Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:00 pm

PlaviVlak je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:58 pm
A zar je stvarno problem što je čovjek stavio profil finog lijevog beka, kojeg vjerovatno i tražimo...
Pratio ga momak, zna da može pomoći, pa iz ljubavi prema Klubu pomisli možda će to neko negdje vidjeti pa će razmisliti o njemu.
Sad kao što ga stavljaš, a on je skup. Pa ko zna koliko on traži para, koliko mu možemo dati. Bezveze pravite problem oko svega, jer forum služi upravo za takve stvari i sve što nije zlonamjerno valjda je dobrodošlo ili ja ne znam za šta služi forum.
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:03 pm

Polahko ljudi sve nazor hoćete..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:05 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:56 pm
Kakvu postavu ocekivati protiv Slobode?Ja mislim da ce biti nesto ovako:
Eric
Stanic,Osmankovic,Sipovic,Stevanovic
Sadikovic,Bojo
E.Zec
A.Zec,Veselinovic
Krpic
Drug napisano hiljadu puta, Sipovic ima kartone. Umjesto njega Bogicevic , a mozda i povuce nazad Sadikovica, a Hajdarevic na mjesto Damira.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:06 pm

Naletite na novu temu. Po starim izvjestajima vidim Sinisa je igrao lijevog beka i nije lose izgledao.
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:07 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:31 pm
abuzenze je napisao/la:
pon avg 12, 2019 11:42 am
Hocete 10 milja na grbavici a necete euforiju. Moramo biti euforicni kad nismo gledali ovakvog Zelju 3-4 godine, kad momci daju zadnji atom snage na terenu, kad Kemo skace na glavu da bi izblokirao sut sa dvadeset metara, kad kontrolisemo utakmicu i dajemo do znanja ko je gazda na terenu, kad u hendikepu pobijedimo celik pred 12 hiljada nalozenih zenicana, kad imamo nalozenog amara na klupi, kad smo potpisali stilu i znamo da ce igra biti sve bolja i bolja. Sto ne bi bili euforicni pa da stvorimo koheziju medju nama navijacima, igracima i strucnim stabom i da ih nasom podrskom nosimo do zacrtanog cilja. SVI NA GRBAVICU! VOLIM TE ŽELJO!
Gledali smo mi i boljeg Zelju zadnjih godina,ne pokusavajte vi manipulisati da je Zeljo bio kita a kao danas smo 5 levela iznad a posebno da pojedini igrači nisu davali zadnje atome snage. Nekad Graovac a danas Kemo,nista se tu promijenilo nije kao ni euforija i kohezija u i oko kluba i na tribinama, bilo je i prije a i danas je prisutna u i oko kluba. Sad citam i gledam hocete predstaviti nekolicina vas da je sad nenormalna razlika u igri, borbi i euforiji,a varate se. Dobijali smo mi i taj Zrinjski godinama i Sarajevo i sve redom,pružali sjajne partije i na kraju završavali neslavno zbog niza raznih okolnosti.

Spustite tenzije i ne dizite ih u vasione kada i sami znamo da smo ih 80% pljuvali a posebno vi mnogi da ce isti otici kad Amar dodje. Sad odjednom znalci i igraci koji drze kontrolu na terenu. Ovakve euforije su nas i dovele da slavimo titulu prije osvajanja,budimo samo realni.

Gol za golom eto nove pobjede,s pobjedama dolaze i titule samo jedan gol može promjenit' sve sve do kraja Željo nema predaje!
:palacgore:
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:08 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:05 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:56 pm
Kakvu postavu ocekivati protiv Slobode?Ja mislim da ce biti nesto ovako:
Eric
Stanic,Osmankovic,Sipovic,Stevanovic
Sadikovic,Bojo
E.Zec
A.Zec,Veselinovic
Krpic
Drug napisano hiljadu puta, Sipovic ima kartone. Umjesto njega Bogicevic , a mozda i povuce nazad Sadikovica, a Hajdarevic na mjesto Damira.
:rofl1: A znam i ja da je suspendovan al valjda mi ovo sunce udarilo u glavu.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:10 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:08 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:05 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:56 pm
Kakvu postavu ocekivati protiv Slobode?Ja mislim da ce biti nesto ovako:
Eric
Stanic,Osmankovic,Sipovic,Stevanovic
Sadikovic,Bojo
E.Zec
A.Zec,Veselinovic
Krpic
Drug napisano hiljadu puta, Sipovic ima kartone. Umjesto njega Bogicevic , a mozda i povuce nazad Sadikovica, a Hajdarevic na mjesto Damira.
:rofl1: A znam i ja da je suspendovan al valjda mi ovo sunce udarilo u glavu.
:placeodsmijeha: A može i Mustafa, još bolja opcija od Hajdarevica.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:19 pm

Ma upada Bogi i Mustafa.. I to je to
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:28 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:56 pm
Kakvu postavu ocekivati protiv Slobode?Ja mislim da ce biti nesto ovako:
Eric
Stanic,Osmankovic,Sipovic,Stevanovic
Sadikovic,Bojo
E.Zec
A.Zec,Veselinovic
Krpic
Dosta diskrimacije dajte jednu pticu u prvih 11.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:32 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:24 pm
Timscho je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:07 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:31 pm

Gledali smo mi i boljeg Zelju zadnjih godina,ne pokusavajte vi manipulisati da je Zeljo bio kita a kao danas smo 5 levela iznad a posebno da pojedini igrači nisu davali zadnje atome snage. Nekad Graovac a danas Kemo,nista se tu promijenilo nije kao ni euforija i kohezija u i oko kluba i na tribinama, bilo je i prije a i danas je prisutna u i oko kluba. Sad citam i gledam hocete predstaviti nekolicina vas da je sad nenormalna razlika u igri, borbi i euforiji,a varate se. Dobijali smo mi i taj Zrinjski godinama i Sarajevo i sve redom,pružali sjajne partije i na kraju završavali neslavno zbog niza raznih okolnosti.

Spustite tenzije i ne dizite ih u vasione kada i sami znamo da smo ih 80% pljuvali a posebno vi mnogi da ce isti otici kad Amar dodje. Sad odjednom znalci i igraci koji drze kontrolu na terenu. Ovakve euforije su nas i dovele da slavimo titulu prije osvajanja,budimo samo realni.

Gol za golom eto nove pobjede,s pobjedama dolaze i titule samo jedan gol može promjenit' sve sve do kraja Željo nema predaje!
:palacgore:
Timscho bate ti uvijek lutas bebo ,kakva igra :zid: onakve igrace imati ,upravu ,posrsku sa tribina a patnja 90 % tekmi do zadnje minute ali eto da ne smaramo.
Ne lutam ja ništa nego si ti malo zaboravio serije i euforije od prethodnih sezona. ;) Dobro je zemljak napisao. Super nas je krenulo, igramo sve bolje, napredujemo...ali bezveze je da se pravimo već sad šampioni svemira.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:35 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:24 pm
Timscho je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:07 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:31 pm

Gledali smo mi i boljeg Zelju zadnjih godina,ne pokusavajte vi manipulisati da je Zeljo bio kita a kao danas smo 5 levela iznad a posebno da pojedini igrači nisu davali zadnje atome snage. Nekad Graovac a danas Kemo,nista se tu promijenilo nije kao ni euforija i kohezija u i oko kluba i na tribinama, bilo je i prije a i danas je prisutna u i oko kluba. Sad citam i gledam hocete predstaviti nekolicina vas da je sad nenormalna razlika u igri, borbi i euforiji,a varate se. Dobijali smo mi i taj Zrinjski godinama i Sarajevo i sve redom,pružali sjajne partije i na kraju završavali neslavno zbog niza raznih okolnosti.

Spustite tenzije i ne dizite ih u vasione kada i sami znamo da smo ih 80% pljuvali a posebno vi mnogi da ce isti otici kad Amar dodje. Sad odjednom znalci i igraci koji drze kontrolu na terenu. Ovakve euforije su nas i dovele da slavimo titulu prije osvajanja,budimo samo realni.

Gol za golom eto nove pobjede,s pobjedama dolaze i titule samo jedan gol može promjenit' sve sve do kraja Željo nema predaje!
:palacgore:
Timscho bate ti uvijek lutas bebo ,kakva igra :zid: onakve igrace imati ,upravu ,posrsku sa tribina a patnja 90 % tekmi do zadnje minute ali eto da ne smaramo.
Ja boljeg nisam gledao, konacno da s mirom gledam da fino igramo i lagano dolazimo u sanse. Pet godina sam gledao patnju od pretproslog mandata odovica i mjesec dana adzema. Imali smo igrace imali smo atmosferu, imali smo sve, a igra nam je bila za k*rac.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:44 pm

mamba21 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:25 pm
blueboy je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:14 pm
El_Nino je napisao/la:
pon avg 12, 2019 3:47 pm


Ja bgm nisam vidio da ga aman zaman neko kritikuje. Prvi meč su ga svi hvalili i na prijateljskim isto.

Baš svi su se obradovali što je došao i ne znam otkud Minjore s pričom da se Bojo kritikuje.
Čovjek je doveden kao pojačanje i kod većine navijača dočekan sa oduševljenjem, ne vidim da bi trebao biti problem reći ako trenutno ne pruža ono što se od njega očekuje. Uostalom to je trenutno i mišljenje stručnog štaba.
Da. Zna i Amar sta moze, jer je rekao pred sezonu da nije odavno vidio takvog igraca i da je tako spreman. Mozda ga je poremetio crveni, protiv zrinje je rekao da mu je to prvi pravi derbi, isto kao da ga mala trema drzi.Nadam se da ce se opustiti i pokazati ono sto najbolje zna.
To sam i ja rekao, može sigurno bolje od ovoga.
Ma ne zna čovjek stvarno je li treba bit realan il samo govoriti "yes yes", odmah te načepe ako kažeš realnu stvar. Ljudi ba nije vaš forum da vi određujete ko će šta pisati. Diskutujemo najnormalnije i pišemo trenutno stanje. Ako se ne sviđa zaobiđite.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:48 pm

bojkot gg.ba
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:49 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:37 pm
Timscho je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:32 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:24 pm


Timscho bate ti uvijek lutas bebo ,kakva igra :zid: onakve igrace imati ,upravu ,posrsku sa tribina a patnja 90 % tekmi do zadnje minute ali eto da ne smaramo.
Ne lutam ja ništa nego si ti malo zaboravio serije i euforije od prethodnih sezona. ;) Dobro je zemljak napisao. Super nas je krenulo, igramo sve bolje, napredujemo...ali bezveze je da se pravimo već sad šampioni svemira.
Brate sjecam se svake utakmice ,patnja 90 % kao da sam kopao ,u ljepoti stadiona nisam mogao uzivati .Sad samo zamisli sta bi Amar uradio da je imao Zakarica,Stevanovica,Lendrica itd .Ja nisam nista zaboravio nego ste vi zaboravili kakvi su krajevi bili sve jedan se usrao od Titule ni izmjenu nisu smjeli napraviti ali eto
nije tačno da je 90% utakmica bila patnja, bilo je i dominacija i lijepe igre (sa Adžemom) ali nije potrajalo do kraja. Sad nas je opet krenulo, samo polako...
svojim snagama na svojoj zemlji
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 5:55 pm

RokElsner44 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:06 pm
Naletite na novu temu. Po starim izvjestajima vidim Sinisa je igrao lijevog beka i nije lose izgledao.
A prije nisi vidio i znao?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 6:16 pm

phpBB [video]
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 6:22 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:21 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon avg 12, 2019 4:31 pm
abuzenze je napisao/la:
pon avg 12, 2019 11:42 am
Hocete 10 milja na grbavici a necete euforiju. Moramo biti euforicni kad nismo gledali ovakvog Zelju 3-4 godine, kad momci daju zadnji atom snage na terenu, kad Kemo skace na glavu da bi izblokirao sut sa dvadeset metara, kad kontrolisemo utakmicu i dajemo do znanja ko je gazda na terenu, kad u hendikepu pobijedimo celik pred 12 hiljada nalozenih zenicana, kad imamo nalozenog amara na klupi, kad smo potpisali stilu i znamo da ce igra biti sve bolja i bolja. Sto ne bi bili euforicni pa da stvorimo koheziju medju nama navijacima, igracima i strucnim stabom i da ih nasom podrskom nosimo do zacrtanog cilja. SVI NA GRBAVICU! VOLIM TE ŽELJO!
Gledali smo mi i boljeg Zelju zadnjih godina,ne pokusavajte vi manipulisati da je Zeljo bio kita a kao danas smo 5 levela iznad a posebno da pojedini igrači nisu davali zadnje atome snage. Nekad Graovac a danas Kemo,nista se tu promijenilo nije kao ni euforija i kohezija u i oko kluba i na tribinama, bilo je i prije a i danas je prisutna u i oko kluba. Sad citam i gledam hocete predstaviti nekolicina vas da je sad nenormalna razlika u igri, borbi i euforiji,a varate se. Dobijali smo mi i taj Zrinjski godinama i Sarajevo i sve redom,pružali sjajne partije i na kraju završavali neslavno zbog niza raznih okolnosti.

Spustite tenzije i ne dizite ih u vasione kada i sami znamo da smo ih 80% pljuvali a posebno vi mnogi da ce isti otici kad Amar dodje. Sad odjednom znalci i igraci koji drze kontrolu na terenu. Ovakve euforije su nas i dovele da slavimo titulu prije osvajanja,budimo samo realni.

Gol za golom eto nove pobjede,s pobjedama dolaze i titule samo jedan gol može promjenit' sve sve do kraja Željo nema predaje!
Brate da ne davimo glupostima, nakon 7 mjeseci teskog perioda od kada je Amar tu napokon malo radosti uzivajmo dok traje biti ce padova u igri pa cemo se opet prepirati .Samo cu jedno reci za 24 godine koliko pratim Zelju mi smo bez Amara uvijek bili junci eto tako da se izrazim ne znam kako da ti to drugacije objasnim protiv Svinjskog gledam raja sretna ide sa stadiona nekako taj osjecaj kad je on tu da necemo biti gubitnici.Mi nemamo ekipu za titulu to je svima jasno ali sam siguran da ako nam se otvori da ce je Brkati majstor uzeti .Kazu da Subasic mali razvaljuje u juniorima.
Curva cestitam na velikoj radosti i dobijanju prinove u porodici, da bude živo i zdravo, a venama sigurno teče plava krv!

O ostalom ne bih,samo sam iznio opasku.. sve cemo vidjeti kroz utakmice pa aBd na kraju da slavimo titulu ako uspiju,a obećali su da će doći. Samo polahko,sabura sačekajmo.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 6:52 pm

Poznato vam je da se navijači FK Sarajeva popularno nazivaju "Pitari", ali mali broj ljudi zna historijsku pozadinu tog nadimka. FK Sarajevo, čije je orginalno ime bilo FK Torpedo po uzoru na Torpedo Moskvu, nastalo je kao sportska sekcija Komunističke partije u BiH. Komunisti su osvojili vlast i kako to obično biva kad se dođe do vlasti, posebno jednopartijske, željeli su poklopiti sve pore društva, pa im je bila potrebna i vlastita sportska sekcija. Naravno, nakon raskola sa Staljinom, ime "Torpedo" više nije bilo prihvatljivo, pa su tako sebi prisvojili ime grada.

Ipak, partijski projekat nije dobro išao. Iako se radilo o klubu iza kojeg je stajala država koja je donijela i političku direktivu da se najbolji Željini igrači prebace u ovaj politički projekat, interes za utakmice FK Sarajeva bio je izuzetno mali, s obzirom da je u Sarajevu već postojao autohtoni klub Željezničar. Tada se uprava kluba u pokušaju da privuče gledaoce na utakmice sjetila revolucionarnog rješenja: na ulazu stadiona posjetiocima su dijelili besplatan burek. U godinama neimaštine i oskudice nakon Drugog svjetskog rata mnogoj sirotinji je besplatan burek bio dovoljno jak motiv da dođu na utakmicu. Tako nastaju prvi navijači FK Sarajevo.

Poslije, naravno, kako je u Sarajevo planski doseljavano ruralno stanovništvo iz raznih dijelova Jugoslavije počeo je naglo rasti i broj navijača Sarajeva, s obzirom da su mnoge novopridošlice vjerovale da će se lakše uklopiti u sredinu i brže savladati hodanje asfaltom ako budu navijali za klub koji nosi ime grada. Tako se u međuvremenu broj navijača Sarajeva uspio popeti na nekih 25% u odnosu na broj navijača Želje.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 7:09 pm

exbabilon je napisao/la:
pon avg 12, 2019 6:52 pm
Poznato vam je da se navijači FK Sarajeva popularno nazivaju "Pitari", ali mali broj ljudi zna historijsku pozadinu tog nadimka. FK Sarajevo, čije je orginalno ime bilo FK Torpedo po uzoru na Torpedo Moskvu, nastalo je kao sportska sekcija Komunističke partije u BiH. Komunisti su osvojili vlast i kako to obično biva kad se dođe do vlasti, posebno jednopartijske, željeli su poklopiti sve pore društva, pa im je bila potrebna i vlastita sportska sekcija. Naravno, nakon raskola sa Staljinom, ime "Torpedo" više nije bilo prihvatljivo, pa su tako sebi prisvojili ime grada.

Ipak, partijski projekat nije dobro išao. Iako se radilo o klubu iza kojeg je stajala država koja je donijela i političku direktivu da se najbolji Željini igrači prebace u ovaj politički projekat, interes za utakmice FK Sarajeva bio je izuzetno mali, s obzirom da je u Sarajevu već postojao autohtoni klub Željezničar. Tada se uprava kluba u pokušaju da privuče gledaoce na utakmice sjetila revolucionarnog rješenja: na ulazu stadiona posjetiocima su dijelili besplatan burek. U godinama neimaštine i oskudice nakon Drugog svjetskog rata mnogoj sirotinji je besplatan burek bio dovoljno jak motiv da dođu na utakmicu. Tako nastaju prvi navijači FK Sarajevo.

Poslije, naravno, kako je u Sarajevo planski doseljavano ruralno stanovništvo iz raznih dijelova Jugoslavije počeo je naglo rasti i broj navijača Sarajeva, s obzirom da su mnoge novopridošlice vjerovale da će se lakše uklopiti u sredinu i brže savladati hodanje asfaltom ako budu navijali za klub koji nosi ime grada. Tako se u međuvremenu broj navijača Sarajeva uspio popeti na nekih 25% u odnosu na broj navijača Želje.
:placeodsmijeha:
U KOST !
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 12, 2019 7:10 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon avg 12, 2019 5:19 pm
Ma upada Bogi i Mustafa.. I to je to
Mislim da je Mustafa produktivniji sa klupe.Unese energiju i zivost u igru,leti po terenu i jos vise izmara vec izmorene protivnicke igrace.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija