Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 1:49 pm

Evo pitari vec traze opravdanja u slucaju eventualnog kiksa, na svakom portalu kukaju kako nisu kompletni. Njihov kiks bi nam stvarno super dosao, tad bi i zvanicno bili prvi jos imaju tu zaostalu protiv sirokog gdje je takodjer realno da bude x.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 1:58 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon avg 19, 2019 12:43 pm
HajrA je napisao/la:
pon avg 19, 2019 12:19 pm
salle86 je napisao/la:
pon avg 19, 2019 10:56 am
Razlog odlaska "bivših" je to što smo igrali na autopilotu, i to veoma loše. Tačnije rezultatski. Niko nije imao ideju kako da to promjeni, ulazili smo u mečeve KUĆI sa idejom 'gubimo i ovu'. Tačnije ideja jeste postojala ali nije bila moguća za ostvariti tj. nije bilo obostrane želje.
Zbog toga bivšim i jeste bilo vrijeme da idu. E sad što su ovi koji su došli na njihovo mjesto, došli na "čudan" način i bahato, da nisu tako, da su bili pametniji pa tiho to odradili umjesto ovako kako jesu, bila bi i veća podrška. I ovako je imaju, rezultatima su to zaslužili i dobili, ali to je tek početak i put kojim moraju ići.
Neće njih otjerati niko ako ne uzmemo titulu a budemo u igri za nju, ali ako se raspemo na pola sezone, podrška i (praznije) tribine će sve reći
Tebi i tebi slicnim nek bude jasno. Ovi novi zajedno sa kamatom NEMAJU PODRSKU VECINE NAVIJACA niti ce je ikad imati! To sto ljudi pomazu i sto dolaze na utakmice to rade radi ZELJEZNICARA a ne radi pucista i dvije pobjede u gostima!!!
ĐABA KREĆITE!
Ne znam u kojem ti svijetu zivis ali Amara podrzava 95% navijaca Želje, samo ovdje se pise protiv Amara i nigdje drugo se i ne pise i ne prica.
Ne bih ja to baš tako rekao. Podržavaju Želju i "zaboravljaju" neke stvari zbog Želje. Nadajući se da će biti bolje.
Evo ja lično, rekao ciao Željo ali ne da srce, opet se ide na utakmice, jednostavno rekao bih tako mora. Da podržavam ovo sad, jok. Nije ovo ni blizu dobrog. A ni ono ranije. Otprilike zlatna sredina bi bilo najbolje ALI...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:12 pm

LARSSON je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:28 pm
Brkoo je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:26 pm
azbaha je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:10 pm
Ma treba ovu raspravu prekinuti, nema ovo smisla. Idemo dalje, za sve buduce neuspjehe su krivi ovi sada. Da se razumijemo samo izborena evropa je neuspjeh.
Nista se infrastrukturno nije uradlio.
Nije se (JOS) promovisao niti jedan mladi igrac u prvi tim, a imamo 2 koji su ogromni talenti.
Nije se pocela graditi ekipa za play-off lige evrope, tj nije dobro odradjen prelazni.
Imaju skoro godinu dana da nesto urade, pa cemo vidjeti na cemu smo.
Mi nemamo ogromne talente. Ogroman talenat je neko ko ima bas ogroman potencijal i kvalitet za seniorski fudbal. Mi imamo par potencijala, kako u rezervnom timu tako i u op. Par zanimljivih igraca koji mogu napraviti nesto u karijeri ako im se neke stvari poklope.

Ogroman talenat je npr. Filip Stevanovic iz Partizana koji ima 17 godina i koji igra fenomenalno. Mi smo imali talente u vidu Gojaka, Hodzica, Bajica, Hadziahmetovica itd i vec par godina, tacnije od prodaje Bajica i Hadziahmetovica mi nemamo "ogromne talente", cak ni u okvirima nase lige..
A Šabanadžović ?
Sabanadzovic je bio odlican potencijal. Nije bio ogroman talenat poput Gojaka, Hodzica, Hadziahmetovica itd ali je bio fin potencijal. Nebitno sto je bio fizicki slabiji od vrsnjaka, on tad je pokazivao naznake igraca koji bi mogao imati odlicnu karijeru. Njegovo razmisljanje i postavljanje je nesto sto se ne vidja cesto u nasoj ligi, da igrac razmislja par poteza unaprijed. U seniorskoj ekipi je stagnirao i nije popravljao nista od svojih nedostataka, mozda mu i klub nije posvetio dovoljno paznje, mozda se nije dovoljno radilo na ispravljanju nedostataka. U biti udarac van 16, dodavanja, i kratka i duga, itd, bas mnogo mora raditi ako ne zeli da postane igrac sa prosjecnom karijerom jer AEK nece trpiti veznjaka koji nema sut, kojem su dodavanja ocajna itd..

Sa druge strane, napravio je transfer u AEK, mnogo pametniji transfer nego sto je to uradio Hadziahmetovic, mada je Amir mnogo veci talenat od Anela. Sad je sve do njega, ako bude radio kako treba profitirat ce i on( kao igrac koji bi nakon AEK-a mogao ici u jos jaci klub) a i Zeljo od njegovog transfera. Ako ostane ovakav kakav je sad brzo ce se vratiti u nasu ligu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:18 pm

HajrA je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:40 pm
Zna se ko je K rao i ostavio dugove u proslosti.
Zna se ko je za naj boljeg igr A ca kojeg BiH ima rekao da je kloc.
Zna se ko je rekao, da je bilo potrebno i M ali bi niz ne od 5 uzastopnih poraza vec onoliko koliko bi bilo potrebno da se otjera prosla uprava.
Zna se ko je rekao da smo footb A l club.
Zna se ko je obecao T itulu.
Zn A se ko je tuzio klub i to ne jednom.
Zna se ko zivi i uzima pa R e od Zelje.
I zn A. se k O. su njegovi mali gremlini.
Kako samo lazes to nije realno. Amar mu je dao prvi priliku i da trenira s prvim timom iako nije bio najbolji u generaciji tad. I prvi mu je dao da igra.

A Larsson/kanarinac i zeljeznicka vi ste dvije strane iste medalje. Sva trojica spinujete i branite nesto sto se ne moze promjeniti niti nam pomaze. Nijedan ni drugi nisu zlatni. Imaju svoje mane ali jedan i drugi su itekako zasluzni za ono sto je Zeljo danas. Imaju svoj trag u historiji voljenog nam kluba. Rasprave sta bi bilo kad bi bilo i mahalske koje se vrte tipa da je Graovac rekao bilo sta, ili da je Amar platio da neko igra lose su za malu djecu.

Velicanje jednog ili drugog je besmisleno. Velicati jedino treba Zeljeznicar kao organizaciju kao klub kao najboljeg reprezenta u svijetu radnicke klase i zajednistva u svijetu Fudbala. I da stojim iza ovog najbolje na svijetu jer malo ko bi uradio ono sto smo mi uradili pocevsi od ciscenja Grbavice poslije reintegracije, pa onih akcija za ciscenje terena od snijega kad je klub bio u dubiozi, farbanja reflektora akcija za izgradnju stadiona i jos mnogo toga cega se ja sjecam za zivota. I prije rata vadjenja zeljeza iz Drine kako bi klub dobio tribinu i davanje novca 90ih kad su nas prije rata izdali sponzori. Sve to i jos mnogo toga je doslo od ljudi koji su zaludjeni jednim pokretom, a ne Misketom/Amarom i prije njih Jelicem Ribarom itd.

Samo ZELJEZNICAR a ne direktori/predsjednici/igraci/kurci palci jer svi oni imaju rok trajanja a nas voljeni starac nikad.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:19 pm

Brkoo je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:26 pm
azbaha je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:10 pm
Ma treba ovu raspravu prekinuti, nema ovo smisla. Idemo dalje, za sve buduce neuspjehe su krivi ovi sada. Da se razumijemo samo izborena evropa je neuspjeh.
Nista se infrastrukturno nije uradlio.
Nije se (JOS) promovisao niti jedan mladi igrac u prvi tim, a imamo 2 koji su ogromni talenti.
Nije se pocela graditi ekipa za play-off lige evrope, tj nije dobro odradjen prelazni.
Imaju skoro godinu dana da nesto urade, pa cemo vidjeti na cemu smo.
Mi nemamo ogromne talente. Ogroman talenat je neko ko ima bas ogroman potencijal i kvalitet za seniorski fudbal. Mi imamo par potencijala, kako u rezervnom timu tako i u op. Par zanimljivih igraca koji mogu napraviti nesto u karijeri ako im se neke stvari poklope.

Ogroman talenat je npr. Filip Stevanovic iz Partizana koji ima 17 godina i koji igra fenomenalno. Mi smo imali talente u vidu Gojaka, Hodzica, Bajica, Hadziahmetovica itd i vec par godina, tacnije od prodaje Bajica i Hadziahmetovica mi nemamo "ogromne talente", cak ni u okvirima nase lige..
Brko kakvi su tebi Mehic i Subasic ? Ako si ih stigao pogledati
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:24 pm

HajrA je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:40 pm
Zna se ko je K rao i ostavio dugove u proslosti.
Zna se ko je za naj boljeg igr A ca kojeg BiH ima rekao da je kloc.
Zna se ko je rekao, da je bilo potrebno i M ali bi niz ne od 5 uzastopnih poraza vec onoliko koliko bi bilo potrebno da se otjera prosla uprava.
Zna se ko je rekao da smo footb A l club.
Zna se ko je obecao T itulu.
Zn A se ko je tuzio klub i to ne jednom.
Zna se ko zivi i uzima pa R e od Zelje.
I zn A. se k O. su njegovi mali gremlini.
Piše također da je isplaćena kamata od 7% privatnoj firmi Megamix Senada Misimovića. Zakon o cesijskim ugovorima jasno kaže da se kamate, ako postoje, isplaćuju u sklopu glavnice, a nikako posebno.

Misimović, vlasnik Megamixa, u dopisu trazi lično od Zelje da mu se hitno isplati kamata: “Finansijski odjel Megamixa će proslijediti danas obračun kamate za realizirane pozajmice. Molim Vas da odmah po prijemu dokumenta izvršite uplatu. Dogovorit ćemo se o narednim koracima. Obračun kamate je u prilogu. Ukupan iznos kamata za pozajmicu iznosi 4.343,53 marke”

Kasumović podsjeća kako za takve finansijske transkacije postoje banke – kamate se ne mogu naplaćivati ako firma nije registrovana za finansijske transakcije: “Ako vam je neko dužan, tužite i tražite kamatu, sud je jedini nadležan za to. Koliko znam, te fime nisu registrovane da mogu vršiti finansisjke transakcije gdje bi zaračunavali kamatu”.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:32 pm

Daj ba mogu li se ovi komentari brisati, otisla tema u pm
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:34 pm

zuka je napisao/la:
pon avg 19, 2019 2:24 pm
HajrA je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:40 pm
Zna se ko je K rao i ostavio dugove u proslosti.
Zna se ko je za naj boljeg igr A ca kojeg BiH ima rekao da je kloc.
Zna se ko je rekao, da je bilo potrebno i M ali bi niz ne od 5 uzastopnih poraza vec onoliko koliko bi bilo potrebno da se otjera prosla uprava.
Zna se ko je rekao da smo footb A l club.
Zna se ko je obecao T itulu.
Zn A se ko je tuzio klub i to ne jednom.
Zna se ko zivi i uzima pa R e od Zelje.
I zn A. se k O. su njegovi mali gremlini.
Piše također da je isplaćena kamata od 7% privatnoj firmi Megamix Senada Misimovića. Zakon o cesijskim ugovorima jasno kaže da se kamate, ako postoje, isplaćuju u sklopu glavnice, a nikako posebno.

Misimović, vlasnik Megamixa, u dopisu trazi lično od Zelje da mu se hitno isplati kamata: “Finansijski odjel Megamixa će proslijediti danas obračun kamate za realizirane pozajmice. Molim Vas da odmah po prijemu dokumenta izvršite uplatu. Dogovorit ćemo se o narednim koracima. Obračun kamate je u prilogu. Ukupan iznos kamata za pozajmicu iznosi 4.343,53 marke”

Kasumović podsjeća kako za takve finansijske transkacije postoje banke – kamate se ne mogu naplaćivati ako firma nije registrovana za finansijske transakcije: “Ako vam je neko dužan, tužite i tražite kamatu, sud je jedini nadležan za to. Koliko znam, te fime nisu registrovane da mogu vršiti finansisjke transakcije gdje bi zaračunavali kamatu”.
[iFK Željezničar obavještava bh. javnost da je danas pokrenuta prinudna naplata nad računom FK Željezničar u iznosu od 128.000 KM na ime zateznih kamata po pravosnažnim presudama iz 2006. i 2008. godine, a na ime plata i bonusa za gospodina Amara Osima u 2002. i 2003. godini.

Prema raspoloživoj dokumentaciji osnovni dug od 72.000 KM koji je osnovica za obračun kamate u iznosu od 128.000 KM, odnosi se na plate i bonuse za navedeni period, a gospodinu Osimu je sa računa Kluba dva puta isplaćen, prvi put 2010. i drugi put 2015. godine.

Uvažavajući cjelukupne odnose i činjenicu da postoje nerazjašnjene transakcije i okolnosti u vezi novčanih tokova iz tog perioda, Klub će iskoristiti sve mogućnosti da zaštiti svoj interes, jer smatra da je navedeni dug regulisan, a sve transakcije između gospodina Amara Osima i Kluba će biti ponovo preispitane
.][/i]

Zašto nova Uprava nije uložila žalbu na ova potraživanja i zatezne kamate Amara Osima? Ne ulaganjem žalbe su postali saučesnici u kriminalnim radnjama.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:37 pm

vi niste navijaci zelje, vi ste anamo oni.

vozdra
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:39 pm

Stvarno niste normalni.... Fuj ko se sve naziva navijacem Zelje.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:39 pm

zuka je napisao/la:
pon avg 19, 2019 2:24 pm
HajrA je napisao/la:
pon avg 19, 2019 1:40 pm
Zna se ko je K rao i ostavio dugove u proslosti.
Zna se ko je za naj boljeg igr A ca kojeg BiH ima rekao da je kloc.
Zna se ko je rekao, da je bilo potrebno i M ali bi niz ne od 5 uzastopnih poraza vec onoliko koliko bi bilo potrebno da se otjera prosla uprava.
Zna se ko je rekao da smo footb A l club.
Zna se ko je obecao T itulu.
Zn A se ko je tuzio klub i to ne jednom.
Zna se ko zivi i uzima pa R e od Zelje.
I zn A. se k O. su njegovi mali gremlini.
Piše također da je isplaćena kamata od 7% privatnoj firmi Megamix Senada Misimovića. Zakon o cesijskim ugovorima jasno kaže da se kamate, ako postoje, isplaćuju u sklopu glavnice, a nikako posebno.

Misimović, vlasnik Megamixa, u dopisu trazi lično od Zelje da mu se hitno isplati kamata: “Finansijski odjel Megamixa će proslijediti danas obračun kamate za realizirane pozajmice. Molim Vas da odmah po prijemu dokumenta izvršite uplatu. Dogovorit ćemo se o narednim koracima. Obračun kamate je u prilogu. Ukupan iznos kamata za pozajmicu iznosi 4.343,53 marke”

Kasumović podsjeća kako za takve finansijske transkacije postoje banke – kamate se ne mogu naplaćivati ako firma nije registrovana za finansijske transakcije: “Ako vam je neko dužan, tužite i tražite kamatu, sud je jedini nadležan za to. Koliko znam, te fime nisu registrovane da mogu vršiti finansisjke transakcije gdje bi zaračunavali kamatu”.
Hoces reci da je Senad pokrao Zelju za 4343 marke? :r
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:40 pm

Kako da se obrisem sa ovog foruma?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:40 pm

Majke ti ima li ko da ovog glupsona malo ohladi. Ubi frajer temu skroz. Frajer tri dana ore li ore ni gudalo mu nije ravno.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:40 pm

Svi su otisli zato na ignore listu, najbolja opcija ikad
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:41 pm

Fuj, ko nas sve kamatari!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:45 pm

Moze li me neko obrisati sa foruma?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:46 pm

Tek na izvjestaju vidim koliko smo nazad bili tanki. Veseli hladno ostavi stranu praznu i polako trckara nazad, sreca Kemo stigne dobro zatvoriti na kraju.
Ermin previse sebican u nekim situacijama, mogao je Krpa imati gol vise da ga je ovaj htio uposliti. Trebali smo ovo dobiti, znacila bi nam jos vise pobjeda, ali mozda se ispostavi ovaj kiks kao dobar na kraju u nekim drugim stvarima. Nek se malo spuste na zemlju, a i mi zajedno sa njima. Pet kola odigrano, fali nam dosta toga, igramo okej, idemo u dobrom smjeru, ali treba biti svjestan da nam fali puno toga, a najvise podrske i iskrenih Zeljovaca
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:48 pm

Gluho i daleko bilo...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 2:59 pm

Kakvi su ovo "navijaci" zvizdali poslije utakmice.

Zeljo mi te volimo, kako god zavrsio!!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 19, 2019 3:00 pm

Zna li neko sto su redari sklonili raju sa JZ?
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija