Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:19 pm

Moze li moderacija ukinuti ovu pricu danas na dan utakmice?
Jel fali neko u ekipi sirokog, mozemo li visokim loptama nesto postici, ipak imamo poprilicno visoku ekipu. Vidjelo se protiv slobode da smo opasni iz kornera i slobodnih.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:22 pm

CURVA je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:02 pm
Palite se za svaku glupost i izvrcete pricu bezveze ,zadnje tri sezone su igraci pokazali da su najveci smecari jebali nas maksimalno i opet Vi se fol zalazete "voli on Zelju" sto se ne palite kad se ovdje neki nasladjuju porazom od rivala i stavlja slika semafora u utakmici u kojoj smo izgubili3_0 nego sutite da se ne zamjerite .Durgo me jos ubjedjuje da je slucajno stavio smjeska.Sto se mene tice neka ih Amar popisa sve jednog .
jedini si ti taj koji pricu izvrce .
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
abuzenze
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:23 pm

Znaci ermin igra veceras?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6659
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:24 pm

Kakva teska prica na forumu, pa jel moguce? Evo 7 dana se vrti jedna te ista prica. Dosadili vam?

Samo 3 boda veceras dolaze u obzir, nama bod ne valja jer smo dvije kiksali kod kuce.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:25 pm

abuzenze je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:23 pm
Znaci ermin igra veceras?
Ja imam osjecaj da smo mi igrali protiv slobode dok je Ermin imao snage, kad je on pao, pala je cijela ekipa
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:29 pm

Sve o streamu mozete naci na temi:
http://forum.sport1.oslobodjenje.ba/vie ... f=51&t=913

Dijelim do 17:00
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:30 pm

azbaha je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:25 pm
abuzenze je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:23 pm
Znaci ermin igra veceras?
Ja imam osjecaj da smo mi igrali protiv slobode dok je Ermin imao snage, kad je on pao, pala je cijela ekipa
Meni je Ermin protiv Slobode sve što je uradio, uradio pogrešno. Kad je trebao dodati, on je šutao, kad je trebao da smiri loptu, on je žurio i odigravao. Imao je par dobrih driblinga i općenito navlači igrače na sebe, ali od njega se očekuje da pruži ono što nam fali, a to su golovi i asistencije iz nekih težih situacija.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:34 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:30 pm
azbaha je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:25 pm
abuzenze je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:23 pm
Znaci ermin igra veceras?
Ja imam osjecaj da smo mi igrali protiv slobode dok je Ermin imao snage, kad je on pao, pala je cijela ekipa
Meni je Ermin protiv Slobode sve što je uradio, uradio pogrešno. Kad je trebao dodati, on je šutao, kad je trebao da smiri loptu, on je žurio i odigravao. Imao je par dobrih driblinga i općenito navlači igrače na sebe, ali od njega se očekuje da pruži ono što nam fali, a to su golovi i asistencije iz nekih težih situacija.
I raja konta da ce on biti prevaga svaku tekmu. Imao je par finih poteza protiv celika, ali je zapusten previse. Ne moze nijedan duel uzeti, nema snage. Nadam se da nece igrati na krilu veceras.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:38 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:30 pm
azbaha je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:25 pm
abuzenze je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:23 pm
Znaci ermin igra veceras?
Ja imam osjecaj da smo mi igrali protiv slobode dok je Ermin imao snage, kad je on pao, pala je cijela ekipa
Meni je Ermin protiv Slobode sve što je uradio, uradio pogrešno. Kad je trebao dodati, on je šutao, kad je trebao da smiri loptu, on je žurio i odigravao. Imao je par dobrih driblinga i općenito navlači igrače na sebe, ali od njega se očekuje da pruži ono što nam fali, a to su golovi i asistencije iz nekih težih situacija.
Mozda si u pravu, ali kad sagledam prvo poluvrijeme mi smo na sredini terena bili dominantni, dok u drugom poluvremenu nismo mogli da se sastavimo s loptom. Ja mislim da je to zbog Ermina, tako da vjerujem da bi u nekoj trebali krenuti u nekoj 4-4-2 formaciji kao protiv slobode i kasnije u slucaju da vodimo ubaciti Mesu koji zna stati na loptu.
Ne znam sta bih sa krilima, meni Zajim doslovno sluzi da izmori i ometa protivnicku odbranu od 75. minute pa na dalje, ne vidim da cemo s njim od pocetka moci zabiti gol. Mozda je ovo najbolja opcija.

Eric
Sinisa-Kemo-Sipa-Ker
Dado-Bojo
Rama-Veseli
Ermin-Krpa

A kasnije: Zajim-Veseli, Ermin-Mesa, Dado-Mustafa i da se presaltamo u

Eric
Sinisa-Kemo-Sipa-Ker
Dado-Mustafa
Rama-Mesa-Zajim
Krpa

I praviti ima probleme na duge lopte
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 3:31 pm

Guvo je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:22 pm
CURVA je napisao/la:
sub avg 24, 2019 2:02 pm
Palite se za svaku glupost i izvrcete pricu bezveze ,zadnje tri sezone su igraci pokazali da su najveci smecari jebali nas maksimalno i opet Vi se fol zalazete "voli on Zelju" sto se ne palite kad se ovdje neki nasladjuju porazom od rivala i stavlja slika semafora u utakmici u kojoj smo izgubili3_0 nego sutite da se ne zamjerite .Durgo me jos ubjedjuje da je slucajno stavio smjeska.Sto se mene tice neka ih Amar popisa sve jednog .
jedini si ti taj koji pricu izvrce .
Bravo!
Do dolaska tate za losu igru bilo kog igraca ili cak komplet tima bila je kriva UPRAVA i pomalo treneri.
Sad je dobra i uprava i trener ali jbg SVI igraci su gov.na!
Isto ko onaj traktorista i MAP!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 4:08 pm

Ja fakat neću više nikome odgovarat u inbox. Znači mrsko vam je pročitat post u kojem je sve objašnjeno. Ne vjerujem majkemi.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 5:02 pm

E. Zec i Zajmović počinju večeras
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 5:17 pm

@AskaraH poslao sam ti preko fb. Sibni ako mozes
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 5:46 pm

Odgovorit ću vam svima ljudi preko fejsa, nemate frke. Nego, ako ja mogu imat vremena, treba mi oko 3 minute da napravim za svakog, a javi mi se oko 120 ljudi za tekmu onda treba imat i poštovanja prema meni. A otvorio sam temu, napiso detaljno sve kako i šta, al ljudi pišu opet ovde u inbox za stream. Zamislite da sa svim moram komunicirat preko foruma i objašnjavat kako i šta. Zato sam se i prebacio na fejs. Molim vas poštujte to. Ja od ovog nemam nikakve koristi a gubim mnogo mnogo svog vremena zbog vas.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 5:49 pm

Večeras pobjeda za @asharaka. Hajde Željoo!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 5:50 pm

I nemojte mislit da se ljutim na vas šta, voli vas brat, al ispoštujte molim vas. Čitajte forum, napravio sam temu gdje sve detaljno piše kako i šta.

Juriiiiiiiš
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 5:59 pm

AsharaK je napisao/la:
sub avg 24, 2019 5:46 pm
Odgovorit ću vam svima ljudi preko fejsa, nemate frke. Nego, ako ja mogu imat vremena, treba mi oko 3 minute da napravim za svakog, a javi mi se oko 120 ljudi za tekmu onda treba imat i poštovanja prema meni. A otvorio sam temu, napiso detaljno sve kako i šta, al ljudi pišu opet ovde u inbox za stream. Zamislite da sa svim moram komunicirat preko foruma i objašnjavat kako i šta. Zato sam se i prebacio na fejs. Molim vas poštujte to. Ja od ovog nemam nikakve koristi a gubim mnogo mnogo svog vremena zbog vas.
Ja sam jedan od takvih. A opet si mi pomogao mada sam se javio u 5 do 12
Ne cijenimo Ništa drugo. Ti da nas jednom ostaviš na cjedilu tek bi nam onda došlo iz guzice u glavu.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1812
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 6:00 pm

Kakva je ovo tišina, nije dobar predznak.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 6:01 pm

Raptor44 je napisao/la:
sub avg 24, 2019 6:00 pm
Kakva je ovo tišina, nije dobar predznak.
Ja se naljutio, muk i tisina :D
Željezničar ante portas !
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 6:12 pm

Daj Bože da mi je pogrešan ovaj predosjećaj za večeras... Valjda je danas svanuo dan u kojem Asim neće biti starter..

Online

Trenutno korisnika/ca: Giovinco, Google [Bot] i 134 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija