Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:47 pm

Braco Bajram Serif Mubarek Olsun sve najboljee, da ste mi zivi, zdravi i uvijek sretni zajedno sa svojima 💙.
BIT CE ZELJO OPET SAMPION!
 
Meha87
Postovi: 610
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:48 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:30 pm
E svasta,10 ljudi citira post o Ramovicu.Ja mislim da su Sadikovic,Bojo i Alispahic kvalitetniji igraci od njega i ne znam sta je tu problem.Imam valjda pravo da mislim tako?Drugo,cinjenica je da bolje igramo a to se vidi i na rezultatima i sve dok je dobrih rezultata ova teorija ostaje.Sadikovic>Ramovic
Bojo>Ramovic
Alispahic>Ramovic
Ma ne mora biti u prvoj postavi al da nije ni na klupi nema logike.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:50 pm

amar92 je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:36 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:03 pm

Ni na klupi nema mjesta? Sigurno je bolji od Asima na bilo kojoj poziciji. Njegovo ne igranje nema veze sa kvalitetom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Asim igra samo desno krilo a Ramovic to nikad nije igro.Znaci ne treba uopste poredit.Ramovic najvise igra am i cm a tu imamo Sadikovica,Boju i Alispahica.Mozda zasluzuje da bude na klupi al prva postava nikako.
Nisam siguran da li ne znas sta pricas ili si dosao spinovati. Ako je prvo, evo par informacija. Sinan je igrao desno krilo kod nas, ali i u Mladosti. Cak je zanimljivo da je na toj poziciji u Mladosti imao najbolji ucinak (golovi + asiatencije). Kod nas kad god je igrao tu kod Adzema je isto bio dosta dobar. Da je njemu tu konkurencija jedan Zakaric nista ja rekao ne bi, ali od Asima sigurno da je bolji. Zatim sto se tice pozicije prednjeg veznog i tu je bolji od Dade i Alispahica, ne trebaju nas zavarati ovi uspjesi ekipe da bi sve pojedince uzdizali odjednom.

Ako spinujes, onda su ove informacije svakako nebitne za tebe i tvoj zadatak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Drug o kakvom zadatku pricas,cemu vrjedjanje?Ne shvatam zasto je problem ako nemamo isto misljenje?To se kosi sa nasom filozofijom!Evo gore covjek napisa kako je Alispahic beskoristan bio u 4 utakmice.Svejedno sto drugacije mislim necu mu napisat nista ruzno.Protiv Borca na onaj postavljeni bunker jedini je on kreiro dvije kakve takve prilike.Protiv Mladosti je sjajno drzo sredinu a protiv Zrinjskog podvalio loptu 2 puta za 100%-tnu sansu i kod gola Krpica uklizo i uzeo loptu pa u toku te akcije suto i Krpic pokupio njegov odbitak.Znaci moze se reci da je najzasluzniji za taj pobjednicki gol.Sinocnu utakmicu nisam pregledo u snimaku pa ne mogu sa sigurnoscu tvrdit al mislim da ni jednu loptu sinoc nije izgubio.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:51 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:41 pm
cikazubo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:37 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:32 pm
Ja fakat ne vidim šta ljudi vide u Alispahiću.
Čovjek ništa, ali baš ništa nije pokazao od dolaska, evo već četiri utakmice.
Potpuno neprimjetan i beskoristan.
Da je tako da li bi imali ovakve rezultate, broj prilika, dubinskih pasova ?
Covjek je izvrsno odigrao, kako Mehmed tako i Bojo, to je ono sto Amar kaze mi volimo kad Veseli probaci kroz noge, ali koja je svrha toga.
Mehmed ima potpunu kontrolu i pregled igre, ko juce nije vidio taj segment njegove igre ne znam iskreno kad ce.
:palacgore:
Upravo to danas pišem. Pametan je baš. Zna se kretati i od njega sve kreće.
On i Ramovic dva potpuno razlicita igraca, obojica imaju svoje prednosti ali i mane, Ramovic definitivno trkom i individualnim potezima moze vise od Mehmeda, bolji je i za presing, ali Mehmed je s druge strane puno bolji za stati na loptu i kreaciju sto je i blize stilu igre koji trenutno preferiramo, covjek skoro sve vidi, juce me par puta ”prevari” pasom ka boljoj opciji od one koju mi vidimo, bolji pregled ima nego mi sa visine koji imamo puno bolji pogled na desavanja.

Da me neko ne shvati pogresno, Ramovic mi je definitivno draza persona, Mehmedov dolazak sam jasno iskritikovao, ali danas Zeljo odlicno igra, samo to je valjda bitno zar ne ?
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:52 pm

Alispahić dobar, nevidljivi dio posla uvijek odradi, manje se kreće Iistina, ali ovo sto se kreće izvanredno koristi ekipi, jednostavno, smiri igru, okrene stranu, pametno prekine napad, vrlo koristan.
Volio bi da Štila igra sa soladžijama i subotu, i da se Ramović nekako dohaviza, makar za klupe.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:52 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:36 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:32 pm
Ja fakat ne vidim šta ljudi vide u Alispahiću.
Čovjek ništa, ali baš ništa nije pokazao od dolaska, evo već četiri utakmice.
Potpuno neprimjetan i beskoristan.
Ja ne znam kako ti ništa nisi vidio u Alispahiću.
Znači prijatelju, 4.utakmice, svaki duel, svaki prvi kontakt lopte i prvi pas u napadu je od Alispahića.
Ma daj svega ti, lik je izgubio hiljadu duela, prodao hiljadu lopti, i što je najgore nakon što proda loptu ne prati igrača da ispravi grešku već ostane na zemlji, gleda oko sebe k'o levat i šetka se po terenu. Ja ne znam, moguće da ti i ostali obratite pažnju kad on radi dobre stvari, a ja ga uvijek uhvatim kad griješi. :D
Uglavnom po meni on nema mjesta među prvih 11.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:54 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:00 pm
Meha87 je napisao/la:
ned avg 11, 2019 5:32 pm
Valjda ce se neki novinar sjetit na pressu da pita sta se desava s ramovicem
Momak jednostavno nema mjesta u ekipi.Na pozicijama koje on igra imamo bolje igrace.
Rama ima mjesto u prvih 11, ne lupaj. Problem je druge prirode
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:57 pm

cikazubo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:37 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:32 pm
Ja fakat ne vidim šta ljudi vide u Alispahiću.
Čovjek ništa, ali baš ništa nije pokazao od dolaska, evo već četiri utakmice.
Potpuno neprimjetan i beskoristan.
Da je tako da li bi imali ovakve rezultate, broj prilika, dubinskih pasova ?
Covjek je izvrsno odigrao, kako Mehmed tako i Bojo, to je ono sto Amar kaze mi volimo kad Veseli probaci kroz noge, ali koja je svrha toga.
Mehmed ima potpunu kontrolu i pregled igre, ko juce nije vidio taj segment njegove igre ne znam iskreno kad ce.
Moguće da je tako, a možda i nije. ;)
**** pregled igre kad nas lik uspori, svaki napad i kontru cijelu vječnost razmišlja šta uraditi...
Možda ja nisam pratio Mehmeda toliko u "dubinu", ali sam dosta vidio da mogu reći da nije za prvih 11.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:58 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:41 pm
cikazubo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:37 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:32 pm
Ja fakat ne vidim šta ljudi vide u Alispahiću.
Čovjek ništa, ali baš ništa nije pokazao od dolaska, evo već četiri utakmice.
Potpuno neprimjetan i beskoristan.
Da je tako da li bi imali ovakve rezultate, broj prilika, dubinskih pasova ?
Covjek je izvrsno odigrao, kako Mehmed tako i Bojo, to je ono sto Amar kaze mi volimo kad Veseli probaci kroz noge, ali koja je svrha toga.
Mehmed ima potpunu kontrolu i pregled igre, ko juce nije vidio taj segment njegove igre ne znam iskreno kad ce.
:palacgore:
Upravo to danas pišem. Pametan je baš. Zna se kretati i od njega sve kreće.
Dobro napisano!
I jos nesto da dodam.On igra poziciju od koje mozda najvise zavisi kolko ces sansi napraviti i koliko ce ti sansi napravit.Nama su u 4 utakmice napravili 1 malo bolju priliku a mi smo napravili preko 15 jako dobrih sansi.Znaci logicki je nemoguce da je on beskoristan igrac.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 7:59 pm

samo_plavo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:52 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:36 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:32 pm
Ja fakat ne vidim šta ljudi vide u Alispahiću.
Čovjek ništa, ali baš ništa nije pokazao od dolaska, evo već četiri utakmice.
Potpuno neprimjetan i beskoristan.
Ja ne znam kako ti ništa nisi vidio u Alispahiću.
Znači prijatelju, 4.utakmice, svaki duel, svaki prvi kontakt lopte i prvi pas u napadu je od Alispahića.
Ma daj svega ti, lik je izgubio hiljadu duela, prodao hiljadu lopti, i što je najgore nakon što proda loptu ne prati igrača da ispravi grešku već ostane na zemlji, gleda oko sebe k'o levat i šetka se po terenu. Ja ne znam, moguće da ti i ostali obratite pažnju kad on radi dobre stvari, a ja ga uvijek uhvatim kad griješi. :D
Uglavnom po meni on nema mjesta među prvih 11.
Biće da je tako onda :D
Ma što se mene tiče nek' igra bilo ko, apsolutno me ne interesuje, važno je ono što sada vidimo.
Prvo mjesto, 10.bodova, gol razlika 5-0-0, svi golovi dati u DRUGOM poluvremenu, teško nam ekipe dolaze u prilike, a sa druge strane puno lakše dolazimo u šanse nego što je to prije bio slučaj, agresivnije igramo, idemo glavom na kopačku/loptu i #nekatraje hehe
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 8:01 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:59 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:52 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:36 pm


Ja ne znam kako ti ništa nisi vidio u Alispahiću.
Znači prijatelju, 4.utakmice, svaki duel, svaki prvi kontakt lopte i prvi pas u napadu je od Alispahića.
Ma daj svega ti, lik je izgubio hiljadu duela, prodao hiljadu lopti, i što je najgore nakon što proda loptu ne prati igrača da ispravi grešku već ostane na zemlji, gleda oko sebe k'o levat i šetka se po terenu. Ja ne znam, moguće da ti i ostali obratite pažnju kad on radi dobre stvari, a ja ga uvijek uhvatim kad griješi. :D
Uglavnom po meni on nema mjesta među prvih 11.
Biće da je tako onda :D
Ma što se mene tiče nek' igra bilo ko, apsolutno me ne interesuje, važno je ono što sada vidimo.
Prvo mjesto, 10.bodova, gol razlika 5-0-0, svi golovi dati u DRUGOM poluvremenu, teško nam ekipe dolaze u prilike, a sa druge strane puno lakše dolazimo u šanse nego što je to prije bio slučaj, agresivnije igramo, idemo glavom na kopačku/loptu i #nekatraje hehe
Slažem se, dok su rezultati tu nema se šta reći. Ali eto, zanimljivo mi je ovo u slučaju Mehmeda, jer su navijači dosta podijeljeni u vezi njega. Sa dosta ljudi sam pričao i svako ima različito mišljenje...

Kad mogu igrati onako glupi Stanić i Asim, nema se šta prigovoriti ni drugima. :D
Zadnja izmjena: samo_plavo, dana/u ned avg 11, 2019 8:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 8:02 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:36 pm
RajaIzSarajva je napisao/la: Asim igra samo desno krilo a Ramovic to nikad nije igro.Znaci ne treba uopste poredit.Ramovic najvise igra am i cm a tu imamo Sadikovica,Boju i Alispahica.Mozda zasluzuje da bude na klupi al prva postava nikako.
Nisam siguran da li ne znas sta pricas ili si dosao spinovati. Ako je prvo, evo par informacija. Sinan je igrao desno krilo kod nas, ali i u Mladosti. Cak je zanimljivo da je na toj poziciji u Mladosti imao najbolji ucinak (golovi + asiatencije). Kod nas kad god je igrao tu kod Adzema je isto bio dosta dobar. Da je njemu tu konkurencija jedan Zakaric nista ja rekao ne bi, ali od Asima sigurno da je bolji. Zatim sto se tice pozicije prednjeg veznog i tu je bolji od Dade i Alispahica, ne trebaju nas zavarati ovi uspjesi ekipe da bi sve pojedince uzdizali odjednom.

Ako spinujes, onda su ove informacije svakako nebitne za tebe i tvoj zadatak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Drug o kakvom zadatku pricas,cemu vrjedjanje?Ne shvatam zasto je problem ako nemamo isto misljenje?To se kosi sa nasom filozofijom!Evo gore covjek napisa kako je Alispahic beskoristan bio u 4 utakmice.Svejedno sto drugacije mislim necu mu napisat nista ruzno.Protiv Borca na onaj postavljeni bunker jedini je on kreiro dvije kakve takve prilike.Protiv Mladosti je sjajno drzo sredinu a protiv Zrinjskog podvalio loptu 2 puta za 100%-tnu sansu i kod gola Krpica uklizo i uzeo loptu pa u toku te akcije suto i Krpic pokupio njegov odbitak.Znaci moze se reci da je najzasluzniji za taj pobjednicki gol.Sinocnu utakmicu nisam pregledo u snimaku pa ne mogu sa sigurnoscu tvrdit al mislim da ni jednu loptu sinoc nije izgubio.
Kakvo vrijedjanje? Rekao sam ako pricas u netnanju onda ok, ako si dosao spinovati onda nije ok. Nikakva uvreda. Kao drugo svako ima pravo na misljenje, pa tako i ti da kazes da su Dado i Alispahic bolji od Sinana. Koliko god to bilo glupo uzimajuci u obzir zasnjih par sezona gdje su sva trojica igrala u istoj ligi. Medjutim, nemas pravo reci da nije nikad igrao desno krilo kad jest i tu sam te ispravio. Dokaz da Ramovicevo ne igranje nema veze sa njegovom kvalitetom je cinjenica da nije ni na klupi, a za to sigurno ima kvalitet. Tako da on ne igra zbog sukoba nekakvih, a ne zato sto je neko bolji od njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 8:07 pm

cikazubo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:37 pm
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 11, 2019 7:32 pm
Ja fakat ne vidim šta ljudi vide u Alispahiću.
Čovjek ništa, ali baš ništa nije pokazao od dolaska, evo već četiri utakmice.
Potpuno neprimjetan i beskoristan.
Da je tako da li bi imali ovakve rezultate, broj prilika, dubinskih pasova ?
Covjek je izvrsno odigrao, kako Mehmed tako i Bojo, to je ono sto Amar kaze mi volimo kad Veseli probaci kroz noge, ali koja je svrha toga.
Mehmed ima potpunu kontrolu i pregled igre, ko juce nije vidio taj segment njegove igre ne znam iskreno kad ce.
Sve to sto si spomenuo ja sam vidio ali iskreno kod Dade a ne kod Mehemeda.. Generalno dok god pobjedjujemo nek igra vala ko god hoce. Ja Mehmedu kao i Erminu jedino zamjeram visak kila jer znam da bi bili barem 50% bolji da se malo dovedu u red
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 8:47 pm

Ma Dado je preporođen. Odlično igra, nadam se da će nastaviti.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 8:49 pm

12000 sinoc :shock: :shock: 7000 prosle sedmice na Grbavici. Ko koga ovdje yebe?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 8:57 pm

Ovaj Ibricic ce igrati do 47.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 9:56 pm

sajo10 je napisao/la:
ned avg 11, 2019 8:49 pm
12000 sinoc :shock: :shock: 7000 prosle sedmice na Grbavici. Ko koga ovdje yebe?
pa dobro, ako je pitara u četvrtak bilo 10 onda je i ono sinoć 12 :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 9:58 pm

Ne mogu da vjerujem da se i dalje omalovažavaju neki Željini igrači. Dakle osim Stanića svi ostali su za respekt. Poslije ovakvih rezultata samo svima trebamo kapu skinuti. Ne trebamo praviti razliku niti jednom reći lošu riječ. Za mene su svi heroji.
Meni je ovo očekivano. Ono što me brine je ono iza, a to je kako klub posluje. Kako izvršava obaveze. Evo već se fin broj, finih igrača skupio. Nadam se da plate i ostalo idu kao rezultati.
Najmanje što očekujem je da nekom našem igraču i treneru pomisli, a kamo li kaže ružnu stvar. Govorim o sportskom dijelu. O ostalom svi znamo gdje je Amar i kakve je stvari radio....to se ne zaboravlja, baš kao i Staniću neke stvari. Da je Messi, nema nazad. Amar da je Murinjo, nema nazad...neke stvari igre na terenu, a bogme ni dobri rezultati na klupi koje niko nije sporio ne pere ništa.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 10:04 pm

Alispahić ne igra ništa bolji nogomet od Stojana a totalno različite priče.

Ups.
Upravu ste, Alispahić je kapitalac, igračina.
Malo sam se zbunio, nema veze, privikavam se na ovaj mod "pravog navijača", nemojte zamjerit :kafa:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 11, 2019 10:07 pm

Zna li neko koliko smo imali clanova do utakmice sa Zrinjom? Sada imamo 6658.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot], neroazzuro i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija