Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:47 pm

Dominic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:44 pm
Vidi Amara sad, kaze povukao Stanu da ne dobije zuti i sacuva ga za derbi! Pa sta je ovo, ljudi? :shock:
Pa nemas sinisu
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:50 pm

Da je nama ovakav penal dosudjen ili da je neki nas igrac usao kao coric nama, svi portali bi pisali da je siroki ostecen a ovako nista govnogovno presuti penal i sve sudijske greske.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:50 pm

Ne bih da serem al Amar je sam kriv sto mu je stana prva postava. Moze Kemo desnog beka igrat al Bogi i Sipa u derbiju je suicid isuvise tromo.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:52 pm

Ramovic cuva nogice.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:52 pm

Kao sto sam pisao u Slobodi problemi sa parama pa bi dobro bilo iskoristiti i dovest Beganovica pa mozda i prsesa i maksimovica ali beganovic je pod broj jedan.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:53 pm

Sinan i Pavic dokazali da su nepravedno zapostavljeni. Sinan prvo pol. odlican, drugo je pao fizicki a i vidi se da nije u nekoj formi, ali koliko je uzeo lopti pravovremenim vracanjem i presingom. Borben od prve do zadnje minute, svaka cast majstore.

Pavic uz sve svoje mane je bekčina za onu konjsku glavu zbog koje nam puse stalno. Pavic odlicno zatvorio sve napade Sirokog u drugom pol. Nadam se da cemo nakon derbija gledate Sinisu i Pavica kao bekove, bolje nemamo.

Zajmovic nije za prve postave, ali je jako koristan kad udje s klupe na vec umornog protivnika. Onda mu prolaze oni cirkusantski potezi. Pogotovo kad vodimo pa protivnik stoji visoko i ne udvaja nam krila.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:54 pm

Anketa za igraca utakmice, glasate za dvije opcije

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... =101&t=915
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:57 pm

CURVA je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:47 pm
Neraaa je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:45 pm
Štilić će do derbija imati ukupno 4 sedmice treninga, malo li je... Sigurno će igrati, a koliko vidjet cemo....Uostalom kako reče Amar, on ne igra na kondiciju nego na neke druge stvari (čitaj mozak), a to je ono što nam najviše fali...
ali ona asistencija Zeca za Krpica kad mu je golman odbrani bas majstorki
Ermin i Štilić, poslije pauze, ako Bog da, kad budu u full-u, će rješavati utakmice svojom fudbalskom inteligencijom... Još da je kakvog dobrog beka nafatati da ne igra onaj ker gdje bi nam bio kraj...
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:59 pm

azbaha je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:50 pm
Ne bih da serem al Amar je sam kriv sto mu je stana prva postava. Moze Kemo desnog beka igrat al Bogi i Sipa u derbiju je suicid isuvise tromo.
Nama su na derbiju najveci problem Tatar i Hebibovic. Jer ces imati Stanica i Pavica na bekovima. A Bogi bi lakse otresao Ahmetovica nego Sipovic.
Na derbiju mi moramo praviti jak presing. Pitari imaju cvrst,ali nekreativan vezni red. Jaka su im krila i odbrana. Nas vezni red i krila i napad moraju odraditi ozbiljan posao i praviti konstantnu opasnost,i tako ih otjerat od naseg gola.
Posebno moramo paziti krila njihova. Ubacuju se opasno iza ledja ,kad bekovi ne ocekuju. I posebno paziti one odbice i nicije lopte. To im bas ide od ruke.
Puno oni preskacu igru,i nas vezni red djeluje kreativnije,ali ako krila budu Zaim ili mladji Zec. Bice ko prvo poluvrijeme u Sirokom.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:02 pm

Pokušati dovesti nekog štopera sad. Na zimu brzo krilo i normalnog beka i to će na nešto ličiti. Problem je sada kako iskombinovati Ermina, Ramu, Veselog, Štilića i Krpića, ali to je Amarov posao i vjerujem da će uspjeti u tome. Ramu svakako treba gurati na krilo, korisniji će biti od one dvojice ZZ, pogotovo kad uđe u pravu formu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:02 pm

Asim ili Zajim :rofl1:
Šta god odabereš pogriješio si...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:06 pm

CURVA je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:47 pm
Neraaa je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:45 pm
Štilić će do derbija imati ukupno 4 sedmice treninga, malo li je... Sigurno će igrati, a koliko vidjet cemo....Uostalom kako reče Amar, on ne igra na kondiciju nego na neke druge stvari (čitaj mozak), a to je ono što nam najviše fali...
ali ona asistencija Zeca za Krpica kad mu je golman odbrani bas majstorki
Kakva asistencija ono dugo nisam vidio :klanjase2:
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:09 pm

Tare1921 je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:52 pm
Kao sto sam pisao u Slobodi problemi sa parama pa bi dobro bilo iskoristiti i dovest Beganovica pa mozda i prsesa i maksimovica ali beganovic je pod broj jedan.
Slali smo vec pnudi za Prsesa,odbijena je traze previse
1921-1987-2007
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:16 pm

Prvo da se Bjelici sjetim cjelokupne familije zbog penala.
Prvo poluvrijeme smo bili uzasni.
Kombinacija Stanic i Zajmovic na lijevok strani je harakiri sto se i pokazalo.
U drugom poluvremenu smo promjenili pozicije igraca i odmah se je vidio rezultat.
U derbiju obavezno krila da igraji Ramovic i Veseli, a bekove Sinisa i Pavic to je jedini recept za dobru tranziciju i u napadu i u odbrani
Alea iacta est!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:18 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:35 pm
Istini u oci od Borca gore odigrali nismo. Bod po meni je velik samo zbog cinjenice sa smo bili ocajni.
Srdjan Stanic ne smije igrati derbi i to je vise nego jasno. Pavic solucija nije ali je iole bolji nego Srdjan.
Sinisa zreo za klupe, kao i Bojo. Damir danas vrlo slab, ali mislim da je to vise produkt loseg ulaska u utakmicu nego sto je zapravo neki pad forme. Mehmed ponovo negdje na margini. I dalje fali snage mu i to se vidi.
Pohvale idu Ramovicu koji je bio solidan, Krpicu koji nije jos u formi sto je pokazala ona situacija ali svejedno momak ima strasnu radnu etiku i samo je pitanje vremena kada ce eksplodirati.
E.Zec je bio sasvim solidan, gol i nadam se da ce konacno stati ova prica o njemu kao nekom kome nije stalo. Cak s1 pise da ga kao Osim trpi, sto nije korektno. Ulazi lagano u ritam i ove price o biranju utakmica su bezobrazne.

VESELI SVAKA CAST!

Ovaj bod ce bitno uticati na samopouzdanje pogotovo Ramovica i Veselog. Doista su zasluzni za ovaj bod i nadam se da ce u nastavku sezone vise biti njihovih partija na ovom nivou.

Posebno bih istaknuo Dzenan Zajmovica. Meni je nerealno da ono igra nogomet. Pa ljudi dragi ono je zalosno bilo za gledati. I jos sad kad se sjetim da neko po forumu zahjeva da igra. Zec jr. Kakav god da je za onog jablana je igračina. Da se razumijemo volio bih rado vidjeti i njemu ledja.

Ovo pljuvanje u prvom poluvremenu, pozivanje na godisnji pokazuje veliku nezrelost pojedinaca. Nije ni meni pravo za neke stvari ali isto tako nikad ali nikad sebi ne bih dopustio neko likovanje na ustrb Zeljeznicara zbog nekog pojedinca kojeg ja ne volim. I kritika bano-botu ili kako vec. Lako je na guvi ostriti se. Lik nema neku svrhu, zivi u nekom svom svijetu. Ali sto se ne opali ban ovom Nezalaganju/ Zeljeznickoj i sl. zbog malicioznog pisanja, i konstatnog prepiranja. Pa ovaj kao prijatelj foruma samo sto nije od srece skocio, jer jebiga ne voli Amara. Ti bar kao neko ko ima ulogu kakvu takvu na forumu bi prvi se trebao suzdrzati od subjektivnosti. Ili kao sto lars hladno postavi 0-3 jer treba da pokaze tamo nekom liku s foruma kako je on upravu.

Prozivanje ili ne to je istina, mene je licno briga. Ja pisem i citam zbog nekoliko ljudi, zbog informacija i na kraju krajeva fine zajebancije. Al' ovo iz prvog poluvremena ne dolikuje navijacu Zeljeznicara.
Majstore svaka cast!!!
Znaci u seharu bravo!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:19 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:35 pm
Istini u oci od Borca gore odigrali nismo. Bod po meni je velik samo zbog cinjenice sa smo bili ocajni.
Srdjan Stanic ne smije igrati derbi i to je vise nego jasno. Pavic solucija nije ali je iole bolji nego Srdjan.
Sinisa zreo za klupe, kao i Bojo. Damir danas vrlo slab, ali mislim da je to vise produkt loseg ulaska u utakmicu nego sto je zapravo neki pad forme. Mehmed ponovo negdje na margini. I dalje fali snage mu i to se vidi.
Pohvale idu Ramovicu koji je bio solidan, Krpicu koji nije jos u formi sto je pokazala ona situacija ali svejedno momak ima strasnu radnu etiku i samo je pitanje vremena kada ce eksplodirati.
E.Zec je bio sasvim solidan, gol i nadam se da ce konacno stati ova prica o njemu kao nekom kome nije stalo. Cak s1 pise da ga kao Osim trpi, sto nije korektno. Ulazi lagano u ritam i ove price o biranju utakmica su bezobrazne.

VESELI SVAKA CAST!

Ovaj bod ce bitno uticati na samopouzdanje pogotovo Ramovica i Veselog. Doista su zasluzni za ovaj bod i nadam se da ce u nastavku sezone vise biti njihovih partija na ovom nivou.

Posebno bih istaknuo Dzenan Zajmovica. Meni je nerealno da ono igra nogomet. Pa ljudi dragi ono je zalosno bilo za gledati. I jos sad kad se sjetim da neko po forumu zahjeva da igra. Zec jr. Kakav god da je za onog jablana je igračina. Da se razumijemo volio bih rado vidjeti i njemu ledja.

Ovo pljuvanje u prvom poluvremenu, pozivanje na godisnji pokazuje veliku nezrelost pojedinaca. Nije ni meni pravo za neke stvari ali isto tako nikad ali nikad sebi ne bih dopustio neko likovanje na ustrb Zeljeznicara zbog nekog pojedinca kojeg ja ne volim. I kritika bano-botu ili kako vec. Lako je na guvi ostriti se. Lik nema neku svrhu, zivi u nekom svom svijetu. Ali sto se ne opali ban ovom Nezalaganju/ Zeljeznickoj i sl. zbog malicioznog pisanja, i konstatnog prepiranja. Pa ovaj kao prijatelj foruma samo sto nije od srece skocio, jer jebiga ne voli Amara. Ti bar kao neko ko ima ulogu kakvu takvu na forumu bi prvi se trebao suzdrzati od subjektivnosti. Ili kao sto lars hladno postavi 0-3 jer treba da pokaze tamo nekom liku s foruma kako je on upravu.

Prozivanje ili ne to je istina, mene je licno briga. Ja pisem i citam zbog nekoliko ljudi, zbog informacija i na kraju krajeva fine zajebancije. Al' ovo iz prvog poluvremena ne dolikuje navijacu Zeljeznicara.
Sinisa jeste odigrao losu utakmicu,ali da je zreo za klupe je smijesno govoriti. Prvo sto mu je svaki centarsut bio odlican danas, u drugom poluvremenu se sabrao i odigrao jako dobro poluvrijeme. 4 utakmice odigrao sjajno. A ne znam sta ocekujes od krpica da eksplodira? Meni je ovo sasvim dovoljno ima vec nekoliko golova u sezoni,fulio je danas 1-2 sanse,ali nema tog napadaca koji svaku sansu u gol pretvori.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:24 pm

Ovih 3:3 protiv Sirokog i "onih" 3:3 protiv Zrinjskog su neuporedivi...Iskreno se nadam da ce nam
ovaj bod donijeti samopouzdanje i psiholosku stabilnost , jer to je ono sto nam treba pred derbi....
Naravno da nije idealno, nece nikada ni biti, ali, vec sada treba puniti baterije pred slijedecu tekmu...
Svi zajedno, svi slozno, za naseg dragog ZELJU, da zgazimo pitare !!!! :zeljeznicar1: :baklja: :zeljeznicar1: :baklja:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:24 pm

bistrikboy je napisao/la:
sub avg 24, 2019 11:09 pm
Tare1921 je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:52 pm
Kao sto sam pisao u Slobodi problemi sa parama pa bi dobro bilo iskoristiti i dovest Beganovica pa mozda i prsesa i maksimovica ali beganovic je pod broj jedan.
Slali smo vec pnudi za Prsesa,odbijena je traze previse
Sada nemaju izbora, duguju plate i ako budu dvije dugovali igraci su slobodni.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:28 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub avg 24, 2019 11:02 pm
Pokušati dovesti nekog štopera sad. Na zimu brzo krilo i normalnog beka i to će na nešto ličiti. Problem je sada kako iskombinovati Ermina, Ramu, Veselog, Štilića i Krpića, ali to je Amarov posao i vjerujem da će uspjeti u tome. Ramu svakako treba gurati na krilo, korisniji će biti od one dvojice ZZ, pogotovo kad uđe u pravu formu.
Nek igra kao protiv Slobode dok je igra i licila na nesto; 4411 ili 442 Krpic i Ermin u napad, veza Stila, Bojo, Ramovic\Veseli, Alispahic\Dado,
I igrati bez klasicnih krila... Ionako niti Asim niti Zaim znaju ubaciti iz prve pa nek ulaze kad je protivnik umoran, valjda ce tad moci meda....
Država Željo
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:31 pm

Odmoriti sutra i hajcati pred derbi odmah od ponedeljka. Upravo kako god znate i umijete privucite sto vise gledalaca, mada ne sumnjam da ce biti derbi navijaca puno ali ispod 10 hiljada ne treba ni razmisljati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Sky1 i 73 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija