Moderator/ica: storm_raider

 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 1:12 pm

Jebiga trebali su vec poceti sa prodajom i sa hajcanjem. Ne ide tek od cetvrtka da se krene ***** ga ja
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 1:15 pm

MrkiMedo je napisao/la:
uto avg 27, 2019 1:12 pm
Jebiga trebali su vec poceti sa prodajom i sa hajcanjem. Ne ide tek od cetvrtka da se krene ***** ga ja
Derbi je brate. Bice to puno. Neka svaki dan objave po jedan video navijanja, kao sto su to uradili pred Zrinjski.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 1:16 pm

Joj marketinga kao da igramo sa olimpikom.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 1:25 pm

@minjore kakve informacije imas za tatara? Meni rece jedan trbusni zid, sad ne znam kakva je to povreda,ali vjerovatno nece biti spreman za derbi.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 1:27 pm

RokElsner44 je napisao/la:
uto avg 27, 2019 1:25 pm
@minjore kakve informacije imas za tatara? Meni rece jedan trbusni zid, sad ne znam kakva je to povreda,ali vjerovatno nece biti spreman za derbi.
Armin Hodzic ti je imao problem sa trbusnim zidom, pa je odmarao 6 mjeseci.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 1:30 pm

Jes, isto sam cuo za tatara, treba na operaciju.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:07 pm

drugim riječima bruh iliti kila ako je istina
 
tm87alem
Postovi: 520
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:13 pm

Ma svi igraju kod njanja! Ne računajte i da ne igraju da bi lakše bilo, ipak je to derbi svih derbija! To su više isprazne floskule i fore - neće biti ovog, neće biti onog zbog..., a ovamo ustvari svi istrče na zeleni teren. Vjerujem da će Amar spremati ekipu na njihov najbolji sastav. Nisam znao da treba hajc za derbi? Za neke lošije tekme da, ali za ovu, nije mi logično, jer obično na nju dođu i tzv. derbi navijači. Bićemo mnogo bolji i borbeniji nego prošli put i završiće pozitivno po nas akobogda, pa neka nam Lars postavi ponovo semafor, ali sa ovog derbija. Uostalom nemoguće je da ponovo primimo onako jeftine golove, a i nema klocevskog na golu, pa mi je odmah lakše.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:15 pm

tm87alem je napisao/la:
uto avg 27, 2019 2:13 pm
Ma svi igraju kod njanja! Ne računajte i da ne igraju da bi lakše bilo, ipak je to derbi svih derbija! To su više isprazne floskule i fore - neće biti ovog, neće biti onog zbog..., a ovamo ustvari svi istrče na zeleni teren. Vjerujem da će Amar spremati ekipu na njihov najbolji sastav. Nisam znao da treba hajc za derbi? Za neke lošije tekme da, ali za ovu, nije mi logično, jer obično na nju dođu i tzv. derbi navijači. Bićemo mnogo bolji i borbeniji nego prošli put i završiće pozitivno po nas akobogda, pa neka nam Lars postavi ponovo semafor, ali sa ovog derbija. Uostalom nemoguće je da ponovo primimo onako jeftine golove, a i nema klocevskog na golu, pa mi je odmah lakše.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nista protiv Erica nije neko pljuvanje,ali mi malo nesigurno djeluje vec 2-3 utakmice. Kao da pod grcem igra.
Asim se zarucio, valjda mu nece trebati vise sansi da pogodi.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:19 pm

Ima na bht1 pregled kola. Tek pocelo
 
Avatar
salle86
Postovi: 5085
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:21 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:19 pm
Ja bi njihovim navijacima karte stavio 12KM ko ih jebe, kako to da oni drugim klubovima daju karte po nizim cijenama a nama uvijek podignu.
Ja fakat ne kontam kako (i) mi ne možemo ko oni (a ima još takvih primjera) uraditi da je recimo karta za sjever 10KM običnim i 8KM članovima, istok 12/10, jug 7/5... Ili čak mi se fakat sviđa ono što sam vidio na mečevima Real M. da ako hoćeš na navijačku tribinu moraš imati dres (eto kod nas ne mora dres ako ćemo se voditi time da neko nema za njega ali onda obavezno plava majica)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:22 pm

Gori su ti sa "klupe", jer ko god da igra, derbi je. Samo jako od starta!
SVI NA DERBI!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:24 pm

RokElsner44 je napisao/la:
uto avg 27, 2019 2:15 pm
tm87alem je napisao/la:
uto avg 27, 2019 2:13 pm
Ma svi igraju kod njanja! Ne računajte i da ne igraju da bi lakše bilo, ipak je to derbi svih derbija! To su više isprazne floskule i fore - neće biti ovog, neće biti onog zbog..., a ovamo ustvari svi istrče na zeleni teren. Vjerujem da će Amar spremati ekipu na njihov najbolji sastav. Nisam znao da treba hajc za derbi? Za neke lošije tekme da, ali za ovu, nije mi logično, jer obično na nju dođu i tzv. derbi navijači. Bićemo mnogo bolji i borbeniji nego prošli put i završiće pozitivno po nas akobogda, pa neka nam Lars postavi ponovo semafor, ali sa ovog derbija. Uostalom nemoguće je da ponovo primimo onako jeftine golove, a i nema klocevskog na golu, pa mi je odmah lakše.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nista protiv Erica nije neko pljuvanje,ali mi malo nesigurno djeluje vec 2-3 utakmice. Kao da pod grcem igra.
Asim se zarucio, valjda mu nece trebati vise sansi da pogodi.
Zabi ga Asimeeee,ovaj zicer ne smiješ fuliti :D
 
tm87alem
Postovi: 520
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:24 pm

To za Erića je tačno samo za prošlu tekmu na Grbavici i to onaj bezvezni drugi gol, gdje je očigledno podletio i pogrešno procijenio let lopte, pa nam frajko leđima da gol, a da nije ni svjestan šta je uradio i kako! Za uski, mislim da nije ni za jedan gol kriv, a u obzir dolaze samo dva (prvi i treći), penal je teško braniti, a pogodio je stranu, jedino mi nekako kod prvog sporo lopta išla ili mi se samo čini, pa je možda tu mogao nešto. Uzmite u obzir da je iz prvog napada primljen gol i da se taktika mijenja i mora se napasti, a onda je propuh dole. Zato stoperi nisu mogli ništa, jer su ih greške veznjaka skupo koštale. Optimista sam i nadam se da takvih grešaka na derbiju neće biti. Subota će reći sve.

Samo Željo!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:26 pm

salle86 je napisao/la:
uto avg 27, 2019 2:21 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon avg 26, 2019 9:19 pm
Ja bi njihovim navijacima karte stavio 12KM ko ih jebe, kako to da oni drugim klubovima daju karte po nizim cijenama a nama uvijek podignu.
Ja fakat ne kontam kako (i) mi ne možemo ko oni (a ima još takvih primjera) uraditi da je recimo karta za sjever 10KM običnim i 8KM članovima, istok 12/10, jug 7/5... Ili čak mi se fakat sviđa ono što sam vidio na mečevima Real M. da ako hoćeš na navijačku tribinu moraš imati dres (eto kod nas ne mora dres ako ćemo se voditi time da neko nema za njega ali onda obavezno plava majica)
+1
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:33 pm

tm87alem je napisao/la:
uto avg 27, 2019 2:24 pm
To za Erića je tačno samo za prošlu tekmu na Grbavici i to onaj bezvezni drugi gol, gdje je očigledno podletio i pogrešno procijenio let lopte, pa nam frajko leđima da gol, a da nije ni svjestan šta je uradio i kako! Za uski, mislim da nije ni za jedan gol kriv, a u obzir dolaze samo dva (prvi i treći), penal je teško braniti, a pogodio je stranu, jedino mi nekako kod prvog sporo lopta išla ili mi se samo čini, pa je možda tu mogao nešto. Uzmite u obzir da je iz prvog napada primljen gol i da se taktika mijenja i mora se napasti, a onda je propuh dole. Zato stoperi nisu mogli ništa, jer su ih greške veznjaka skupo koštale. Optimista sam i nadam se da takvih grešaka na derbiju neće biti. Subota će reći sve.

Samo Željo!
Prvi gol je bilo baš teško odbraniti jer je lopta imala veliku rotaciju i bježala u sami ćošak.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:34 pm

Protiv pitara ne bih stavio Stanu u ekipu. Radije bih vidio Kemu, Sipu, Bogija i Pavića u zadnjoj liniji. Drugu liniju bi mi činili Rama, Hajdar, Alispahić i Veseli. Iza, ili pored Krpića, Ermina u napadu. Kemo može odigrati na beku i bar neće lutati ala egzistencija. U zadnje vrijeme igramo u tom sistemu, gdje nam je jedan klasični veznjak uvijek na krilu (krilni vezni), a u navedenom primjeru to bi bio Sinan. Ovaj sistem se lako transformiše i u romb, pa i u našu klasičnu za dva zadnja vezna koju smo do skoro preferirali.

Čak bih radije i sa Bojom krenuo na beku, nego sa Stanom, a u toj situaciji bi Kemo uletio na stopera umjesto Bogija. Ipak mi se prva formacija više sviđa. Imali bi visinu u odbrani, destruktivca u sredini (Hajdar), brzinu preko Veselog i nenadane poteze, koju mogu "izmisliti" Rama, Alispahić, Ermin.

Igrao bih opreznije, te čekao prilike iz kontri, polukontri i prekida. Zadnjih 20 minuta bih ubacio Štilu, ukoliko se osjeća sposobnim, a zavisno od rezultata.

Ne znam, ali većina forumaša piše kao da još nismo promijenili sistem, a meni je očigledno ili se u fudbal nikako ne razumijem. Volio bih da moje mišljenje prokomentariše @Bogi, bokačo ili neko ko se više "unosi" u ove taktičko-tehničke detalje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5085
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:45 pm

Klasična 442 i gle čuda može se igrati.
Krpa i Ermin u napadu, Veseli i Rama na krilo, Dado i Bojo u sredinu, Pavić i Stanić(jbg) na bekove i Sipović i Kemo štoperi.
Kad Štila bude u elementu umjesto Dade.
Alispahić, Hajdar i ona dva kloca po krilima i sasvim solidan tim (za ovu ligu)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:45 pm

Eric
Stanic-sipa-kemo-pavic
Bojo-dado
Ramovic-alispahic-veseli
Krpic
Zeca ne bi stavljao od pocetka jer mislim da nije spreman za vise od pola sata. Oni ce biti jos dodatno umorniji tako da bi ga ubacio oko 60-te.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 27, 2019 2:53 pm

Imam jedan prijedlog za ljude iz 1921tv. Postoji li mogucnost da u blizoj buducnosti vasa ekipa dan prije svake npr. domace utakmice okupi npr. po 3-4 nasa bivsa igraca,(i legende i one mladje koji su ostavili neki trag u nasem klubu) u Plavom salonu i da se napravi koncept u kojem bi onda oni komentarisali desavanja u nasem klubu, analizirali igru nasih fudbalera, taktiku, nase naredne protivnike, da se pozivaju navijaci na utakmicu, itd.
Mislim da bi takva emisija bila pun pogodak. Da bar vi nesto uradite po pitanju marketinga naseg kluba jer je marketing kluba ocajan..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, KogaBrigaZaNick i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija