Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 10:52 am

SLO SLO SLOBODO na k.... te nabodo :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 10:53 am

Dvije hiljade kazne za borac za ono skandiranje. Fuj
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:09 am

Plava Porodica je napisao/la:
sub avg 17, 2019 10:50 am
I sve sam čekao iskreno neki hajc od strane kluba ili od grupe da se privuku turisti, naši selfijaši i kabel majstori, ali ovo je odron.
Ko u fazonu yebeš slobodu nije ni zrinjski ni sarajevo. Bolja atmosfera drastično je bila prije gostujuće utakmice sa Čelikom nego danas.
Ja očekujem plafon 6 milja, a vrlo lahko se moglo nakucati na 10.
Ako ništa manja će mi gužva biti prije tekme u radnji :D
Totalno je slab hajc, ja očekujem opet dobru posjetu, ali što kažeš mogli smo na 10 hiljada komotno. Meni je ovaj fb event često mjerilo i po njemu očekujem dobru posjetu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:09 am

Erić
Siniša Kemo Bogi Stanić
Bojo Dado
Asim Ermin Veseli
Krpić

Mada nisu daleko od sastava ni Mujezinović ni Zaimović, ocekujem ofanzivnu postavu danas
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:12 am

Guvo je napisao/la:
sub avg 17, 2019 10:47 am
kvalitet je napisao/la:
sub avg 17, 2019 9:36 am

Ja predlažem Skupštini da, ako Amar uzme titulu, donese odluku nekakvu da mu se još jedan transfer uplati na račun i da sve to zadrži, naravno. Neki u visini oko 400 ili 500 hiljada KM. Čisto da tebi i takvima još neki čir pukne, da pocijepate još članskih, godišnjih, desetogodišnjih...

AMAR AMAR OSIM OSIM!!!
SVI NA GRBAVICU!!!
Meni i ovakvima ce samo biti zao sto smo u pravu a ti i takvi ce tada prvi tjerati kamatara

AMAR KAMATAR AMAR KAMATAR!!!
Hoces na Grbavicu danas?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:16 am

slika

@ ved & chi ... juriiiiš 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:29 am

Marketing za kurach bukvalno, nista nigdje ni tv, ni po internetu loziona, to je bar besplatno, nit kakvog bilborda, nigdje apsolutno nista... ko nije standardni bolesnik za Željom ako dođe veceras, svaka mu cast.. nije imao gdje ni vidjeti da igramo od silnih sff vijesti, veceras provod u gradu na svim lokacijama... daj boze i 5-6 da nas bude
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:30 am

CURVA je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:24 am
PlaviVlak je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:09 am
Plava Porodica je napisao/la:
sub avg 17, 2019 10:50 am
I sve sam čekao iskreno neki hajc od strane kluba ili od grupe da se privuku turisti, naši selfijaši i kabel majstori, ali ovo je odron.
Ko u fazonu yebeš slobodu nije ni zrinjski ni sarajevo. Bolja atmosfera drastično je bila prije gostujuće utakmice sa Čelikom nego danas.
Ja očekujem plafon 6 milja, a vrlo lahko se moglo nakucati na 10.
Ako ništa manja će mi gužva biti prije tekme u radnji :D
Totalno je slab hajc, ja očekujem opet dobru posjetu, ali što kažeš mogli smo na 10 hiljada komotno. Meni je ovaj fb event često mjerilo i po njemu očekujem dobru posjetu.
Slabo ide prodaja karata,opet je forum zatrovan mogu misliti sta ce biti kad nas stane footbol :zid: ali najgore sto ne kontaju da su nebitni samo nama kvare atmosferu i nista vise ali eto .Ja ih mogu nazvati malim i nebitnim dusmancicima .
Ma dobro, mi kažemo da je dobro što je dan prije počela prodaja, ali selfi, derbi i ostali navijači će početi dolaziti od 8 na Grbavicu i kad bude velika gužva, onda će se žaliti. A i općenito, ja prvi ću doći sahatak prije, kupiti kartu i ući, da odgledam zagrijavanje, a onda i zapjevati koju sa sjevera prije početka utakmice.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:41 am

Jesu li nasi igraci bili sinoc na jednom od mnogobrojnih derneka sff-a ? Cisto sumnjam da su kuci sjedili. :djavo:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:46 am

Elegant je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:41 am
Jesu li nasi igraci bili sinoc na jednom od mnogobrojnih derneka sff-a ? Cisto sumnjam da su kuci sjedili. :djavo:
Veceras poslije pobjede abd ide neki team building :D
Zadnja izmjena: Minjore, dana/u sub avg 17, 2019 11:46 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:46 am

CURVA je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:37 am
Zeljo je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:12 am
Guvo je napisao/la:
sub avg 17, 2019 10:47 am


Meni i ovakvima ce samo biti zao sto smo u pravu a ti i takvi ce tada prvi tjerati kamatara

AMAR KAMATAR AMAR KAMATAR!!!
Hoces na Grbavicu danas?
Nece ,sve dok Sinan ne zaigra nece doci na utakmicu.Znas kako Sinan voli Zelju,ovo me podsjeca na bracu gumena glava Kemo voli Zelju :placeodsmijeha: ma ne treba ici ako on ne igra majke mi bojkot svega .Zivot cemo danas dati ali Sinan mora zaigrati :baklja: :baklja:
:rofl: :rofl:
Jesi kupio gavranu dres? Hocemo li kakvu akciju organizovat
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:47 am

Sinan na klupi veceras.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:48 am

CURVA je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:37 am
Zeljo je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:12 am
Guvo je napisao/la:
sub avg 17, 2019 10:47 am


Meni i ovakvima ce samo biti zao sto smo u pravu a ti i takvi ce tada prvi tjerati kamatara

AMAR KAMATAR AMAR KAMATAR!!!
Hoces na Grbavicu danas?
Nece ,sve dok Sinan ne zaigra nece doci na utakmicu.Znas kako Sinan voli Zelju,ovo me podsjeca na bracu gumena glava Kemo voli Zelju :placeodsmijeha: ma ne treba ici ako on ne igra majke mi bojkot svega .Zivot cemo danas dati ali Sinan mora zaigrati :baklja: :baklja:
Ti dvorska ludo zaobidji me ispisao si gluposti vise nego iko na ovom forumu.

Naravno da cu na utakmicu , covjek u ljutnji svasta kaze a 100 puta sam zadnjih godina izasao iznerviran sa stadiona i pitao se sto mi to treba pa onda opet isao na utakmice
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:48 am

CURVA je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:24 am
PlaviVlak je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:09 am
Plava Porodica je napisao/la:
sub avg 17, 2019 10:50 am
I sve sam čekao iskreno neki hajc od strane kluba ili od grupe da se privuku turisti, naši selfijaši i kabel majstori, ali ovo je odron.
Ko u fazonu yebeš slobodu nije ni zrinjski ni sarajevo. Bolja atmosfera drastično je bila prije gostujuće utakmice sa Čelikom nego danas.
Ja očekujem plafon 6 milja, a vrlo lahko se moglo nakucati na 10.
Ako ništa manja će mi gužva biti prije tekme u radnji :D
Totalno je slab hajc, ja očekujem opet dobru posjetu, ali što kažeš mogli smo na 10 hiljada komotno. Meni je ovaj fb event često mjerilo i po njemu očekujem dobru posjetu.
Slabo ide prodaja karata,opet je forum zatrovan mogu misliti sta ce biti kad nas stane footbol :zid: ali najgore sto ne kontaju da su nebitni samo nama kvare atmosferu i nista vise ali eto .Ja ih mogu nazvati malim i nebitnim dusmancicima .
:rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

Čuj forum kriv i forum truje atmosferu, zato neće doći ljudi na tekmu HAHAAHAHAAHAHAHA
E ne mogu vjerovati šta sve neće se napisati ovdje. :klanjase2: :klanjase2:

Prvo Što ne kontam šta je loša atmosfera i što toliko potencirate to.
Drugo nije vaš forum da vi odlučujete ko će šta pisati.
Treće, ne znači da je atmosfera dobra ako svi pišu "Amar Amar Osim Osim", "Ptičurina ovo, ptičurina ono", "Sapun ovaj, sapun onaj".

P.S. Apel za moderaciju da pred sljedeću tekmu na Grbavici zatvore forum 7 dana pa da nas dođe 12 milja hladno. :kafa:
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:50 am

Minjore je napisao/la:
sub avg 17, 2019 11:47 am
Sinan na klupi veceras.
Bio je i u Kaknju, valjda danas dobije šansu. Ne može Ermin cijelu tekmu izdržati :D
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:51 am

Svako prozivanje na licnoj bazi ce biti sankcionisano! Posljednje upozorenje!
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:52 am

Jer si jedan jedini!

Hajmoooooo
1921-1987-2007
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:54 am

Bice malo raje neka me prpa hvata ... a idealni uslovi
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 11:57 am

Ne mogu da shvatim da nekome SFF moze biti izgovor da ne dodje na utakmicu kluba kojeg voli.
Kada sam bio mladji i kada me je zanimao SFF uvijek bi prvo otidji na utakmicu pa onda na derneke. Ionako se u grad ne izlazi prije 11 sati taman dok se utakmica zavrsi i onda moze kafana ili neki klub.

Za mene svaka utakmica na Grbavici predstavlja ritual od kojeg ne odustajem. Obavezno dodjem sat nekad i vise prije utakmice udjem normalno bez guzve i peglanja, popijem kafu na tribini, odgledam zagrijavanje i prosupljiram sa nepoznatim osobama koje vec godinam sjede gdje i ja.

Ne mogu da shvatim raju koja sjedi po parkovima i kaficima i onda nagrne zadnjih 5 minuta da udje. Nije se jednom desilo da pjevamo Grbavicu a ni pola stadiona nije ispunjeno, ono sto me nervira jesu ti navijaci koji ulaze minut do pocetka utakmice i onda im se moras pomjerati i ustajati da bi oni sjeli na slobodno mjesto.

Majka mu stara udjite 15 minuta ranije nece vam nista biti
Alea iacta est!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 17, 2019 12:02 pm

Meni je nekako uvijek cejf bio uci ranije gledati i zagrijavanje i cekati pocetak 😃
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija