Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 2:28 am

@Haklapuc svaka čast. To se pisalo i tada, međutim svi su digli halabuku, a nama postalo svejedno nakon onakvog gubitka titule.
Ta kuhinja je krenula od početka proljetnog dijela od strane onih koji su tu titulu na kraju i uzeli, a polako su se i ostali počeli paliti na to i galamiti kako se nama sve štima. Posebno jesenji dio sezone mi smo vrištali ovdje koliko su nas zakidali, a svi ostali su šutjeli i odobravali to. Na proljeće su oni koji su uzeli titulu bili i prije te utakmice u Bijeljini pogurani više puta, a to se prihvatalo kao normalno stanje, a da ne spominjem tu utakmicu u Bijeljini. Da smo mi tako došlo do titule, pa linčovali bi nas svi.
Sve se vraća sve se plaća 🙂
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:13 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:28 am
@Haklapuc svaka čast. To se pisalo i tada, međutim svi su digli halabuku, a nama postalo svejedno nakon onakvog gubitka titule.
Ta kuhinja je krenula od početka proljetnog dijela od strane onih koji su tu titulu na kraju i uzeli, a polako su se i ostali počeli paliti na to i galamiti kako se nama sve štima. Posebno jesenji dio sezone mi smo vrištali ovdje koliko su nas zakidali, a svi ostali su šutjeli i odobravali to. Na proljeće su oni koji su uzeli titulu bili i prije te utakmice u Bijeljini pogurani više puta, a to se prihvatalo kao normalno stanje, a da ne spominjem tu utakmicu u Bijeljini. Da smo mi tako došlo do titule, pa linčovali bi nas svi.
Sve se vraća sve se plaća 🙂
Naše je da ne dozvolimo da to prolazi i da svaki put odgovaramo ovim argumentima.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 3:20 am

raja hocu da dam svoje misljenje o stvari koja me inace jede ne samo medju nama Zeljovcima vec i u nasem bosanskom mentalitetu..
A to je da cemo zauzeti stav i jeebavati mater osobi x, praveci se da smo moralne vertikale i da smo bezgresni.
Konkretno ovaj slucaj Stanica se evo vuce vec dugo i mene je razocarao da ne mislite da ga branim ali ovoliko proganjanje i jeebavanje majki je strasno..
Fudbal u "teoriji" nas navijaca (Stanic izdo klub, slavio pobjedu Zrinjskog) je drugi svijet za fudbal u "praksi" koji zive fudbaleri, gdje se susreces sa raznim stvarima, pare, neslaganje da upravom,povrijedjen ego,trzavice itd.
I zbog tih stvari napravis glupost i radis stvari koje te zakopaju dublje i dublje..
E sad se vracsm na ono da se pravimo bezgresni, koliko je samo nas u zivotu izdalo roditelje,zenu,djecu,najboljeg prijatelja svojim nekim glupim potezima iznevjerili njihovo povjerenje, pa se poslije kajali i molili za oprost..mislim da nas nema ovdjr na forumu ko nije pravio gluposti bar nekad u zivotu.Ko ima bezgresan neka se javi.
Postoje stvari u zivotu koje se nastavljaju kada se ugase reflektori na stadionu, taj isti Stanic je prije gluposti i odlaska u Zrinjski za nas klub davao svoj maximum,puno nas puta usrecijo, bio dio generacije koja je donosila titule da se danas zovemo najtrofejniji klub,mozda je isti taj Stanic dijete iz Sarajeva koje je odraslo na Grbavici i garantujem da voli ovaj klub kao i mi svi i da su te pjesme i slavlja dio "pomracenja uma" i gluposti koje nekad ne mozemp objasniti sto smo uradili.
opet vam kazem nije da ga branim kao nesto sad i ja sam mu u onoj huji jeebavao sve i trebalo ga je prozivati da mu se da do znanja sta je uradio, ali ovoliki linč koji je zbog jedne lose odluke zasjenio sve sto si ikad dao za klub mislim da je previse..

OVO JE NEKO MOJE MISLJENJE DA SAD NE POCNE PLJUVANJE PO MENI, MOZDA I NISAM U PRAVU AL TO JE SAMO JEDAN LICNI STAV JEDNOG NAVIJACA.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:03 am


zeljeznicka21 je napisao/la:
Premier je napisao/la:
pon avg 12, 2019 11:44 pm
Sto se tice Ramovica, njegovo u Zelji je zavrsilo...ceka se odlazak...
Ja to pisao prije 20 dana, iznapadase me kao da sam lagao. Jos na pocetku sezone covjek rekao da je povrijedjen, nasi ga poslali na sve pretrage i ustanovilo se da nema nikakva povreda, na testovima pokazivalo da se najmanje trudi valjda po pulsu se to mjeri...mogao se on poslije toga truditi koliko hoce i vjerovatno jeste jer je raja koja ide redovno na treninge pisala da se trudi, ali njemu je odzvonilo kad je lazirao tu povredu. Meni je stvarno zao, najdrazi mi je nas igrac, ali nema sa Amarom zajebancije.
E Boga mi ima ako si brat broja 10
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 4:38 am

Grbavica je napisao/la:
uto avg 13, 2019 4:03 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
Premier je napisao/la:
pon avg 12, 2019 11:44 pm
Sto se tice Ramovica, njegovo u Zelji je zavrsilo...ceka se odlazak...
Ja to pisao prije 20 dana, iznapadase me kao da sam lagao. Jos na pocetku sezone covjek rekao da je povrijedjen, nasi ga poslali na sve pretrage i ustanovilo se da nema nikakva povreda, na testovima pokazivalo da se najmanje trudi valjda po pulsu se to mjeri...mogao se on poslije toga truditi koliko hoce i vjerovatno jeste jer je raja koja ide redovno na treninge pisala da se trudi, ali njemu je odzvonilo kad je lazirao tu povredu. Meni je stvarno zao, najdrazi mi je nas igrac, ali nema sa Amarom zajebancije.
E Boga mi ima ako si brat broja 10
Sta hoces da kazes?Da Asim igra zato sto je Erminov brat :zid:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 7:27 am

RajaIzSarajva je napisao/la:
uto avg 13, 2019 4:38 am
Grbavica je napisao/la:
uto avg 13, 2019 4:03 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
Ja to pisao prije 20 dana, iznapadase me kao da sam lagao. Jos na pocetku sezone covjek rekao da je povrijedjen, nasi ga poslali na sve pretrage i ustanovilo se da nema nikakva povreda, na testovima pokazivalo da se najmanje trudi valjda po pulsu se to mjeri...mogao se on poslije toga truditi koliko hoce i vjerovatno jeste jer je raja koja ide redovno na treninge pisala da se trudi, ali njemu je odzvonilo kad je lazirao tu povredu. Meni je stvarno zao, najdrazi mi je nas igrac, ali nema sa Amarom zajebancije.
E Boga mi ima ako si brat broja 10
Sta hoces da kazes?Da Asim igra zato sto je Erminov brat :zid:
Druže, ti si došao da sve odbraniš i ne dozvoljavaš kritiku. Ramović je izmislio fudbal za Asima Zeca, a Asimu je trenutno velika sreća što mu je brat tu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 7:40 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 2:28 am
@Haklapuc svaka čast. To se pisalo i tada, međutim svi su digli halabuku, a nama postalo svejedno nakon onakvog gubitka titule.
Ta kuhinja je krenula od početka proljetnog dijela od strane onih koji su tu titulu na kraju i uzeli, a polako su se i ostali počeli paliti na to i galamiti kako se nama sve štima. Posebno jesenji dio sezone mi smo vrištali ovdje koliko su nas zakidali, a svi ostali su šutjeli i odobravali to. Na proljeće su oni koji su uzeli titulu bili i prije te utakmice u Bijeljini pogurani više puta, a to se prihvatalo kao normalno stanje, a da ne spominjem tu utakmicu u Bijeljini. Da smo mi tako došlo do titule, pa linčovali bi nas svi.
Sve se vraća sve se plaća 🙂
Bas tako. Bravo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 8:36 am

CURVA je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:35 am
gavran je napisao/la:
uto avg 13, 2019 12:16 am
Kazu danas potpis🤔,
tako kazu🤔
Meni i tebi vise nista ne vjeruju ,samo minjon moramo ga ohladiti braca sto prije .Kao sto su Manijaci upratili Ultrase slikali ih i onda ih otresli .
Znaci prelazimo u ilegalu.Ko Prle i Tihi
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 8:44 am

Zna li neko kada se igra ova nadoknada Šiokog i Sarajeva? Bilo bi nam extra kada bi se igralo naredne srijede. Da li sam u pravu? Tamam da se ovi dole malo umore prije naše utakmice.
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:05 am

Svaka čast Haklapuc!!!
Stalno sam pokušavao ljudima (koji ne prate detaljno Želju) objasniti da su suspendovane sudije griješile u oba smjera i takođe Želji nanijele štetu ali džaba. Ljudi misle ono što im mediji serviraju, a za tu famu oko suspendovanih sudija i namještanju utakmica je zaslužan ss.ba portal. j.ebem im familiju! I ta laž je nažalost ostala do danas. Da je Misimović htio da se time (barem malo) bavimo imali bi sad dva pehara više u vitrini.
Hvala ti na trudu Haklapuc, ovaj tvoj post trebamo pokazivati kad god se pokrene ova tema.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:18 am

Analitičar1921 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 8:44 am
Zna li neko kada se igra ova nadoknada Šiokog i Sarajeva? Bilo bi nam extra kada bi se igralo naredne srijede. Da li sam u pravu? Tamam da se ovi dole malo umore prije naše utakmice.
Ako BATE ne dozvoli iznenadjenje i plasira se u play off onda ce igrati iduce srijede.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:26 am

Grbavica je napisao/la:
uto avg 13, 2019 4:03 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
Premier je napisao/la:
pon avg 12, 2019 11:44 pm
Sto se tice Ramovica, njegovo u Zelji je zavrsilo...ceka se odlazak...
Ja to pisao prije 20 dana, iznapadase me kao da sam lagao. Jos na pocetku sezone covjek rekao da je povrijedjen, nasi ga poslali na sve pretrage i ustanovilo se da nema nikakva povreda, na testovima pokazivalo da se najmanje trudi valjda po pulsu se to mjeri...mogao se on poslije toga truditi koliko hoce i vjerovatno jeste jer je raja koja ide redovno na treninge pisala da se trudi, ali njemu je odzvonilo kad je lazirao tu povredu. Meni je stvarno zao, najdrazi mi je nas igrac, ali nema sa Amarom zajebancije.
E Boga mi ima ako si brat broja 10
Vala Asim do sad po svemu prikazanom u ovoj sezoni zasluzuje da igra krilo u prvih 11, doduse konkurencija mu je Zajmovic, ali svakako da je zasluzeno u prvih 11.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:35 am

Slobodina odbrana je katastrofa ziva,maksimalno neuigrani i uz sve to Beganovic odmara zbog kartona,nadam se da cemo zadrzati nivo igre iz prva 4 kola kako bi osvojili lagana 3 boda u subotu
1921-1987-2007
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:48 am

Jedna brza info od sinoć koja bi nas mogla jako obradovati, doduše dolazi od jednog člana stručnog štaba: Jako blizu smo da dobijemo Savez na CAS-u i sve bi se moglo znati u narednih 7-10 dana.

:baklja: :baklja: :baklja:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:52 am

blueboy je napisao/la:
uto avg 13, 2019 9:48 am
Jedna brza info od sinoć koja bi nas mogla jako obradovati, doduše dolazi od jednog člana stručnog štaba: Jako blizu smo da dobijemo Savez na CAS-u i sve bi se moglo znati u narednih 7-10 dana.

:baklja: :baklja: :baklja:
Auuu... moze li neko napisati sta ide dalje kada znamo da je savez krivac? Kome idu dalje zalbe i trazenje raznih odsteta?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:54 am

Kad je trening danas?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:55 am

@vopla to je tvoj licni stav i svi imamo pravo na isti, postujem ja to jer ti to kazes, ti tako mislis... ali

Za mene ce on uvijek biti pickurina sa dna kace koja je u ranoj mladosti bila od pitara, ako to sklonimo na stranu, igrao za Želju, ipak više je njemu Željo dao nego on Želji da se razumijemo. To što on nije uspio, znao otići pa napraviti nešto vani to je do njegovog mozga ali Željo mu je dao ime, afirmaciju i sta sve ne. Uslijed svega toga, kad si to sve dobio i pocast i zaslužio postovanje, ti picka ona rutava ispadas za 100 maraka vise manje prelazis u najveceg konkurenta, u ustaski projekat i slavis pobjedu protiv Želje, na utakmicama bi da se sukobis sa nasim igračima, ti odjednom najveci najbolji najpozrtvovaniji igrac. Da bi te taj isti klub sutno ko zadnjeg kera, a prica je bila da su ljudi u Želji nekorektni, da je dosao da osigura egzistenciju, iako mu je Željo dao mogucnost da ostane u klubu poslije karijere. Da ne zaboravimo cinjenicu da je lik invalid 3% koliko znam. I ti imas obraza doci ovdje i nametati se, uzimati kapitensku, voditi glavnu rijec?
Eh zbog tog, on je pizda izdajnicka i MOJ LICNI STAV je da neće nikada moju podrsku imati jer je najobicniji dzukac.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:56 am

bistrikboy je napisao/la:
uto avg 13, 2019 9:35 am
Slobodina odbrana je katastrofa ziva,maksimalno neuigrani i uz sve to Beganovic odmara zbog kartona,nadam se da cemo zadrzati nivo igre iz prva 4 kola kako bi osvojili lagana 3 boda u subotu
Novi stoper in fino igra, dok je drugi katastrofa. Nece im igrati desni bek zbog kartona, na drugoj strani im je bekic. Sredina i napad im je solidna, nisu bas lagani koliko se misli ovdje. Treba biti oprezan. SS ce to odraditi nadam se kako treba i pripremiti igrace kao i prethodne 4 utakmice.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 9:57 am

Budi Željo je napisao/la:
uto avg 13, 2019 9:18 am
Analitičar1921 je napisao/la:
uto avg 13, 2019 8:44 am
Zna li neko kada se igra ova nadoknada Šiokog i Sarajeva? Bilo bi nam extra kada bi se igralo naredne srijede. Da li sam u pravu? Tamam da se ovi dole malo umore prije naše utakmice.
Ako BATE ne dozvoli iznenadjenje i plasira se u play off onda ce igrati iduce srijede.
To je onda odlično.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 13, 2019 10:00 am

Ekipa slobode je katastrofalno fizicki pripremljena
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 95 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija