Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 4:32 pm

Raptor44 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:30 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:00 pm
Za stogodisnjicu se sprema haos, minimalno jedan veliki evropski klub dolazi, sljedece godine cemo imati najveci budzet u historiji kluba, svasta se nesto kuha, zivi bili pa vidjeli.
Dao Bog ali ako mi planiramo dovesti neko veliko ime, to je već sad trebalo da se dogovori.
Sredice Stilic sa lewom da Bayern dođe :D
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 4:33 pm

Kako je interesantno da svaki put kad dobijemo lovu od opštine ili nekog nivoa vlasti pitari udare tipa Željo privatni klub. Željo je ljudi moji gradski klub. KLub građana, a vi ste privatni. Vlasnici su privatna lica. Samim tim i stadion je društveno dobro a ne privatno. Da smo prava država Sarajevo ne bi trebalo doboti marke iz budžeta. Imaš ulagača i kapak. Koševo da se pravi ok, ali novac ne.

Niko ništa za Memiju da odgovori. Ide li negdje? Realno loše bi bilo za njega da sezonu provede u drugoj ligi nakon prve.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 4:38 pm

Raptor44 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:30 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:00 pm
Za stogodisnjicu se sprema haos, minimalno jedan veliki evropski klub dolazi, sljedece godine cemo imati najveci budzet u historiji kluba, svasta se nesto kuha, zivi bili pa vidjeli.
Dao Bog ali ako mi planiramo dovesti neko veliko ime, to je već sad trebalo da se dogovori.
pregovara se tacnije stupilo se u kontakt s nekim klubovima preko poznatih Željovaca
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 4:46 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:00 pm
Za stogodisnjicu se sprema haos, minimalno jedan veliki evropski klub dolazi, sljedece godine cemo imati najveci budzet u historiji kluba, svasta se nesto kuha, zivi bili pa vidjeli.
Ovi ljudi u klubu imaju moju podršku, mislim da sam to nedvosmisleno x puta rekao. Ali, moram postaviti pitanja u vezi s ovim, jer je jasno da imaš izvore bliske klubu, a možda se i motaš u i oko kluba. No, to je manje bitno, lično mislim da su takve osobe uvijek dobrodošle na forum i obogaćuju ovu zajednicu.

Da preciziram sad. Samo post prije navodiš kako se zadužujemo za plate. Znači da baš i nismo pri parama, odnosno da se ne možemo razbacivati, da se pokrivamo koliko je jorgan dug. Pa kažeš kako je južna tribina nerealna, jer puno košta (lično smatram kako se od onakve tribine ne smije odustati, ono je zalog za budućnost, rješava i mnoge druge probleme... nikakve skalamerije, lukove i slično, hoćemo kop!), a mi nemamo para. Ok, legitimno. Ali, sad navodiš kako ćemo imati "najveći budžet u historiji kluba", kako "minimalno jedan veliki evropski klub dolazi", kako se "svašta nešto kuha"... Odakle pare za najveći budžet? Odakle pare veliki evropski klub? Odakle pare za svašta nešto što se kuha?

Jasno je da ni ove pare ne bi bile dovoljne za jednu onakvu tribinu, ali uz neke akcije, traženje sponzora, donatora, mislim da je izvedivo. Kreni sad, završi je za 3 godine (bez krova), dobro je. Pa, kasnije opet preko UEFA-e idi ganjaj pare za krov. Helem, ovo je samo prijedlog, možda je glup, ali imao sam potrebu da ga iznesem.

S obzirom na to da ne želim da potrošimo energiju na forumu na ove stvari, možeš mi odgovoriti i u pp, a da admin ne dozvoli daljnju raspravu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 4:54 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:00 pm
Za stogodisnjicu se sprema haos, minimalno jedan veliki evropski klub dolazi, sljedece godine cemo imati najveci budzet u historiji kluba, svasta se nesto kuha, zivi bili pa vidjeli.
Hvala ti majstore. Ovakve stvari me uvijek oraspoloze. :zeljeznicar1:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 5:48 pm

Pa kako da ne dođem u subotu ***** ti posoooooo i firmu i šefa i ženu muuu
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 6:01 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet avg 15, 2019 5:48 pm
Pa kako da ne dođem u subotu ***** ti posoooooo i firmu i šefa i ženu muuu
žališ se na posao od kada postoji ovaj forum.
dosadio si nam
daj otkaz, ebo ga privatnik, radiš vjerovatno za nekih 600-700 km, imaš 4 dana slobodna u mjesecu, ebo taj posao.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 6:09 pm

kvalitet je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:46 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:00 pm
Za stogodisnjicu se sprema haos, minimalno jedan veliki evropski klub dolazi, sljedece godine cemo imati najveci budzet u historiji kluba, svasta se nesto kuha, zivi bili pa vidjeli.
Ovi ljudi u klubu imaju moju podršku, mislim da sam to nedvosmisleno x puta rekao. Ali, moram postaviti pitanja u vezi s ovim, jer je jasno da imaš izvore bliske klubu, a možda se i motaš u i oko kluba. No, to je manje bitno, lično mislim da su takve osobe uvijek dobrodošle na forum i obogaćuju ovu zajednicu.

Da preciziram sad. Samo post prije navodiš kako se zadužujemo za plate. Znači da baš i nismo pri parama, odnosno da se ne možemo razbacivati, da se pokrivamo koliko je jorgan dug. Pa kažeš kako je južna tribina nerealna, jer puno košta (lično smatram kako se od onakve tribine ne smije odustati, ono je zalog za budućnost, rješava i mnoge druge probleme... nikakve skalamerije, lukove i slično, hoćemo kop!), a mi nemamo para. Ok, legitimno. Ali, sad navodiš kako ćemo imati "najveći budžet u historiji kluba", kako "minimalno jedan veliki evropski klub dolazi", kako se "svašta nešto kuha"... Odakle pare za najveći budžet? Odakle pare veliki evropski klub? Odakle pare za svašta nešto što se kuha?

edit: i sama uprava je rekla da ce biti para da se zapocne jug do stote godisnjice, u sto ja iskreno ne vjerujem iz razloga jer ce se stvarno pokusati napraviti znacajni sportski rezultati sto zahtjeva dosta ulaganja, a i da nema tih ulaganja ne bih bio optimistican jer je po meni prevelik zalogaj, treba nama puno vise od najveceg budzeta u historiji da bi se u to uslo (moje misljenje)
Jasno je da ni ove pare ne bi bile dovoljne za jednu onakvu tribinu, ali uz neke akcije, traženje sponzora, donatora, mislim da je izvedivo. Kreni sad, završi je za 3 godine (bez krova), dobro je. Pa, kasnije opet preko UEFA-e idi ganjaj pare za krov. Helem, ovo je samo prijedlog, možda je glup, ali imao sam potrebu da ga iznesem.

S obzirom na to da ne želim da potrošimo energiju na forumu na ove stvari, možeš mi odgovoriti i u pp, a da admin ne dozvoli daljnju raspravu.
Trenutno se pokrivamo, ali to ne znaci da ne mozemo u ovo doba iduce godine imati duplo vise para. Kako ? Pa prvenstveno sponzori, generalni pa onda svi ostali, sportski uspjeh, navijacke akcije...ne bih stvarno konkretno i detaljno, pametnije je. A sto se tice velikih evropskih klubova prvenstveno se trazi da to bude bez ikakve ili sa nekom simbolicnom naknadom jer nismo Hajduk da izvalimo 2 miliona eura za Barcelonu, ali eto imamo neke jake Željovce koji vjerovatno mogu nesto zavrsiti.
Zadnja izmjena: zeljeznicka21, dana/u čet avg 15, 2019 6:19 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 6:11 pm

bianco blu je napisao/la:
čet avg 15, 2019 6:01 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet avg 15, 2019 5:48 pm
Pa kako da ne dođem u subotu ***** ti posoooooo i firmu i šefa i ženu muuu
žališ se na posao od kada postoji ovaj forum.
dosadio si nam
daj otkaz, ebo ga privatnik, radiš vjerovatno za nekih 600-700 km, imaš 4 dana slobodna u mjesecu, ebo taj posao.
A sam sam sebi dosadan prijatelju al' šta ću od muke :D
Jeste taman za te pare radim, tačno za 4 slobodna dana u mjesecu, ali kakve su mi druge opcije? Da idem vani k'o što svi kažu..pa ne bih napustio ovo parče zemlje za koji su mi se svi u porodici borili, ne bih napustio Želju pa makar crko od gladi..
Da znaš samo kako je, kad ti svi u šalovima i majicama prije utakmice dolaze po sokove, cigare , dopune, na svega 200m od stadiona, nema goreg a ni ljepšeg osjećaja... Ljepšeg jer vidiš najdraže ljude na svijetu, a goreg što si samo tih pola minute/minut sa njima a ne 90+ ko što bi trebalo..
CURVA je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
čet avg 15, 2019 5:48 pm
Pa kako da ne dođem u subotu ***** ti posoooooo i firmu i šefa i ženu muuu
:placeodsmijeha: trebao si prvo zenu pa sve ostalo
Znaš kakva je rokee :doktor: :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 6:45 pm

CURVA je napisao/la:
čet avg 15, 2019 6:01 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet avg 15, 2019 5:48 pm
Pa kako da ne dođem u subotu ***** ti posoooooo i firmu i šefa i ženu muuu
:placeodsmijeha: trebao si prvo zenu pa sve ostalo
Nista, nadaj se da ti sef cita forum. Mozda i dođes na utakmicu :placeodsmijeha:
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 6:49 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:38 pm
Raptor44 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:30 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet avg 15, 2019 4:00 pm
Za stogodisnjicu se sprema haos, minimalno jedan veliki evropski klub dolazi, sljedece godine cemo imati najveci budzet u historiji kluba, svasta se nesto kuha, zivi bili pa vidjeli.
Dao Bog ali ako mi planiramo dovesti neko veliko ime, to je već sad trebalo da se dogovori.
pregovara se tacnije stupilo se u kontakt s nekim klubovima preko poznatih Željovaca
Može Celzi :D
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 7:18 pm

A mozda bude i onih 100 milja zaposlenih!Pa svi dodju da gledaju tu tekmu
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 7:23 pm

BlwD je napisao/la:
čet avg 15, 2019 6:45 pm
CURVA je napisao/la:
čet avg 15, 2019 6:01 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet avg 15, 2019 5:48 pm
Pa kako da ne dođem u subotu ***** ti posoooooo i firmu i šefa i ženu muuu
:placeodsmijeha: trebao si prvo zenu pa sve ostalo
Nista, nadaj se da ti sef cita forum. Mozda i dođes na utakmicu :placeodsmijeha:
:rofl1:
Morel' mu ko ovo anonimno dostavit :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 7:25 pm

Meni je smjesna prica da ce neki europski velikan doci na proslavu sto godina kluba predzadnje lige europe. Mnogi nisu svijesni kako se to skupo mora platiti, i to da dođu sa B pa i C timom. Primjer vam je kada je Hajduk ugostio Barselonu, ljudi postave uslove kakve sumnjam da mi mozemo ispuniti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 7:32 pm

CURVA je napisao/la:
čet avg 15, 2019 6:04 pm
bianco blu je napisao/la:
čet avg 15, 2019 6:01 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet avg 15, 2019 5:48 pm
Pa kako da ne dođem u subotu ***** ti posoooooo i firmu i šefa i ženu muuu
žališ se na posao od kada postoji ovaj forum.
dosadio si nam
daj otkaz, ebo ga privatnik, radiš vjerovatno za nekih 600-700 km, imaš 4 dana slobodna u mjesecu, ebo taj posao.
Glup ti komentar ,nazalost to je nasa realnost .Vidi kod pticurine penzije (tolike godine rada sa kosilicom) bas neki dan pise mala penzija hoda u onom starom dresu ta ce jadan :placeodsmijeha:
Treba kakav humanitarni broj organizirati :D
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 8:01 pm

Elegant je napisao/la:
čet avg 15, 2019 7:25 pm
Meni je smjesna prica da ce neki europski velikan doci na proslavu sto godina kluba predzadnje lige europe. Mnogi nisu svijesni kako se to skupo mora platiti, i to da dođu sa B pa i C timom. Primjer vam je kada je Hajduk ugostio Barselonu, ljudi postave uslove kakve sumnjam da mi mozemo ispuniti.
Ova struktura je sa "uplatnicom" pokazala koliko moze .Bez obzira na presudu koja moze biti pozitivna ili negativna to ne mijenja cinjenjcu da si zbog svog nemara,neznanje,ili jos gore ne htijenja popusio nakav .....milion.
Tvrditi od do dobro obavijestenih da je "projekat jug" nemoguc je u najmanju ruku smijesno.Ko hoce i zna moze puno.Kad god odete na Grbavicu shvaticete da uz muda i pamet mozete osim stolica,prskalica,bunara,istoka,terena,....grijaca i da dalje ne nabrajam imati i gledaj cuda JUG.
Nadam se da ce stogodisnjica biti u znaku ZELJE a ne pojedinaca i interesnih grupa,pogotovo fakultetlija,poljoprivrednika itd
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 8:28 pm

Teska srca, ali da pitari imaju kompletan tim sad bi vodili.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 8:31 pm

Elegant je napisao/la:
čet avg 15, 2019 8:28 pm
Teska srca, ali da pitari imaju kompletan tim sad bi vodili.
A ko im to fali molim te?

Priča igraju im juniori, a samo onaj mali u sredini. Odbrana kompletna, vezni red eto taj Đokanovič što igra, krila kompletna, napad evo ušao je i Ahmetović. Fali Oremuš i Rahmanović, a priča kao da pola tima nema.

Igraju dobro i ravnopravni su, ali daleko od tog da je ovo drugi tim ili da je oslabljen.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 8:38 pm

El_Nino je napisao/la:
čet avg 15, 2019 8:31 pm
Elegant je napisao/la:
čet avg 15, 2019 8:28 pm
Teska srca, ali da pitari imaju kompletan tim sad bi vodili.
A ko im to fali molim te?

Priča igraju im juniori, a samo onaj mali u sredini. Odbrana kompletna, vezni red eto taj Đokanovič što igra, krila kompletna, napad evo ušao je i Ahmetović. Fali Oremuš i Rahmanović, a priča kao da pola tima nema.

Igraju dobro i ravnopravni su, ali daleko od tog da je ovo drugi tim ili da je oslabljen.
Fali njima koliko sam vidio 5-6 igraca ali nebitno.
Poenta je da za nase uslove izgledaju bas prestrasno, i fizicki i takticki. Bice mnogo muka s njima ove godine.

Cuj Velida, MI smo dobili 4 zuta kartona. ***** li ti majku majcinu...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 15, 2019 8:43 pm

fcz je napisao/la:
čet avg 15, 2019 8:38 pm
El_Nino je napisao/la:
čet avg 15, 2019 8:31 pm
Elegant je napisao/la:
čet avg 15, 2019 8:28 pm
Teska srca, ali da pitari imaju kompletan tim sad bi vodili.
A ko im to fali molim te?

Priča igraju im juniori, a samo onaj mali u sredini. Odbrana kompletna, vezni red eto taj Đokanovič što igra, krila kompletna, napad evo ušao je i Ahmetović. Fali Oremuš i Rahmanović, a priča kao da pola tima nema.

Igraju dobro i ravnopravni su, ali daleko od tog da je ovo drugi tim ili da je oslabljen.
Fali njima koliko sam vidio 5-6 igraca ali nebitno.
Poenta je da za nase uslove izgledaju bas prestrasno, i fizicki i takticki. Bice mnogo muka s njima ove godine.

Cuj Velida, MI smo dobili 4 zuta kartona. ***** li ti majku majcinu...
Pa nije svih 5-6 igrača bolje od ovih što igraju.
Nabraja Velid Dupovca, on svakako ne bi igrao, Letić je bolji od Pidre. Gavrić i Stanojević isti igrači.

Moramo mi opravdavat, kao joj dobri smo samo nas zajebe sudija il povreda. A da imamo malo više muda možda bi i mogli nešto. Dobro treba i iskustva i vrtit se u ovim krugovima i ovim tekmama par godina pa ganjat iskorak, ali i to teško kad se vazda useremo, kad nismo takvog pobjedničkog mentaliteta.

Svaka njima čast, dobro igraju ovaj meč, ali ni blizu da bi svih 5-6 igralo. A i ovo je dokaz kako bolje igraju drugi meč kad vide malo da se ne treba usrat i da bi možda i moglo.
Hus ofanzivno sve ili ništa, sviđa mi se to. Dva napadača, sve ofanzivni igrači u sredini tj.krila.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija