Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 9:45 am

Blueworld21 je napisao/la:
čet avg 08, 2019 9:25 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
Blueworld21 je napisao/la:
čet avg 08, 2019 9:02 am
Sinan Ramovic treba da postuje prvo klub u kojem igra i od kojeg zivi, pa onda da postuje ako nista svoje kolege i strucni stab. Bio je uigravan i planiran za prvo kolo pa je izmislio povredu jer je klub odbio neku mizernu ponudu za njega. I prestanite vise bilo kojeg igraca idealizirati. Predstavljati to sto se trudi na treninzima kao epohalno je totalno idiotski. To mu je posao da se trudi zbog sebe zbog karijere, plate koju prima i koju je primao godinu dana kada je bio povrjedjen. Sad ce mu trebati ako ne ode dosta vremena da stekne i vrati povjerenje. I s obzirom da prisustvujem na vecini treninga mogu konstatovati da se svi trude maksimalno i meni nije zapao nista vise za oko u odnosu na ostale.
Apsolutna laž da je izmislio povredu. Naravno da postuje i voli svoj klub, a to sto se pise da je nezadovoljan jer nije prodan je takodjer apsolutna laž. Iz prve ruke znam da je bilo upita za njega ali da nije bio klub zadovoljan, kao ni on sam jer je druga liga Turske bila u pitanju. Pisete da bi nesto napisali, ko ga bolje zna potvrdit ce vam da je momak 1/1 . Ko je lud da propusti prvo kolo i da zacementira svoje mjesto u prvih 11?
Pricas neistinu druze, koji su motivi to vec ne znam. S ovim zavrsavam konverzaciju jer ne zelim da se potencira dalje ova prica. Budi pozdravljen, sve najbolje.
Da vjerujem tebi, njemu ili nalazom doktora??? To ako ti kafu plati ili ako ti je dres poklonio ne treba da ga amnestira u tome kako se ponasa prema klubu. Moje najmere su uvijek samo Zeljo. Ja ne pijem kafe sa igracima jer oni svi samo sebe gledaju i puca im kita za klubom. Budi pozdravljen djecace.
Ako nalaz pokaze da je sve ok ne mora znaciti da ne moze da se osjeca bol. Pitaj i Zeca, isti slucaj pa je odmah na treningu poslije pregleda izasao za 15 minuta.. pozdrav
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 10:18 am

avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:02 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:18 pm
Vjerujem da ce se malo i uefa potrudit da sijevaju ostavke ovim lopovima
Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Nece, zasto bi? Tek je krenuo graditi ekipu i tek vraca Zelji onaj stih koji nam nedostaje od Standarda.
Da li je 2016 neko otisao kada smo izgubili evropu?
Da li je neko odgovarao sto poslovni prostori zjape 2,5 godine? Ko ce nadoknaditi tu stetu?

Ja skidam kapu trenutnim ljudima koji su jedini imali hrabrosti da podnesu CASu tuzbu, pa kakav god ishod bio, jer se jedini Zeljeznicar usudio da trazi pravdu na visoj instanci
Navodno je savez platio advokata u svicarskoj sto je dokaz da ni njima nije svejedno i da oni itekako imaju oraha u dzepovima.
Mi u ovom trenutku trebamo raditi pritisak na savez da pusti pare za krov na istoku i izaci transparetno zbog cega nisu pusteni poslovni prostori u opticaj 2017 godine od maja?
Tacan razlog a ne suplje price.
Da su ostali klubovi pametni pa da podrze nas klub i da se radi pritisak na savez da sufinansira obnove terena u Mostaru, Tuzli i ostalim terenima na kojima se igra, da se osnuje udruzenje premierligasa koje ce biti opozicija savezu i stititi interes klubova.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 10:24 am

Minjore je napisao/la:
čet avg 08, 2019 2:29 am
Kako bi nam ovaj lego...
https://www.transfermarkt.co.uk/godfrey ... ler/217656

Pite su pregovarali sa njim
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 10:38 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
čet avg 08, 2019 9:45 am
Blueworld21 je napisao/la:
čet avg 08, 2019 9:25 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
Apsolutna laž da je izmislio povredu. Naravno da postuje i voli svoj klub, a to sto se pise da je nezadovoljan jer nije prodan je takodjer apsolutna laž. Iz prve ruke znam da je bilo upita za njega ali da nije bio klub zadovoljan, kao ni on sam jer je druga liga Turske bila u pitanju. Pisete da bi nesto napisali, ko ga bolje zna potvrdit ce vam da je momak 1/1 . Ko je lud da propusti prvo kolo i da zacementira svoje mjesto u prvih 11?
Pricas neistinu druze, koji su motivi to vec ne znam. S ovim zavrsavam konverzaciju jer ne zelim da se potencira dalje ova prica. Budi pozdravljen, sve najbolje.
Da vjerujem tebi, njemu ili nalazom doktora??? To ako ti kafu plati ili ako ti je dres poklonio ne treba da ga amnestira u tome kako se ponasa prema klubu. Moje najmere su uvijek samo Zeljo. Ja ne pijem kafe sa igracima jer oni svi samo sebe gledaju i puca im kita za klubom. Budi pozdravljen djecace.
Ako nalaz pokaze da je sve ok ne mora znaciti da ne moze da se osjeca bol. Pitaj i Zeca, isti slucaj pa je odmah na treningu poslije pregleda izasao za 15 minuta.. pozdrav
Pusti brate ove montirane price i mahalska izmisljanja, fuj. Ne treba nam gori dušman od nas samih. Da dodje nekada na trening pa pogleda, vidio bi cinjenicno stanje, al jok bolje pisati da se napiše bilo sta...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 10:39 am


mirzza je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:02 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sri avg 07, 2019 12:18 pm
Vjerujem da ce se malo i uefa potrudit da sijevaju ostavke ovim lopovima
Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Nece, zasto bi? Tek je krenuo graditi ekipu i tek vraca Zelji onaj stih koji nam nedostaje od Standarda.
Da li je 2016 neko otisao kada smo izgubili evropu?
Da li je neko odgovarao sto poslovni prostori zjape 2,5 godine? Ko ce nadoknaditi tu stetu?

Ja skidam kapu trenutnim ljudima koji su jedini imali hrabrosti da podnesu CASu tuzbu, pa kakav god ishod bio, jer se jedini Zeljeznicar usudio da trazi pravdu na visoj instanci
Navodno je savez platio advokata u svicarskoj sto je dokaz da ni njima nije svejedno i da oni itekako imaju oraha u dzepovima.
Mi u ovom trenutku trebamo raditi pritisak na savez da pusti pare za krov na istoku i izaci transparetno zbog cega nisu pusteni poslovni prostori u opticaj 2017 godine od maja?
Tacan razlog a ne suplje price.
Da su ostali klubovi pametni pa da podrze nas klub i da se radi pritisak na savez da sufinansira obnove terena u Mostaru, Tuzli i ostalim terenima na kojima se igra, da se osnuje udruzenje premierligasa koje ce biti opozicija savezu i stititi interes klubova.
slikaslikaslikaslika
A sta je razlog tuzbe prema CAS? Zbog cega se mi tuzakamo?
E cuj skida im kapu slikaslikaslika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 10:45 am

Najzanimljiviji duel bit će odigran u Zenici, a u tom duelu Čelik će dočekati Željezničar, te će glavni sudija ovog duela biti Elvis Mujić. Njegovi pomoćnici će biti Senad Ibrišimbegović i Arnel Novalić, dok će Luka Bilbija i Mateo Musa biti dodatne sudije. Četvrti sudija bit će Goran Paradžik.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 10:52 am

plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 08, 2019 12:50 am
Po treningu, i Zec i Krpa u prvoj. Malo mi je bezveze što Zec bukvalno ako mu se neko približi on se samo skloni od lopte, razumijem trening i to sve, ali sta je problem do sad vise. S druge strane da je majstor, majstor je. Kad su se podijelili u dvije grupe, jedna ganja loptu, Mesa ne trci i Amar zaustavi igru, sjeba ga pravo, sta je sto ne trcis nije ovo zajebancija, kreci se, dobro mu se nagovorio i neka je. Kad se sjetim kod Odovica, zao mi ga je pravo iz razloga sto covjek govorio ali niko ga za ozbiljno nije shvatao stoka picke nekulturne, bar zato mi je sad drago sto nema sege sale. Salifu svaki dan bolji deset puta, danas cak krilo igrao. Stana pusikurac fol uvodi red, daje instrukcije niko ga ne jebe 2 posto, najmanje zapazen lik na terenu pa mu valjda krivo. Sinan ko zvjerka, zadnji izasao, nakon svih tih vjezbi, ostao sa Zajom a Pava i Hajdar ubacivali i to nevjerojatno dobro, skoro svaka lopta je bila na pravo mjesto. Trening trajao oko 2 sata i to mi je drago jer kod Odovica nit ko sta slusa nit ferma nakon sat sami odu u svlacionicu, koliko je tom covjeku trebala neka autoritativna ruka. Krpa majstor ko i vazda. Stilic je nakon svega toga jos ostao da trckara sa kondicionim. Detalj sa samog kraja, govori Sinan pavicu, haman svi kad su otisli, hajde nastavi ubacaje salji, govori mu Pava ma ne mogu čovječe vise. Ja vas molim da ne nasjedate na raznorazne glupe price mahalske, mislim okej sve mozda je neka razmirica između ŠSŠ i njega ali trudi se maksimalno i ne stedi sekunde. Kemu je neko napucao loptom u bradu, nije nesto dobro bilo ali se pridigao valjda je ok.
Zbog ovoga sam ga ja kritikovao protiv Zrinjskog. Stalno, u prvom poluvremenu je stojao 2-3-4 metra od svog igraca. Nikad nije bio blizu da mu smeta, stalno je njegov protivnik imao prostor da pogleda na miru gdje da doda ili da osuta. I onda su mene neki ovdje napadali te sto ga ovo sto ga ono, nema potrebe, bla bla... Zna Mehmed igrat fudbala, ali gledajte malo u defanzivi njega i koliko stoji od svojih igraca odnosno koliko vara nazad. Imao je protiv Zrinjskog mnogo situacija gdje je se morao vratiti barem 5-10 metara, a on stoji u mijestu ili trckara. Bravo za Amara.

Ali dobar ce biti Mehmed za ubacit s klupe kad zatreba kreativac. Zadnjih 20-25 minuta.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u čet avg 08, 2019 10:56 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 10:56 am

Izvinjavam se na offu.
Jedno pitanje za ove koji se razumiju.
Kako mogu utakmicu sa mobitela povezati da je gledam na tv-u?
Je li mi potreban neki uređaj, kablovi i ta sranja? I je li moguće povezati sa svakim tv-om ili samo određeni, smart i ta sranja? Lars i slični, bio bih zahvalan ako neko zna. :D
Može i PP. Hvala unaprijed.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:03 am

eric
sinisa sip kemo stana
dado bojo
zec alispahic veseli
krpic

u drugom ubacujemo u brzinu vise i na iznenadjenje svih u 60 minuti ulazi Ramovic i zabija za 0:1, sto ce se ispostaviti i kao konacni rezultat :D


SVI U ZENICU!!!
Za ovo gostovanje organizovan je prijevoz.
Cijena prijevoza: 10KM
Cijena karte: 8KM
Uplate za ovo gostovanje će se vršiti u petak u periodu od 18 sati do 21 sat u prostorijama UNFKŽ.

Utakmica se igra u subotu, s početkom u 19 sati.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:14 am

samo_plavo je napisao/la:
čet avg 08, 2019 10:56 am
Izvinjavam se na offu.
Jedno pitanje za ove koji se razumiju.
Kako mogu utakmicu sa mobitela povezati da je gledam na tv-u?
Je li mi potreban neki uređaj, kablovi i ta sranja? I je li moguće povezati sa svakim tv-om ili samo određeni, smart i ta sranja? Lars i slični, bio bih zahvalan ako neko zna. :D
Može i PP. Hvala unaprijed.
HDMI
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:16 am

Ermin i Alispahic zajedno u prvoj postavi? Nekako mi se to cini pre sporo.. Nije ovo Sibenik kad su harali Hrvatskom..
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:22 am

samo_plavo je napisao/la:Izvinjavam se na offu.
Jedno pitanje za ove koji se razumiju.
Kako mogu utakmicu sa mobitela povezati da je gledam na tv-u?
Je li mi potreban neki uređaj, kablovi i ta sranja? I je li moguće povezati sa svakim tv-om ili samo određeni, smart i ta sranja? Lars i slični, bio bih zahvalan ako neko zna. :D
Može i PP. Hvala unaprijed.
Zavisi koji ti je telefon. U glavnom imas 2 nacina da to uradis. Prvi je da fizicki povezes a za to ti treba hepek koji se ukopca u mobitel s jedne strane a s druge strane ima ulaz za HDMI. Drugi nacin je da castas preko mreze na tv i za to ti treba tv koji to podrzava i bruku drugih stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:26 am

TheSvenderMan je napisao/la:
čet avg 08, 2019 11:22 am
samo_plavo je napisao/la:Izvinjavam se na offu.
Jedno pitanje za ove koji se razumiju.
Kako mogu utakmicu sa mobitela povezati da je gledam na tv-u?
Je li mi potreban neki uređaj, kablovi i ta sranja? I je li moguće povezati sa svakim tv-om ili samo određeni, smart i ta sranja? Lars i slični, bio bih zahvalan ako neko zna. :D
Može i PP. Hvala unaprijed.
Zavisi koji ti je telefon. U glavnom imas 2 nacina da to uradis. Prvi je da fizicki povezes a za to ti treba hepek koji se ukopca u mobitel s jedne strane a s druge strane ima ulaz za HDMI. Drugi nacin je da castas preko mreze na tv i za to ti treba tv koji to podrzava i bruku drugih stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
**** ga hepek i otac :D
Hvala :palacgore:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:26 am

Grbavica je napisao/la:
čet avg 08, 2019 10:39 am
mirzza je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 5:02 pm

Šta ako UEFA odluči kontra nas? Hoće li lider skupa sa svojom neformalnom grupom podnijeti ostavku/e i izviniti se radi pričinjene finansijske i nefinansijske štete Želji?

Presude može biti ZA i PROTIV. To niko ne zna. U svakom slučaju, kakva god bude presuda, očekujem od odgovornih (Savez) ili lider sa neformalnom grupom da snose posljedice.
Nece, zasto bi? Tek je krenuo graditi ekipu i tek vraca Zelji onaj stih koji nam nedostaje od Standarda.
Da li je 2016 neko otisao kada smo izgubili evropu?
Da li je neko odgovarao sto poslovni prostori zjape 2,5 godine? Ko ce nadoknaditi tu stetu?

Ja skidam kapu trenutnim ljudima koji su jedini imali hrabrosti da podnesu CASu tuzbu, pa kakav god ishod bio, jer se jedini Zeljeznicar usudio da trazi pravdu na visoj instanci
Navodno je savez platio advokata u svicarskoj sto je dokaz da ni njima nije svejedno i da oni itekako imaju oraha u dzepovima.
Mi u ovom trenutku trebamo raditi pritisak na savez da pusti pare za krov na istoku i izaci transparetno zbog cega nisu pusteni poslovni prostori u opticaj 2017 godine od maja?
Tacan razlog a ne suplje price.
Da su ostali klubovi pametni pa da podrze nas klub i da se radi pritisak na savez da sufinansira obnove terena u Mostaru, Tuzli i ostalim terenima na kojima se igra, da se osnuje udruzenje premierligasa koje ce biti opozicija savezu i stititi interes klubova.
slikaslikaslikaslika
A sta je razlog tuzbe prema CAS? Zbog cega se mi tuzakamo?
E cuj skida im kapu slikaslikaslika
I ja evo citam i ibretim se sta napisa...ali jok, on je samo za Zelju, cim bi nesto napisao na ovo bilo bi 'ta je Misketovac bla bla bla...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:27 am

gavran je napisao/la:
čet avg 08, 2019 11:14 am
samo_plavo je napisao/la:
čet avg 08, 2019 10:56 am
Izvinjavam se na offu.
Jedno pitanje za ove koji se razumiju.
Kako mogu utakmicu sa mobitela povezati da je gledam na tv-u?
Je li mi potreban neki uređaj, kablovi i ta sranja? I je li moguće povezati sa svakim tv-om ili samo određeni, smart i ta sranja? Lars i slični, bio bih zahvalan ako neko zna. :D
Može i PP. Hvala unaprijed.
HDMI
Ne znam kako ce HDMI povezati na mobitelom, jedino ako mu telefon ima micro HDMI port, ili da koristi neki adapter obzirom da telefoni imaju mini-usb ili usb-c portove. Ja npr. imam google chromecast za ovavke stvari a ima jos slicnih uređaja. Ne znam da ima jos neka mogucnost osim kabla tj. hdmi ili "castanja".
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:37 am

sajo10 je napisao/la:
čet avg 08, 2019 11:16 am
Ermin i Alispahic zajedno u prvoj postavi? Nekako mi se to cini pre sporo.. Nije ovo Sibenik kad su harali Hrvatskom..
Da ali uz jendog "pametnog trkača" ,tipa Ramovića.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:37 am

sajo10 je napisao/la:
čet avg 08, 2019 11:16 am
Ermin i Alispahic zajedno u prvoj postavi? Nekako mi se to cini pre sporo.. Nije ovo Sibenik kad su harali Hrvatskom..
ako mislis na moj post ja sam mislio na Asima.
MIRZA RASCIC
 
skojachi
Postovi: 11
Pridružen/a: čet nov 29, 2018 10:00 am
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:39 am

samo_plavo je napisao/la:
čet avg 08, 2019 11:26 am
TheSvenderMan je napisao/la:
čet avg 08, 2019 11:22 am
samo_plavo je napisao/la:Izvinjavam se na offu.
Jedno pitanje za ove koji se razumiju.
Kako mogu utakmicu sa mobitela povezati da je gledam na tv-u?
Je li mi potreban neki uređaj, kablovi i ta sranja? I je li moguće povezati sa svakim tv-om ili samo određeni, smart i ta sranja? Lars i slični, bio bih zahvalan ako neko zna. :D
Može i PP. Hvala unaprijed.
Zavisi koji ti je telefon. U glavnom imas 2 nacina da to uradis. Prvi je da fizicki povezes a za to ti treba hepek koji se ukopca u mobitel s jedne strane a s druge strane ima ulaz za HDMI. Drugi nacin je da castas preko mreze na tv i za to ti treba tv koji to podrzava i bruku drugih stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
**** ga hepek i otac :D
Hvala :palacgore:
Ako nemas smart tv mozes kupiti chrome cast nekih 50 KM kosta
https://t.me/pump_upp
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:46 am

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 11:50 am

teteac8684 je napisao/la:
čet avg 08, 2019 11:26 am
Grbavica je napisao/la:
čet avg 08, 2019 10:39 am
mirzza je napisao/la:
Nece, zasto bi? Tek je krenuo graditi ekipu i tek vraca Zelji onaj stih koji nam nedostaje od Standarda.
Da li je 2016 neko otisao kada smo izgubili evropu?
Da li je neko odgovarao sto poslovni prostori zjape 2,5 godine? Ko ce nadoknaditi tu stetu?

Ja skidam kapu trenutnim ljudima koji su jedini imali hrabrosti da podnesu CASu tuzbu, pa kakav god ishod bio, jer se jedini Zeljeznicar usudio da trazi pravdu na visoj instanci
Navodno je savez platio advokata u svicarskoj sto je dokaz da ni njima nije svejedno i da oni itekako imaju oraha u dzepovima.
Mi u ovom trenutku trebamo raditi pritisak na savez da pusti pare za krov na istoku i izaci transparetno zbog cega nisu pusteni poslovni prostori u opticaj 2017 godine od maja?
Tacan razlog a ne suplje price.
Da su ostali klubovi pametni pa da podrze nas klub i da se radi pritisak na savez da sufinansira obnove terena u Mostaru, Tuzli i ostalim terenima na kojima se igra, da se osnuje udruzenje premierligasa koje ce biti opozicija savezu i stititi interes klubova.
slikaslikaslikaslika
A sta je razlog tuzbe prema CAS? Zbog cega se mi tuzakamo?
E cuj skida im kapu slikaslikaslika
I ja evo citam i ibretim se sta napisa...ali jok, on je samo za Zelju, cim bi nesto napisao na ovo bilo bi 'ta je Misketovac bla bla bla...
Meni je taj Zeljin "stih" pogotovo bio prisutan za vrijeme gradnje Istoka, ili dok smo skupljali novac za stolice na Sjeveru, ili recimo kod Plavog Zida.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kvalitet, PlavaDobrinja1921, Ujko i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija