Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:48 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:08 pm
Ja kako sam skontao ako ne grijesim, mi kad dobijemo odgovor od CAS-a onda na osnovu toga dizemo tuzbu ovdje protiv saveza...
tako je, a poznavajuci nase sudove necemo mi sigurno prije iduceg ljeta znati hocemo li dobiti odstetu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:02 pm

Zato podneses tuzbu medjunarodnom sudu, od nasih nema hljeba.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:12 pm

Moramo iskoristiti ovu priliku i izdvojit se, pa pomalo gurat do polusezone. Kod kona se i Tatar "povrijedio". Ocigledno je bila skupa titula. Kad vidis stvari koje se dogadjaju, hvala Misimovicu i ekipi sto su nas poslozili, kako organizacijiski tako i infrastrukturalno. Vrijeme je za titulu. Osime povedi nas!
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:13 pm

kvalitet je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:35 pm
AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:16 pm
MATORI je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:13 pm


Ako nekog babuka prekriži...ONDA JE RED da se svi tako ponašamo i da tu osobu po.pišamo.
U protivnom smo odmah "anamoni" tj protiv kluba.
Da ovaj što spominje građevince nije onaj "Hrpa betona"?
'Bem ga ko je god taj što je izmislio forum - kao sredstvo komunikacije.
Ma brate covjek je lomio nogu, uvijek ostavljao posljednji atom snage, bas mi je nigdje veze ovo ponizavanje. Rijetke su tekme koje je Sinan lose odigrao. Nemojte zaboravit da mu je onaj ko uredjuje tm ukrao bruku asistencija.
Zukanovic koji uređuje TM je baš, baš bezobrazan. Ako neko zna kako mu se može stati u kraj, neka mi javi na pp, da nešto izmajmunišemo. Sigurno imamo Željovce s dovoljno slobodnog vremena da se bave tim.

Sinan, rekoh, dobar igrač. Da je prekucao - nije, ali se uvijek borio i davao sve od sebe. Nema potrebe pljuvati njega, ali ni Amara što ga ne stavlja. Ja samo kažem šteta jer mislim da može valjati, pa makar s klupe. Sigurno može unijeti svježinu.
Mozda Larsson moze nesto poduzet. Ima tm svoj forum, pa pisati tamo ili nesto vec. Larson je google, pa nek nesto pokusa skontat. Sjecam se da je Zukanovic samo Miri nekih 5 asistencija uskratio.
Željezničar ante portas !
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:24 pm

MATORI je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:13 pm
AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:05 am
Prodat ćemo ga sada. Ne kontam samo zašto ponižavaš čovjeka? Čuj konobari i gradjevinci.
Ako nekog babuka prekriži...ONDA JE RED da se svi tako ponašamo i da tu osobu po.pišamo.
U protivnom smo odmah "anamoni" tj protiv kluba.
Da ovaj što spominje građevince nije onaj "Hrpa betona"?
'Bem ga ko je god taj što je izmislio forum - kao sredstvo komunikacije.
Pa i Misimović je prekrižio Arežinu, Blagojevića i još neke pa se odmah krenulo pljuvati po njima i tako. Nemoj da budu dvostruki aršini.
Amar je bar dokazao da zna neke stvari.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:27 pm

AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:13 pm
kvalitet je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:35 pm
AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:16 pm


Ma brate covjek je lomio nogu, uvijek ostavljao posljednji atom snage, bas mi je nigdje veze ovo ponizavanje. Rijetke su tekme koje je Sinan lose odigrao. Nemojte zaboravit da mu je onaj ko uredjuje tm ukrao bruku asistencija.
Zukanovic koji uređuje TM je baš, baš bezobrazan. Ako neko zna kako mu se može stati u kraj, neka mi javi na pp, da nešto izmajmunišemo. Sigurno imamo Željovce s dovoljno slobodnog vremena da se bave tim.

Sinan, rekoh, dobar igrač. Da je prekucao - nije, ali se uvijek borio i davao sve od sebe. Nema potrebe pljuvati njega, ali ni Amara što ga ne stavlja. Ja samo kažem šteta jer mislim da može valjati, pa makar s klupe. Sigurno može unijeti svježinu.
Mozda Larsson moze nesto poduzet. Ima tm svoj forum, pa pisati tamo ili nesto vec. Larson je google, pa nek nesto pokusa skontat. Sjecam se da je Zukanovic samo Miri nekih 5 asistencija uskratio.
Mozemo mu ga jedino popusit trenutno. :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:31 pm

Ne bih ja, hvala. :D

Inace danas cu otvorit detaljnu temu za uputstvo koristenja IPTV. Da ne smaram na ovoj temi.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:44 pm

Od PETKA prodaja karata, tako da navalite da je napunimo... bice sada i manje guzve jer ce od sada ispred svake tribine bit postavljeno vise punktova, a ne samo na jednom mjestu kako je do sad bilo
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:44 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:44 pm
Od PETKA prodaja karata, tako da navalite da je napunimo... bice sada i manje guzve jer ce od sada ispred svake tribine bit postavljeno vise punktova, a ne samo na jednom mjestu kako je do sad bilo
Bas podjoh napisati, imali su sluha 👍👍
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:49 pm

U slucaju da se presudi u nasu korist ima li savez pravo zalbe ?
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:50 pm

teatrale36 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:24 pm
MATORI je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:13 pm
AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:05 am
Prodat ćemo ga sada. Ne kontam samo zašto ponižavaš čovjeka? Čuj konobari i gradjevinci.
Ako nekog babuka prekriži...ONDA JE RED da se svi tako ponašamo i da tu osobu po.pišamo.
U protivnom smo odmah "anamoni" tj protiv kluba.
Da ovaj što spominje građevince nije onaj "Hrpa betona"?
'Bem ga ko je god taj što je izmislio forum - kao sredstvo komunikacije.
Pa i Misimović je prekrižio Arežinu, Blagojevića i još neke pa se odmah krenulo pljuvati po njima i tako. Nemoj da budu dvostruki aršini.
Amar je bar dokazao da zna neke stvari.
Za Blagojevića nisam nikad napisao ništa loše iako je imao oscilacije - jedna utakmica ko' Iniesta - druga ko' ja.
Arežina nije mjera za usporedbu ni sa kim - a pogotovu ne sa Sinanom!
Amar JESTE dokazao da neke stvari zna.
A Bogme neke i ne zna.
Te neke stvari koje NE ZNA mogu nabrojati.
Zadnja izmjena: MATORI, dana/u uto avg 13, 2019 2:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:50 pm

Off topic
Rahmanovic i Hebibovic imaju dogovorene transfere, pitanje je dana kad ce se ozvaniciti.
Slag na tortu je i sto je Tatar krenuo istim putem, pregovara ali vrlo lako se moze desiti isti scenario.
Ako se desi, konstatovao bih da je Sarajevo 30% slabija ekipa u odnosu na proslu sezonu. Nije lose..
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:51 pm

CURVA je napisao/la:
uto avg 13, 2019 11:58 am
bistrikboy je napisao/la:
uto avg 13, 2019 11:10 am
CURVA je napisao/la:
uto avg 13, 2019 10:09 am


Braca nema laganih bodova to nikako da skontate ,gledao sam ih protiv pitara samo malo da im je bolja realizacija bila sigurno nebi izgubili utakmicu.Bojac los ,Mladost nikad gora,Svinjski bez pola tima ,Celik nespreman,Sloboda nespremna. Nego jako svaku pa dokle doguramo.
Gledao sam ih dva puta (Siroki i Velez),brate ono je odron,nikakve taktike i postavke nema. Nazad su bas losi,spori i nespremni generalno,realnost im je borba za opstanak sa ovom ekipom. Jaci smo i ako odigramo na nivou ove prve 4 tekme uzimamo bez problema!

Svakom smo protivniku dopustili po jedan zicer u prva 4 kola (Borca-Crnov,Mladost-Crnicki,Zrinjski-Hadzic i Celik-Dilaver) dosta im od nas i neka tako ostane!

P.S.

Meni je receno prije nekih mjesec dana da nam sanse u CAS i nisu bas sjajne jer izgleda da je uplata bila i kasnije nego sto se provlaci kroz medije,elem sve je to na nivou "ja cuo..."
Slazem se braca ,oni ce igrati antifudbal samo da ga ne prime i poginuti ce .Mi jos nismo na tom nivou da mozemo nekoga lagano pobjediti.Od naredne 4 utakmice ova je najlaksa i ne smije se desiti kiks jer bi nam to bas unijelo nervozu .Ono sto bih volio da klub uradi nesto na pozivu navijaca da dodju u sto vecem broju ,ne znam imali opcija da se karte prodaju u gradu jer ima bruku dijaspore i turista bilo bi lijepo da ovo odradimo kako treba.
Ako si gledao Slobodu to ne možeš reći.
Oni su na Koševu igrali lopte, nisu igrali antifudbal.

Nadam se da će isto igrati jer nama to i odgovara.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:58 pm

sajo10 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:31 pm
Ovaj Subasic ponovo pogodio za juniore, i opet igrao na desnom krilu.. Izgleda bas veliki talenat! Nadat se da ce Mehic i on uskoro dobiti sansu u prvom timu.

Ima li jos kakvi omladinaca u drugim krajevima koje bi trebalo zapaziti odnosno koji su se nekako dovodili u pitanje s Zeljom? :)
Kad smo ga već doveli ja sam rekao da ga treba na krilo, ima on finu ljevicu.
Ali eto teško da ćemo i njeg i Mehića ubrzo vidjeti.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:02 pm

MATORI je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:50 pm
teatrale36 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:24 pm
MATORI je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:13 pm


Ako nekog babuka prekriži...ONDA JE RED da se svi tako ponašamo i da tu osobu po.pišamo.
U protivnom smo odmah "anamoni" tj protiv kluba.
Da ovaj što spominje građevince nije onaj "Hrpa betona"?
'Bem ga ko je god taj što je izmislio forum - kao sredstvo komunikacije.
Pa i Misimović je prekrižio Arežinu, Blagojevića i još neke pa se odmah krenulo pljuvati po njima i tako. Nemoj da budu dvostruki aršini.
Amar je bar dokazao da zna neke stvari.
Za Blagojevića nisam nikad napisao ništa loše iako je imao oscilacije - jedna utakmica ko' Iniesta - druga ko' ja.
Arežina nije mjera za usporedbu ni sa kim - a pogotovu ne sa Sinanom!
Amar JESTE dokazao da neke stvari zna.
A Bogme neke i ne zna.
Te neke stvari koje NE ZNA mogu nabrojati.
Ramović je dobar igrač, sad da je neka klasa i nije, njegov problem po meni su staklene noge nažalost.
Ja ga ne bih otpisivao mislim da nam može pomoći pogotovo u rotaciji s obzirom da ce biti puno žutih i crvenih kartona, i povreda naravno.
Samo to je Amarov problem nek on skonta treba li mu , a ne navijači da kontaju, razrađuju taktike, skautiraju, a onda kao sto su pojedini iz prethodnih uprava to čitali pa dovodili igrače.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:09 pm

teatrale36 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:02 pm
MATORI je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:50 pm
teatrale36 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:24 pm

Pa i Misimović je prekrižio Arežinu, Blagojevića i još neke pa se odmah krenulo pljuvati po njima i tako. Nemoj da budu dvostruki aršini.
Amar je bar dokazao da zna neke stvari.
Za Blagojevića nisam nikad napisao ništa loše iako je imao oscilacije - jedna utakmica ko' Iniesta - druga ko' ja.
Arežina nije mjera za usporedbu ni sa kim - a pogotovu ne sa Sinanom!
Amar JESTE dokazao da neke stvari zna.
A Bogme neke i ne zna.
Te neke stvari koje NE ZNA mogu nabrojati.
Ramović je dobar igrač, sad da je neka klasa i nije, njegov problem po meni su staklene noge nažalost.
Ja ga ne bih otpisivao mislim da nam može pomoći pogotovo u rotaciji s obzirom da ce biti puno žutih i crvenih kartona, i povreda naravno.
Samo to je Amarov problem nek on skonta treba li mu , a ne navijači da kontaju, razrađuju taktike, skautiraju, a onda kao sto su pojedini iz prethodnih uprava to čitali pa dovodili igrače.
Ramovic ce biti u prodan u najkracem mogucem roku, dosle su i ponude ali trazimo malo vise. Nedavno je vodio razgovor sa sefom strucnog staba i izrazio je zelju da ide. Momku ne treba praviti prepreku ako zeli da ide, ne treba nam indisponiran i demotivisan nijedan igrac. Meni je bas steta sto nece biti dio ekipe jer u mnogo cemu moze pomoci, te mi je takodjer steta sto se puno vise novca moglo uzeti za njega... pored nesuglasica i ‘prepirke’ sa SŠ, te pojedinim igracima, pokusalo se to ispeglati i vratiti u prvobitno stanje medjutim Rama neovisno od toga zeli da ide, pogotovo sad nakon dolaska stilica ne zeli biti klupa i rezerva. Da napomenem davno prije nesuglasica i dolaska Stile, na pripremama u Livnu, dosle su ponude Rama je odma zahtjevao da ide medjutim, ponude su bile stvarno smijesne i Klub nije zelio pristati. Istini za volju, vec duze vrijeme ne mozemo se na njega osloniti i pouzdati jer momak ima nesrecu da je cesto van stroja zbog povrede. Licno meni jako drag igrac, odlican igrac, moderan, ima karakteristike koje cijenim kod igraca i zelim mu svu srecu od srca da ga povrede zaobidju i napravi dobru karijeru...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:13 pm

Ne igranje Sinana nije stvar kvaliteta, đaba serete i omalovažavate momka da bi opravdali i predstavili da ne igra jer je loš.
Zna se što ne igra i tako je, promjeniti ne možemo koliko god nam bilo krivo i s tim se ne slagali. Trener je donio tu odluku i naše je da se poklopimo i ne vidim razlog zašto se ne bi reklo da ga je Amar otpisao radi nesuglasica.

Degutantno je čitati ovakve stvari za Sinana. Lik je dobar igrač i igrao bi u svakoj ekipi. Naš najbolji igrač uz Ermina i sada Štilića.
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:18 pm

teatrale36 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:02 pm
MATORI je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:50 pm
teatrale36 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:24 pm

Pa i Misimović je prekrižio Arežinu, Blagojevića i još neke pa se odmah krenulo pljuvati po njima i tako. Nemoj da budu dvostruki aršini.
Amar je bar dokazao da zna neke stvari.
Za Blagojevića nisam nikad napisao ništa loše iako je imao oscilacije - jedna utakmica ko' Iniesta - druga ko' ja.
Arežina nije mjera za usporedbu ni sa kim - a pogotovu ne sa Sinanom!
Amar JESTE dokazao da neke stvari zna.
A Bogme neke i ne zna.
Te neke stvari koje NE ZNA mogu nabrojati.
Ramović je dobar igrač, sad da je neka klasa i nije, njegov problem po meni su staklene noge nažalost.
Ja ga ne bih otpisivao mislim da nam može pomoći pogotovo u rotaciji s obzirom da ce biti puno žutih i crvenih kartona, i povreda naravno.
Samo to je Amarov problem nek on skonta treba li mu , a ne navijači da kontaju, razrađuju taktike, skautiraju, a onda kao sto su pojedini iz prethodnih uprava to čitali pa dovodili igrače.
Pa će ga kupiti samo neki "građevinci"?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:22 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
uto avg 13, 2019 4:03 am
zeljeznicka21 je napisao/la: Ja to pisao prije 20 dana, iznapadase me kao da sam lagao. Jos na pocetku sezone covjek rekao da je povrijedjen, nasi ga poslali na sve pretrage i ustanovilo se da nema nikakva povreda, na testovima pokazivalo da se najmanje trudi valjda po pulsu se to mjeri...mogao se on poslije toga truditi koliko hoce i vjerovatno jeste jer je raja koja ide redovno na treninge pisala da se trudi, ali njemu je odzvonilo kad je lazirao tu povredu. Meni je stvarno zao, najdrazi mi je nas igrac, ali nema sa Amarom zajebancije.
E Boga mi ima ako si brat broja 10
Sta hoces da kazes?Da Asim igra zato sto je Erminov brat :zid:
Zaobidji me stare ti
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:23 pm

El_Nino je napisao/la:
uto avg 13, 2019 3:13 pm
Ne igranje Sinana nije stvar kvaliteta, đaba serete i omalovažavate momka da bi opravdali i predstavili da ne igra jer je loš.
Zna se što ne igra i tako je, promjeniti ne možemo koliko god nam bilo krivo i s tim se ne slagali. Trener je donio tu odluku i naše je da se poklopimo i ne vidim razlog zašto se ne bi reklo da ga je Amar otpisao radi nesuglasica.

Degutantno je čitati ovakve stvari za Sinana. Lik je dobar igrač i igrao bi u svakoj ekipi. Naš najbolji igrač uz Ermina i sada Štilića.
Ali jel to niko pred utakmicu ne smije da pita Amara šta je sa Ramovićem? Asim može onako reagovati pred kraj prošle sezone i proći nekažnjeno, iako su svi sve vidjeli... Valjda je pošteno isti aršini za sve...
Drago mi je da su ove gluposti sporedna tema, jer igramo dobro i osvajamo bodove, ali jbg navijači smo, hocemo sve da znamo...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Sky1 i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija