Moderator/ica: storm_raider

 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 1:06 pm

O kakvom bodu pričate? Samo pobjeda dolazi u obzir, nakon onog najvećeg poslijeratnog poniženja, ne želim ga se ni prisjećati! Vidi se kako savez brine o svemu! U slučaju stani-pani, zna se na čiju će stranu ovo prevagnuti! I pored svega, ne odustajati od pravog puta, pa makar nas to koštalo ponovo gubljenja titule, jer kad dođe sve na naplatu, saget će nam se itekako i tada neće postojati ni svinjski, ni njanje, samo mi ćemo biti u fokusu, a do tada strpimo se, jer se predano radi na izborima u savez kantona, koji prethode ovim glavnim. Zato se i ponovo obnavljaju neka stara prijateljstva. Ništa nije slučajno. Mi ako ih pritisnemo i budemo bolji, sto kaljanaca ih neće spasiti, jer tri gola neće smjeti poništiti, jer dva je već jednom poništio.

Samo Željo!
:zeljeznicar1: :titula:
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 1:09 pm

Sutra svi na trening!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 1:10 pm

tm87alem je napisao/la:
čet avg 29, 2019 1:06 pm
O kakvom bodu pričate? Samo pobjeda dolazi u obzir, nakon onog najvećeg poslijeratnog poniženja, ne želim ga se ni prisjećati! Vidi se kako savez brine o svemu! U slučaju stani-pani, zna se na čiju će stranu ovo prevagnuti! I pored svega, ne odustajati od pravog puta, pa makar nas to koštalo ponovo gubljenja titule, jer kad dođe sve na naplatu, saget će nam se itekako i tada neće postojati ni svinjski, ni njanje, samo mi ćemo biti u fokusu, a do tada strpimo se, jer se predano radi na izborima u savez kantona, koji prethode ovim glavnim. Zato se i ponovo obnavljaju neka stara prijateljstva. Ništa nije slučajno. Mi ako ih pritisnemo i budemo bolji, sto kaljanaca ih neće spasiti, jer tri gola neće smjeti poništiti, jer dva je već jednom poništio.

Samo Željo!
:zeljeznicar1: :titula:
Samo pritisak sa tribina, al sve do jedne... JUG, ISTOK, ZAPAD I SJEVER!!!!! SVI NA OGRADE!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 1:14 pm

Dokle je tuzba CAS-U?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 1:22 pm

Durgo je napisao/la:
tm87alem je napisao/la:
čet avg 29, 2019 1:06 pm
O kakvom bodu pričate? Samo pobjeda dolazi u obzir, nakon onog najvećeg poslijeratnog poniženja, ne želim ga se ni prisjećati! Vidi se kako savez brine o svemu! U slučaju stani-pani, zna se na čiju će stranu ovo prevagnuti! I pored svega, ne odustajati od pravog puta, pa makar nas to koštalo ponovo gubljenja titule, jer kad dođe sve na naplatu, saget će nam se itekako i tada neće postojati ni svinjski, ni njanje, samo mi ćemo biti u fokusu, a do tada strpimo se, jer se predano radi na izborima u savez kantona, koji prethode ovim glavnim. Zato se i ponovo obnavljaju neka stara prijateljstva. Ništa nije slučajno. Mi ako ih pritisnemo i budemo bolji, sto kaljanaca ih neće spasiti, jer tri gola neće smjeti poništiti, jer dva je već jednom poništio.

Samo Željo!
:zeljeznicar1: :titula:
Samo pritisak sa tribina, al sve do jedne... JUG, ISTOK, ZAPAD I SJEVER!!!!! SVI NA OGRADE!!!!
Upravo u tome je i naša najveća snaga! To mi isto kaže i jedna naša živuća legenda koja je igrala "Zubandan", obzirom da mi je komšija i da ga viđam svaki dan.
:palacgore: Durgo majstore! Šta slijedeće farbamo/obnavljamo? :pljesak: :DD:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 1:27 pm

Svi na trening da im damo podrsku. Svaka cast i momcima s juga koji rade predobar posao u zadnje vrijeme.

Na trening sutra, poslije u kafanu zagrijava sve do derbija 😁 hajde da ispostujemo braco ovo :baklja:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 2:24 pm

Pritisak na sudije od pocetka utakmice, na svaku njihovu gresku. Citav stadion!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 2:32 pm

Uzimajući u obzir ko sudi, mi na derbiju možemo max bod izvući....
Macic, kaljanac dokazani poltroni i neznalice..... M.im jbm
Država Željo
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 2:35 pm

blueheart je napisao/la:
čet avg 29, 2019 2:32 pm
Uzimajući u obzir ko sudi, mi na derbiju možemo max bod izvući....
Macic, kaljanac dokazani poltroni i neznalice..... M.im jbm
Eto necemo sad nikako ni igrati ,joj al mi se gade ovakvi navijaci koji useru sve sto mogu.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 2:51 pm

Nikako mi se ne da da pogledam jednu utakmicu pitara u kompletu..
Ovo do sada sto sam gledao, da se primjetiti da loptu guraju na stranu najcesce, ako nije na stranu onda je visoka na Ahmetovića.
Moramo suziti prostor pitarima, ako se izađe visoko na njihovu odbranu treba biti krajnje disciplinovan i u fazi odbrane te do reklama pratiti svog igraca ako treba.
Ahmetovica u zraku me nije toliko strah jer ga mogu izgurati ova naša dva jablana, stvar je u tome da bekovi i vezni/krila odrade svoj dio posla i suze prostor i pomognu odbrani.
Kad napadaju uvijek je u zavrsnici 4-5-6 igraca lijepo raspoređenih, tu moramo također ponavljam ostati skoncentrisani i disciplinovani, pratiti svog igraca i te "nicije lopte" oduzimati, ista stvar vazi za fazu napada, svaki otpadak poginuti ali ga dobiti.

Za ovo sto sam ja opisao i napisao bojim se da necemo moci ispostovati ako u sredini budu i Dado i Meša zajedno (posto smo generalno svi osjetljivi kada se imenuje neki igrac zelim da naglasim da je ovo moj licni stav i moje viđenje) .
Dado cesto ispadne i sporo se vraca da isprati igraca, bojim se da tu ne budemo suplji, Mešina kondicija mi ne daje optimizam da može ispratiti svaki put svog igraca i napasti svaku loptu u napadu. Svakako da ekipa mora igrati svi za jednog jedan za sve, svak mora postovati svoj zadatak i svima ce biti lakse.
Odbrana nam je zadnje dvije utakmice šuplja jer ne igraju onako kako treba, KAO EKIPA.
Po meni koliko god oslabljeni bili naprijed sa Hajdarevićem ja bi ga stavio od pocetka da se krvi, da presjeca napade, da pokriva bekove, ne mora preko centra nikad preci.., kad se i oni malo izmore ubaciti nekog znalca.
Ne bi duljio, moglo bi se još pisati i analizirati, volio bi da nas sto vise pise svoje viđenje, kako se odbraniti, gdje ih napasti itd.. jako cijenim i volim čitati postove @barbareza sto se tice taktike, @bogija itd

Još jedna stvar koju duže vrijeme hocu da napisem, ne trebamo ismijavati i omaložavati jednog igraca Želje da bi dizali u nebesa drugog igrača Želje, svi su oni jedan kolektiv i svi oni predstavljaju naš klub.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 2:55 pm

Ma uzimamo garant
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 3:19 pm

Tryg je napisao/la:
čet avg 29, 2019 1:14 pm
Dokle je tuzba CAS-U?slika
Dokle i krov istoka. :D
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 3:20 pm

Srcezelje je napisao/la:
čet avg 29, 2019 2:35 pm
blueheart je napisao/la:
čet avg 29, 2019 2:32 pm
Uzimajući u obzir ko sudi, mi na derbiju možemo max bod izvući....
Macic, kaljanac dokazani poltroni i neznalice..... M.im jbm
Eto necemo sad nikako ni igrati ,joj al mi se gade ovakvi navijaci koji useru sve sto mogu.
Sta sam ja tebi srce moje drago s ovim usrao¿
Na koji se nacim mislis boriti protiv sudije koji ne zna suditi ili namjerno grijesi. Najsretniji bih bio da osude korektno, ali sjecajuci se njihovih gresaka.... Ne mogu u to poste je povjerovati....
Država Željo
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 3:24 pm

Hajde da usmjerimo nasu veliku energiju na stvari na koje mozemo djelovati mi i pomoci.

1. Da se sutra pojavimo u sto vecem broju na treningu. I staro i mlado svi trebamo.

2. Da u subotu napunimo stadion i da se istok i sjever sto vise ukljucuju, jer na tribini im je zagarantovano silovanje.

Željezničar yebe sarajevo
Manijaci yebu horde zla... :baklja:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 3:43 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
čet avg 29, 2019 2:51 pm
Nikako mi se ne da da pogledam jednu utakmicu pitara u kompletu..
Ovo do sada sto sam gledao, da se primjetiti da loptu guraju na stranu najcesce, ako nije na stranu onda je visoka na Ahmetovića.
Moramo suziti prostor pitarima, ako se izađe visoko na njihovu odbranu treba biti krajnje disciplinovan i u fazi odbrane te do reklama pratiti svog igraca ako treba.
Ahmetovica u zraku me nije toliko strah jer ga mogu izgurati ova naša dva jablana, stvar je u tome da bekovi i vezni/krila odrade svoj dio posla i suze prostor i pomognu odbrani.
Kad napadaju uvijek je u zavrsnici 4-5-6 igraca lijepo raspoređenih, tu moramo također ponavljam ostati skoncentrisani i disciplinovani, pratiti svog igraca i te "nicije lopte" oduzimati, ista stvar vazi za fazu napada, svaki otpadak poginuti ali ga dobiti.

Za ovo sto sam ja opisao i napisao bojim se da necemo moci ispostovati ako u sredini budu i Dado i Meša zajedno (posto smo generalno svi osjetljivi kada se imenuje neki igrac zelim da naglasim da je ovo moj licni stav i moje viđenje) .
Dado cesto ispadne i sporo se vraca da isprati igraca, bojim se da tu ne budemo suplji, Mešina kondicija mi ne daje optimizam da može ispratiti svaki put svog igraca i napasti svaku loptu u napadu. Svakako da ekipa mora igrati svi za jednog jedan za sve, svak mora postovati svoj zadatak i svima ce biti lakse.
Odbrana nam je zadnje dvije utakmice šuplja jer ne igraju onako kako treba, KAO EKIPA.
Po meni koliko god oslabljeni bili naprijed sa Hajdarevićem ja bi ga stavio od pocetka da se krvi, da presjeca napade, da pokriva bekove, ne mora preko centra nikad preci.., kad se i oni malo izmore ubaciti nekog znalca.
Ne bi duljio, moglo bi se još pisati i analizirati, volio bi da nas sto vise pise svoje viđenje, kako se odbraniti, gdje ih napasti itd.. jako cijenim i volim čitati postove @barbareza sto se tice taktike, @bogija itd

Još jedna stvar koju duže vrijeme hocu da napisem, ne trebamo ismijavati i omaložavati jednog igraca Želje da bi dizali u nebesa drugog igrača Želje, svi su oni jedan kolektiv i svi oni predstavljaju naš klub.
Umjesto Meše ja bih stavio Hajdarevića ili Mujezinovića, Ovako ja vidim postavu: golman Erić, odbrana Sipović(?), Kemo, bekovi Pavić i Stanić. Sredina: zadnji vezni Dado i Bojo, ispred Ramović, krila Veselinović i A. Zec, napadać Krpić. Izmjene E.Zec, Zajmović, Meša i eventualno S.Štilić ako bude na klupi. Formacija 4-2-3-1. Stim da može Ramovič na desno krilo, a E.Zec na Ramovićevu poziciju a A.Zec na klupu.
Napadao bih kroz sredinu, Dado asistencija kao protiv Čelika i što više šuteve sa distance.
 
Avatar
Rolz
Postovi: 15
Pridružen/a: pon jun 24, 2019 1:25 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 3:57 pm

PlaviVlak je napisao/la:
čet avg 29, 2019 11:41 am
slika

Nikada ne treba ovako javno nešto najavljivati...
A i Selimović je tu još uvijek, ne znam kad je postao tako veliki navijač Želje...
sta ce ovo bit, amar majicu promijenio :o
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 4:06 pm

Zamolio bih vas ako mozete da ne stavljate ove slike... ili barem kada citirate da iskljucite sliku iz posta... stvarno mi je lose kada vidim pojedince... hvala
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 4:22 pm

phpBB [video]



:11:
1987
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 4:27 pm

tm87alem je napisao/la:
čet avg 29, 2019 1:22 pm
Durgo je napisao/la:
tm87alem je napisao/la:
čet avg 29, 2019 1:06 pm
O kakvom bodu pričate? Samo pobjeda dolazi u obzir, nakon onog najvećeg poslijeratnog poniženja, ne želim ga se ni prisjećati! Vidi se kako savez brine o svemu! U slučaju stani-pani, zna se na čiju će stranu ovo prevagnuti! I pored svega, ne odustajati od pravog puta, pa makar nas to koštalo ponovo gubljenja titule, jer kad dođe sve na naplatu, saget će nam se itekako i tada neće postojati ni svinjski, ni njanje, samo mi ćemo biti u fokusu, a do tada strpimo se, jer se predano radi na izborima u savez kantona, koji prethode ovim glavnim. Zato se i ponovo obnavljaju neka stara prijateljstva. Ništa nije slučajno. Mi ako ih pritisnemo i budemo bolji, sto kaljanaca ih neće spasiti, jer tri gola neće smjeti poništiti, jer dva je već jednom poništio.

Samo Željo!
:zeljeznicar1: :titula:
Samo pritisak sa tribina, al sve do jedne... JUG, ISTOK, ZAPAD I SJEVER!!!!! SVI NA OGRADE!!!!
Upravo u tome je i naša najveća snaga! To mi isto kaže i jedna naša živuća legenda koja je igrala "Zubandan", obzirom da mi je komšija i da ga viđam svaki dan.
:palacgore: Durgo majstore! Šta slijedeće farbamo/obnavljamo? :pljesak: :DD:
Samo strah lijepi, dok su sudije strahovale od ulijetanja navijača u teren ni jedan se nije smjeo ku.rčiti nekim nebulozama, nije lijepo, nije "kulturno", koštaće klub ali jedini lijek protiv očigledne krađe.
イビチャ・オシム
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 4:29 pm

Ova nikom te ne damo majica je vrh
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija