Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 11:56 am

Plava Porodica je napisao/la:
uto avg 13, 2019 11:45 am
Eo sinan opet bomba blagojević u veležu :D
Ne mora znaciti da je bomba. Ova sljedeca info da bi Rahimic trebao preuzeti mladost je tacna. Mozda je isti izvor to.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:08 pm

Ja kako sam skontao ako ne grijesim, mi kad dobijemo odgovor od CAS-a onda na osnovu toga dizemo tuzbu ovdje protiv saveza...
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:10 pm

Sta je sa rasporedom aktivnosati za ovu sedmicu :D ? Neko reče da je utakmica u srijedu...??
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:12 pm

Napredovali smo od jucer za 10 clanova. Trenutno 6668.

Klub je fino poceo kampanju sa bivsim igracima. Mozda bi mogli iskoristiti euforiju i snimiti par igraca iz trenutnog tima da pozovu raju da se uclani. Dijaspora se takodjer moze online uclaniti.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:23 pm

CURVA je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:18 pm
mamba21 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:12 pm
Napredovali smo od jucer za 10 clanova. Trenutno 6668.

Klub je fino poceo kampanju sa bivsim igracima. Mozda bi mogli iskoristiti euforiju i snimiti par igraca iz trenutnog tima da pozovu raju da se uclani. Dijaspora se takodjer moze online uclaniti.
Sad stvarno treba malo da se dignemo,mozda bi dobro bilo da i manijaci urade nesto kao onda sa onim autobuso po gradu.Grad je pun turista i dijaspore
Treba para za to,bolje da se usmjere te pare za neku koreografiju ili slicno, tek je 4. Kolo rano je za karusel.
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:31 pm

Još fali 5,6 igrača iste ili bolje kvalitete od:
Zakarić, Vukotić, Graovac, Ordagić, Memija, i špic...i to bi onda mogla biti ekipa favorit broj 1 za titulu.

VTŽ
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:33 pm

MU'MIN T.M. je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:31 pm
Još fali 5,6 igrača iste ili bolje kvalitete od:
Zakarić, Vukotić, Graovac, Ordagić, Memija, i špic...i to bi onda mogla biti ekipa favorit broj 1 za titulu.

VTŽ
s takvom ekipom bi se borili za grupe, realno
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:49 pm

Slobodu nisam gledao ove sezone ali ovako kad im pogledamo rezultate, pobijedili su kući Radnika koji im je došao par dana nakon produžetaka i penala u Slovačkoj, još dvije kući odigrali neriješeno te poraženi na Koševu. Realno je da smo prvi put ove sezone u jednoj utakmici favoriti što naravno ne mora ništa da znači. Liga je izjednačena, svako svakoga može pobijediti. Dokaz je Radnik koji u četiri meča ima tri poraza i ubjedljivu pobjedu nad Tuzlom kojoj je to i jedini poraz. Kako god igrači samo trebaju da prepišu recept iz dosadašnjih utakmica. Borbeno, hrabro, pametno i rezultat neće izostati.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:57 pm

Opet apel, da hodamo cvrsto po zemlji. Mi mozda jos 1-2 igraca dovedemo i kapak. Trebamo posmatrati realno sta mozemo uraditi za klub. Nismo u stanju imati 10 000 clanova, a da o aktivnim ne pricamo. Sve treba da ide step by step. Odlicno je sto se raja vratila na stadion, to moze da donese puno dobrog. Pa mi nemamo generalnog sponzora, nismo otisli u Evropu, a neki prizivaju 5-6 pojacanja. Fudbal je biznis, i cime da platis igrace, klikerima? Raduje me sto sadasnji igraci se bore do zadnje minute na terenu i sto me Osim za razliku od prosle sezone podsjeca na pravog Osima.

ULTRAS Željezničar i 11 ratnika na terenu!!!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:57 pm

azbaha je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:33 pm
MU'MIN T.M. je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:31 pm
Još fali 5,6 igrača iste ili bolje kvalitete od:
Zakarić, Vukotić, Graovac, Ordagić, Memija, i špic...i to bi onda mogla biti ekipa favorit broj 1 za titulu.

VTŽ
s takvom ekipom bi se borili za grupe, realno
Bravo. Bas sam htjeo to isto napisati haha.. Dragi mumine.. :D
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 12:59 pm

Bar nek dođe Cocalić i Zakarić sad...a na zimu kad legnu pare od žalbe CAS-u, ovi ostali.Sa trenutnim igračima Amar je napravio čudo. Erića je ubo nemam riječi. A isto mislim i za Amara Mehića. Međutim, duga je sezona, a puno limitiranih igrača imamo, koji nemaju kontinuitet u dobrim igrama (A.Zec, Veselinović...itd).
Fali tu još materijala da se ne bi pravila pita od g......., ne zanosimo se startom, ovo je ok., al svaku utakmicu odigrati kao da je odlučujuća, pa ćemo vidjeti za šta će to biti dovoljno.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:00 pm

Željezničar u srijedu dočekuje Kiseljak

Fudbaleri Željezničara u srijedu će na Grbavici dočekati ekipu Kiseljaka, a u nastavku pogledajte raspored aktivnosti prvog tima za tekuću sedmicu.

Utakmica između Želje i Kiseljaka igra se na glavnom terenu u srijedu sa početkom u 18:00 sati. Raspored aktivnosti prvog tima:

Utorak – Trening u 18:30 sati (Grbavica pomoćni teren)
Srijeda – Utakmica sa Kiseljakom u 18 sati (Grbavica glavni teren)
Četvrtak – Trening u 09:30 sati (Grbavica pomoćni teren)
Petak – Trening u 18:30 sati (Grbavica glavni teren)
Subota – Utakmica sa Slobodom u 20:30 sati
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:00 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto avg 13, 2019 11:54 am
Plava Porodica je napisao/la:
uto avg 13, 2019 11:45 am
Eo sinan opet bomba blagojević u veležu :D
Ma vala i da je fakat nije steta, lik nije minute odigrao u Turskoj 2. Ligi.
Po meni jedan od boljih igraca koji je igrao u Želji, i hvala mu na svemu. Nisam da se vrati na Grbavici. Sretno mu u Velezu.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:01 pm

Bitan info. Mozete se uclaniti u kucici preko puta BBI. Djevojka je jako ljubazna (i slatka :D ), ispunit ce vam formular i to je to. Ko se nije uclanio, obnovio clanstvo, a usput mu je, zna gdje ce.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:02 pm

MU'MIN T.M. je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:59 pm
Bar nek dođe Cocalić i Zakarić sad...a na zimu kad legnu pare od žalbe CAS-u, ovi ostali.Sa trenutnim igračima Amar je napravio čudo. Erića je ubo nemam riječi. A isto mislim i za Amara Mehića. Međutim, duga je sezona, a puno limitiranih igrača imamo, koji nemaju kontinuitet u dobrim igrama (A.Zec, Veselinović...itd).
Fali tu još materijala da se ne bi pravila pita od g......., ne zanosimo se startom, ovo je ok., al svaku utakmicu odigrati kao da je odlučujuća, pa ćemo vidjeti za šta će to biti dovoljno.
Prelazni rok je zatvario i nemoze niko sa vazecim ugovor doci. U ostalom Cocalic je prije nekoliko sedmica potpisao novi ugovor u Turskoj.. A bogami i ti ostali na tvojoj listi imaju duge ugovore :D Hajd nek dodje jedan od "tvojih" i bicemo sretni :D
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:11 pm

Plavanacija je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:57 pm
Opet apel, da hodamo cvrsto po zemlji. Mi mozda jos 1-2 igraca dovedemo i kapak. Trebamo posmatrati realno sta mozemo uraditi za klub. Nismo u stanju imati 10 000 clanova, a da o aktivnim ne pricamo. Sve treba da ide step by step. Odlicno je sto se raja vratila na stadion, to moze da donese puno dobrog. Pa mi nemamo generalnog sponzora, nismo otisli u Evropu, a neki prizivaju 5-6 pojacanja. Fudbal je biznis, i cime da platis igrace, klikerima? Raduje me sto sadasnji igraci se bore do zadnje minute na terenu i sto me Osim za razliku od prosle sezone podsjeca na pravog Osima.

ULTRAS Željezničar i 11 ratnika na terenu!!!!
Ovo stalno nek nam je na pameti. Znamo mi poletiti pa nakon par pobjeda i dolaska nekog dobrog igraca kontamo da smo Bayern. A ustvari smo klub koji je zimus imao na racunu 10 hiljada maraka, koji nije izasao u Evropu te prodao samo jednog igraca za ne tako veliku cifru. Dok u isto vrijeme glavni konkurenti uzimaju milione u Evropi a iza njih stoje politički vrh jednog dijela BiH i vijetnamski milijarder. Zato čvrsto na zemlji se držati i u se i u svoje kljuse. I isto tako da znamo kad smo ujedinjeni, kad punimo stadion, kad dajemo podršku a ovi na terenu nas ispoštuju svojom borbom možemo nadoknaditi dosta toga.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:13 pm

AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:05 am
Prodat ćemo ga sada. Ne kontam samo zašto ponižavaš čovjeka? Čuj konobari i gradjevinci.
Ako nekog babuka prekriži...ONDA JE RED da se svi tako ponašamo i da tu osobu po.pišamo.
U protivnom smo odmah "anamoni" tj protiv kluba.
Da ovaj što spominje građevince nije onaj "Hrpa betona"?
'Bem ga ko je god taj što je izmislio forum - kao sredstvo komunikacije.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:16 pm

MATORI je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:13 pm
AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:05 am
Prodat ćemo ga sada. Ne kontam samo zašto ponižavaš čovjeka? Čuj konobari i gradjevinci.
Ako nekog babuka prekriži...ONDA JE RED da se svi tako ponašamo i da tu osobu po.pišamo.
U protivnom smo odmah "anamoni" tj protiv kluba.
Da ovaj što spominje građevince nije onaj "Hrpa betona"?
'Bem ga ko je god taj što je izmislio forum - kao sredstvo komunikacije.
Ma brate covjek je lomio nogu, uvijek ostavljao posljednji atom snage, bas mi je nigdje veze ovo ponizavanje. Rijetke su tekme koje je Sinan lose odigrao. Nemojte zaboravit da mu je onaj ko uredjuje tm ukrao bruku asistencija.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:31 pm

Ovaj Subasic ponovo pogodio za juniore, i opet igrao na desnom krilu.. Izgleda bas veliki talenat! Nadat se da ce Mehic i on uskoro dobiti sansu u prvom timu.

Ima li jos kakvi omladinaca u drugim krajevima koje bi trebalo zapaziti odnosno koji su se nekako dovodili u pitanje s Zeljom? :)
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 1:35 pm

AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:16 pm
MATORI je napisao/la:
uto avg 13, 2019 1:13 pm
AsharaK je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:05 am
Prodat ćemo ga sada. Ne kontam samo zašto ponižavaš čovjeka? Čuj konobari i gradjevinci.
Ako nekog babuka prekriži...ONDA JE RED da se svi tako ponašamo i da tu osobu po.pišamo.
U protivnom smo odmah "anamoni" tj protiv kluba.
Da ovaj što spominje građevince nije onaj "Hrpa betona"?
'Bem ga ko je god taj što je izmislio forum - kao sredstvo komunikacije.
Ma brate covjek je lomio nogu, uvijek ostavljao posljednji atom snage, bas mi je nigdje veze ovo ponizavanje. Rijetke su tekme koje je Sinan lose odigrao. Nemojte zaboravit da mu je onaj ko uredjuje tm ukrao bruku asistencija.
Zukanovic koji uređuje TM je baš, baš bezobrazan. Ako neko zna kako mu se može stati u kraj, neka mi javi na pp, da nešto izmajmunišemo. Sigurno imamo Željovce s dovoljno slobodnog vremena da se bave tim.

Sinan, rekoh, dobar igrač. Da je prekucao - nije, ali se uvijek borio i davao sve od sebe. Nema potrebe pljuvati njega, ali ni Amara što ga ne stavlja. Ja samo kažem šteta jer mislim da može valjati, pa makar s klupe. Sigurno može unijeti svježinu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot] i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija