Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 11:31 pm

Jedan sam od prvih koji je javno to osudio, ako ne i prvi. Ali treba nekad pogledati stvar i iz drugog ugla. Istok koji nema krov, koji nema bebefite od poslovnih, istok koji zjapi prazan u suštini i jeste samo hrpa betona (i ostalih materijala koji su u njega ugrađeni).
Da ne bi bio samo to, dužnost nas navijača je da bar ga mi punimo. Za ovo ostalo odgovaraju gospoda iz fotelja...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 07, 2019 11:53 pm

Sinan na treningu radi 100% i izgleda dobro. On, Zajim i Subašić par puta lijepo odigrali i izigrali po strani gdje igraju Egzistencija i Sipović, mada je Sipović poprilično dobro uspio zatvoriti i Erić je par puta lijepo odbranio. Čini mi se da je ova druga ekipa samo jednom probila po desnoj strani odbrane prve ekipe i tad je Sinanu Erić odbranio.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 12:00 am

avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 10:58 pm
KrajPrice je napisao/la:
sri avg 07, 2019 8:29 pm
hardwell je napisao/la:
sri avg 07, 2019 7:47 pm


I mene bas to interesuje
Nismo na vrijeme poslali.
Zezaš?
Nije istina. Bice kad bude, ne ide to preko noci.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 12:32 am

PlaviVlak je napisao/la:
sri avg 07, 2019 11:53 pm
Sinan na treningu radi 100% i izgleda dobro. On, Zajim i Subašić par puta lijepo odigrali i izigrali po strani gdje igraju Egzistencija i Sipović, mada je Sipović poprilično dobro uspio zatvoriti i Erić je par puta lijepo odbranio. Čini mi se da je ova druga ekipa samo jednom probila po desnoj strani odbrane prve ekipe i tad je Sinanu Erić odbranio.
Znaci Ericu ne mogu zabit ni na treningu ? :DD:
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 12:39 am

CURVA je napisao/la:
čet avg 08, 2019 12:34 am
RajaIzSarajva je napisao/la:
čet avg 08, 2019 12:32 am
PlaviVlak je napisao/la:
sri avg 07, 2019 11:53 pm
Sinan na treningu radi 100% i izgleda dobro. On, Zajim i Subašić par puta lijepo odigrali i izigrali po strani gdje igraju Egzistencija i Sipović, mada je Sipović poprilično dobro uspio zatvoriti i Erić je par puta lijepo odbranio. Čini mi se da je ova druga ekipa samo jednom probila po desnoj strani odbrane prve ekipe i tad je Sinanu Erić odbranio.
Znaci Ericu ne mogu zabit ni na treningu ? :DD:
ali fakat dobar golman , kako nama dodje mora da ga je Guso snimio
Nemam pojma,cuo sam u Kaknju na tribini neki pricaju da je Amar trazio golman-igrac opciju a Eric je taj tip i bio je dostupan.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 12:43 am

avlami97 je napisao/la:
sri avg 07, 2019 10:58 pm
KrajPrice je napisao/la:
sri avg 07, 2019 8:29 pm
hardwell je napisao/la:
sri avg 07, 2019 7:47 pm


I mene bas to interesuje
Nismo na vrijeme poslali.
Zezaš?
Ma zezam, ironija zbog licence :)
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 12:50 am

Po treningu, i Zec i Krpa u prvoj. Malo mi je bezveze što Zec bukvalno ako mu se neko približi on se samo skloni od lopte, razumijem trening i to sve, ali sta je problem do sad vise. S druge strane da je majstor, majstor je. Kad su se podijelili u dvije grupe, jedna ganja loptu, Mesa ne trci i Amar zaustavi igru, sjeba ga pravo, sta je sto ne trcis nije ovo zajebancija, kreci se, dobro mu se nagovorio i neka je. Kad se sjetim kod Odovica, zao mi ga je pravo iz razloga sto covjek govorio ali niko ga za ozbiljno nije shvatao stoka picke nekulturne, bar zato mi je sad drago sto nema sege sale. Salifu svaki dan bolji deset puta, danas cak krilo igrao. Stana pusikurac fol uvodi red, daje instrukcije niko ga ne jebe 2 posto, najmanje zapazen lik na terenu pa mu valjda krivo. Sinan ko zvjerka, zadnji izasao, nakon svih tih vjezbi, ostao sa Zajom a Pava i Hajdar ubacivali i to nevjerojatno dobro, skoro svaka lopta je bila na pravo mjesto. Trening trajao oko 2 sata i to mi je drago jer kod Odovica nit ko sta slusa nit ferma nakon sat sami odu u svlacionicu, koliko je tom covjeku trebala neka autoritativna ruka. Krpa majstor ko i vazda. Stilic je nakon svega toga jos ostao da trckara sa kondicionim. Detalj sa samog kraja, govori Sinan pavicu, haman svi kad su otisli, hajde nastavi ubacaje salji, govori mu Pava ma ne mogu čovječe vise. Ja vas molim da ne nasjedate na raznorazne glupe price mahalske, mislim okej sve mozda je neka razmirica između ŠSŠ i njega ali trudi se maksimalno i ne stedi sekunde. Kemu je neko napucao loptom u bradu, nije nesto dobro bilo ali se pridigao valjda je ok.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 12:59 am

Ma nije to frka, jebiga svi imamo nesuglasice pa i sa onim najboljim i najblizim ljudima jebiga desi se, ali mrzim ove suplje price pod rucnom, pa odes jedan trening pogledas i vidjeces da nije tako. I onda mi svoje neke price konstruisemo, samo u gori belaj idemo.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 1:14 am

plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 08, 2019 12:50 am
Po treningu, i Zec i Krpa u prvoj. Malo mi je bezveze što Zec bukvalno ako mu se neko približi on se samo skloni od lopte, razumijem trening i to sve, ali sta je problem do sad vise. S druge strane da je majstor, majstor je. Kad su se podijelili u dvije grupe, jedna ganja loptu, Mesa ne trci i Amar zaustavi igru, sjeba ga pravo, sta je sto ne trcis nije ovo zajebancija, kreci se, dobro mu se nagovorio i neka je. Kad se sjetim kod Odovica, zao mi ga je pravo iz razloga sto covjek govorio ali niko ga za ozbiljno nije shvatao stoka picke nekulturne, bar zato mi je sad drago sto nema sege sale. Salifu svaki dan bolji deset puta, danas cak krilo igrao. Stana pusikurac fol uvodi red, daje instrukcije niko ga ne jebe 2 posto, najmanje zapazen lik na terenu pa mu valjda krivo. Sinan ko zvjerka, zadnji izasao, nakon svih tih vjezbi, ostao sa Zajom a Pava i Hajdar ubacivali i to nevjerojatno dobro, skoro svaka lopta je bila na pravo mjesto. Trening trajao oko 2 sata i to mi je drago jer kod Odovica nit ko sta slusa nit ferma nakon sat sami odu u svlacionicu, koliko je tom covjeku trebala neka autoritativna ruka. Krpa majstor ko i vazda. Stilic je nakon svega toga jos ostao da trckara sa kondicionim. Detalj sa samog kraja, govori Sinan pavicu, haman svi kad su otisli, hajde nastavi ubacaje salji, govori mu Pava ma ne mogu čovječe vise. Ja vas molim da ne nasjedate na raznorazne glupe price mahalske, mislim okej sve mozda je neka razmirica između ŠSŠ i njega ali trudi se maksimalno i ne stedi sekunde. Kemu je neko napucao loptom u bradu, nije nesto dobro bilo ali se pridigao valjda je ok.
Znaci mogo bi Ermin umjesto veslog pocet?Ostalo vjerovatno isto kao i proslu tekmu.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 1:45 am

Ne znam koliko bi pametno bilo gurnuti ovako rovitog Ermina protiv zenickih ragbista.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 2:12 am

Hvala @ kanarinac, ma brate u neki ruku ja i razumijem Zeca sto izbjegava duel. I ja bi da sam svako malo povrijedjen i od vlastite sjenke strecao. Nadam se da ga nece Amar gurnuti od prve, bolje neka uleti u drugom.

Ovo sa Sinanom se mora izgladiti ba, on moze biti prevaga svaku utakmicu.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 2:22 am

fcz je napisao/la:
čet avg 08, 2019 1:45 am
Ne znam koliko bi pametno bilo gurnuti ovako rovitog Ermina protiv zenickih ragbista.
Jedva ce docekati. Nisam znao da je Semir Music kod njih...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 2:29 am

 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 2:36 am

Minjore je napisao/la:
čet avg 08, 2019 2:29 am
Kako bi nam ovaj lego...
https://www.transfermarkt.co.uk/godfrey ... ler/217656
Mmmm bombona
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 2:47 am

Minjore je napisao/la:
čet avg 08, 2019 2:29 am
Kako bi nam ovaj lego...
https://www.transfermarkt.co.uk/godfrey ... ler/217656
Djeluje skupo.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 7:53 am

fcz je napisao/la:
čet avg 08, 2019 1:45 am
Ne znam koliko bi pametno bilo gurnuti ovako rovitog Ermina protiv zenickih ragbista.
Šteta jer teren je idealan, ni suh, ni klizav, ali eto protivnici su krkani. Poštediti do nekih idealnijih uslova, ako se već na treningu ne povrijedi.

S kim god sam pričao, svi govore gdje vam je Sinan, onakav vam igrač treba prema naprijed. Ubjeđen sam da bi kod svih i igrao, ali eto...
Valjda i on počne igrati, jer nemamo mi luksuz otpisivati igrače, a pogotovo ne one najbolje.
Nadam se da ga Amar privremeno kažnjava i da će ga pustiti da igra, a Sinan iz inata da pokida.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 8:19 am

Sinan spreman za igru sigurno nam može valjati u trenutnoj ekipi, međutim, često se dešavalo da mu uvijek nešto fali i kad igra, ili potez viška ili žuti kartoni iz previše želje, malo je utakmica odigrao za nas u kojima je bio baš top. A evo kaže raja koja gleda da se trudi na treninzima, tako da bi stvarno trebali izgladiti to što imaju, jer je to najbolje za Želju, nek i jedan i drugi ostave malo ego sa strane i stave Želju na prvo mjesto.
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 9:02 am

Sinan Ramovic treba da postuje prvo klub u kojem igra i od kojeg zivi, pa onda da postuje ako nista svoje kolege i strucni stab. Bio je uigravan i planiran za prvo kolo pa je izmislio povredu jer je klub odbio neku mizernu ponudu za njega. I prestanite vise bilo kojeg igraca idealizirati. Predstavljati to sto se trudi na treninzima kao epohalno je totalno idiotski. To mu je posao da se trudi zbog sebe zbog karijere, plate koju prima i koju je primao godinu dana kada je bio povrjedjen. Sad ce mu trebati ako ne ode dosta vremena da stekne i vrati povjerenje. I s obzirom da prisustvujem na vecini treninga mogu konstatovati da se svi trude maksimalno i meni nije zapao nista vise za oko u odnosu na ostale.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 9:21 am

Blueworld21 je napisao/la:
čet avg 08, 2019 9:02 am
Sinan Ramovic treba da postuje prvo klub u kojem igra i od kojeg zivi, pa onda da postuje ako nista svoje kolege i strucni stab. Bio je uigravan i planiran za prvo kolo pa je izmislio povredu jer je klub odbio neku mizernu ponudu za njega. I prestanite vise bilo kojeg igraca idealizirati. Predstavljati to sto se trudi na treninzima kao epohalno je totalno idiotski. To mu je posao da se trudi zbog sebe zbog karijere, plate koju prima i koju je primao godinu dana kada je bio povrjedjen. Sad ce mu trebati ako ne ode dosta vremena da stekne i vrati povjerenje. I s obzirom da prisustvujem na vecini treninga mogu konstatovati da se svi trude maksimalno i meni nije zapao nista vise za oko u odnosu na ostale.
Apsolutna laž da je izmislio povredu. Naravno da postuje i voli svoj klub, a to sto se pise da je nezadovoljan jer nije prodan je takodjer apsolutna laž. Iz prve ruke znam da je bilo upita za njega ali da nije bio klub zadovoljan, kao ni on sam jer je druga liga Turske bila u pitanju. Pisete da bi nesto napisali, ko ga bolje zna potvrdit ce vam da je momak 1/1 . Ko je lud da propusti prvo kolo i da zacementira svoje mjesto u prvih 11?
Pricas neistinu druze, koji su motivi to vec ne znam. S ovim zavrsavam konverzaciju jer ne zelim da se potencira dalje ova prica. Budi pozdravljen, sve najbolje.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 08, 2019 9:25 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
Blueworld21 je napisao/la:
čet avg 08, 2019 9:02 am
Sinan Ramovic treba da postuje prvo klub u kojem igra i od kojeg zivi, pa onda da postuje ako nista svoje kolege i strucni stab. Bio je uigravan i planiran za prvo kolo pa je izmislio povredu jer je klub odbio neku mizernu ponudu za njega. I prestanite vise bilo kojeg igraca idealizirati. Predstavljati to sto se trudi na treninzima kao epohalno je totalno idiotski. To mu je posao da se trudi zbog sebe zbog karijere, plate koju prima i koju je primao godinu dana kada je bio povrjedjen. Sad ce mu trebati ako ne ode dosta vremena da stekne i vrati povjerenje. I s obzirom da prisustvujem na vecini treninga mogu konstatovati da se svi trude maksimalno i meni nije zapao nista vise za oko u odnosu na ostale.
Apsolutna laž da je izmislio povredu. Naravno da postuje i voli svoj klub, a to sto se pise da je nezadovoljan jer nije prodan je takodjer apsolutna laž. Iz prve ruke znam da je bilo upita za njega ali da nije bio klub zadovoljan, kao ni on sam jer je druga liga Turske bila u pitanju. Pisete da bi nesto napisali, ko ga bolje zna potvrdit ce vam da je momak 1/1 . Ko je lud da propusti prvo kolo i da zacementira svoje mjesto u prvih 11?
Pricas neistinu druze, koji su motivi to vec ne znam. S ovim zavrsavam konverzaciju jer ne zelim da se potencira dalje ova prica. Budi pozdravljen, sve najbolje.
Da vjerujem tebi, njemu ili nalazom doktora??? To ako ti kafu plati ili ako ti je dres poklonio ne treba da ga amnestira u tome kako se ponasa prema klubu. Moje najmere su uvijek samo Zeljo. Ja ne pijem kafe sa igracima jer oni svi samo sebe gledaju i puca im kita za klubom. Budi pozdravljen djecace.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 230 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija