Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:23 pm

Uhhhh,
Kakve oscilacije iz utakmice u utakmicu. Na trenutke pokazu da nesto i mogu, na trenutke pravi raspali amateri. Kada u Širokom poslije 3:1 dođeš do 3:3 kako biti nezadovoljan. Al ja brate nekako sam prazan i nezadovoljan. Još u prvom se vidjelo da se protiv ovakvog Širokog itekako može igrati, nešto slično kao i protiv Čelika. Bojim se da će Pitari u srijedu pokazati domet ovog Širokog.

Sa ovakvom odbranom teško ćemo protiv Pitara, bekovi loši, Kemo igra koliko zna i može, nešto mi je i Erić nesiguran, Bojo pravi pokazatelj ovog Želje na trenutak solidan, na trenutak amater. Zaimović jedino za nevolju može mijenjati Krpića a ostalo teško, lik pravi najviše problema našoj odbrani. Ramović u prvom mnogo bolje rješenje na desnom krilu od Asima, u drugom po meni nekako najlošiji, vjerovatno je do kondicije. Alispahić jest usporen al boljeg nemaš. Ekipa bez igrača radilice izgleda otprilike ovako na terenu. Pokušava se to sa Bojom al za sad teško.

Šta očekivati protiv Pitara, ko to zna. Dobro je da uzeše bod da ne otjeraju raju.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:25 pm

Za srcanig udara.
Prvo poluvrijeme Ramovic, Krpic i Sinisa dobri. Zaim, Stanic, Dado najlosiji...

Drugo bolje dosta. Veseli igracina. Pavic igra derbi...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:26 pm

Locomotiva je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:22 pm
Neraaa je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:01 pm
Prvo poluvrijeme 17 stranica ispisali "navijači" , u drugom 2-3 .... Šta je reći?... Bravo momci, zasluženo smo osvojili bod, ja zadovoljan...
Šta ono neki rekoše: "Neće Ermin da igra" , "Bira utakmice", kako ono, ne mogu da se sjetim pa da vas fino citiram...
To je to... ne samo prvo poluvrijeme nego i prije tekme. Tako i pred svake tekme, prodje minut odma se pise jao ovo ono, valjda je to u fazonu ovdje. Ovjde je su postovi za kvantitet a ne za kvalitet, fino je imati lijepu brojku postova, onda si glavni na forumu.
Hajmo sad nakucati 20 stranica za sat vremena, govoriti kako je sve med i mlijeko, pa kad pitari odu za tri dana dole i eventualno dobiju onda ćemo pričati kako smo kiksali. I da ti se, ne dao Bog, ponovi prošli derbi onda ćete svi oplesti po ekipi i stručnom štabu.

Samo malo realnog pogleda na stvari nama fali, ništa više.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:26 pm

Iako nije lahko zakljuciti ovo citajuci ovaj forum,FK Željezničar je u sezoni 2019/2020 nakon 6 kola i dalje neporazen!
1921-1987-2007
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:27 pm

Draganu Petrovicu i Vladimiru Bjelici zelim sve najgore, kakvi kerovi, strasno. Citaju li ljudi iz kluba forum, zar treba ponavljati da moramo da se izborimo sa sudijskom organizacijom, zar vam se to treba nacrtati? Dok drugi namjestaju i poklapaju i sudije i medije vi samo sutite..

Znaci faul van 16, covjek ti svira penal i okrece utakmicu i mi cemo preko toga preci, a direktno uticalo na rezultat. Crveni za Corica je posebna prica. Na stranu sto smo lose odigrali prvo poluvrijeme i sto su neki igracii samo potvrdili koliko su glupi i ograniceni ovdje smo osteceni zestoko..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:28 pm

Anketa za igraca utakmice, glasate za dvije opcije

http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... =101&t=915
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:28 pm

Jedno pojacanje stize: Sinan je brat 💪
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:28 pm

bistrikboy je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:26 pm
Iako nije lahko zakljuciti ovo citajuci ovaj forum,FK Željezničar je u sezoni 2019/2020 nakon 6 kola i dalje neporazen!
I imamo tri pobjede u 6 kola ako ćemo tako. I gledamo u leđa najvećem rivalu, koji još ima i utakmicu manje.
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:28 pm

bistrikboy je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:26 pm
Iako nije lahko zakljuciti ovo citajuci ovaj forum,FK Željezničar je u sezoni 2019/2020 nakon 6 kola i dalje neporazen!
Bolje da smo 1 i porazeni a uzeli bar jednu od dvije tekme Borac/Sloboda a da ne govorim obje..
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:30 pm

Kako si se nadala, dobro si se udala... Idemo dalje
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:32 pm

Povucite malo rucnu u vezi Boje, momak ima 21. Godinu, jako se trudi na treninzima i prekide dobro izvodi. Ako takav igrac ne pokazuje ni 50% onog sto se vidi na treninzima ili u prvim kolima, valjda ja jasno da je podlozan pritisku i da mu treba malo vremena da dodje sebi.
Svi smo govorili da je ogroman potencijal i da je ugovor na 2 godine malo, zato ohanite malo i podrzite momka.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:35 pm

Istini u oci od Borca gore odigrali nismo. Bod po meni je velik samo zbog cinjenice sa smo bili ocajni.
Srdjan Stanic ne smije igrati derbi i to je vise nego jasno. Pavic solucija nije ali je iole bolji nego Srdjan.
Sinisa zreo za klupe, kao i Bojo. Damir danas vrlo slab, ali mislim da je to vise produkt loseg ulaska u utakmicu nego sto je zapravo neki pad forme. Mehmed ponovo negdje na margini. I dalje fali snage mu i to se vidi.
Pohvale idu Ramovicu koji je bio solidan, Krpicu koji nije jos u formi sto je pokazala ona situacija ali svejedno momak ima strasnu radnu etiku i samo je pitanje vremena kada ce eksplodirati.
E.Zec je bio sasvim solidan, gol i nadam se da ce konacno stati ova prica o njemu kao nekom kome nije stalo. Cak s1 pise da ga kao Osim trpi, sto nije korektno. Ulazi lagano u ritam i ove price o biranju utakmica su bezobrazne.

VESELI SVAKA CAST!

Ovaj bod ce bitno uticati na samopouzdanje pogotovo Ramovica i Veselog. Doista su zasluzni za ovaj bod i nadam se da ce u nastavku sezone vise biti njihovih partija na ovom nivou.

Posebno bih istaknuo Dzenan Zajmovica. Meni je nerealno da ono igra nogomet. Pa ljudi dragi ono je zalosno bilo za gledati. I jos sad kad se sjetim da neko po forumu zahjeva da igra. Zec jr. Kakav god da je za onog jablana je igračina. Da se razumijemo volio bih rado vidjeti i njemu ledja.

Ovo pljuvanje u prvom poluvremenu, pozivanje na godisnji pokazuje veliku nezrelost pojedinaca. Nije ni meni pravo za neke stvari ali isto tako nikad ali nikad sebi ne bih dopustio neko likovanje na ustrb Zeljeznicara zbog nekog pojedinca kojeg ja ne volim. I kritika bano-botu ili kako vec. Lako je na guvi ostriti se. Lik nema neku svrhu, zivi u nekom svom svijetu. Ali sto se ne opali ban ovom Nezalaganju/ Zeljeznickoj i sl. zbog malicioznog pisanja, i konstatnog prepiranja. Pa ovaj kao prijatelj foruma samo sto nije od srece skocio, jer jebiga ne voli Amara. Ti bar kao neko ko ima ulogu kakvu takvu na forumu bi prvi se trebao suzdrzati od subjektivnosti. Ili kao sto lars hladno postavi 0-3 jer treba da pokaze tamo nekom liku s foruma kako je on upravu.

Prozivanje ili ne to je istina, mene je licno briga. Ja pisem i citam zbog nekoliko ljudi, zbog informacija i na kraju krajeva fine zajebancije. Al' ovo iz prvog poluvremena ne dolikuje navijacu Zeljeznicara.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:36 pm

Ja ga jeb-m kome je bod iz Širokog malo.
Jedini tim sa kojim imamo negativan skor.
Loše otvaranje meča, šuplji pozadi malo je reći ali raduje bar mene to što nakon "gotovog meča" i rezultata 3-1 iz prvog nismo se predali ko što inače bude kod nas.
U derbiju je sve moguće fakat, nije tolika razlika u ekipama da netko nešto garantuje znači samo ko bude imalo bolji dan i dobija.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:38 pm

Kako je krenulo,odlicno je zavrsilo.
Primis gol u 2 minuti,jako brzo se vratis u igru.
Do penala,sasvim solidno izgledas na terenu. Onda ti svira nepostojeci penal,i totalno psihicki padnemo nakon vec jednog soka u 2 minuti.
Igra nam se raspada,primamo 3 gol i mogli smo i 4 ti.
Jako tesko je igrati kad ti se tako stvari krenu odvijati na terenu.
Imali smo priliku smanjiti na 3-2. Ali Krpic lose reaguje.
17 minuta drugog poluvremena potrosis ni na sta. I onda u kratkom periodu pokazes jako kvalitetnu igru. Gdje si cak na kraju mogao i stici do sva 3 boda.
Ne bi sad ulazio u neku analizu,ko je kako igrao,ali ovaj remi nam mnogo znaci na psiholoskom planu.
Jer je vecina vec upisala poraz na poluvremenu,ali pored sve nervoze koju vecina osjeti kad gubimo,ne mogu ko sto bi Blaz rekao da sutim i nek me kazne.
Nek Sadikovic,Sinisa ili Alispahic,ili bilo ko odigra 3 dobre tekme i cim cetrvtu pocnemo gubit,drvlje i kamenje na ljude.
Sinan odigra odlicno prvo poluvrijeme,svrsavanje. U drugom tanak u rangu Asima,to ce se presutit.
Tacno se osjeti nerealnost i pretjerivanje u pisanju .Svako trazi 5 minuta slave da svoj ego nahrani. Zalosno to izgleda citati.
Odlicna utakmica,Sinana,Ermina,Krpica,Veselog..
Treba nam raspolozenih aduta za derbi.
Na momente zaista djelujemo mocno,sq nekim lucidnim potezima. Kao ona akcija koju je fulio Krpic. A na momente opet djelujemo tako smuseno.
Nas najveci problem je taj sto najjaci tim nikako da izvedemo od starta. Vec tek na poluvremenu krecemo sa najjacim adutima. Moras trpit losa krila ,dok ti Sinan,Ermin,ili Veseli ko danas ne udju u igru. Kad oni budu u prvoj,uz Stilu,ili bar vecina njih,onda ce to biti puno bolje.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:39 pm

Zar je sinisa dobio karton?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:40 pm

Gola je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:32 pm
Povucite malo rucnu u vezi Boje, momak ima 21. Godinu, jako se trudi na treninzima i prekide dobro izvodi. Ako takav igrac ne pokazuje ni 50% onog sto se vidi na treninzima ili u prvim kolima, valjda ja jasno da je podlozan pritisku i da mu treba malo vremena da dodje sebi.
Svi smo govorili da je ogroman potencijal i da je ugovor na 2 godine malo, zato ohanite malo i podrzite momka.
Podrška 100%. Ali ne treba ni dizati igrače u nebesa. Danas je jako loš bio, kao i prošlu utakmicu. Ja sam uvijek za mlađe igrače, i da Mehić i Subašić probaju kao starteri. Ako može Partizan, Dinamo, Zvezda i Sarajevo sa mladim igračima onda moramo i mi, i to je jedini pravi put na duge staze.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:41 pm

storm_raider je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:02 pm
Odbrana je losa, katastrofalna, ali sto se tice igre kada je lopta u posjedu, tu se itekako vidi napredak. Lijepo se krecemo bez lopte, lijepo se krecemo i kada napadamo, samo kada branimo i igraci idu 1 na 1, tu se vidi nekvalitet jednog Stanica, i recimo tromost Alispahica. Ostalo mi je ok. Veseli je paklen igrac...
Slazem se da je odbrana losa bila u prvom ali ja ne bih nikoga izdvajao ili ako bih morao onda bi to bio Zajm koji apsolutno nije imao ulogu na terenu. Kako je Zeljo defanzivno limitirana ekipa ove godine, cini mi se da je plan da svi igraci ucestvuju u odbrani, prate igru i pokrivaju jedni druge.
Zato nam i Kemo izgleda manji kloc, i Dado manje trom a Alispahic neki madjionicar na terenu.
Ali u takvom odnosu snaga nek jedan igrac nije na svom mjestu ( Zajmovic) ekipa se raspadne ko kula od karata.
Pojedinci budu prepusteni sami sebi i tu onda nastane haos.
Mozda je i Amara ponijelo ovih par rezultata i los Siroki pa mislio da mozemo drugacije igrati veceras, malo ofanzivnije. Nazalost ne mozemo.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:41 pm

Gola je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:32 pm
Povucite malo rucnu u vezi Boje, momak ima 21. Godinu, jako se trudi na treninzima i prekide dobro izvodi. Ako takav igrac ne pokazuje ni 50% onog sto se vidi na treninzima ili u prvim kolima, valjda ja jasno da je podlozan pritisku i da mu treba malo vremena da dodje sebi.
Svi smo govorili da je ogroman potencijal i da je ugovor na 2 godine malo, zato ohanite malo i podrzite momka.
Ma dobro je neko pisao, nakon 4-5 tekmi popisat ce se svi prema bilo kome ko je mladji a tek dosao kod nas.
Sve tekme koje je igrao igrao je 90minuta, dok eto Dado koji je jedan od najboljih nasih izadje na poluvremenu..momak je na treniznima medju najboljim, i ako mu Amar toliko vjeruje ajde onda da i mi pokazemo vjere malo..Saban i hajdar su 2 godine igrali pa nemas 3 tekme da izdvojis u kojim su dominirali.
Izvukli smo se danas, al fali bek i stoper defintivno..ako nista ovaj bod je ipak vratio raju za derbi.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:44 pm

Vidi Amara sad, kaze povukao Stanu da ne dobije zuti i sacuva ga za derbi! Pa sta je ovo, ljudi? :shock:
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:45 pm

Štilić će do derbija imati ukupno 4 sedmice treninga, malo li je... Sigurno će igrati, a koliko vidjet cemo....Uostalom kako reče Amar, on ne igra na kondiciju nego na neke druge stvari (čitaj mozak), a to je ono što nam najviše fali...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija