Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 7:16 am

gavran je napisao/la:
sub avg 24, 2019 6:52 am
Gradac ceka a tamo .... na terasi....tobejarabi piva
Pozdravi Minjorea, nek popije jenu za mene :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 8:18 am

gavran je napisao/la:
sub avg 24, 2019 6:51 am
Sta ovo u Celebicima pekara od 8 radi.E jbg a gladan pravo.Da je kakvog rostilja,ne mora bit cevapa mogu i paprike al da malo zamirise.Valja sad na jagnjetinu,a burek mi se jeo.....
Nemoj precerat' danas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 9:24 am

amar92 je napisao/la:
pet avg 23, 2019 11:46 pm
Sinan koji vise od 3 mjeseca nije odigrao takmicarske utakmice, nepravedno izostavljen iz ekipe pa je i voljni momenat upitan, i on treba u 20 min teske utakmice uci i pokazati vise od ostatka ekipe, zabiti gol odmah ili sta li. Jel moguce da je neko toliko slijep, glup, ili se samo brane Amarovi potezi bez obzira kakvi bili?
Ako nam Sinan zbog fudbalskih kvaliteta nema mjesta ni na klupi onda mi imamo tri puta jacu ekipu i od Zrinjskog i od kona. Je*e lud zbunjenog ovdje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bravo.
Eto naprasno Sinan nema pojma o fudbalu.
Sad ce branioci lika i djela onog ko je doveo upravu - pardon uprava JEDVA dovela njega, visokoumno konstatovati:
"Sinan nikad nije ni imao pojma, samo mi forumasi laici to nismo skontali - a babuka jeste"!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 9:35 am

storm_raider je napisao/la:
sub avg 24, 2019 8:18 am
gavran je napisao/la:
sub avg 24, 2019 6:51 am
Sta ovo u Celebicima pekara od 8 radi.E jbg a gladan pravo.Da je kakvog rostilja,ne mora bit cevapa mogu i paprike al da malo zamirise.Valja sad na jagnjetinu,a burek mi se jeo.....
Nemoj precerat' danas.
Potrudicu se...
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 9:35 am

nikson je napisao/la:
sub avg 24, 2019 7:16 am
gavran je napisao/la:
sub avg 24, 2019 6:52 am
Gradac ceka a tamo .... na terasi....tobejarabi piva
Pozdravi Minjorea, nek popije jenu za mene :D
😉
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 9:46 am

Izvinjavam se svim onim koji su se javili za godisnju a nisu je dobili. Nije do nas, cekamo iz Kluba da odobre...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 9:57 am

Kao sto Minjore kaze za drugi krug podjele godisnjih ulaznica, doslovno cekamo iz Kluba odobrenje. da se moze pametnije napraviti raspodjela ulaznica. Novac je uplacen i karte rezervisane.

...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:19 am

bistrikboy je napisao/la:
pet avg 23, 2019 2:36 pm
Kme kme ne igra opet,niste odavno zakukali i crnjacili
Ma sve pet acuka, dacemo mu i da menadzer bude i nek ga u upravu stave odma, ne mora ni igrat, plata je tu
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:36 am

Plata bila.
Ovekujem laganih 0:2.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 10:44 am

CURVA je napisao/la:
pet avg 23, 2019 11:32 pm
Amar927 je napisao/la:
pet avg 23, 2019 11:25 pm
Jucer sam imao priliku da razgovaram sa jednim nasim prvotimcem i kaze da he Amar pravo optimistican za ovu sezonu i da je poslije Slobode drama ih naruzio a posebno Ramovica...prvi trening nakon utakmice kaze da ih je polomio te da mozda nikad nije bio zustri od kako je trener nakon Slobode
Joj nisi trebao spomenuti Ramovica ,sad ce El safunjo i ekipa sto je njega ,sto nije Asima Zeca ne smije od Ermina ,mora igrati i onda jedno 7000 stranica ....
Sto si ti pokvarenjak boga mi ti ovaj lik eto, opet lazete obojica i zelite da laz bude istina, samo naprijed treba ponoviti jos puno puta. Isto ko ovaj lik zeljeznicka mir tisina sve pet lik neke pominje zakljucke on nesto demantuje a opet laze...

Ramovic koji je igrao 17 minuta, a prije toga nije igrao 2,3 tekme ni na tribini nije bio, ne na klupi i treba za tih 17 minuta da bude majstor da da het trik? Kakve gluposti se pisu. Na treningu nije tacno da se derao na Ramovica nije mu riječ jednu rekao uopste derao se i psovao Boga kad je igralo 9 igraca neku vjezbu ...I JESTE ASIM JE ***** OD IGRACA I GOVNO OD COVJEKA, BRAT MU UZIMA PARE DRKA ***** I BIRA TEKME, JEL PROBLEM TO RECI?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:36 am

Sretno Željo sretno Manijaci!!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 11:50 am

plavi kanarinac je napisao/la:
sub avg 24, 2019 10:44 am
CURVA je napisao/la:
pet avg 23, 2019 11:32 pm
Amar927 je napisao/la:
pet avg 23, 2019 11:25 pm
Jucer sam imao priliku da razgovaram sa jednim nasim prvotimcem i kaze da he Amar pravo optimistican za ovu sezonu i da je poslije Slobode drama ih naruzio a posebno Ramovica...prvi trening nakon utakmice kaze da ih je polomio te da mozda nikad nije bio zustri od kako je trener nakon Slobode
Joj nisi trebao spomenuti Ramovica ,sad ce El safunjo i ekipa sto je njega ,sto nije Asima Zeca ne smije od Ermina ,mora igrati i onda jedno 7000 stranica ....
Sto si ti pokvarenjak boga mi ti ovaj lik eto, opet lazete obojica i zelite da laz bude istina, samo naprijed treba ponoviti jos puno puta. Isto ko ovaj lik zeljeznicka mir tisina sve pet lik neke pominje zakljucke on nesto demantuje a opet laze...

Ramovic koji je igrao 17 minuta, a prije toga nije igrao 2,3 tekme ni na tribini nije bio, ne na klupi i treba za tih 17 minuta da bude majstor da da het trik? Kakve gluposti se pisu. Na treningu nije tacno da se derao na Ramovica nije mu riječ jednu rekao uopste derao se i psovao Boga kad je igralo 9 igraca neku vjezbu ...I JESTE ASIM JE ***** OD IGRACA I GOVNO OD COVJEKA, BRAT MU UZIMA PARE DRKA ***** I BIRA TEKME, JEL PROBLEM TO RECI?
A koji si ti eto pa sad ***** jbg kad moram da napisem ,Curva je bar pozitivno lud a ti ga pretjerujes samo tako,isto sto rade oni radis i ti IZNOSIS LAZI,90% foruma lazi siri ,izadji,udahni vazduh bolan,opalilo te opasno.Sinan,Zec i jedan i drugi su igraci ZELJE. i prestanite srati i negativiu unositi kad joj nije ni vrijeme ni mjesto,jer za to sranje po igracima stvarno ne vidim razlog,..Ima ko da rijesava probleme oko igraca,ako ih uopste ima al hajmo srat jbg
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 12:16 pm

Bez nervoze, smanjite podjele. Svakako smo igracki tanki, para nema, imamo za sad rezultate. Ako Osim sa ovim igracima osvoji titulu to je ravno invaziji vanzemaljaca. Zato sabura, posjeta, i nadati se borbi za svaki bod.

Negativnost izbacite!!!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1307
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 12:29 pm

Ma laganih 1:3. Ramović, Dacić, E.Zec.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 1:03 pm

Valter je napisao/la:
sub avg 24, 2019 12:29 pm
Ma laganih 1:3. Ramović, Dacić, E.Zec.
slika

Bod ko dvorac! :) A samo vi prosipajte bodove kod kuce.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 1:04 pm

Ermin ipak s ekipom u Sirokom
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 1:20 pm

Slucajno na instagramu vidim da imaju stikeri kona, kod nas nista nema. Kako ide to oko dodavanja, mislim da bi tu morali poraditi. Fino izgleda :D
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 1:39 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sub avg 24, 2019 1:20 pm
Slucajno na instagramu vidim da imaju stikeri kona, kod nas nista nema. Kako ide to oko dodavanja, mislim da bi tu morali poraditi. Fino izgleda :D
Moramo mi općenito raditi na marketingu. Imamo kućicu preko puta BBI, a samo smo jedno druženje oragnizovali i to prije SFF-a. Trebali smo imati druženja, bogatu ponudu i time privući dijasporu, turiste...
Druga stvar, trebali bi imati jači marketing pred svaku utakmicu, možda i prodaju karata u gradu, pogotovo kad je ljeto, lijepo vrijeme, grad krcat.
I naravno, još više pojačati promociju na društvenim mrežama, snimati neke videe sa igračima, pratite svjetske standarde. Nije mi jasno zašto se ne pokuša pojačati veza sa momcima iz 1921.tv, pa da oni snimaju s igračima neke izazove, igrice, zanimljive stvari. To je danas nešto nužno, živimo u vrijeme modernih tehnologija i to je ono što ljude najviše privlači.

Ovo nije pljuvanje, nego neki prijedlozi koji kruže već godinu, dvije ovim forumom i pokrenu se neke stvari utakmicu ili dvije i onda se vraćamo na staro.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:03 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sub avg 24, 2019 4:05 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet avg 23, 2019 8:08 pm
plavi brat je napisao/la:
pet avg 23, 2019 7:51 pm


Nisam primijetio da je neko pisao da Amar ima vecu platu od usrefa.Pa se ti nasao da demantujes.

Svi na pecaru !!!
Uski mora pasti !!!
Osim sto kamatari klub, valjda mu malo pa ima 8 milja eura platu za svaki trofej po 10 milja eura.
Pored toga se utalio u plate Dado, Ermin, Bogi..
Nema za sta ga isti nisu optuzili.
I onda dodju i pitahu jel bila plata, onako dobronamjerno..
Ja sve mogu shvatiti da ga i brane i da su zaluđeni njegovom pričušom,ali ne mogu Amara shvatiti da na sva usta prica kako pokusava objasniti igracima koji dolaze u klub i koji su na platnom spisku kluba,da je Želju prati i podržava radnička klasa koja radi i zivi od 5x manje plate od njegovih igraca a skoro 40x manju od njega samog...

S druge strane svakom ste treneru znali u marku platu i pametovali na sva usta kako ne zasluzuje od Adzema, Petrovica,Odovica, Krcmarevica pa cak i za Mulalica te kako oni nisu vrijedniji od kluba kao treneri a kada je Amar u pitanju, njegova plata i status je iznad svega pa cak i kluba...idete dotle da bi mu pojedini i gace skinuli. Niste realni. Amar nije Zeljo,niti bilo ko drugi!

A za transfere i talove, saznat cemo opet nekad za 10ak godina ko je hajrovo i od cega,samo sabura.

Danas jako teska utakmica,atmosfera i nabrijanost u Sirokom je njihovo trenutno najvece oruzje..nadam se nekoj nasoj frljoci od Veselog ili Krpica glavom iz prekida.
Ako je prosjecna plata 650 KM, onda Amarova izadje vrtgolavih 26.000 KM. Pazi to je neki prosjek.
Osim sto lazes, izmisljas, optuzujes.
Ko zna plate? Ja nikad nisam znao, niti lupao.
Sto se tice gore nabrojanih, Kostic i Krcmarevic moju podrsku nisu mogli imati. Dosle neznalice, gospodski nas opuhale,cim su im spucali tarabe na dovodjenje menadzerakig igraca, krenule se krize.
Ostale sam branio, branio sam da im se daju otkazi. Jer kao sto rece jedan "nisi ispunio cilj, otkaz". To nije posteno, ne mijenjas komercijalistu, pa kad ne stigne mjesecni par, ti mu otkaz das.
Morali su znati da ovo nije mjesto "preko pruge", nego najveci fudbalski klub. Nije isto suspendovat dostavljaca i Jovana Blagojevica. Blagojevic zaradi u toku suspenzije kao dostavljac u tri mjeseca.
Nisu znali!
Nemoj da me optuzujes. To sto opet vrijedjas legendu ovog kluba, i administracija dopusta njima na cast. Ima vas par, radite sta hocete svakako. Vi pameujete o platama, kamatama i sl. Ne zelim da budemu istom kosu, ja o tome nista ne znam.
Jer kao sto rece jedan "ne mozemo ih banovati, jer Amar kamatari klub".

Veceras cemo pobjediti zato sto smo bolji, kao sto smo bili dosta bolji i u proslih pet kola. Ne zabijamo vise iz frljoke, sad ekipa ima glavu i rep. Zato je zasluzan samo, Amar Osim!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 24, 2019 2:15 pm

PlaviVlak je napisao/la:
sub avg 24, 2019 1:39 pm
RokElsner44 je napisao/la:
sub avg 24, 2019 1:20 pm
Slucajno na instagramu vidim da imaju stikeri kona, kod nas nista nema. Kako ide to oko dodavanja, mislim da bi tu morali poraditi. Fino izgleda :D
Moramo mi općenito raditi na marketingu. Imamo kućicu preko puta BBI, a samo smo jedno druženje oragnizovali i to prije SFF-a. Trebali smo imati druženja, bogatu ponudu i time privući dijasporu, turiste...
Druga stvar, trebali bi imati jači marketing pred svaku utakmicu, možda i prodaju karata u gradu, pogotovo kad je ljeto, lijepo vrijeme, grad krcat.
I naravno, još više pojačati promociju na društvenim mrežama, snimati neke videe sa igračima, pratite svjetske standarde. Nije mi jasno zašto se ne pokuša pojačati veza sa momcima iz 1921.tv, pa da oni snimaju s igračima neke izazove, igrice, zanimljive stvari. To je danas nešto nužno, živimo u vrijeme modernih tehnologija i to je ono što ljude najviše privlači.

Ovo nije pljuvanje, nego neki prijedlozi koji kruže već godinu, dvije ovim forumom i pokrenu se neke stvari utakmicu ili dvije i onda se vraćamo na staro.
Ma nek shvati kako ko hoce ali marketing je nula.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija