalizam. Amare makar ti kao covjek koji postuje fudbal, rivalitet, cijenis protivnike pogotovo Sarajevo i Husrefa, kako da ti ovo ne odbacis kao bilo kakvu opciju, bez trunke dvojbe?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 1:03 am

Pa sta, kad smo zadnji put dali 5 na derbiju, nekad prije 35-40 godina. I pusti ti tu pricu Real, u uslovima nase realnosti, mi smo njima Real i oni nama jer vecu pobjedu osim nad gradskim rivalom ne mozemo ostvariti ni oni ni mi. Da je samo bolje odradjeno, bila bi dobra zayebancija bar meni, a nikako neki kompleksi i slicno.

@charlie
Slazem se, bezveze trenutak i nacin, kao da Ronaldo potpisuje, al ideja mi je jos uvijek okej.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 11, 2019 1:05 am

exbabilon je napisao/la:
sri sep 11, 2019 1:03 am
Pa sta, kad smo zadnji put dali 5 na derbiju, nekad prije 35-40 godina. I pusti ti tu pricu Real, u uslovima nase realnosti, mi smo njima Real i oni nama jer vecu pobjedu osim nad gradskim rivalom ne mozemo ostvariti ni oni ni mi. Da je samo bolje odradjeno, bila bi dobra zayebancija bar meni, a nikako neki kompleksi i slicno.

@charlie
Slazem se, bezveze trenutak i nacin, kao da Ronaldo potpisuje, al ideja mi je jos uvijek okej.
Baš tako i ja mislim
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija