Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:55 pm

Predlazem klubu da uz svaku prodatu kartu na derbiju podjele letak za uclanjene u klub!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:00 pm

Izvrtanje činjenica o pljuvanju, nisu vala ni trojica bila koja su psovala. Kritikovati kad primiš 3 gola je pohvalno, ako ne psujes i ne pljuješ neargumentovano.
A svi koji su argumentovano kritikovali su pružili podršku i prije utakmice i u drugom poluvremenu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:02 pm

PlaviVlak je napisao/la:
ned avg 25, 2019 9:00 pm
Izvrtanje činjenica o pljuvanju, nisu vala ni trojica bila koja su psovala. Kritikovati kad primiš 3 gola je pohvalno, ako ne psujes i ne pljuješ neargumentovano.
A svi koji su argumentovano kritikovali su pružili podršku i prije utakmice i u drugom poluvremenu.
Ma i to se zna koja su trojca. Jedva docekali, ne znam zasto se sad ne jave?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:10 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:51 pm
ovaj Zeljo moze do titule. uz par pojacanja u zimskom prelaznom roku plavo proljece je vrlo izgledno.
kvalitetno se pojacati na pozicijima lijevog beka, stopera i defanzivnog veznog i mislim da bi tako uz pravog Stilu, Ermina, Veselog i Ramu imali bas bas dobru ekipu koja realno moze biti jedan od glavnih konkurenata za titulu.

bodom u Sirokom nisam nezadovoljan. bitno je da ne gubimo utakmice i da smo u vrhu tabele do polusezone, a onda cemo proljece ofarbati u plavo.

:zeljeznicar1:
:palacgore:

Tjt, mi navijaci moramo biti svjesni ovoga a ne razapinjati igrace nakon jednog poluvremena. Nas zadatak je puniti Grbavicu svaku tekmu kako bi izvukli maksimum iz ekipe. A onda aBd na proljece krece Zeljina rapsodija.

Ja sam pravo optimistican a bio sam halalio sezonu, dolazak Stile je promjenio sve...

E sad, bodovni, mentalni i svaki drugi giganski skok naprijed bi bila pobjeda nad pitarima. Dokazali bi sebi sto je najvaznije da mozemo do titule
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:15 pm

Trebamo biti navijači Kluba, a ne rezultata. Imali smo rezultate i nakon istih neshvatljive finansijske probleme, što je paradoks. Normalnom insanu neshvatljivo. Normalnom insanu je neshvatljivo, da u sezonama kada je Klub zaradio najviše love, bude u finansijskom kolapsu, a da se pri tome sve urušavalo na stadionu - bukvalno se urušavalo, a ovamo su neki "idoli" po ko zna koliko puta tužili Klub u kome su vedrili i oblačili, a zaklinjali se kako vole Želju.

Klub iznad svega.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:24 pm

Bilo je kao sto kaze asharak 2-3 lika ono kad ti se zgadi sta se pise. Ja sam napisao za stanica da je katastrofalan, i kad izgube znam da je vecina ovih igraca dosta ogranicena.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:29 pm

avlami97 je napisao/la:
ned avg 25, 2019 9:15 pm
Trebamo biti navijači Kluba, a ne rezultata. Imali smo rezultate i nakon istih neshvatljive finansijske probleme, što je paradoks. Normalnom insanu neshvatljivo. Normalnom insanu je neshvatljivo, da u sezonama kada je Klub zaradio najviše love, bude u finansijskom kolapsu, a da se pri tome sve urušavalo na stadionu - bukvalno se urušavalo, a ovamo su neki "idoli" po ko zna koliko puta tužili Klub u kome su vedrili i oblačili, a zaklinjali se kako vole Želju.

Klub iznad svega.
Ako dajes podrsku Amaru, nisi navijac?
Ako kritikujes politiku Senada, nisi navijac?
Ja to tako shvatam iz tvog posta.
Nisi spomenuo najveci budzet, a trofeja 0.
Najvece sponzorske ugovore, a frizira se izvjestaj da se godina zavrsi u plusu.
To je onako sve pozitivno.

Ako si navijac, navijac si. Ne mozes biti navijac, a nadat se da ces izgubiti od Zrinskog jer ti Senad ne odgovara, tako isto ne mozes biti navijac i nadat se da ce nas Siroki dobiti i nasladjivati se porazu protiv pitara. Prvi su banovani, drugi nisu.

Nisi realan sekunde. Ne moze valjati nesto ako izgubis pet utakmica za redom. Jednostavno ni oni nisu znali kako dalje.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:35 pm

O kakvom friziranom izvještaju pričaš?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:37 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned avg 25, 2019 9:29 pm
avlami97 je napisao/la:
ned avg 25, 2019 9:15 pm
Trebamo biti navijači Kluba, a ne rezultata. Imali smo rezultate i nakon istih neshvatljive finansijske probleme, što je paradoks. Normalnom insanu neshvatljivo. Normalnom insanu je neshvatljivo, da u sezonama kada je Klub zaradio najviše love, bude u finansijskom kolapsu, a da se pri tome sve urušavalo na stadionu - bukvalno se urušavalo, a ovamo su neki "idoli" po ko zna koliko puta tužili Klub u kome su vedrili i oblačili, a zaklinjali se kako vole Želju.

Klub iznad svega.
Ako dajes podrsku Amaru, nisi navijac?
Ako kritikujes politiku Senada, nisi navijac?
Ja to tako shvatam iz tvog posta.
Nisi spomenuo najveci budzet, a trofeja 0.
Najvece sponzorske ugovore, a frizira se izvjestaj da se godina zavrsi u plusu.
To je onako sve pozitivno.

Ako si navijac, navijac si. Ne mozes biti navijac, a nadat se da ces izgubiti od Zrinskog jer ti Senad ne odgovara, tako isto ne mozes biti navijac i nadat se da ce nas Siroki dobiti i nasladjivati se porazu protiv pitara. Prvi su banovani, drugi nisu.

Nisi realan sekunde. Ne moze valjati nesto ako izgubis pet utakmica za redom. Jednostavno ni oni nisu znali kako dalje.
Jel i dalje ne računaš kup u osvojene trofeje? Ako si tako postavio stvari prekriži i Amarove osvojene kupove i superkupove.

Imaš li neki dokaz o friziranim izvještajima ili je Nihad rekao u nekom intervjuu kao i mnogo drugih stvari koje je rekao i slagao.

Ko se naslađivao porazom od pitara? @Larsson postabio sliku semafora jer nije mogao drukčije dokazati nekim idolopoklonicima da je to bio najteži poraz na Grbavici u derbijima.

Bezveze iz ničega opet krene ova priča, ali ne mogu prešutiti na izvrtanje činjenica.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:39 pm

Ma budalastina sviju mi, evo ima 15 dana par forumas-a ne moze da dodje sebi eto kao moderator stavio sliku sa derbija, sprda se sa Zeljom bla bla, a isti ti forumas-i su se jos gore sprdali i sa Zeljom i sa rajom sto skuplja za reflektore, i sa Zeljinim trenerima itd a eto kao zaprepasteni su kako je samo mogao...
Sve supa na viljusku, uhvate se i jedni i drugi neke gluposti ili izjave i onda pila naopako. Sve neka lazna samoispravnost i pametovanje...

Okanite se drugih, gledajte sebe, uclanite se, kupi privjesak, majicu, gledaj Zelju, navijaj...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:48 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:51 pm
ovaj Zeljo moze do titule. uz par pojacanja u zimskom prelaznom roku plavo proljece je vrlo izgledno.
kvalitetno se pojacati na pozicijima lijevog beka, stopera i defanzivnog veznog i mislim da bi tako uz pravog Stilu, Ermina, Veselog i Ramu imali bas bas dobru ekipu koja realno moze biti jedan od glavnih konkurenata za titulu.

bodom u Sirokom nisam nezadovoljan. bitno je da ne gubimo utakmice i da smo u vrhu tabele do polusezone, a onda cemo proljece ofarbati u plavo.

:zeljeznicar1:
Ja mislim da smo i sa ovom ekipom glavni kandidati za titulu.

1. Imamo najboljeg trenera u ligi
2. Najbolji golmanski par (Erić, Kjosevski)
3. Siniša i Pavić bi bili standardni u skoro svim ekipa iz vrha
4, Sipović, Kemo, Bogi - tu nam možda fali jedan kvalitetniji igrač
5. Sredina terena sa Štilom, Ramom, Bojom, Hajdarom, Mešom, Dadom su više nego solidni za vrh
6. Krpa i Ermin naprijed su također ekstra igrači za ovu ligu
7. Imamo izbalansiranu i homogenu ekipu. Spoj mladosti i iskustva.

- Ni jedne sekunde nemam sumnje da ćemo osvojiti titulu, jer za to postoje svi preduslovi. Dignuti su krediti da igračima ne fali love, te sa tog aspekta ne bi trebali brinuti. Već sam naveo da ih vodi najbolji trener u ligi, a tu su već duže vrijeme skupa, izuzimajući Štilu i Boju, no s obzirom da se radi o dobrim igračima i pravim profesionalcima, to ne bi trebalo da se odrazi na rezultate. Dobro smo startali i nakon 6 kola smo bez poraza. Npr. Zrinjski već ima dva. Igramo i treniramo na najboljem terenu u Državi. Sve je na našoj strani i to ćemo iskoristiti i osvojiti titulu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:53 pm

Mi smo navijaci i pocnimo se bavit stvarima koje se nas ticu
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:59 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned avg 25, 2019 9:29 pm
avlami97 je napisao/la:
ned avg 25, 2019 9:15 pm
Trebamo biti navijači Kluba, a ne rezultata. Imali smo rezultate i nakon istih neshvatljive finansijske probleme, što je paradoks. Normalnom insanu neshvatljivo. Normalnom insanu je neshvatljivo, da u sezonama kada je Klub zaradio najviše love, bude u finansijskom kolapsu, a da se pri tome sve urušavalo na stadionu - bukvalno se urušavalo, a ovamo su neki "idoli" po ko zna koliko puta tužili Klub u kome su vedrili i oblačili, a zaklinjali se kako vole Želju.

Klub iznad svega.
Ako dajes podrsku Amaru, nisi navijac?
Ako kritikujes politiku Senada, nisi navijac?
Ja to tako shvatam iz tvog posta.
Nisi spomenuo najveci budzet, a trofeja 0.
Najvece sponzorske ugovore, a frizira se izvjestaj da se godina zavrsi u plusu.
To je onako sve pozitivno.

Ako si navijac, navijac si. Ne mozes biti navijac, a nadat se da ces izgubiti od Zrinskog jer ti Senad ne odgovara, tako isto ne mozes biti navijac i nadat se da ce nas Siroki dobiti i nasladjivati se porazu protiv pitara. Prvi su banovani, drugi nisu.

Nisi realan sekunde. Ne moze valjati nesto ako izgubis pet utakmica za redom. Jednostavno ni oni nisu znali kako dalje.
Allahami, ništa te ne kontam,
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 9:59 pm

kvalitet je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:39 pm
Qooler je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:02 pm
kvalitet je napisao/la:
ned avg 25, 2019 7:07 pm

Želio si Želji loše rezultate. Razlog je nebitan. Kako sebe onda možeš nazvati navijačem, ljubiteljem, simpatizerom Željezničara? Sjećam se kad su neki forumaši, na nekom drugom forumu, priželjkivali loše rezultate zbog Misketa. Ismijavali smo ih, neka smo, pa evo sad ja ismijavam tebe, vodeći se istom logikom, koristeći iste aršine. Što je najbolnije, nisi jedini. Ovdje su neki postavljali slike "0:3". Meni to govori samo jedno. Nema razlike između vas i anamo onih, samo je drugi tabor.

A što se tiče foruma, iako bih na prvu rekao ključaj ga, bolje da se pusti. Neka ljudi pokažu svoja prava lica.
Scenario 1:
Željo ima loše rezultate, kao posljedica toga ode uprava koja nije znala popunit uplatnicu. Šta sa takvom upravom? Bolje da što prije ode. Razlog je nebitan, ako su loši rezultati uzrok, onda je to dugoročno dobit za Želju.

Scenario 2:
Krenu Želju dobro rezultati na zelenom travnjaku. Klub u pozadini lagano propada....Kad izadje na svjetlost dana već je kasno. U Europi su propadali na taj način i mnogo veći klubovi od Želje. Uzmi samo Rangerse u primjer.

Pitanje:
Ko je bolji navijač Želje? Onaj koji vidi da nešto nevalja sada ili onaj koji plače kad bude kasno?

Ono u šta sam siguran, da u slučaju Scenaria No.2, bi uz klub stali samo oni koji su bili protiv No.1. I u figurativnom, a i u bukvalnom smislu...a to su pravi navijači Želje. Ne trenera i rezultata, već kluba. Od pionira do seniora.
Loše postavljeno.

Ne bori se na taj način za klub. Ako misliš da ovi sad ne valjaju, a imaš čvrste materijalne dokaze koji upućuju na npr. nesavjesno poslovanje, onda javno to kažeš, pozivaš na odgovornost itd. Nema tog scenarija prema kojem Željin navijač želi poraze svog kluba. Ni u tom tvom. Kao što rekoh, postoje drugi, legitimni načini borbe. Na kraju krajeva, Skupština kada zasjeda, tada se bori za klub. Ne na taj način. Ni u ludilu. Ako već misliš da su ovi katastrofa za klub, okupi oko sebe istomišljenike i uputi se u borbu. Samo da znaš, nema puno ljudi koji su spremni ući u Želju. To su pokazale i posljednje dvije sjednice. Mnogi "Željovci" se nisu udostojili ni doći na sjednicu Skupštine, toliko.
Nije ništa loše postavljeno. Danas Rangers kuburi posljedice nerealnih transfera i rezultata...tako da rezultati mogu biti samo antipiretik na upalu (ublažavaju simptome da nešto ne valja) u organizmu.

Odavno tvrdim da je skupština najlošiji dio kluba. Zašto? Posljedice su u njihovim odlukama, a uzrok zašto je najlošija karika je način na koji se bira. Da je skupština iole ozbiljna ne bi u njoj bilo klanova, već čisti argument. Onaj ko uredi statut kluba, tako da skupština bude predstavnik članova kluba, a ne interesnih grupa, treba da stadion dobije ime po njemu.

Tako se postaje veliki klub, na način da niti jedna interesna grupa, bila ona No1, ili No.2...ne može ostvariti svoje...onako iz hira.

Željo nikada ne smije biti vlasništvo jednog lica, niti da se zove Amar, Senad ili ne znam ko. Samo sistem.
Kako doći do sistema?
Uredjenjem izbora skupštine (biraju je aktivni članovi kluba na osnovu CV i plana i rezultata rada), dobijanjem kvalitetnih ljudi u skupštini, Željo samo može dalje da se razvija. Ako je skupština skup klimača glavom, bez svog mišljenja, onda nikada, al baš nikada nećemo bit ozbiljan klub, bar malo izvan BiH.
Pita li se neko danas u skupštini kako teku finasije?
Brine li ikoga to?
Pita li se iko kako ide prizvodnja igrača?

Pita li se iko koji su dugoročni planovi? Mjeri li ko koliko % su ispunjeni?

Ili se vodimo time, ajmo napunit Grbavicu ove sedmice, zapalit par baklji, a dalje ćemo vidjet...

Razlika je ogromna, a i onaj što pali baklju i onaj koji misli 10 godina unaprijed su navijači. Ja sam siguran da kada zagusti baklja neće pomoći, već plan i sistemski rad na proizvodnji igrača, izgradnji infrastrukture ...

Život Amara, Senada ili nekog desetog je suviše kratak u odnosu na to šta Željo treba biti, da bi neko od njih ili neko treći vedrili i oblačili. Samo sistem, samo jaka skupština koja brine o svakom pioniru, o svakoj cigli na stadionu je dugoročno rješenje.
Nažalost sada je skupština protočni bojler i skup klimača glavom, koji jedva čekaju da klimaju po nečijim instrukcijama.
Možemo mi tako gurat dok je Amara, a šta kada njemu bude 80 godina?
Kada Senada ne bude?
Šta ćemo onda?
Ako se to riješi sada, a rezultati budu uzrok da se to stavi na stol, onda loši rezultati su najmanji problem i samo dodju ko alarm da se nešto mora mjenjat.

Isto tako i mi navijači se moramo mjenjat. Previše je pljuvača. Previše je lažnih. Pravo smo ogledalo licemjerja. U svemu. Evo juče odigrali extra tekmu. Na poluvremenu svi pljuju. Gdje je tu karakter, inat, vjera? Za šta ti navijaju kad ih dva gola manje mogu poljuljati? Naši su odigrali dobro i čestitke svakom od njih i Amaru na tome. Amar na terenu radi ogroman posao. On je fakat, dobar za teren. Zbog onog oko terena, sam mišljenja i uvjek ću biti da što prije treba da ode iz Želje, jer dokazano ne radi u sistemu već u klubovima jednog lica. Firma, klub, udruženje pletilja, ribarsko udruženje, haustor, nikada neće imati kontinuitet (biti uspješni) ako bude organizovano kao danas Željo...pokret klimača glavom.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 10:05 pm

Kad je izvlacenje parova kupa
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 10:08 pm

CURVA je napisao/la:
ned avg 25, 2019 10:05 pm
AsharaK je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:30 pm
Kospa je napisao/la:
ned avg 25, 2019 8:26 pm


Majke mi ja sam maksuz sad vracao stranice nazad da vidim sta je to toliko lose. Nidje veze sto kazes par standardnih likova i to je to. Ostala raja ili je hajcala povratak ili je realno kritikovala.
Ovde neki pisu eseje od dvije strane rekao bi covjek neka kvislinska zavjera na forumu, a osnova im je dva tri standardna trolera i to je to. Valjda ostala raja sto je hajcala nemoguci povratak ili je realno kritikovala se ne pika.
Ja sam danas vraco, imas dva-tri lika sa obje strane koji su tu zbog toga. Ljudi su kritikovali sa pravom, jer smo bili odron u prvom. Fakat ne kontam
Molim te imenuj sa kakve dvije strane ?zasto se izvrce prica .Kakve dvije strane
Fakat te ne kontam šta ti nije jasno a ti se pronalaziš. Hoću da ti kažem da postoji uvijek par likova koji će kritikovat, ili par likova koji će uvijek braniti. Kako drugačije da ti objasnim?
Željezničar ante portas !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 10:09 pm

Nakon gola za 3:3, Sinisa trci do gola po loptu dok ostali slave. Bravo Sinisa!
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 10:27 pm

Eric
Stanic,Sipovic,Osmankovic,Pavic
Bojo,Sadikovic
Alispahic
Ramovic,E.Zec
Krpic
:?:
 
MUMIN T.M.
Postovi: 34
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 6:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 10:41 pm

Utakmica protiv širokog pokazala je ono što manje više svi znamo.Defanziva loša, ofanzivu odlična.Previše je brate za poluvrijeme primiti 3 gola, ali istovremeno nije jednostavno u gostima kod širokog stići zaostatak od 2 gola, a da smo dali još jedan sad bih rekao da ćemo biti na kraju prvi. Srednji red mora biti pokretljiviji, i bolje markirati igrače kad branimo napad protivnika, previše daleko se stoji od igrača i to se vidjelo u svim dosadašnjim utakmicama. To nam je velika mana. Iako u ekipi na sredini imamo najveću koncentraciju, moje je mišljenje da nam treba jedan igrač tima Nyeme, Bišćevića, klasičnog razbijača napada i trkača. Također Stanića ljudi probijaju da nije humano, a njegova strana uvijek je visila, ali ne isključivo njegovom krivicom i krila trebaju pomoći. Sramota je da nam Kvesić da gol glavom, zar niko nije dovoljno spreman da istrči i isprati igrača u kontri? Ako u derbiju odbrana sa veznim redom bude na visini zadatka, ubjeđen sam u pobjedu, uz uslov da nam ne sudi Kaljanac.
Volim te Željo!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 10:47 pm

Šta je sa Amirom Hadžiahmetovićem? Jel on uopšte igra fudbal?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija