Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:10 pm

Veoma loša partija iako smo dali dva gola, loše..
Stanić, A.Zec, Bojo, Mujezinovic, Ramovic, Krpic, Bogi, Eric.. ispod svakog prosjeka
E.Zec, Veseli, Zajimovic, Kemo, Siniša - okej su odigrali
SADIKOVIC - svaka cast, samo da ovako nastavi!
Ovaj X se prepisuje Amaru, zbig losih uradjenih izmjena i stavljanje Bogija na stopera!

Glavu gore!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:12 pm

A sve smo to mi navijaci krivi.. Ali neka leci ce zaostala plata , napalit ce se i dobicemo sirokog dole..
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:13 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:13 pm

Treba biti iskren i kazati, da su nas sudije u zadnje dvije tekme "pogurale". Isto tako su nas u prošloj, kao i par prethodnih sezona, sudije baš baš karale.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u ned avg 18, 2019 12:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:15 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 11:46 am
Ja sam misljenja da bi sinoc glat uzeli da imamo boljeg napadaca, pa bilo je bar 5 kvalitetnih centarsuteva na Krpica, a on je svaki zracni dule zijanio, takodjer jedno 2-3 lopte u peterac ali nema ko da ih pokupi. Jebi ga, nismo losi bili, sloboda 2 prekida i 2 gola, pored toga nisu nista uradili. Nadam se da ce nam se vratiti ovo nekad, 2 puta nesretno gubimo bodove na Grbavici.

Mozda nam je i trebalo ovo, vec smo bili prvaci svemira, utakmica po utakmica, ne treba trcati pred rudu.
A ja sam mišljenja da bi Krpić davao još više golova nego što trenutno daje da mi imamo produktivnija krila i bekove (golovi + asistencije), a čovjek je i ovako najbolji strijelac lige. Od 30 centaršuteva njega je pogodio jedan i to u zadnjoj minuti. On golove daje na asistencije veznog reda ili neke ničije lopte za koje se sam izbori, od krila i bekova nema nikakve koristi.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:16 pm

blueboy je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:15 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 11:46 am
Ja sam misljenja da bi sinoc glat uzeli da imamo boljeg napadaca, pa bilo je bar 5 kvalitetnih centarsuteva na Krpica, a on je svaki zracni dule zijanio, takodjer jedno 2-3 lopte u peterac ali nema ko da ih pokupi. Jebi ga, nismo losi bili, sloboda 2 prekida i 2 gola, pored toga nisu nista uradili. Nadam se da ce nam se vratiti ovo nekad, 2 puta nesretno gubimo bodove na Grbavici.

Mozda nam je i trebalo ovo, vec smo bili prvaci svemira, utakmica po utakmica, ne treba trcati pred rudu.
A ja sam mišljenja da bi Krpić davao još više golova nego što trenutno daje da mi imamo produktivnija krila i bekove (golovi + asistencije), a čovjek je i ovako najbolji strijelac lige. Od 30 centaršuteva njega je pogodio jedan i to u zadnjoj minuti. On golove daje na asistencije veznog reda ili neke ničije lopte za koje se sam izbori, od krila i bekova nema nikakve koristi.
Generalno se slazem i generalno je najbolji napadac lige, ali sinoc ga je stoper slobode pojeo u zracnim duelima.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:17 pm

Ni prvi ni posljedni kiks u ovoj sezoni. Zakazali smo svi. Idemo dalje.

Volim te Željo!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:20 pm

Ma ovo oko sudija je vise bezveze komentarisati, nekad za nas nekad protiv nas, mislim da ce se to desava ti kroz cijelu sezonu. Bitno je da igraci i strucnim stab odreaguju na neki momenat igre, recimo, sinoć nakon 2-2 smo napravili baš finih šansi, visio je gol Slobodi, ali kasno smo krenuli. Imali smo pad igre na 2-1, i tako neku indolentnost, umrtvljenost kako na terenu tako na tribinama, uspavali smo se i plod toga je korner nakon kojeg primamo taj gol. Kazem, desava ce se da smo bolji, kao sinoc, i da ne pobjedis, isto kao sto ce se desavati da iz nicega dodjemo do bodova.

Lično sam zadovoljan igrom, a ali taj prazan prostor od 50 minute do 70 nas je koštao 2 boda. Navijanje je moralo bolje, JUG je morao animirati ostatak stadiona u tim momentima, a nisu.

Nema veze, bit ce ovo dobro, uvjeren sam. Sada u Široki, gdje nismo favoriti, gdje ce nas napadati, gdje imamo prostora.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:21 pm

Losa Sloboda, vec drugi kiks na Grbavici...gubimo bodove bezveze na grbavici od ekipe koja u prva 4 kola ima 5 bodova, steta za dobru seriju koju smo mogli napraviti.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:22 pm

Ne znam, mnogi opet o Erminu loše a ja koji sam ga većinom kritikovao imam pozitivno mišljenje. Valjda nisam kontraš pa zato 🤣
Kod njega se vidi da kad primi loptu akcija se ne usporava, već se produžuje. Zna sa njom, ne ko većina što se pati dok je primi i tad je već kasno za brzu reakciju.
Jeste on još ispod svog nivoa ali i takav je debelo ispred ostalih dok može. I on nam je najmanji problem. Da su svi ko on lahko bi mi.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:24 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:16 pm
blueboy je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:15 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 11:46 am
Ja sam misljenja da bi sinoc glat uzeli da imamo boljeg napadaca, pa bilo je bar 5 kvalitetnih centarsuteva na Krpica, a on je svaki zracni dule zijanio, takodjer jedno 2-3 lopte u peterac ali nema ko da ih pokupi. Jebi ga, nismo losi bili, sloboda 2 prekida i 2 gola, pored toga nisu nista uradili. Nadam se da ce nam se vratiti ovo nekad, 2 puta nesretno gubimo bodove na Grbavici.

Mozda nam je i trebalo ovo, vec smo bili prvaci svemira, utakmica po utakmica, ne treba trcati pred rudu.
A ja sam mišljenja da bi Krpić davao još više golova nego što trenutno daje da mi imamo produktivnija krila i bekove (golovi + asistencije), a čovjek je i ovako najbolji strijelac lige. Od 30 centaršuteva njega je pogodio jedan i to u zadnjoj minuti. On golove daje na asistencije veznog reda ili neke ničije lopte za koje se sam izbori, od krila i bekova nema nikakve koristi.
Generalno se slazem i generalno je najbolji napadac lige, ali sinoc ga je stoper slobode pojeo u zracnim duelima.
Ok, ali i kad je Krpić dobijamo zračne duele i prenosio ili spuštao loptu mi iz tih situacija nismo bili ni blizu da zaprijetimo. I da, uvijek će svaki solidan stoper dobiti više zračnih duela od napadača osim ako napadač nije Jan Koller ili Peter Crouch, iz razloga što ima bolju kontrolu skoka, uglavnom skače iz zaleta, naslanja se na napadača itd.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:24 pm

Bogicevic ne smije biti u pocetnoj kao ni Stanic
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:26 pm

I ono što me fascinira na Grbavici bez obzira na protivnika je to što mi u finiš utakmice nikad ne ulazimo rahat, ili ganjamo rezultat ili vodimo sa golom razlike pa strahujemo svaki put hoće li neka lopta zalutati u našu mrežu, ovaj put je zalutala nažalost. Zadnji put kad smo rahat bili je protiv Krupe prošle sezone, ali oni sad igraju Prvu ligu RS-a pa i to dovoljno govori.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:30 pm

Srcezelje je napisao/la:
ned avg 18, 2019 11:00 am
plavi kanarinac je napisao/la:
ned avg 18, 2019 10:46 am
ISB87 je napisao/la:
ned avg 18, 2019 10:23 am
kakvo postolje sta pricate. raji drago sto konacno igramo fudbal. svi sretni, euforija.
sta je bod problem? tek je pocela liga, bit ce jos kikseva. ocekujete sve pobjede do kraja? nismo mi stupcanica.

sad se vidi da odredjeni igraci ne igraju zbog toga sto ne trebaju igrat. izmisljanje nekih hirova kako trenerovih kako od igraca su budalastine.

kakvi god da su igraci nasi su i trebaju imat podrsku. moraju osjetit to zajednistvo. to je fudbal, danas ga kujes u zvijezde sutra mu psujes. normalno za nase prostore.
Pa jel se trebam radovati bodu protiv ekipe koju je direktni konkurent za titulu otresao kuci 3:0 i koju ce drugi konkurent za titulu otresti sa vise manje istim brojem golova u mreži?
Da si gledao utakmicu sarajevo sloboda,vidio bi kako je to moglo zavrsiti,tako da ne lupaj dzaba.Sarajevo se provuklo u toj utakmici.
Bolan jesi ti dobar vidis li o cemu pises? Kako je moglo završiti, cuj moglo pa moglo je i sinoc biti 9:1 za nas al NIJE ?? Cuj moglo pa **** te zivot sta sve neces procitati.... sta je krajnji rezultat, 3:0 rasuli su ih na komade, mi nismo kraj price
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:34 pm

Koga je to mogao staviti na stopera osim Bogicevica? Stoper iz prvih 11,(Sipovic)bio suspendovan zbog zutih kartona i jedino logicno rjesenje je da treci stoper(Bogicevic) uleti u prvih 11..

Ne postoji opravdanje za Krpica. Mozda i postoji, samo treba da se svadjamo i branimo ove limitirane igrace kojima je Zeljo vrh karijere. Kad te igrac poput Ivetica stavi u dzep, igrac koji je manji i fizicki mnogo slabiji trebas se zapitati. Nama treba spic poput Adilovica sto je bio, neko ko je dominantan u zraku, neko ko dobija zracne duele, zna se zagraditi, distribuirati lopte saigracima, aktivno ucestvovati u igri, kupiti centarsuteve u 16 i zabijati golove itd. Zar nije zalosno da te Ivetic i Jusic strpaju u dzep i da sve zracne duele izgubis, cak i kod onih ubacaja u protivnickih 16 metara on uvijek na pogresnom mjestu, ne zna se odvojiti i pobjeci stoperu nego ceka da ga neko pogodi u trepavicu..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u ned avg 18, 2019 12:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:36 pm

Minjore je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:08 pm
Da mu je dodao ermin u prvom ili veseli u drugom, pitao bi te ja jel beskoristan..
Istina živa, Ermin i u prvom i u drugom, a Veseli u drugom. Ali i PSG kad napada samo preko Neymara ne može napraviti ozbiljnom protivniku puno šansi, nego moraju i Mbappe i Di Maria napraviti nekoliko prilika za gol. Kod nas jedino Veseli probija, pravi višak, a druga strana za *****...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:41 pm

Brkoo je napisao/la:
ned avg 18, 2019 12:34 pm
Koga je to mogao staviti na stopera osim Bogicevica? Stoper iz prvih 11,(Sipovic)bio suspendovan zbog zutih kartona i jedino logicno rjesenje je da treci stoper(Bogicevic) uleti u prvih 11..

Ne postoji opravdanje za Krpica. Mozda i postoji, samo treba da se svadjamo i branimo ove limitirane igrace kojima je Zeljo vrh karijere. Kad te igrac poput Ivetica stavi u dzep, igrac koji je manji i fizicki mnogo slabiji trebas se zapitati. Nama treba spic poput Adilovica sto je bio, neko ko je dominantan u zraku, neko ko dobija zracne duele, zna se zagraditi, distribuirati lopte saigracima, aktivno ucestvovati u igri, kupiti centarsuteve u 16 i zabijati golove itd. Zar nije zalosno da te Ivetic i Jusic strpaju u dzep i da sve zracne duele izgubis, cak i kod onih ubacaja u protivnickih 16 metara on uvijek na pogresnom mjestu, ne zna se odvojiti i pobjeci stoperu nego ceka da ga neko pogodi u trepavicu..
Nije mogao staviti nikog drugog na stopera, ali to je drugi problem koji smo svi potencirali od početka sezone. Krpić da je postigao dva gola sinoć (stativa u prvom i udarac glavom na kraju tekme) ni ti a ni svi ostali ne bi pričali o gubitku zračnih duela. A što se tiče ubačaja u 16m, valjda je poenta da onaj koji ubacuje gleda gdje su mu suigrači u 16m, a ne da ubacuje na sreću pa ako nekog pogodi dobro i jest.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u ned avg 18, 2019 12:42 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:42 pm

Krpic je imao dva mrtva zicera koja nije pogodio,jbga desava se. Generalno bekovi sinoc katastrofa,ostali su bili ok. Najbolji Dado i Kemo koji su poginuli sinoc za dres i to nam treba!

Bojo nema muda,mozda narastu.

Pobjeda u Sirokom!
1921-1987-2007
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:44 pm

A dobro, realno je da je većini Željo vrh karijere. Željo kao klub koji je neki vrh u državi, financijski mogu bolje ali to je već druga priča. Ali opet, ovi igrači slobode, mnogima je i to puno, nisu ni za pl uopšte. Kako rekoh neki dan, ovo je po meni najgora ekipa ili jedna od gorih u ligi i sami sebe jedino možemo dobiti. Što i jeste bilo.
Još bih dodao, teška srca ipak 🤣 da je Bekrić ispao gospodin sinoć. Par puta. Haj gol i ne-slavlje ali par puta bar ja lično sam imao osjećaj da igra pod ručnom, ne buni se na odluke sudija na koje se inače igrači u plbih fataju za glave u čuđenju, te ono odgurivanje ivetića u drugom od sudije kad je nešto protestvovao kod jednog prekršaja za nas.
Bio mi je mrzak ali eto ipak je pokazao taj osjećaj za zahvalnost...za razliku od mnogih
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 18, 2019 12:44 pm

Znaci jebeno ako iko ne zaslužuje rijec da im se kaže za sinocnju partiju to su Krpic, Dado i Siniša. Al jok, daj da malo pljucnemo po Krpi, pa nije on birao s kim ce igrati, da jr dosao u priliku zabio bi, ali kako ce doci u priliku kad za sta se izbori i posalje dalje, neko drugi sjebe akciju, a to da ga neko pogodi je naucna fantastika...

Ps. I Kemo.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija