Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:06 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sri avg 28, 2019 10:04 pm
CURVA je napisao/la:
sri avg 28, 2019 10:02 pm
PlaviVlak je napisao/la:
sri avg 28, 2019 9:53 pm

6 zicera su promašili.
Sad mi nista nije jasno jesmo li mi dobri ili nismo? Da li smo konkurentni za titulu
Ma njima fali 6,7 igrača i odmarali su Ahmetovića i logično je bilo da izgube večeras. Ja ne znam kakvi smo mi još uvijek, ali želim da budemo prvaci i to je cilj.
Nisu ga odmarali vec im on nije dao gola dosad. Handzic im je opasniji po statistci ove sezone. Dao tri gola.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:08 pm

Nadam se pobjedi u subotu. Od pocetka jako i skoncentrisano, ne kao prosli put. Valjda su naucili lekciju.

Gazi gazi gazi pitareeeee
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:12 pm

Sa Amarom smo nekako uvijek pod rucnom u derbiju igrali, ne znam zbog cega, ali tipujem da ce biti remi u derbiju, nadam se da ce me igraci razuvjeriti
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:16 pm

CURVA je napisao/la:
sri avg 28, 2019 10:11 pm
PlaviVlak je napisao/la:
sri avg 28, 2019 10:04 pm
CURVA je napisao/la:
sri avg 28, 2019 10:02 pm

Sad mi nista nije jasno jesmo li mi dobri ili nismo? Da li smo konkurentni za titulu
Ma njima fali 6,7 igrača i odmarali su Ahmetovića i logično je bilo da izgube večeras. Ja ne znam kakvi smo mi još uvijek, ali želim da budemo prvaci i to je cilj.
Znaci ljudi su ispred nas bez pola tima ,plus su igrali europu.Kako onda da budemo prvaci :r
Nisu ispred nas toliko, mi smo bili bolji od Širokog bili kad se sve sagleda i pokradeni smo. Širokom večeras nisu igrali Kvesić, Ćorić i Bagarić, a trebali su ubjedljivo dobiti. Mislim da s Amarom na klupi i 2 pojačanja u odbrani smo s istim šansama kao oni.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:32 pm

Zapeti kao nikada do sada!!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:34 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sri avg 28, 2019 10:02 pm
blueboy je napisao/la:
sri avg 28, 2019 9:56 pm
Sa ovolikom količinom sreće je npr. Real Ligu prvaka osvojio, tako da ja ne vjerujem u onu priču da se mora nekad okrenuti kolo sreće. Ali da igramo puno bolje od njih, to je jasno.
Jes a gdje zavrsio sezonu poslije pojeo ih ajaks
Mene trenutno samo zanima ova sezona
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:37 pm

Ma ide X ko dzamija :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:45 pm

Stvarno djeluju umorno, ako zabijemo rani gol, do kraja utakmice pogotovo od 70’ mozemo jos gol dva, ubjedjen sam. Naravno ne treba se zavaravati, pitarske prljava igra da su bez ekipe. Nenadano su ostali bez Tatara i za njih je iznenadjenje malo duza pauza, mislili su ga samo odmoriti protiv Sirokog. Ahmet od prve pocinje, igrace i Rahmanovic tako da ce dosta bolja ekipa izaci od ove u Sirokom... Dobra taktika naaeg trenera je pola pobjede, a bolji je strucnjak od ovog 7x...moje neko subjektivno misljenje da su nam ozbiljne sanse za 3 boda...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:48 pm

Probati s malo brzim igracima, malo presinga vise, brzine na sredini... volio bih opet vidjeti Ramovica, mozda i Mustafu na sredini. Bojim se da sa Dadom i Mehmedom ne mozemo nametnuti neki tempo na sredini kojim bi iskoristili njihov umor.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 10:57 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
sri avg 28, 2019 10:45 pm
Stvarno djeluju umorno, ako zabijemo rani gol, do kraja utakmice pogotovo od 70’ mozemo jos gol dva, ubjedjen sam. Naravno ne treba se zavaravati, pitarske prljava igra da su bez ekipe. Nenadano su ostali bez Tatara i za njih je iznenadjenje malo duza pauza, mislili su ga samo odmoriti protiv Sirokog. Ahmet od prve pocinje, igrace i Rahmanovic tako da ce dosta bolja ekipa izaci od ove u Sirokom... Dobra taktika naaeg trenera je pola pobjede, a bolji je strucnjak od ovog 7x...moje neko subjektivno misljenje da su nam ozbiljne sanse za 3 boda...
Sumnjam da će Rahmanović igrati, tek je počeo da lagano trenira. A mi ako uđemo hrabro, vjerujem da možemo odvesti utakmicu u pravom smjeru.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 11:17 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sri avg 28, 2019 10:57 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
sri avg 28, 2019 10:45 pm
Stvarno djeluju umorno, ako zabijemo rani gol, do kraja utakmice pogotovo od 70’ mozemo jos gol dva, ubjedjen sam. Naravno ne treba se zavaravati, pitarske prljava igra da su bez ekipe. Nenadano su ostali bez Tatara i za njih je iznenadjenje malo duza pauza, mislili su ga samo odmoriti protiv Sirokog. Ahmet od prve pocinje, igrace i Rahmanovic tako da ce dosta bolja ekipa izaci od ove u Sirokom... Dobra taktika naaeg trenera je pola pobjede, a bolji je strucnjak od ovog 7x...moje neko subjektivno misljenje da su nam ozbiljne sanse za 3 boda...
Sumnjam da će Rahmanović igrati, tek je počeo da lagano trenira. A mi ako uđemo hrabro, vjerujem da možemo odvesti utakmicu u pravom smjeru.
Sigurno nece poceti, ali bi trebao uci. Jedna stvar koja me malo koci je Amarov ziheraski pristup u derbi utakmicama, za moj ukus kalkulise previse, cak i kad smo mi bili dupli prvaci a oni tarabe, bio je neuvjerljiv s izjavama a i s postavkama na terenu. Steceni su svi uslovi da ovaj derbi istrcimo jaki, snazni, borbeni, sa samo jednim ciljem... da im vratimo za prosli put i natamburamo ih, a ponavljam steceni su neki uslovi za to. Jos jedan + je sto ce kod njih poceti utakmicu dosta mladih igraca sa svega par utakmica u nogama u seniorskom fudbalu, vrlo lako se moze desiti da podlegnu pritisku i izgore u zelji. Ma fakat sam dobro ubjedjen u trijumf i da ce mi na kraju tekme biti zao sto nismo iskoristili jos koju priliku. Valjda ne bubnem od beton s ovim stavom. Stila je spreman za uci zadnjih pola sata, Amar ce odvagati jel mu potreban i vrijedi li rizikovati ili ce sacekati da dodje na level koji on zeli. ABd da ih mlatnemo!!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 11:23 pm

Štila treba biti na klupi, ako zatreba njegovi prekidi su pola gola.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 11:50 pm

Ja bih njima prepustio loptu na ovom derbiju od pocetka. Mislim da ce njihova sredina biti mesarska i da mi necemo uspjeti uspostaviti pas igru.

Eric
Kemo Bogi Sipa Pavic
Rama Mustafa Dado Veseli
Asim Krpic

Isao bih na duge lopte iza leđa odbrane.
Kasnije Mešu i Ermina ubaciti
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 28, 2019 11:55 pm

azbaha je napisao/la:
sri avg 28, 2019 11:50 pm
Ja bih njima prepustio loptu na ovom derbiju od pocetka. Mislim da ce njihova sredina biti mesarska i da mi necemo uspjeti uspostaviti pas igru.

Eric
Kemo Bogi Sipa Pavic
Rama Mustafa Dado Veseli
Asim Krpic

Isao bih na duge lopte iza leđa odbrane.
Kasnije Mešu i Ermina ubaciti
Kakav bogi sta je vama.
Eric
Stanic-kemo-sipovic-pavic
Bojo-dado
Ramovic-mesa-veseli
Krpic.
Jedini razlog sto Ermina ne bi stavio je taj jer je spreman max 30min,vidjeli smo protiv slobode dok je mogao bio je ok, a vec poslije izgubljene lopte, dueli. Posto su kone vec izmorene stavio bi ga odmah oko 55-60, uradio bi dosta gore siguran sam.
Vraca im se hodzic nisam sifuran da li ce od pocetka ako krene,onda je hebibovic na krilu, sto vidim kao neku nasu sansu po njihovoj desnoj strani.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 12:09 am

Nama treba namanje jedan stoper, Sipović mi je nekako nedefinisan igrač, Bogičević slabo vidi, Kemu neću da ureknem. Ja bih ganjao dvojicu mladih stopera, iz slabijih ekipa, kojima je Željo odskočna daska Lijevi bek i krilo urgencija.
A sad da prokomentarišem što je neko rekao za Zvezdu da su zaradili 17M eura. To je proces koji traje. Zvezda ima jednog od jačih sponzora u regionu i šire, a to je Gasprom, koji godišnje kroz sponzorstvo daje klubu 1,5M eura. Pored njih je i Elektroprivreda Srbije, mislim ista cifra u pitanju. Po posjeti Zvezda ubjedljivo prva. A dug otplačuje grad Beograd. Jedna velika mašinerija. Sad zamislite da Željo ima sponzora koji kroz sponzorstvo daje 1M eura, i pored Elektroprivredu FBiH koja uplačuje istu sumu. To je 2M eura samo od 2 sponzora. Grad Sarajevo otplačuje dugovanja. Ostale sponzore neću ni računati, ni prihode od karata, funshopa i sl. E sad sa tim finansijama bi mogao zadržati Miroslava Stevanovića, Gorana Zakarića, Daniela Graovca, te dovesti kvalitetnog južno-amerikanca ili afrikanca. I imaš tim koji može napasti grupnu fazu Evropskog takmičenja. Svaki drugi put je ravan naučnoj fantastici.
A u subotu Željo mora da dobije, prolongirao sam godišnji radi derbija. ;)
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 12:13 am

lijepo je mastat, ali daleko smo mi od regiona.

ajmo se mi uhljupima osvetit i popisat ih kako na terenu tako i na tribinama.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 12:15 am

Samo pobjeda za odlazak na pauzu s prvog mjesta i u dobroj atmosferi.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 12:37 am

Mirno spavajte Željovci

phpBB [video]
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 1:26 am

Cvrsto na zemlju. Oni ce sigurno na derbiju imati 4 mozda cak i 5 novih igraca u odnosu na veceras. Bice zajebano Krpu s njihovim stoperima, fakat su jaki. Krila ce imati vise prilike i ta eventualna 10ka nasa. Sad koliko ce Mesa biti tu na odbicama, vidjecemo. Moramo jako u kost, jer ako se desi da opet budemo imali 1 zuti karton na derbiju, nek poginu svi sto se mene tice.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 29, 2019 2:12 am

Kospa je napisao/la:
sri avg 28, 2019 8:40 pm
Ljudi aBd, samo beka lijevog i stopera da dovedemo, tj odbranu podebljamo, bicemo strah i trepet na proljece
Pun qurac nam je tog cekanja i nadanja "bit cemo i eto samo jos koji prelazni rok da to babuka poslozi a u ekipi nam idalje Stanic koji ispada ko migrant iz tramvaja"...pomirite se da mi nikad sa ovom ekipom ljudi ni u jednom segmentu necemo biti strah i trepet, ma ni za 20 proljeca. Taman i da titulu uzmemo,trenutno nismo nista bolji od prethodnih sezona kada je igra u pitanju. Dajte spustite se u realnost i ne dizite ekipu u kojoj ima 2 cista profesionalca u vasione i na neki nivo znanja kada ga jednostavno i jasno NEMAJU.

Mogu mnogi reci prosipam pesimizam i rusim dobru atmosferu pred derbi, ali realnost s moje strane je drugacija i takva je da je sve ovo od utakmice do utakmice.Mi nemamo kontinuitet u igri,osim kod par igrača. Danas Vam Sipovic odigra ekstra a drugu ga vec pljujete i tako u krug kod svih. I da ne navodim za ostale stvari, mnogo lazemo i ubjeđujemo sami sebe da smo napredovali. Kad si dobar i jak,najbolji tada nema kalkulisanja i izgovora kako je Sarajevo imalo srece a mi zadovoljni sa bodom u Sirokom.

Donedavno ste govorili da kad si dobar i kad si jak na terenu da te ni gg.ba ni savez, odnosi u svlačionici, ni bilo koja ekipa ne mogu omesti da osvojis 3 boda na terenu.

Gdje se to izgubilo gospod??Došlo je vrijeme da su vam prihvatljivi svi izgovori svijeta i opravdanja za našu lošu situaciju i na terenu i oko terena pripisujete na sve druge adrese a ne vidite da je do nas. Htjeli napredak i ocekujete ga od transfer roka do roka, dovedes Sipovica i produzis Bogicevica.. pa koga ba pravite budalom.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija