Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:24 pm

Svi, jer Željo nas treba!!!!!!

slika
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:30 pm

Usmjeriti snagu da napunimo Grbavicu i podrzimo nase momke.

Sa 8.000 bi bio zadovoljan, mada ovi momci zasluzuju krcatu Grbavicu!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:39 pm

Neraaa je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:23 pm
El_Nino je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:13 pm
Ne igranje Sinana nije stvar kvaliteta, đaba serete i omalovažavate momka da bi opravdali i predstavili da ne igra jer je loš.
Zna se što ne igra i tako je, promjeniti ne možemo koliko god nam bilo krivo i s tim se ne slagali. Trener je donio tu odluku i naše je da se poklopimo i ne vidim razlog zašto se ne bi reklo da ga je Amar otpisao radi nesuglasica.

Degutantno je čitati ovakve stvari za Sinana. Lik je dobar igrač i igrao bi u svakoj ekipi. Naš najbolji igrač uz Ermina i sada Štilića.
Ali jel to niko pred utakmicu ne smije da pita Amara šta je sa Ramovićem? Asim može onako reagovati pred kraj prošle sezone i proći nekažnjeno, iako su svi sve vidjeli... Valjda je pošteno isti aršini za sve...
Drago mi je da su ove gluposti sporedna tema, jer igramo dobro i osvajamo bodove, ali jbg navijači smo, hocemo sve da znamo...
Ma kakvi naši novinari, sve go kc.

Tako je kako je, Amar odlučuje i on je tako odlučio. Ne treba mu opravdanja tipa Sinan je loš, ovo ono.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:41 pm

CURVA je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:28 pm
El_Nino je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:51 pm
CURVA je napisao/la:
uto avg 13, 2019 11:58 am


Slazem se braca ,oni ce igrati antifudbal samo da ga ne prime i poginuti ce .Mi jos nismo na tom nivou da mozemo nekoga lagano pobjediti.Od naredne 4 utakmice ova je najlaksa i ne smije se desiti kiks jer bi nam to bas unijelo nervozu .Ono sto bih volio da klub uradi nesto na pozivu navijaca da dodju u sto vecem broju ,ne znam imali opcija da se karte prodaju u gradu jer ima bruku dijaspore i turista bilo bi lijepo da ovo odradimo kako treba.
Ako si gledao Slobodu to ne možeš reći.
Oni su na Koševu igrali lopte, nisu igrali antifudbal.

Nadam se da će isto igrati jer nama to i odgovara.
I ja se nadam da hoce ,ali bojim se da ce prepisati igru od Borca i seljacki valjanje .Na kosevu su igrali otvoreno samo iz razloga sto su primili rano gol.
Ima i toga.
Oni su izjavljivali da je ovo nova Sloboda koja svagdje igra lopte. Protiv Širokog sam ih isto gledao, doduše kod kuće su igrali, ali nisu mi ličili na prošlogodišnju ekipu, to sam pisao i ovdje.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:47 pm

Protiv Slobode ocekujem 5-6 hiljada iz razloga sto nas narod nema naviku da ide na utakmicu svakog vikenda plus pocinje festival. Pojedincima je draze biti vidjen u gradu kako ispija janu po 2 sata nego doci na tekmu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:48 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:48 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:08 pm
Ja kako sam skontao ako ne grijesim, mi kad dobijemo odgovor od CAS-a onda na osnovu toga dizemo tuzbu ovdje protiv saveza...
tako je, a poznavajuci nase sudove necemo mi sigurno prije iduceg ljeta znati hocemo li dobiti odstetu
Nije nas sud nego internacionalni.

Suđenje je u Švicarskoj.

Drugo, za ostale forumaše - Kanite se price “za 10 dana ćemo ih dobiti bla bla bla” - to ne zna ni stručni stab, ni NFSBiH , UO itd. Suđenje nije u toku, kad bude bit cemo obavješteni putem zvanični stranica, sabur i tjt. Jedino ako neko (Željo ili savez) ima na umu da se pregovori može se znati a da ćemo nekoga dobiti, ne.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:48 pm

Meha87 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:49 pm
U slucaju da se presudi u nasu korist ima li savez pravo zalbe ?

Ne
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:53 pm

Locomotiva je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:48 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:48 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:08 pm
Ja kako sam skontao ako ne grijesim, mi kad dobijemo odgovor od CAS-a onda na osnovu toga dizemo tuzbu ovdje protiv saveza...
tako je, a poznavajuci nase sudove necemo mi sigurno prije iduceg ljeta znati hocemo li dobiti odstetu
Nije nas sud nego internacionalni.

Suđenje je u Švicarskoj.

Drugo, za ostale forumaše - Kanite se price “za 10 dana ćemo ih dobiti bla bla bla” - to ne zna ni stručni stab, ni NFSBiH , UO itd. Suđenje nije u toku, kad bude bit cemo obavješteni putem zvanični stranica, sabur i tjt. Jedino ako neko (Željo ili savez) ima na umu da se pregovori može se znati a da ćemo nekoga dobiti, ne.


Ja prenio kako mi je rečeno od čovjeka koji svaki dan na Grbavici provede 5-6 sati. Nisam rekao da je 100%, ali moguće je da je neko pronašao način da sazna odnosno da ispipa kako stvari stoje, što ne bi bilo čudno, i u Sjevernoj Koreji znaju procuruti informacije.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:54 pm

Po meni je SFF plus.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:56 pm

AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:54 pm
Po meni je SFF plus.
Definitivno je plus, nakon tekme u 22:30 lagano do grada kad je najveća špica. Ne vidim da bi nam SFF trebao biti smetnja.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:57 pm

Sto se tice CASa, na zalost saveza jedan sudija donosi odluku, a oni su favorizovali situaciju da grupa sudija donosi odluku. Ja tu vidim nasu prednost i mislim da ce ishod po nas biti pozitivan, savez se stvarno usrao i na razlicite nacine indirektno/direktno su zeljeli da povucemo tuzbu. Opet kakvi smo pehovi, ne bih prejudicirao.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:04 pm

blueboy je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:53 pm
Locomotiva je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:48 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:48 pm


tako je, a poznavajuci nase sudove necemo mi sigurno prije iduceg ljeta znati hocemo li dobiti odstetu
Nije nas sud nego internacionalni.

Suđenje je u Švicarskoj.

Drugo, za ostale forumaše - Kanite se price “za 10 dana ćemo ih dobiti bla bla bla” - to ne zna ni stručni stab, ni NFSBiH , UO itd. Suđenje nije u toku, kad bude bit cemo obavješteni putem zvanični stranica, sabur i tjt. Jedino ako neko (Željo ili savez) ima na umu da se pregovori može se znati a da ćemo nekoga dobiti, ne.


Ja prenio kako mi je rečeno od čovjeka koji svaki dan na Grbavici provede 5-6 sati. Nisam rekao da je 100%, ali moguće je da je neko pronašao način da sazna odnosno da ispipa kako stvari stoje, što ne bi bilo čudno, i u Sjevernoj Koreji znaju procuruti informacije.
Nista brate tebi licno, nego čisto govorim informativno. Ne zna ni sudija kako ce biti, opet, jedino da su se dogovorili (Željo i Savez) da neće ići na sud već da ce Željo dobiti neko obeštećenje ili slično pa se “zna” da ce biti gotovo za 10 dana.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:19 pm

https://gg.ba/fudbal/promijenje ... nik/329519

Gledaj ovo,opet im izlaze u susret.Sta ako se neko plasira u grupu?Hocel savez oslobodit klub igranja lige?Majku im lopovsku.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:23 pm

Obzirom da su pitari dogovorili sa Savezom odigravanje one utakmice sa Sirokim prvu slobodnu srijedu, a sada su odgodili i sa Radnikom za ponedjeljak pa ova naredna srijeda vjerovatno nije u opticaju, moze li neko potvrditi da bi oni to onda trebali nadoknaditi u onu srijedu pred derbi? Ili ce se uplesti prva kup utakmica? Ili tu ima neka caka oko kalendara NS BiH... Dobro bi nam doslo da oni dodju na derbi 3 dana nakon Sirokog, a prije toga vec docekali mostarce koji ce ih sigurno izmoriti. :kafa:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:31 pm

Njih staviše u pon, onda komforno mogu i nas u nedjelju.
Haaaajde :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:31 pm

Bilo je prije utakmice sa zrinjskim da svi ovdje koji su clanovi uslikaju i stave sliku ovdje sa svojim nickom. Hajmo opet pokrenuti tu akciju.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:33 pm

Ovo je njihov raspored do nas, po sistemu comet nemaju unijete tekme sa lišticom.....


slika

slika


slika
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:36 pm

Ma kakva nedjelja, ako prebace u nedjelju budale su...
Pa koliko raje ima koji ne žele da dođu nedjeljom jer moraju sutradan rano na posao. Subota u večer je najbolji termin ukoliko želimo dobru posjetu.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:39 pm

1921 aktivnih. Mozemo li do 2000 do utakmice?? Malo je ovo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:53 pm

Zakarić ipak ide... 20% se smješi....

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija