Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 4:33 pm

CURVA je napisao/la:
ned avg 25, 2019 4:10 pm
bistrikboy je napisao/la:
ned avg 25, 2019 3:48 pm
salle86 je napisao/la:
ned avg 25, 2019 3:47 pm


Treba njemu mijenjati nick, ne može se onako zvati neko ko dođe 3-4 puta nas Grbavicu u sezoni 🤣🤣🤣
Redovniji Ermin Zec 😂


Eric
Legenda Sipa Kemo Pavic
Bojo
Dado Stila
Ramovic Veseli
Krpic

HAJDEEEE
Manje Zec bira utakmice nego on :placeodsmijeha:
Postoji li opcija da je PP ustvari Ermin Z
Pa kad šef dopusti on odigra, kad neda onda je "povrijeđen" 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 4:37 pm

Qooler je napisao/la:
ned avg 25, 2019 4:32 pm
LARSSON je napisao/la:
ned avg 25, 2019 4:17 pm
Juniori od 17 sati protiv Mladosti. Šošić bez nastupa u ovoj sezoni.

slika
Sedad igra u juniorima. Mehić već nekoliko mjeseci bez utakmice.

Bolje mu je da je ostao u Zvijezdi i da se razvija.
Jbg, Mehić nema pravo nastupa za juniore.

Federalni kadeti dobili Olimp 2:0 golovima Serdarevića i Kočevića. Juniori dobili 5:0, golove dali Mehičić, Prcić, Alilović i dva Hodžić.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 4:43 pm

LARSSON je napisao/la:
ned avg 25, 2019 4:37 pm
Qooler je napisao/la:
ned avg 25, 2019 4:32 pm
LARSSON je napisao/la:
ned avg 25, 2019 4:17 pm
Juniori od 17 sati protiv Mladosti. Šošić bez nastupa u ovoj sezoni.

slika
Sedad igra u juniorima. Mehić već nekoliko mjeseci bez utakmice.

Bolje mu je da je ostao u Zvijezdi i da se razvija.
Jbg, Mehić nema pravo nastupa za juniore.

Federalni kadeti dobili Olimp 2:0 golovima Serdarevića i Kočevića. Juniori dobili 5:0, golove dali Mehičić, Prcić, Alilović i dva Hodžić.
Znam da nema. Zato i kažem. Momak je klupiran ili bačen u ćošak. Rezultat u prvom planu. I taj Sedad i Mehić treba da igraju za prvi tim. Bar one utakmice srijedom, treba 90 minuta da igraju. Kada krene Kup, trebaju bit standardni.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 4:46 pm

barbarez je napisao/la:
ned avg 25, 2019 2:36 pm
RokElsner44 je napisao/la:
ned avg 25, 2019 1:51 pm
Izgleda po njihovoj desnoj strani bi trebali igrati sabanovic i hebibovic. Stoperski par im je beton.
Daleko je to od betona. Sinoc Lazic ocajan. Kazu da je i protiv Batea bio los.
Ali ako krenes na njih sa Zaimom,Asimom i Krpicem. Onda to izgleda da si napao Juventus.
Nasa odbrana je problem,i mi moramo stvarati pritisak i imati posjed,jer pitari igraju brzo,zato sto imaju vezu koja ne moze nista iskreirati ali moze trcati,imaju odlicna krila i korpuletnog centarfora. Koji izbori dosta nicijih lopti.
Sinoc pisu Pavic bio dobar. Citam Minjore jutros dobro objasni. Pa frajer 4 puta centrirao sva 4 puta pogodio lika ispred sebe. Strasan je bio.
On i Srki,to ce biti strepnja opasna ako upadnemo u njihov taj ritam tranzicije i preskakanja igre.
Ako na to imas Zaima i Asima da pomazu u odbrani,mazohizam.
Ja samo zelim vidjeti borebenost kao protiv Zrinjskog. Onda sam siguran da ne mozemo izgubiti. Svi bi voljeli da dobijemo ali mi dok ovu prvu ekipu ne ustalimo da su oni ti koji su najveci dio vremena na terenu,plus Stila,mozda ni remi sad ne bi bio los. Mada sam ja za to da ih raznesemo i napadnemo od samog starta pa sta god bilo. Da pokazemo muda.
To govorim. Mi sa zecom desno nemamo sta traziti,vec veseli ko god da mu dođe na njegovu stranu vjerujem u njega. Jedino sto je veseli bio katastrofalan defanzivno prosli derbi na Grbavici. Hebibovic je radio sve i svasta uvijek prazna strana bila. Neko je dole napisao da ce kemo uzeti Ahmeta. Ako ga uzme da se ne vidi cijelu tekmu, uleticu u teren u 90-oj. Bod bi bio odlican kao sto sam ranije pisao, otici na pauzu bez poraza je ok. I onda slijede 4 koliko-toliko lakse utakmice.
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 5:17 pm

Larse, gdje igraju kadeti, da malo pogledam? Hvala unaprijed.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 5:20 pm

tm87alem je napisao/la:
ned avg 25, 2019 5:17 pm
Larse, gdje igraju kadeti, da malo pogledam? Hvala unaprijed.
U Butmiru.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:06 pm

amar92 je napisao/la:
ned avg 25, 2019 3:43 pm
barbarez je napisao/la:
RokElsner44 je napisao/la:
ned avg 25, 2019 1:51 pm
Izgleda po njihovoj desnoj strani bi trebali igrati sabanovic i hebibovic. Stoperski par im je beton.
Daleko je to od betona. Sinoc Lazic ocajan. Kazu da je i protiv Batea bio los.
Ali ako krenes na njih sa Zaimom,Asimom i Krpicem. Onda to izgleda da si napao Juventus.
Nasa odbrana je problem,i mi moramo stvarati pritisak i imati posjed,jer pitari igraju brzo,zato sto imaju vezu koja ne moze nista iskreirati ali moze trcati,imaju odlicna krila i korpuletnog centarfora. Koji izbori dosta nicijih lopti.
Sinoc pisu Pavic bio dobar. Citam Minjore jutros dobro objasni. Pa frajer 4 puta centrirao sva 4 puta pogodio lika ispred sebe. Strasan je bio.
On i Srki,to ce biti strepnja opasna ako upadnemo u njihov taj ritam tranzicije i preskakanja igre.
Ako na to imas Zaima i Asima da pomazu u odbrani,mazohizam.
Ja samo zelim vidjeti borebenost kao protiv Zrinjskog. Onda sam siguran da ne mozemo izgubiti. Svi bi voljeli da dobijemo ali mi dok ovu prvu ekipu ne ustalimo da su oni ti koji su najveci dio vremena na terenu,plus Stila,mozda ni remi sad ne bi bio los. Mada sam ja za to da ih raznesemo i napadnemo od samog starta pa sta god bilo. Da pokazemo muda.
Pavic je bio dobar jer je zamijenio kera, pa mu nije tesko ostaviti bolji utisak. Nazad odlican, kod tih centarsuteva je mogao bolje ali kod beka bi trebalo najvaznije biti da je nazad dobar.

Sto se tice derbija, vise ce ti losa odbrana doci do izrazaja ako igras visok presing pa ti protivnik dugim loptama preskoci igru, i onda ti je ta losa odbrana na vjetrometini sa njihovim krilima. Kad cijela ekipa stoji u bloku i strpljivo ceka priliku za kontru, onda je i odbrani posao laksi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Preskakanje igre mora inati nekog smisla.
Oni ce tebi raditi taj presing,jer im je takav vezni red. Brzo ganjaj loptu,i odmah tranzicija na krila. Pritisak na zadnje vezne i nedopustanje da ti razvijes svoju igru. Husrefova taktika,jos iz vremena Slobode.
Ti ne mozes biti opasan ako oni tebi takvom igrom unose smutnju. Nije nasa odbrana bas toliki invalidi da nasumicna izbijanja ne mogu iskontrolisati. Brate kad ti njima uneses nemir,stalnim pritiskom i trkom, guras ih daleko od svoje odbrane.
Koliko god zvucala otrcanonona fraza,napad je najbolja odbrana,vjeruj da itekako ima smisla.
Imas ti raznih nacina da dodjes do povoljnog rezultata.
Prosli derbi. Mi u samom startu kad nije igrao Ermin,nismo vjerovali da mozemo bilo sta uraditi. Onda sa takvim stavom ,ti zaista nemas sta traziti. Sam ih ucinis boljim od tebe.
Jeste li vi svjesni cinjenice,da smo mi u oba derbija na Grbavici,od 5 golova,4 primili direktnom krivicom Vedrana Kjosevskog. Uz nezanemariv doprinos Zaimovica. I ostalih nasih krila po lijevoj strani.
Jer i tada si imao iste bekove. Ali koliko god im krila bila opasna,u svakom zacetku akcije,isli su 2 na 1,na nase bekove. Ali nista ti opet nisu specijalno napravili.Dobili te na vlastite gluposti. Zato ti kazem ako si ti dovoljno opasan,kontra se uvijek moze desiti,ali ti njima onda unosis nervozu i pravice greske.
Velez nije mjerilo,zanimljiva ali nedovrsena ekipa. Tezak teren je bio i jednim i drugim. Ako ti Velez pravi puno problema,onda vjeruj da napad,Krpic,Ermin,Sinan i Veseli,mogu da ih zestoko raspamete. Nema te odbrane koja moze kod nas ovu cetvoricu uciniti bezopasnim.
Ali je vakat i da Bojo i bekovi i stoperi budu na pristojnoj razini.
Ja bi ih napao bas iz razloga,jer su se puno digli,i uvjereni su da su jaci. A umorniji su ..
Vezni red ovaj Gavric,onaj mali balavac ne znam ni kako se preziva,Velkoski zaista ne mogu biti neki vezni red koji mogu nesto smisljeno iskreirati.
Jer Velkoski je vise poluspic,koji kupi Ahmetoviceve otpatke,i nije neki kreator.
Ne znam sad fakat i ja puno pametujem i serem.
Oni imaju taj neki sablon,koji im prolazi,ali po meni je Zrinjski kvalitetnija ekipa od njih,pani sa onom drugom ekipom,a opet smo ih nadigrali.
Ono sto je nasa prednost,sto mi jos nismo ni blizu onog najboljeg sto mozemo. Kako god zavrsilo.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:13 pm

A sta je sa tekmama sa Sirokim Larse. Mislim na kadete i pionire?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:16 pm

ponosannavas je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:13 pm
A sta je sa tekmama sa Sirokim Larse. Mislim na kadete i pionire?
10.9
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:30 pm

Kritika OK, ubijanje u pojam molim Vas nemojte. Sve ijedan igrac cita ovaj forum. Molim Vas, ide nam najveca utakmica, praviti atmosferu i pozitivnu klimu, uz malu dozu neke euforije. Ko je gledao zadnje 2 utakmice Sarajeva, zna da su najvise trebali X izvuci iz obje utakmice. Djeluju dosta tromo, umorno, sporo, bez kreativnosti ikakve, nadam se da ce poslije srijede biti jos vise takvi. Iskreno nemam neke napetosti kao prethodnih derbija. Zivi bili pa vidjeli, igraci su u subotu sami sebi odrzali psiholoski cas, nadam se da je uspio. Svaka cast za karakter, zelju i snagu, bili smo vrlo vrlo blizu pobjede, oni su disali na skrge. Zeljo!
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:34 pm

Dovoljno dana za jednu potpuno novu anketu na forumu.

Pljuvanje i nedostatk vjere pa ako hoćete i opšte nepovjerenje u tim je na vrhuncu i nije za daljnjeg trpljenja.
Svi smo mi ljudi i imamo slabosti. I meni je decembarski puč teško pao pa sam neko vrijeme priželjkivao i lose rezultate a sve ne bi li se cijeli dunjaluk okrenuo kontra Amara i kaznio ga za ono njegovo “brrrrrr -18”.
Nejse.
Prijedlog za anketu a sa se ne dozivi kao miješanje u rad moderacije je da se na prvoj domaćoj a to je derbi isključi forum na 2 sata. Tacnije već sa prvim zviždukom sudije.
Domaća i najveći dio nas će biti na tribinama. Asharak dijeli stream odsutnim. Nema razloga da se iko uključuje i piše osim ako nije ono “ jesam vam rek’o”.
Stručni stab i ne zna za nas. Ko da na nešto i uticemo. Bilo bi zdravije za nas i forum.
Opet, da smo nedo Bog, izgubili, niko ne bi ni spominjao kriticare. Čudan smo mi svijet.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:45 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
ned avg 25, 2019 12:11 pm
slika
Ovaj sarkasticni post najbolje pokazuje svu perverziju bakljada. "Palilo se i palice se" arogantna i kontraska izjava ali protiv koga ? Protiv kluba kojeg volis i kojeg navijas. A ironija da ljudi koji su stvarni i dokazani dusmani naseg kluba i tih istih navijaca najvise profitiraju od tih baklji. Stvarno mozga nemamo...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:46 pm

Juniori dobili mladost 3:1. Dva gola Gasala i jedan Subašiča.

Gasal trenutno u 4 utakmice ima 6 golova u 2 asistencije.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:47 pm

LARSSON je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:46 pm
Juniori dobili mladost 3:1. Dva gola Gasala i jedan Subašiča.

Gasal trenutno u 4 utakmice ima 6 golova u 2 asistencije.
Koliko igraju kadeti?
Srcu draga, boja PLAVA !
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:48 pm

Occasionally je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:34 pm
Dovoljno dana za jednu potpuno novu anketu na forumu.

Pljuvanje i nedostatk vjere pa ako hoćete i opšte nepovjerenje u tim je na vrhuncu i nije za daljnjeg trpljenja.
Svi smo mi ljudi i imamo slabosti. I meni je decembarski puč teško pao pa sam neko vrijeme priželjkivao i lose rezultate a sve ne bi li se cijeli dunjaluk okrenuo kontra Amara i kaznio ga za ono njegovo “brrrrrr -18”.
Nejse.
Prijedlog za anketu a sa se ne dozivi kao miješanje u rad moderacije je da se na prvoj domaćoj a to je derbi isključi forum na 2 sata. Tacnije već sa prvim zviždukom sudije.
Domaća i najveći dio nas će biti na tribinama. Asharak dijeli stream odsutnim. Nema razloga da se iko uključuje i piše osim ako nije ono “ jesam vam rek’o”.
Stručni stab i ne zna za nas. Ko da na nešto i uticemo. Bilo bi zdravije za nas i forum.
Opet, da smo nedo Bog, izgubili, niko ne bi ni spominjao kriticare. Čudan smo mi svijet.
Ma Nejse
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 6:50 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:47 pm
LARSSON je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:46 pm
Juniori dobili mladost 3:1. Dva gola Gasala i jedan Subašiča.

Gasal trenutno u 4 utakmice ima 6 golova u 2 asistencije.
Koliko igraju kadeti?
Nema još ništa osim sastava uneseno u COMET.
 
ZELJOAP
Postovi: 15
Pridružen/a: uto jul 09, 2019 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:03 pm

LARSSON je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:46 pm
Juniori dobili mladost 3:1. Dva gola Gasala i jedan Subašiča.

Gasal trenutno u 4 utakmice ima 6 golova u 2 asistencije.
Jel mali Masala definitivno napustio klub
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:07 pm

Occasionally je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:34 pm
Dovoljno dana za jednu potpuno novu anketu na forumu.

Pljuvanje i nedostatk vjere pa ako hoćete i opšte nepovjerenje u tim je na vrhuncu i nije za daljnjeg trpljenja.
Svi smo mi ljudi i imamo slabosti. I meni je decembarski puč teško pao pa sam neko vrijeme priželjkivao i lose rezultate a sve ne bi li se cijeli dunjaluk okrenuo kontra Amara i kaznio ga za ono njegovo “brrrrrr -18”.
Nejse.
Prijedlog za anketu a sa se ne dozivi kao miješanje u rad moderacije je da se na prvoj domaćoj a to je derbi isključi forum na 2 sata. Tacnije već sa prvim zviždukom sudije.
Domaća i najveći dio nas će biti na tribinama. Asharak dijeli stream odsutnim. Nema razloga da se iko uključuje i piše osim ako nije ono “ jesam vam rek’o”.
Stručni stab i ne zna za nas. Ko da na nešto i uticemo. Bilo bi zdravije za nas i forum.
Opet, da smo nedo Bog, izgubili, niko ne bi ni spominjao kriticare. Čudan smo mi svijet.
Želio si Želji loše rezultate. Razlog je nebitan. Kako sebe onda možeš nazvati navijačem, ljubiteljem, simpatizerom Željezničara? Sjećam se kad su neki forumaši, na nekom drugom forumu, priželjkivali loše rezultate zbog Misketa. Ismijavali smo ih, neka smo, pa evo sad ja ismijavam tebe, vodeći se istom logikom, koristeći iste aršine. Što je najbolnije, nisi jedini. Ovdje su neki postavljali slike "0:3". Meni to govori samo jedno. Nema razlike između vas i anamo onih, samo je drugi tabor.

A što se tiče foruma, iako bih na prvu rekao ključaj ga, bolje da se pusti. Neka ljudi pokažu svoja prava lica.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:09 pm

ZELJOAP je napisao/la:
ned avg 25, 2019 7:03 pm
LARSSON je napisao/la:
ned avg 25, 2019 6:46 pm
Juniori dobili mladost 3:1. Dva gola Gasala i jedan Subašiča.

Gasal trenutno u 4 utakmice ima 6 golova u 2 asistencije.
Jel mali Masala definitivno napustio klub
Tako kaže sekretar omladinske škole.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 7:11 pm

VIDEO/ FOTO: NK Široki Brijeg - FK Željezničar 3:3

https://1921.ba/video-foto-nk-siroki-br ... ar-33-6676
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, Google [Bot] i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija