Moderator/ica: storm_raider

 
Generalstab
Postovi: 31
Pridružen/a: sub avg 10, 2019 7:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:35 pm

Bojo pod hitno mora prestati izvoditi kornere, radije Keme dati :rofl:
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:37 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sub avg 24, 2019 11:19 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:35 pm
Istini u oci od Borca gore odigrali nismo. Bod po meni je velik samo zbog cinjenice sa smo bili ocajni.
Srdjan Stanic ne smije igrati derbi i to je vise nego jasno. Pavic solucija nije ali je iole bolji nego Srdjan.
Sinisa zreo za klupe, kao i Bojo. Damir danas vrlo slab, ali mislim da je to vise produkt loseg ulaska u utakmicu nego sto je zapravo neki pad forme. Mehmed ponovo negdje na margini. I dalje fali snage mu i to se vidi.
Pohvale idu Ramovicu koji je bio solidan, Krpicu koji nije jos u formi sto je pokazala ona situacija ali svejedno momak ima strasnu radnu etiku i samo je pitanje vremena kada ce eksplodirati.
E.Zec je bio sasvim solidan, gol i nadam se da ce konacno stati ova prica o njemu kao nekom kome nije stalo. Cak s1 pise da ga kao Osim trpi, sto nije korektno. Ulazi lagano u ritam i ove price o biranju utakmica su bezobrazne.

VESELI SVAKA CAST!

Ovaj bod ce bitno uticati na samopouzdanje pogotovo Ramovica i Veselog. Doista su zasluzni za ovaj bod i nadam se da ce u nastavku sezone vise biti njihovih partija na ovom nivou.

Posebno bih istaknuo Dzenan Zajmovica. Meni je nerealno da ono igra nogomet. Pa ljudi dragi ono je zalosno bilo za gledati. I jos sad kad se sjetim da neko po forumu zahjeva da igra. Zec jr. Kakav god da je za onog jablana je igračina. Da se razumijemo volio bih rado vidjeti i njemu ledja.

Ovo pljuvanje u prvom poluvremenu, pozivanje na godisnji pokazuje veliku nezrelost pojedinaca. Nije ni meni pravo za neke stvari ali isto tako nikad ali nikad sebi ne bih dopustio neko likovanje na ustrb Zeljeznicara zbog nekog pojedinca kojeg ja ne volim. I kritika bano-botu ili kako vec. Lako je na guvi ostriti se. Lik nema neku svrhu, zivi u nekom svom svijetu. Ali sto se ne opali ban ovom Nezalaganju/ Zeljeznickoj i sl. zbog malicioznog pisanja, i konstatnog prepiranja. Pa ovaj kao prijatelj foruma samo sto nije od srece skocio, jer jebiga ne voli Amara. Ti bar kao neko ko ima ulogu kakvu takvu na forumu bi prvi se trebao suzdrzati od subjektivnosti. Ili kao sto lars hladno postavi 0-3 jer treba da pokaze tamo nekom liku s foruma kako je on upravu.

Prozivanje ili ne to je istina, mene je licno briga. Ja pisem i citam zbog nekoliko ljudi, zbog informacija i na kraju krajeva fine zajebancije. Al' ovo iz prvog poluvremena ne dolikuje navijacu Zeljeznicara.
Sinisa jeste odigrao losu utakmicu,ali da je zreo za klupe je smijesno govoriti. Prvo sto mu je svaki centarsut bio odlican danas, u drugom poluvremenu se sabrao i odigrao jako dobro poluvrijeme. 4 utakmice odigrao sjajno. A ne znam sta ocekujes od krpica da eksplodira? Meni je ovo sasvim dovoljno ima vec nekoliko golova u sezoni,fulio je danas 1-2 sanse,ali nema tog napadaca koji svaku sansu u gol pretvori.
I protiv Zrinjskog i Slobode je defanzivno bio jako los. Danas prvih 45.minuta je bilo ocajno, unio je vise nesigurnosti od Stanica. To je opet moje vidjenje. Slozio bih se ca centarsuteve, ali to meni od beka nije dovoljno. Bar ne od Sinise koji nije Stanic i da nema dvije ciste u glavi.

A za Krpica iskreno vjerujem da moze dati 25golova u sezoni. Znam da zvuci malo nerealno, ali momak ima to u sebi. Jednostavno mislim kad jos malo se "zagrije" nece biti situacija kao u prvom danas ili protiv MDK. Mozda moj subjektivni dojam ali eto. Nemoj me pogresno shvatiti, moje misljenje je da je on najbolji nas igrac. Ovdje ne racunam Stilica da budemo jasni jer jos nije zaigrao. Ima on svojih mana ali to nadomjesta trudom i radom. Vise bih licno volio imati 11 Krpica nego 11 Ramovica/Ermina.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:38 pm

Generalstab je napisao/la:
sub avg 24, 2019 11:35 pm
Bojo pod hitno mora prestati izvoditi kornere, radije Keme dati :rofl:
Vjeruj mi u Hrasnici protiv Veleža, svaka oštra u sred 16-erca, samo tako pravili šanse. U ligi sada jesu i dalje oštri centaršuti, ali često na prvog igrača u odbrani, ne pogađa nikoga.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:48 pm

Prije utakmice sam govorio da je x dobar. Zasluzeno smo ga uzeli, ali i najrealnije.

Nadam se da ce se stoper dovesti sto prije. S ostalim se krpiti do zime.

Manijacima svaka cast!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
SanMan
Postovi: 1225
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:51 pm

Daleko od toga da smo danas dobro odigrali ali zbog ovakvih utakmica narod dolazi na stadione.
Protiv pitara se dobro paziti njihove "oštre" da ne kažem grube seljačke igre (reko trener Celtica) a što im prolazi u ovoj našoj ligi bez kartona. Pa sam Husref je na svakoj utakmici za crvenog kartona, ako ništa zbog vrijeđanja i psovanja svojih igrača.
E.Zec, Alispahić, Ramović, Sadiković zreli da ih iznesu na nosilima poslije njihovih startova. Više od pola bodova su dobili na "borbenost".
 
Hare79
Postovi: 1236
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:54 pm

Dominic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:44 pm
Vidi Amara sad, kaze povukao Stanu da ne dobije zuti i sacuva ga za derbi! Pa sta je ovo, ljudi? :shock:
Zna Stana šta je Željo i šta je derbi
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:59 pm

Mislim da bi mogli zaganjati Sadikua. Danas citam da hoce da raskine ugovor. Jeste da je bio kod uhljeba, ali mislim da to nije problem. Sasvim solidna opcija, mlad i moze pokriti i poziciju beka.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 12:33 am

Ufff...nek je i ovo proslo...
Manijaci :klanjase: :zeljeznicar1:
glas od mene su dobili Veseli i Sinan,mada me i Krpa kupio,ponajviše zbog onog ganjaja pred kraj tekme kad je uspio izvuci loptu ali i bio fauliran ali nije dobio faul(SVE TI ***** SUDIJA),iako je imao i onaj katastrofalni sut glavom,al hajd.
Bodom iz listice moram biti zadovoljan,pogotovo nakon onakvog prvog poluvremena (da se nikad ne ponovi) sto zbog katastrofalne odbrane,sto zbog propustenih prilika,a ponajviše zbog sudija pleme im j.b.m. Pa dokle viseeeeeeeee!?!?!
To je to od mene,ne bih nikog da hvalim nit da kudim ali moram reci da me vezni trojac (Dado,Mesa i Bojo) u prvom poluvremenu doveo haman do nervnog sloma,uz kera i Zaima ali od ove dvojice me i ne iznenadjuje,pa sam njih dvojicu i nekako "podnio".

Skupite se za derbi,dajte od sebe 200% !
iiiiiii ... Je.bi sarajvo,sarajvo maleno...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 12:46 am

Evo gledam golove, pa jel' moguće da je Kemo za sva 3 (gotovo pa) kriv.
Ove do sad mečeve odradio odlično, prvi loš ove sezone... Nadati se da će se trznuti i biti "svoj"...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 1:08 am

1. Potpisati memorandum da svaki nas korner se lopta daje na gol aut i da protivnik marku daje u dobrotvorne svrhe. Korisnije ce biti.
2. Ja ne znam po cemu je Pavic vas zadivio, 4x pri ubacaju pogadja frajera koji je metar od njega.
3. Vezni red do ulaska Zeca je bio peron na zeljeznickoj stanici. Prolazio kako je ko htio. Nadam se da ce prestat Boju vozati od stopera do krila. Posadi ga na zadnjeg veznog, nista 10ka nista krilo.
4. Nadam se da ce Ramovic , Zec i Veseli ciniti ofanzivni trojac na derbiju.
5. Mrsko mi je sada traziti al pisao sam i za vrijeme priprema da ocajno branimo kontre i napade gdje protivnicki stoperi igraju od noge do noge, a ne nabijaju loptu. Danas smo opet to osjetili na svojoj kozi.
6. Brzi su nam jezici od pameti. Laku noc.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 1:20 am

Paprika je napisao/la:
sri jul 10, 2019 5:34 pm
Daris1921 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 5:06 pm
Sloboda dovodi igrace a mi nista..
70% tih igraca ce raskinuti ugovor na zimu i preko suda cekati isplatu duga.
Bas se sjetih ovoga sada...
HOCEMO POBJEDU POBJEDU NA DERBIJU !
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 1:21 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 11:37 pm
RokElsner44 je napisao/la:
sub avg 24, 2019 11:19 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:35 pm
Istini u oci od Borca gore odigrali nismo. Bod po meni je velik samo zbog cinjenice sa smo bili ocajni.
Srdjan Stanic ne smije igrati derbi i to je vise nego jasno. Pavic solucija nije ali je iole bolji nego Srdjan.
Sinisa zreo za klupe, kao i Bojo. Damir danas vrlo slab, ali mislim da je to vise produkt loseg ulaska u utakmicu nego sto je zapravo neki pad forme. Mehmed ponovo negdje na margini. I dalje fali snage mu i to se vidi.
Pohvale idu Ramovicu koji je bio solidan, Krpicu koji nije jos u formi sto je pokazala ona situacija ali svejedno momak ima strasnu radnu etiku i samo je pitanje vremena kada ce eksplodirati.
E.Zec je bio sasvim solidan, gol i nadam se da ce konacno stati ova prica o njemu kao nekom kome nije stalo. Cak s1 pise da ga kao Osim trpi, sto nije korektno. Ulazi lagano u ritam i ove price o biranju utakmica su bezobrazne.

VESELI SVAKA CAST!

Ovaj bod ce bitno uticati na samopouzdanje pogotovo Ramovica i Veselog. Doista su zasluzni za ovaj bod i nadam se da ce u nastavku sezone vise biti njihovih partija na ovom nivou.

Posebno bih istaknuo Dzenan Zajmovica. Meni je nerealno da ono igra nogomet. Pa ljudi dragi ono je zalosno bilo za gledati. I jos sad kad se sjetim da neko po forumu zahjeva da igra. Zec jr. Kakav god da je za onog jablana je igračina. Da se razumijemo volio bih rado vidjeti i njemu ledja.

Ovo pljuvanje u prvom poluvremenu, pozivanje na godisnji pokazuje veliku nezrelost pojedinaca. Nije ni meni pravo za neke stvari ali isto tako nikad ali nikad sebi ne bih dopustio neko likovanje na ustrb Zeljeznicara zbog nekog pojedinca kojeg ja ne volim. I kritika bano-botu ili kako vec. Lako je na guvi ostriti se. Lik nema neku svrhu, zivi u nekom svom svijetu. Ali sto se ne opali ban ovom Nezalaganju/ Zeljeznickoj i sl. zbog malicioznog pisanja, i konstatnog prepiranja. Pa ovaj kao prijatelj foruma samo sto nije od srece skocio, jer jebiga ne voli Amara. Ti bar kao neko ko ima ulogu kakvu takvu na forumu bi prvi se trebao suzdrzati od subjektivnosti. Ili kao sto lars hladno postavi 0-3 jer treba da pokaze tamo nekom liku s foruma kako je on upravu.

Prozivanje ili ne to je istina, mene je licno briga. Ja pisem i citam zbog nekoliko ljudi, zbog informacija i na kraju krajeva fine zajebancije. Al' ovo iz prvog poluvremena ne dolikuje navijacu Zeljeznicara.
Sinisa jeste odigrao losu utakmicu,ali da je zreo za klupe je smijesno govoriti. Prvo sto mu je svaki centarsut bio odlican danas, u drugom poluvremenu se sabrao i odigrao jako dobro poluvrijeme. 4 utakmice odigrao sjajno. A ne znam sta ocekujes od krpica da eksplodira? Meni je ovo sasvim dovoljno ima vec nekoliko golova u sezoni,fulio je danas 1-2 sanse,ali nema tog napadaca koji svaku sansu u gol pretvori.
I protiv Zrinjskog i Slobode je defanzivno bio jako los. Danas prvih 45.minuta je bilo ocajno, unio je vise nesigurnosti od Stanica. To je opet moje vidjenje. Slozio bih se ca centarsuteve, ali to meni od beka nije dovoljno. Bar ne od Sinise koji nije Stanic i da nema dvije ciste u glavi.

A za Krpica iskreno vjerujem da moze dati 25golova u sezoni. Znam da zvuci malo nerealno, ali momak ima to u sebi. Jednostavno mislim kad jos malo se "zagrije" nece biti situacija kao u prvom danas ili protiv MDK. Mozda moj subjektivni dojam ali eto. Nemoj me pogresno shvatiti, moje misljenje je da je on najbolji nas igrac. Ovdje ne racunam Stilica da budemo jasni jer jos nije zaigrao. Ima on svojih mana ali to nadomjesta trudom i radom. Vise bih licno volio imati 11 Krpica nego 11 Ramovica/Ermina.
Naravno ali je tesko ocekivati i takvim igracima u ndkim utakmicama padne koncentracija on igra sve utakmice tako da mu nista ne zamjeram. Ovu sezonu izgleda opet ne ide ispod 15 golova, masinerija prava profesionalac veliki
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 1:24 am

Ali efikasnost mora dici na malo veci nivo, sto jes jes. U dvije tekme, 5 sansi, 1 gol. Malo brate. Sve ostalo respect.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 1:55 am

Veseli od tebe ocekujem najvise po onoj strani ipak te cuva mrtvi hebib ili sabanovic. Ako ude zajmovic samo mu reci da trci da nikom ne dodaje. Zajmaga leze ti pitari obraduj nas sa klupe :karanje:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 2:50 am

Prvo poluvrijeme katastrofa odigrano, sredina uzasna bila, bekovi jos gori, stopere + golman covjek ne moze da krivi kad su oni zadnji faktor kad ide napad.

Drugo poluvrijeme: Amar odlicne izmjene uradio Veseli i Zeko i Pavic, licili smo na ekipu koja ima glavu i rep.

Siniša katastrofalan, ono prenemaganje kad izvodi aut ili je to ipak moemant da ga ko uslika za instagrama?

Bojo dolazi do izrazaja ono dolazak iz malog kluba, korneri uzasni, dodavanja jos losija, prekidanje igre lose, Hajdar ne bi bio nista gori, ali sto je novi pa nece da se vidi njegova katastrofalna partija.

Stanić - Muha bez glave

Zec - pokazuje svoj kvalitet, kapitalac
Ramovic - svijetla tacka u prvom poluvremenu, majstorska asistencija
Krpic - Trpaj majstore !
Veseli - Napokon da pogodi, samo tako da nastavi!

Ostali okej! Kemo, Sipovic, Eric trpe zbog lose sredine i jos gori bekova!

Dado, Alispahic moze i mora bolje.
Zajimovic okej, nista specijalno!

JEEEBIIII MAAALOOO SARAAJ'VOOO OOOO
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 3:20 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:22 am

Doktor, kapiten i fajter Krpić!
slika
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:36 am

Ustanite Zeljovci
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:48 am

Kakve salve pljuvaca do 60 minute.
Onda ti isti ko biva svrsavaju od srece nakon gola.
Komentari postavke igre, ko je kakav igrac, ko moze a ko ne moze, ko je trebao poceti a ko nije, koga Amar forsira a koga ne od tih istih hahahahahaha
A tek ovi sto su se upiskili od pomisli na strasne divove.
Jel vas stid?!
TM87
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 25, 2019 8:55 am

Mi smo jucer poceli igrati kada smo izmjene napravili, Stana je opasno visio kao i Sinisa. Zajmovica moramo prestati forsirati, radije daj Subasica.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija