Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:49 pm

bistrikboy je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:42 pm
Krpic je imao dva mrtva zicera koja nije pogodio,jbga desava se. Generalno bekovi sinoc katastrofa,ostali su bili ok. Najbolji Dado i Kemo koji su poginuli sinoc za dres i to nam treba!

Bojo nema muda,mozda narastu.

Pobjeda u Sirokom!
Po meni sinisa uz Dadu najbolji nas igrac sinoc.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:51 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:44 pm
Znaci jebeno ako iko ne zaslužuje rijec da im se kaže za sinocnju partiju to su Krpic, Dado i Siniša. Al jok, daj da malo pljucnemo po Krpi, pa nije on birao s kim ce igrati, da jr dosao u priliku zabio bi, ali kako ce doci u priliku kad za sta se izbori i posalje dalje, neko drugi sjebe akciju, a to da ga neko pogodi je naucna fantastika...

Ps. I Kemo.
Valjda raji dosadilo kritikovati Asima, ono kao nismo ni očekivali da on nešto uradi. PA ŠTO ONDA IGRA?
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:55 pm

Isao bi u Siroki,hoce li biti organizacija neka ..kako vec to ide ??
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:04 pm

blueboy je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:41 pm
Brkoo je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:34 pm
Koga je to mogao staviti na stopera osim Bogicevica? Stoper iz prvih 11,(Sipovic)bio suspendovan zbog zutih kartona i jedino logicno rjesenje je da treci stoper(Bogicevic) uleti u prvih 11..

Ne postoji opravdanje za Krpica. Mozda i postoji, samo treba da se svadjamo i branimo ove limitirane igrace kojima je Zeljo vrh karijere. Kad te igrac poput Ivetica stavi u dzep, igrac koji je manji i fizicki mnogo slabiji trebas se zapitati. Nama treba spic poput Adilovica sto je bio, neko ko je dominantan u zraku, neko ko dobija zracne duele, zna se zagraditi, distribuirati lopte saigracima, aktivno ucestvovati u igri, kupiti centarsuteve u 16 i zabijati golove itd. Zar nije zalosno da te Ivetic i Jusic strpaju u dzep i da sve zracne duele izgubis, cak i kod onih ubacaja u protivnickih 16 metara on uvijek na pogresnom mjestu, ne zna se odvojiti i pobjeci stoperu nego ceka da ga neko pogodi u trepavicu..
Nije mogao staviti nikog drugog na stopera, ali to je drugi problem koji smo svi potencirali od početka sezone. Krpić da je postigao dva gola sinoć (stativa u prvom i udarac glavom na kraju tekme) ni ti a ni svi ostali ne bi pričali o gubitku zračnih duela. A što se tiče ubačaja u 16m, valjda je poenta da onaj koji ubacuje gleda gdje su mu suigrači u 16m, a ne da ubacuje na sreću pa ako nekog pogodi dobro i jest.
Najgore od svega je sto smo mi navijaci izgubili kompas. Nek sljedece dvije dobijemo i niko ziv nece spominjati da nam treba kvalitetan napadac, kvalitetno krilo, kvalitetni bekovi itd, tad ce nas opet drmati euforija i mislit cemo da je Krpic najbolji napadac u ligi, neki ce govoriti da je legenda kluba, da je Sinisa dobar bek i kralj zato sto je uklizao 2 puta, da je i Asim koristan ponekad jer ce zabiti 3 gola za citavu sezonu, da je Kemo novi Maldini itd. Zbog toga sto ne razmisljamo malo unaprijed i ne kontamo da sezona ne traje 5 nego 33 kola i zalosno je sto cemo tek onda kad nam se budu ponavljale onakve utakmice poput one od sinoc malo kao progledati..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5091
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:11 pm

:zid:

Narednu utakmicu Željezničar igra na Pecari protiv Zrinjskog.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:15 pm

Glavni krivci za ovu bruku od sinoc su stanic , beganovi igraci Ermin Zec i Asim Zec . uz amara
Zadnja izmjena: Guvo, dana/u ned avg 18, 2019 1:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:15 pm

Slazem se s forumasima s drugog foruma oko sanje i pustanja te pjesme haha
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:20 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
ned avg 18, 2019 1:15 pm
Slazem se s forumasima s drugog foruma oko sanje i pustanja te pjesme haha
Hahahh dobra je Sanja ali imamo mi itekako pjesama ne znam sto malo ne puste i druge ....
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:20 pm

Dobar dan navijacima Zeljeznicara a ne rezultata
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:21 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
ned avg 18, 2019 1:15 pm
Slazem se s forumasima s drugog foruma oko sanje i pustanja te pjesme haha
https://youtu.be/EpsJd-M7IEA
Neko ko kaze da ova pjesma nije dobra i ne zvuci dobro, moze biti samo debil s onog foruma...cuj kletva pjesme, bzs.
Pjesma predobro zvuci i raja se vazda nalozi, i protiv zrinje i protiv kona uvijek grmi i cijeli stadion digne na noge...druga je stvar sto je spiker sinoc retard bio i pustio je odma na pocetku poluvremena, a doduse fulio je i strijelca i pustio zvuk za gol a gola nigdje :11:
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:24 pm

Brkoo je napisao/la:
ned avg 18, 2019 1:04 pm
blueboy je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:41 pm
Brkoo je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:34 pm
Koga je to mogao staviti na stopera osim Bogicevica? Stoper iz prvih 11,(Sipovic)bio suspendovan zbog zutih kartona i jedino logicno rjesenje je da treci stoper(Bogicevic) uleti u prvih 11..

Ne postoji opravdanje za Krpica. Mozda i postoji, samo treba da se svadjamo i branimo ove limitirane igrace kojima je Zeljo vrh karijere. Kad te igrac poput Ivetica stavi u dzep, igrac koji je manji i fizicki mnogo slabiji trebas se zapitati. Nama treba spic poput Adilovica sto je bio, neko ko je dominantan u zraku, neko ko dobija zracne duele, zna se zagraditi, distribuirati lopte saigracima, aktivno ucestvovati u igri, kupiti centarsuteve u 16 i zabijati golove itd. Zar nije zalosno da te Ivetic i Jusic strpaju u dzep i da sve zracne duele izgubis, cak i kod onih ubacaja u protivnickih 16 metara on uvijek na pogresnom mjestu, ne zna se odvojiti i pobjeci stoperu nego ceka da ga neko pogodi u trepavicu..
Nije mogao staviti nikog drugog na stopera, ali to je drugi problem koji smo svi potencirali od početka sezone. Krpić da je postigao dva gola sinoć (stativa u prvom i udarac glavom na kraju tekme) ni ti a ni svi ostali ne bi pričali o gubitku zračnih duela. A što se tiče ubačaja u 16m, valjda je poenta da onaj koji ubacuje gleda gdje su mu suigrači u 16m, a ne da ubacuje na sreću pa ako nekog pogodi dobro i jest.
Najgore od svega je sto smo mi navijaci izgubili kompas. Nek sljedece dvije dobijemo i niko ziv nece spominjati da nam treba kvalitetan napadac, kvalitetno krilo, kvalitetni bekovi itd, tad ce nas opet drmati euforija i mislit cemo da je Krpic najbolji napadac u ligi, neki ce govoriti da je legenda kluba, da je Sinisa dobar bek i kralj zato sto je uklizao 2 puta, da je i Asim koristan ponekad jer ce zabiti 3 gola za citavu sezonu, da je Kemo novi Maldini itd. Zbog toga sto ne razmisljamo malo unaprijed i ne kontamo da sezona ne traje 5 nego 33 kola i zalosno je sto cemo tek onda kad nam se budu ponavljale onakve utakmice poput one od sinoc malo kao progledati..
Slažem se da smo izgubili kompas, ali treba realno sagledati stvari. Krila nam trebaju oba bolja od trenutnih, beka oba bolja od trenutnih, jedan kvalitetan stoper i eto jedan dobar napadač. Za Krpića tvrdim da je uz spremnog Lendrića najproduktivniji napadač u ligi, e sad, uvijek je stvar šta ko voli kod napadača, nekom je najbolji Ahmetović zbog svog građenja, spuštanja lopte itd., ali on za mene postiže premalo golova kroz cijelu karijeru. Neće ni Lendrić više dati 25 golova u sezoni jer nema Miru Stevanovića, a uz jednog Miru bi i Krpić dao preko 20 u sezoni. Vidiš ovo sve što sam nabrojao, to je bar 5 igrača boljih od trenutnih, a gdje ćeš ih naći sad?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:28 pm

Ljudi dragi, bice ovakvih utakmica. Jeste prosipanje bodova, ali i oni su se sinoc nesto pitali. Kiks jeste, ali nije nista tragicno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:28 pm

Premier je napisao/la:
ned avg 18, 2019 1:21 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
ned avg 18, 2019 1:15 pm
Slazem se s forumasima s drugog foruma oko sanje i pustanja te pjesme haha
https://youtu.be/EpsJd-M7IEA
Neko ko kaze da ova pjesma nije dobra i ne zvuci dobro, moze biti samo debil s onog foruma...cuj kletva pjesme, bzs.
Pjesma predobro zvuci i raja se vazda nalozi, i protiv zrinje i protiv kona uvijek grmi i cijeli stadion digne na noge...druga je stvar sto je spiker sinoc retard bio i pustio je odma na pocetku poluvremena, a doduse fulio je i strijelca i pustio zvuk za gol a gola nigdje :11:
Ja sam sujevjeran covjek hahah. Pustaj je na kraju kad pobijedimo hahaha
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:33 pm

Jel ovo generalni sponzor "Deep relief!"?
Sinoc solidna posjeta, lijepa atmosfera. Necu komentarisati utakmicu, ko papagaj ponavljam bez euforije, jer ovo ce se desavati. Nama treba lijevo krilo i lijevi bek pored stopera. Da smo imali jos jednog Veselinovica glat bi dobili utakmicu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:35 pm

Zajmovic je, po meni, sinoc ono sto je odigrao bilo jako dobro. Probio je svaki put, cak je i servirao jednu dobru priliku. Svermirski brod u odnosu na Asima Zeca.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:39 pm

Bojao sam se Slobode, protiv Sarajeva su igrali bolje nego protiv nas.Izgubili su 3:0, To je fudbal, sinoc smo licili na Odinog Zelju sve sto su osutali uslo je.
Cekao sam samo da i treci primimo.
Dado prekucao sinoc, decko nas je popisao sve redom.
Eric losiji nego inace, iako nije njegov gol 100%, morao je neko ispucat loptu.
Sinisa, on je treba da zaustavi Bekrica. Bekric je lijevo krilo igrao, igrao je kao sat. Niko mu nije ni smetao,valjda je Sinisa ocekivao prodore od Bekrica. Naprijed Sinisa isto nista nije iskoristio, a imao je i prostora. Doduse ispred njega igra Asim, tako da je sve oprosteno.
Stanic- kad covjek pomisli da je Pavic najgori bek ili Sinisa, nek se sjeti Stanica. Covjek nije Zeljo, najgori nas igrac u rosteru.
Bogicevic - ipak ima neko gori od Stanica.
Kemo - masina, bez izgubljenog duela. Spasio je dva gola. Pored Dade nas najbolji igrac.
Bojo - momak je zavaljen. On i Dado nisu dovoljni agresivni i ko god bude od njih dvojce igrao zadnjeg igraca u veznoj liniji gore ce izgledati. Sinoc bi nam Hajdar dosta valjao, jer Prses nikad ne bi onako iznio loptu na nasih 30m.
Krpic,Asim nista uradili nisu, bar vrijedno pomena. I sta neko ocekuje da svrsavam na Krpica, lika je Ivetic pola metra manji preskakao.
Veselinovic-bezveze. Svaki njegov dribling je uzaludan, ali je nase najbolje krilo.
Ermin bolji je od svih nasih igraca, okretniji konkretniji, uvijek zna sta hoce. Ucite djeco.

Izmjene, isto ko da niko nije usao.
Zajmovic letao bezveze, Mujezinovic katastrofa na krilu on jedino kao cmf nesto moze ponuditi, Ramovic zasluzeno na klupi. Kad udjes nakon pet kola, i dobijes ovacije kad raja ocekuje nesto, ti najvise podbacis.

Sinoc smo svi porazeni. I navijaci i igraci dosli smo da se kurcimo, da pokazemo kako je 7,5 hiljada normalno na Grbavici. Kakk smo mi neko, a oni se gase. Normalno to nas je kostalo, jer ko je gledao Slobodu ove sezone ljudi se nikad ne brane. U cijelini smo zasluzili pobjedu, ali neka se ovo desilo.
Igraci su nakon 1:0 vec u glavama zavrsili utakmicu, i nakon 1:1 oni nisu znali gdje je centar.
To sam govoriio i stojim jos iza toga, mi svakog mozemo pobjediti ali i nas svako. Iz utakmice u utakmicu 90 minuta borba mora biti, i dobijat cemo.
Pored lose atmosfere, "srcu draga boja plava", kad cemo prestati da unistavamo plavu travu i nanositi klubu jos vece fin. gubitke?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:40 pm

E čuj sad nekom smeta "Sanja". 20 godina se pjeva, pjesma koja napravi uvijek lijepu atmosferu, ekstra zvuči i sad je ne treba puštati...
Ali, dobro, neka smo mi aplaudirali Bekriću i neka aplaudiramo Staniću...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:40 pm

storm_raider je napisao/la:
ned avg 18, 2019 1:35 pm
Zajmovic je, po meni, sinoc ono sto je odigrao bilo jako dobro. Probio je svaki put, cak je i servirao jednu dobru priliku. Svermirski brod u odnosu na Asima Zeca.
Zajmović mora početi u Širokom prije A. Zeca.

Veselom, s druge strane, jedino što fali je konkretnost, dosta puta probije ali ne uputi dobar centaršut ili bude izblokiran. Ako to nadogradi on je top igrač.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:45 pm

Guvo je napisao/la:
ned avg 18, 2019 1:15 pm
Glavni krivci za ovu bruku od sinoc su stanic , beganovi igraci Ermin Zec i Asim Zec . uz amara
Ma bruda pojma ti nemas. Nije njima isti menadzer, a i tvoj idol je jednog od dvojce doveo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 1:45 pm

Ja vjerujem da za @Brkoo ne bi bio dovoljan budzet od 40 miliona € da dovede brat sebi sve sta mu paše... Bog te vidio, finansije su nam tanke ko papir i opet imamo super solidan tim kako je stanje, a lik trazi nekih igraca... pa sta mislis ti koliko kosta napadac bolji od Krpica i Zeca? Koliko kosta da dovedes 3-4 igraca za prvu ekipu? Mozes ih uzeti besplatno mozda jer su slobodni, al nece niko igrati za sicu ako je kvalitet i ako zna da ima kvalitet... a po Amaru pare ne damo, tako da, imamo sta imamo, ne mozes nesto kupiti u prodavnici ako nemas para ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SIMA_SIMAU i 68 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija