Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 9:36 pm

Valter je napisao/la:
čet avg 29, 2019 8:19 pm
Prije svega nekako bih da zamolim bez one "Grbavica baza bez poraza" barem za neko vrijeme dok ona ne bude imala smisla. Postao sam sujevjeran i imam osječaj kad je čujem da od pobjede nema ništa.
Ma najgore je kad dobijemo mladost 2:0 i manijaci krenu sa "kako je dobro vidjeti te opet"... Realno samo se ponižavamo sa takvim stvarima.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 9:38 pm

Eto nek je nargila sasvim normalna stvar dva dana pred derbi.
Ja necu da cuclam crijevo kad rano ustajem jer ne mogu sebi doci ujutro koliko mi mozak unazadi to diminjanje, a on “sportista” to radi bez ustrucavanja, seljacic napaceni.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 9:41 pm

storm_raider je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:03 pm
Plasman u grupe ne dolazi slucajno, niti sretno iskljucivo. Moras imati kvalitet i dugogodisnji, pa i decenijski kontinuiran rad. Pa onda ako bude i srece, dobro je.
Zvezda nema decenijski rad,prije 6 godina bili u stecajnom postupku.Zvezda ima pet stranaca u ekipi,od toga dvije crncuge,eto cake.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 9:45 pm

Plavanacija je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:29 pm
Dok je Stanić igrač Želje ne treba ga vrijeđati i pljuvati. Svi znate kako je šikaniran iz Želje i na koji način. Ublehe su imale 5x veća primanja od istog Stanića. Postavite pitanje sebi, kako bi vi reagovali da ste na njegovom mjestu bili. Na prste mogu nabrojati igrače koji su zaslužili svaku marku, a autobus je prošao igrača kroz klub. Ako ste mangupi i imate problema sa igračem, riješite to u 4 oka. I njegovo igranje je Amarov hir, jer relno ono što sad pokazuje je daleko od onoga što bi trebao.
Ne treba, treba TRANS ogromni napraviti, stanicu keru nasipu se kurcine.
To bi bilo adekvatno ;) .
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 9:46 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:41 pm
storm_raider je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:03 pm
Plasman u grupe ne dolazi slucajno, niti sretno iskljucivo. Moras imati kvalitet i dugogodisnji, pa i decenijski kontinuiran rad. Pa onda ako bude i srece, dobro je.
Zvezda nema decenijski rad,prije 6 godina bili u stecajnom postupku.Zvezda ima pet stranaca u ekipi,od toga dvije crncuge,eto cake.
Ali ima novac, Vucica, i drzavni aparat. Tamam za grupnu fazu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 9:47 pm

CURVA je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:39 pm
storm_raider je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:03 pm
Plasman u grupe ne dolazi slucajno, niti sretno iskljucivo. Moras imati kvalitet i dugogodisnji, pa i decenijski kontinuiran rad. Pa onda ako bude i srece, dobro je.
Ma znam ali i pored toga ti treba i sreca.
Sreca je bonus, na to ne mozes racunati. Treba ti uspjesan model poslovanja Kluba i kontinuitet u njemu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 9:48 pm

Jesul svi trenirali danas?
1921-1987-2007
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 9:57 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:41 pm
storm_raider je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:03 pm
Plasman u grupe ne dolazi slucajno, niti sretno iskljucivo. Moras imati kvalitet i dugogodisnji, pa i decenijski kontinuiran rad. Pa onda ako bude i srece, dobro je.
Zvezda nema decenijski rad,prije 6 godina bili u stecajnom postupku.Zvezda ima pet stranaca u ekipi,od toga dvije crncuge,eto cake.
Nekad sam mislio da treba srediti klub, pa će doći rezultati i da taj proces treba trajati. Prevario sam se. Trebaju dvije stvari - pare i dobri stranci. Za 3 godine te eto hladno u grupama EL. Koliko god mi sređivali klub, nikad ne možemo doći do tih para koje su nam dovoljne. Jednostavno, ekonomska situacija je takva da ne može iznjedriti jak fudbalski kolektiv kroz sponzorisanje. Treba ti jak strateški partner i dovoljno pametan stručni štab koji može procijeniti koji stranci će činiti razliku i koji će znati to ukomponovati. Zvezda i Partizan igraju na krilima stranaca. Dinamo uvijek ima dobrih stranaca. Maribor najveće uspjehe imao sa strancima. Svi oni koštaju, a za to trebaju pare. Nažalost, takva je situacija u modernom fudbalu. I mi se moramo otrijezniti, gledati naprijed, težiti ka jednoj vrsti privatizacije, jer ozbiljne pare od grada, kantona, države... nikad nećemo dobiti. Sve ostalo znači tapkanje u mjestu. Ustvari nazadovanje, jer nas evo prestižu Armenci, Latvijci, Luksemburžani... Kad napraviš iskorak, eto još novca, pa je lako graditi klub u smislu da omladinski pogon digneš na viši nivo, da stadion završiš, da radiš projekte kao Dinamo s Olmom itd.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 9:58 pm

storm_raider je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:46 pm
Srcezelje je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:41 pm
storm_raider je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:03 pm
Plasman u grupe ne dolazi slucajno, niti sretno iskljucivo. Moras imati kvalitet i dugogodisnji, pa i decenijski kontinuiran rad. Pa onda ako bude i srece, dobro je.
Zvezda nema decenijski rad,prije 6 godina bili u stecajnom postupku.Zvezda ima pet stranaca u ekipi,od toga dvije crncuge,eto cake.
Ali ima novac, Vucica, i drzavni aparat. Tamam za grupnu fazu.
Državni aparat koji im dopušta milionske dugove, neka uđe u zapisnik
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:02 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:41 pm
storm_raider je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:03 pm
Plasman u grupe ne dolazi slucajno, niti sretno iskljucivo. Moras imati kvalitet i dugogodisnji, pa i decenijski kontinuiran rad. Pa onda ako bude i srece, dobro je.
Zvezda nema decenijski rad,prije 6 godina bili u stecajnom postupku.Zvezda ima pet stranaca u ekipi,od toga dvije crncuge,eto cake.

I opet su im ključ"domaći stranci" Marko Marin i Miloš Degenek. Zvezda prije svega ima jako dobre domaće igrače, pokupili su skoro sve što je dobro u Srbiji i to im se isplaćuje drugu godinu zaredom. Stranci su bonus.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:07 pm

Puno novca i kontinuitet rada, a ne svako ljeto i zimu cao/zdravo igraci.

Mi smo mentalni patuljici za njih.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:13 pm

Da li postoji top 20 lista strijelaca nasaeg kluba ikada?
Ako postoji nek mi neko posalje.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:14 pm

blueboy je napisao/la:
čet avg 29, 2019 10:02 pm
Srcezelje je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:41 pm
storm_raider je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:03 pm
Plasman u grupe ne dolazi slucajno, niti sretno iskljucivo. Moras imati kvalitet i dugogodisnji, pa i decenijski kontinuiran rad. Pa onda ako bude i srece, dobro je.
Zvezda nema decenijski rad,prije 6 godina bili u stecajnom postupku.Zvezda ima pet stranaca u ekipi,od toga dvije crncuge,eto cake.

I opet su im ključ"domaći stranci" Marko Marin i Miloš Degenek. Zvezda prije svega ima jako dobre domaće igrače, pokupili su skoro sve što je dobro u Srbiji i to im se isplaćuje drugu godinu zaredom. Stranci su bonus.
Kakvi bolan domaći igrači. Domaći koliko je i Pjanić naš. Klasični stranci, strana škola fudbala, samo je prednost što znaju naš jezik i što znaju za taj klub, pa su ih, dijelom, i na osnovu toga angažovali. Ali su im dali dobre pare, to je ključno. Stranci su okosnica, ne plus. Kod Dinama je malo drugačije, ali i oni su uvijek dobre strance imali, teško bi nešto bez njih napravili. Gledaj večeras napad Partizana, crnci, Japanac...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:23 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:45 pm
Plavanacija je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:29 pm
Dok je Stanić igrač Želje ne treba ga vrijeđati i pljuvati. Svi znate kako je šikaniran iz Želje i na koji način. Ublehe su imale 5x veća primanja od istog Stanića. Postavite pitanje sebi, kako bi vi reagovali da ste na njegovom mjestu bili. Na prste mogu nabrojati igrače koji su zaslužili svaku marku, a autobus je prošao igrača kroz klub. Ako ste mangupi i imate problema sa igračem, riješite to u 4 oka. I njegovo igranje je Amarov hir, jer relno ono što sad pokazuje je daleko od onoga što bi trebao.
Ne treba, treba TRANS ogromni napraviti, stanicu keru nasipu se kurcine.
To bi bilo adekvatno ;) .
Ma šta ti je ba, Stana je legenda. Koliko ga volim dao sam da mi naprave lutku njegovu da ga po cijeli dan gledam


slika
イビチャ・オシム
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:45 pm

kvalitet je napisao/la:
čet avg 29, 2019 10:14 pm
blueboy je napisao/la:
čet avg 29, 2019 10:02 pm
Srcezelje je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:41 pm


Zvezda nema decenijski rad,prije 6 godina bili u stecajnom postupku.Zvezda ima pet stranaca u ekipi,od toga dvije crncuge,eto cake.

I opet su im ključ"domaći stranci" Marko Marin i Miloš Degenek. Zvezda prije svega ima jako dobre domaće igrače, pokupili su skoro sve što je dobro u Srbiji i to im se isplaćuje drugu godinu zaredom. Stranci su bonus.
Kakvi bolan domaći igrači. Domaći koliko je i Pjanić naš. Klasični stranci, strana škola fudbala, samo je prednost što znaju naš jezik i što znaju za taj klub, pa su ih, dijelom, i na osnovu toga angažovali. Ali su im dali dobre pare, to je ključno. Stranci su okosnica, ne plus. Kod Dinama je malo drugačije, ali i oni su uvijek dobre strance imali, teško bi nešto bez njih napravili. Gledaj večeras napad Partizana, crnci, Japanac...
Pa gdje je to majstore još Marin dominirao? Degenek otišao i vratio se za pola godine. Pusti to stranci okosnica, daju doprinos normalno, ali za to su i plaćeni. Liverpoola prošle sezone pobijedio Pavkov. Spominješ Partizan, ko im je donio prolaz? Miletić i Tošić. Ko je Dinamu donio prolaz? Domaći igrači i Gojak koji je isto domaći igrač. Ali normalno da moraš imati i dobrih stranaca, ne možeš cijeli tim sastaviti od domaćih igrača. I kad trebaš kasnije prodati igrača prodajem domaćeg mladog igrača, a ne stranca, oni su tu da uzmu pare.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u čet avg 29, 2019 10:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:46 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:35 pm
Plavanacija je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:33 pm
samo_plavo je napisao/la:
čet avg 29, 2019 9:23 pm
Evo Asim Zečić nam se u Argeliniju priprema za nadolazeći derbi...
Uslikaj ga, pa ćemo svi podjeliti na FB-u u slučaju lošeg rezultata u subotu pu pu pu
Sta vam je? Ima covjek pravo da izadje, ne vidin u cemu je problem, nije dan prije tekme.
Znaci ako ne izadje onda cemo mi dobiti i dobro odigrati hahaha
Ma ima pravo, ali hoću da napišem i da se zna da je tu. Kad neko može tamo za Ramovića pisati laži kako loče i da mu donose u stan sve što želi i blatiti momka, napisat ću i ja da sam vidio ovog seljačića sa shishom dvije noći prije derbija, a treba da se odmara i priprema za najvažniju utakmicu u državi.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:47 pm

Premier je napisao/la:
čet avg 29, 2019 5:26 pm
Imam jedan prijedlog za spikera ili onog ko pusta muziku, pa nek se proslijedi ako moze...ne znam ako se sjecate kad su se grobari pobili medjusobno ono zajedno za splicanima pa sljedeci derbi zvezda pustila na razglas dalmaciju pjesmu..
Mislim da bi bila zajebancina dobra da prije tekme se pusti pjesma zenica od zabranjenog pusenja, cisto malo podjebavanja :karanje: :ganja:
phpBB [video]


:rofl1:
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:50 pm

SVI NA TRENING!
1987
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 10:59 pm

Premier je napisao/la:
čet avg 29, 2019 5:26 pm
Imam jedan prijedlog za spikera ili onog ko pusta muziku, pa nek se proslijedi ako moze...ne znam ako se sjecate kad su se grobari pobili medjusobno ono zajedno za splicanima pa sljedeci derbi zvezda pustila na razglas dalmaciju pjesmu..
Mislim da bi bila zajebancina dobra da prije tekme se pusti pjesma zenica od zabranjenog pusenja, cisto malo podjebavanja :karanje: :ganja:
Dobar prijedlog :D ...Plus: VRATITE NAM STAROG SPIKERA, OVAJ NOVI NE VALJA NIŠTA
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 11:02 pm

Svi na trening!

phpBB [video]
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija