Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:12 pm

Vi sad volite Željuu nakon 3:3, pa ako kaže neko da smo loši, ne znači da ne navija da budemo bolji i da ne želi najbolje za Želju. Nemojte glumiti tu patetiku bezveze, podrška je od početka prisutna.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:13 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sub avg 24, 2019 9:58 pm
Gdje je dobro ljudi dragi, pa vidjeli ste jedan raspad sistema u igri dobrih 60 minuta. Sta je ovdje dobro ? Necemo na zelenu granu. Nismo smijeli kiksati protiv slobode, ali ovo vcrs dokazuje samo da smo prosjek od kojeg ne mozete ocekivati nista spektakularno. Kapu skidam Veselom, Krpicu i Ramovicu koliko je mogao.Ostalo tarabe mrtve
Tako je, ništa ovdje nije dobro osim tri postignuta gola. Bod za mene nije dobar bez obzira što po nekoj logici trebaš biti zadovoljan nakon što si nadoknadio dva gola minusa na teškom gostovanju. Trebamo biti realni i priznati da je bilo puno propusta, ali je bila otvorena i brza utakmica pa se nisu pohvatali sve stvari. Bez obzira što Sarajevo ima bar 7 bodova više nego što zaslužuje, mi moramo biti bolji 200% od ovoga večeras da njih dobijemo.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u sub avg 24, 2019 10:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:14 pm

Najefikasnika smo ekipa PL, polahko dolaze stvari na svoje mjesto. Imamo ekipu, otprilike onu iz drugog poluvremena uz zamjenu za Boju od kojeg nece biti hajra, vidi se to iz aviona.
Osmankovic nije rjesenje i tu najvise skripi.
Idemo na Lavor i povratak na prvo mjesto! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:15 pm

Znam da su mnogi skepticni, ali ja nesto ocekujem na derbiju pobjedu. Nece im igrati Rahmanovic, a on im je uglavnom 40% ekipe kada je derbi. Nijedan derbi nije odigrao lose i uvijek je bio kljucni igrac za njih, a radi stvari koje se ne vide. Kada spomenes derbi nasim igracima, sve i jednom je samo Rahmanovic u glavi, njega su bas zapamtili i po prgavosti. Ocekujem da ih dobijemo, iskren da budem. Ima ovdje i dobrog ritma, ima i finog kvaiteta fudbalskog.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:15 pm

Ma bravo Željo,Amar izmjenama preokrenuo utakmicu i steta sto nismo dobili na kraju. U drugom proigrali svi i uz to odigrali muski.

Odbrana bas losa. Bez Sinise protiv pita ali svejedno igrao on ili Egzistencija desno. Danas najbolji Ramovic i Krpic!

Ooooooo jebi Saraj'vo...
1921-1987-2007
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:16 pm

Pitari se očistili za Široki, dole su osakaćeni.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:17 pm

Dobro je ovo zbog derbija.Moramo ih mlatnut pred pauzu.Ermin jos jednom pokazo zasto je najbolji igrac lige.Sinisa ne igra,imamo li nekog da ide na njegovu poziciju?
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:18 pm

Dominic je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:14 pm
Najefikasnika smo ekipa PL, polahko dolaze stvari na svoje mjesto. Imamo ekipu, otprilike onu iz drugog poluvremena uz zamjenu za Boju od kojeg nece biti hajra, vidi se to iz aviona.
Osmankovic nije rjesenje i tu najvise skripi.
Idemo na Lavor i povratak na prvo mjesto! :zeljeznicar1:
Ti vidis iz aviona da od Boje nece biti nista... Ljudi koji idu na sve utakmice i treninge vide drugacije, uostalom kao i Amar jer ga inace ne bi stavljao da igra... Momku treba podrska, da se opusti i da na pravim utakmicama pokaze sta zna, a sigurno da zna i ima potencijala za puno više od ovoga sto sad pruža, tek je dosao u veliki klub i da igra pred puno navijača gdje je svaki potez pod lupom... Petar Bojo :baklja:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:18 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:17 pm
Dobro je ovo zbog derbija.Moramo ih mlatnut pred pauzu.Ermin jos jednom pokazo zasto je najbolji igrac lige.Sinisa ne igra,imamo li nekog da ide na njegovu poziciju?
Egzistencijalna legenda ce desno, Pavic lijevo, najvjerovatnije...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:18 pm

AsharaK je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:16 pm
Pitari se očistili za Široki, dole su osakaćeni.
Ko im fali dole?
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:19 pm

Sastav iz drugog poluvremena nam je najjaci trenutno i nadam se istom protiv kona
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:19 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:12 pm
Vi sad volite Željuu nakon 3:3, pa ako kaže neko da smo loši, ne znači da ne navija da budemo bolji i da ne želi najbolje za Želju. Nemojte glumiti tu patetiku bezveze, podrška je od početka prisutna.
Sto, treba se budala praviti i ne vjerovati svojim ocima vec kako forum kaze.
Ovaj siroki se mogao dobiti i ovo je kiks Amarov, poceti sa Zaimom i Stanicem na jednoj strani je ravno samoubistvu.
Takodjer Amarov kiks je i Sloboda koja se morala dobiti ali su mu igraci upisali tri boda na poluvremenu i izasli na drugo cisto rekreativno.
Losi smo i trebaju nam pojacanja ako je cilj titula ako nije mislim da ova ekipa moze na trecu poziciju.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:19 pm

Bojo mora ohladit, ne znam ko je veca pickica bio veceras on, dado ili mesa.
Na derbiju mora Mustafa poceti u sredini, a Zajimu ispisnicu.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:19 pm

Da nije sviran penal, ko zna kako bi se utakmica odvijala. Meni se cini da je van sesnaesterca, al sacekat cemo izvjestaj da vidimo.
Dobra borbenost i zalaganje, ali smo mlitavo usli u utakmicu. Nisam vidio ko je ostavio igraca kod prvog gola, al ko god da je, nataknem ga na cundaru. Protiv pitara odigrati muski, u kost, kao protiv Zrinjskog i mislim da nece biti problem.
Na zimu pojacati odbranu, probati dovesti jedno krilo koje moze konstatno dobro igrati i mislim da bi to uz zdravog Ermina, Stilica i Ramovica trebala biti konkurenta ekipa za titulu
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:20 pm

Bravo Željo
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:20 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:12 pm
Vi sad volite Željuu nakon 3:3, pa ako kaže neko da smo loši, ne znači da ne navija da budemo bolji i da ne želi najbolje za Želju. Nemojte glumiti tu patetiku bezveze, podrška je od početka prisutna.
Bravo, ne mogu ja sad govoriti da je sve dobro nakon što smo izvukli bod, to je samo guranje problema pod tepih.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:20 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:18 pm
AsharaK je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:16 pm
Pitari se očistili za Široki, dole su osakaćeni.
Ko im fali dole?
Gavrić, Lazić, Hebibović se žalio na povredu. To su novi, pored onih starih.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:20 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:19 pm
Da nije sviran penal, ko zna kako bi se utakmica odvijala. Meni se cini da je van sesnaesterca, al sacekat cemo izvjestaj da vidimo.
Dobra borbenost i zalaganje, ali smo mlitavo usli u utakmicu. Nisam vidio ko je ostavio igraca kod prvog gola, al ko god da je, nataknem ga na cundaru. Protiv pitara odigrati muski, u kost, kao protiv Zrinjskog i mislim da nece biti problem.
Na zimu pojacati odbranu, probati dovesti jedno krilo koje moze konstatno dobro igrati i mislim da bi to uz zdravog Ermina, Stilica i Ramovica trebala biti konkurenta ekipa za titulu
Pogadjaj 2 puta. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:21 pm

Bojo, Alispahic, Stanic,Zajmovic ne smiju protiv pitara u prvih 11. Limitirani dmo, nrmažo klupu, ali se borbom sve moze nadoknaditi. Derby je utakmica prve polovine sezone. Ako dobijemo, uz 2-3 pojacanja nadati se uspjehu. Nemojte pljuvati, drugacije i nisam navikao, Željo je 🎭. Manijaci svaka cast!!!
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:22 pm

Neraaa je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:01 pm
Prvo poluvrijeme 17 stranica ispisali "navijači" , u drugom 2-3 .... Šta je reći?... Bravo momci, zasluženo smo osvojili bod, ja zadovoljan...
Šta ono neki rekoše: "Neće Ermin da igra" , "Bira utakmice", kako ono, ne mogu da se sjetim pa da vas fino citiram...
To je to... ne samo prvo poluvrijeme nego i prije tekme. Tako i pred svake tekme, prodje minut odma se pise jao ovo ono, valjda je to u fazonu ovdje. Ovjde je su postovi za kvantitet a ne za kvalitet, fino je imati lijepu brojku postova, onda si glavni na forumu.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 92 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija