Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:07 pm

Hajde Edine u Monaco, vjeruj nama i gavranu :zeljeznicar1: :karanje:
Priča se za stopera ....
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:07 pm

blueboy je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:55 am
slika

Pa Grbavica je Allianz Arena za sve ove livade po kojima se igra Premijer liga.
Slika nijeje korektna. Ovi ljudi prave svoj stadion, ulazu i bore se. Pored toga im je otet stadion na kojem su godinama igrali.

Da si stavio sliku lavora, svaka cast al Vrapcici no no....

#samokazem :)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:08 pm

Sestre mi ako ima igraca vise igdje ko ovaj nas Dzeko i onaj mutavi Icardi evo glave... pa hebem mu zensko i kilu mesa
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:24 pm

Durgo je napisao/la:
uto avg 06, 2019 1:07 pm
blueboy je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:55 am
slika

Pa Grbavica je Allianz Arena za sve ove livade po kojima se igra Premijer liga.
Slika nijeje korektna. Ovi ljudi prave svoj stadion, ulazu i bore se. Pored toga im je otet stadion na kojem su godinama igrali.

Da si stavio sliku lavora, svaka cast al Vrapcici no no....

#samokazem :)
Kako nije korektna, nije ovo nikakva fotomontaža. Da se ovo na Grbavici desilo svi bi portali na naslovnici danima držali. Ja samo kažem da je bruka na skelu čovjeka staviti da snima utakmicu Premijer lige. To što oni ulažu poštujem, ali me iskreno to interesuje samo toliko što će mom Želji biti malo bolji uslovi za igru kad odemo dole. Navijači tog kluba na nas su naelektrisani i kad se igra memorijalni turnir, tako da nemam nikakve simpatije prema Veležu.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:29 pm

Joj sad problem sto smo u euforiju. Sto hvalimo igrace i sto zelimo da protiv celika pobjedimo. To je problem, a kad igramo dobro protiv Borca a 0-0 onda se samo pljuje i to je ok. Da pobjedimo protiv celika bilo bi super, i nerijeseno nije lose u odnosnu kakva je atmosfera u Zenici. Nadam se vise pobjedi u Zenici radi atmosfere na forumu, mada forum nije ogledalo vecina navijaca. Ovdje u forumu se pljuje toku utakmice a na stadionu niko rijec ne govori ruzno nego ih bodre, Razmislite malo prije nego sto napisete post, sigurno vecina nemaju losu namjeru dosta stvari se desavali ali mi navijaci smo tu da navijamo i ne treba gledati dlaku u jajetu. Konacno imamo kakvu takvu igru, igrace se bore 110%. Asim Zec potrcao ko nikad prije ali ovdje se jos pljuje na njega, valjda je to u fazonu. Alispahic igrao je sasvim solidno i tu se pljuje, i to je valjda u fazonu, ne znam. Dosta je sirenje nepotrebne negative.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:41 pm

Ja uvijek kažem, kad se ima nešto pohvaliti onda to treba i uraditi, bilo da je to na terenu ili u Upravi kluba. Isto tako i kad je nešto loše onda to treba i reći. Nakon prva tri kola realno imamo razloga za zadovoljstvo, igramo dobro, nismo još uvijek primili gol, neki igrači stvarno pokazuju bolja izdanja (A. Zec), nekima je trebalo samo malo više vjere u njih (Osmanković), u Upravi se vide neki pomaci u odnosu na prethodni period, stigao Štila itd. U dobrom smo ritmu i stvarno bi to bilo dobro iskoristiti u Zenici, pogotovo jer smo sigurno bolji od njih, atmosfera će biti odlična, teren odličan, svi preduslovi za dobru igru su tu. Nikad ne znaš u kojem smjeru može krenuti utakmica, možda na kraju budem zadovoljan i bodom, ali u stanju u kakvom smo sad ja iskreno očekujem pobjedu.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:42 pm

Locomotiva je napisao/la:
uto avg 06, 2019 1:29 pm
Joj sad problem sto smo u euforiju. Sto hvalimo igrace i sto zelimo da protiv celika pobjedimo. To je problem, a kad igramo dobro protiv Borca a 0-0 onda se samo pljuje i to je ok. Da pobjedimo protiv celika bilo bi super, i nerijeseno nije lose u odnosnu kakva je atmosfera u Zenici. Nadam se vise pobjedi u Zenici radi atmosfere na forumu, mada forum nije ogledalo vecina navijaca. Ovdje u forumu se pljuje toku utakmice a na stadionu niko rijec ne govori ruzno nego ih bodre, Razmislite malo prije nego sto napisete post, sigurno vecina nemaju losu namjeru dosta stvari se desavali ali mi navijaci smo tu da navijamo i ne treba gledati dlaku u jajetu. Konacno imamo kakvu takvu igru, igrace se bore 110%. Asim Zec potrcao ko nikad prije ali ovdje se jos pljuje na njega, valjda je to u fazonu. Alispahic igrao je sasvim solidno i tu se pljuje, i to je valjda u fazonu, ne znam. Dosta je sirenje nepotrebne negative.
Ma samo je ovde negativa na forumu, na stadionu neku noć ma nije bilo ružne riječi nijednom od igrača, samo navijanje i guranje naprijed, a ovi sto sjede za tastaturom oni pucaju crnjake i za vrijeme utakmice i poslije.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:43 pm

Ovo za tapkarose je sramota..
Ustvari sramota za klub da prije utakmice se prodaju karte u 2 kucice..
Ja imam godisnju,ali rodjak i njegov prijatelj su dosli 30 min prije utakmice i stajali 20 min u redu..kada se nisu pomjerili 2 metra od guzve i nisu zeljeli da propuste pocetak morali su kod onih cigana iz švrakina uzet 2 sjevera po 10km..znaci 4 marke su popusili i kaze rodjak da je bolja organizacija bila draze bi mi bilo u fan shopu pare ostaviti nego onima..
Mora se skontati neki sistem..ili kupovina preka interneta ili prodaja karata i dan prije utakmice ili postavka jos veceg broja kucica(sto je po meni najrealnija i najjeftinija opcija)..

Nas narod je srkleti i dosta sam cuo komentara zbog redova zbog karti nece vise ni dolaziti na utakmice,pogotovo ovi stariji..
Mora se misliti i na ove stvari ako zelimo bolju posjetu..takodje i ulaz da clanske gdje sam usao u 10 minuta 20 ljudi je ukupno uslo a 5 metara pored na drugi ulaz red do ceste i to po dvoje stoje..
Nista ovima nece znaciti ako se pusti raja i na ove ulaze kad vec nikoga nema i onaj iz bige gladi muda i salje raju tamo..za 10 min pred urakmicu
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:54 pm

Moramo biti vrlo oprezni sa Čelikom, stoga raja smanjuje euforiju.euforija nikome ništa nije dobro donjela, stoga samo jako u KOST. Ali vjerujem da će ih Amar spremiti kako treba za nicaZe.

EDIT: Mislim da treba uputiti neku inicijativu prema klubu, da se putem sistema kupi.kartu.ba ili nekon našeg privatnog sistema može online kupiti karta .
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:56 pm

Ono sto znam, znam da Amar najvise voli uzet slobodanku i celikovce
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 2:03 pm

Southboy je napisao/la:
uto avg 06, 2019 1:43 pm
Ovo za tapkarose je sramota..
Ustvari sramota za klub da prije utakmice se prodaju karte u 2 kucice..
Ja imam godisnju,ali rodjak i njegov prijatelj su dosli 30 min prije utakmice i stajali 20 min u redu..kada se nisu pomjerili 2 metra od guzve i nisu zeljeli da propuste pocetak morali su kod onih cigana iz švrakina uzet 2 sjevera po 10km..znaci 4 marke su popusili i kaze rodjak da je bolja organizacija bila draze bi mi bilo u fan shopu pare ostaviti nego onima..
Mora se skontati neki sistem..ili kupovina preka interneta ili prodaja karata i dan prije utakmice ili postavka jos veceg broja kucica(sto je po meni najrealnija i najjeftinija opcija)..

Nas narod je srkleti i dosta sam cuo komentara zbog redova zbog karti nece vise ni dolaziti na utakmice,pogotovo ovi stariji..
Mora se misliti i na ove stvari ako zelimo bolju posjetu..takodje i ulaz da clanske gdje sam usao u 10 minuta 20 ljudi je ukupno uslo a 5 metara pored na drugi ulaz red do ceste i to po dvoje stoje..
Nista ovima nece znaciti ako se pusti raja i na ove ulaze kad vec nikoga nema i onaj iz bige gladi muda i salje raju tamo..za 10 min pred urakmicu
Kad je utakmica ovakvog znacaja dolazi se sat ranije, uzme karta na vrijeme i udje ko gospodin, kod nas raja hoce da cuga, pije kafe i onda svi navale pola sata prije na karte, ko hoce da cejfi nek dodje ujutro ili u toku dana po kartu i rijesen problem. Logicno da ce bit guzva, pola sata pred pocetak na stadionu samo 2000 ljudi a 6000 ceka zadnji tren da ulazi na stadion, dzaba da imas i 10 prodajnih punktova sacekace te red onda na ulazu i na brojacima.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 2:45 pm

Jest mi drago sto je ovaj papak suspendovan (pomocni protiv Zrinjskog do zapada).
Nema odvratnijeg pomocnog u citavoj ligi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 2:55 pm

AntiBogicevic je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:27 pm
https://ibb.co/cYHTgHc


Šef spremniji od Alispahića. :titula: :rofl1:
Ne radi pravilno deadlift. Mora se ispraviti 😂
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 2:57 pm

Celik zaganjati preko bekova,tu su najslabiji. Pravice pritisak do 30-te minute i onda vec nemaju snage. Tako da vidim nasu sansu pogotovo ako uđe Zec, mujezinovic,zajmovic. Ramovic vjerovatno nece.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 2:59 pm

Sabanadzovic konkurise za mec AEKa i rumuna! Bravo Anele.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 2:59 pm

AdmirA je napisao/la:
uto avg 06, 2019 1:07 pm
Hajde Edine u Monaco, vjeruj nama i gavranu :zeljeznicar1: :karanje:
Priča se za stopera ....
Sta kazu odakle je. S kojeg kontinenta ili je "nas".
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 3:01 pm

CURVA je napisao/la:
uto avg 06, 2019 2:45 pm
Nego braco zamislite pitarluk upadne u EL :rofl: nakon svi belaja jos samo bi nam to trebalo .Kako su nam kola krenula nizbrdo sve je moguce
Suti jarane ne prizivaj... Evo pricaju da im dolazi Hrgota :rofl:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 3:03 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
uto avg 06, 2019 3:01 pm
CURVA je napisao/la:
uto avg 06, 2019 2:45 pm
Nego braco zamislite pitarluk upadne u EL :rofl: nakon svi belaja jos samo bi nam to trebalo .Kako su nam kola krenula nizbrdo sve je moguce
Suti jarane ne prizivaj... Evo pricaju da im dolazi Hrgota :rofl:
Samo sto nije. Isto ko sto ce Kacar kod nas
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 3:04 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
uto avg 06, 2019 3:01 pm
CURVA je napisao/la:
uto avg 06, 2019 2:45 pm
Nego braco zamislite pitarluk upadne u EL :rofl: nakon svi belaja jos samo bi nam to trebalo .Kako su nam kola krenula nizbrdo sve je moguce
Suti jarane ne prizivaj... Evo pricaju da im dolazi Hrgota :rofl:
A dobro kad su mogli za Lucu Tonia pričati onda mogu sve...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 3:04 pm

cikazubo je napisao/la:
uto avg 06, 2019 2:03 pm
Southboy je napisao/la:
uto avg 06, 2019 1:43 pm
Ovo za tapkarose je sramota..
Ustvari sramota za klub da prije utakmice se prodaju karte u 2 kucice..
Ja imam godisnju,ali rodjak i njegov prijatelj su dosli 30 min prije utakmice i stajali 20 min u redu..kada se nisu pomjerili 2 metra od guzve i nisu zeljeli da propuste pocetak morali su kod onih cigana iz švrakina uzet 2 sjevera po 10km..znaci 4 marke su popusili i kaze rodjak da je bolja organizacija bila draze bi mi bilo u fan shopu pare ostaviti nego onima..
Mora se skontati neki sistem..ili kupovina preka interneta ili prodaja karata i dan prije utakmice ili postavka jos veceg broja kucica(sto je po meni najrealnija i najjeftinija opcija)..

Nas narod je srkleti i dosta sam cuo komentara zbog redova zbog karti nece vise ni dolaziti na utakmice,pogotovo ovi stariji..
Mora se misliti i na ove stvari ako zelimo bolju posjetu..takodje i ulaz da clanske gdje sam usao u 10 minuta 20 ljudi je ukupno uslo a 5 metara pored na drugi ulaz red do ceste i to po dvoje stoje..
Nista ovima nece znaciti ako se pusti raja i na ove ulaze kad vec nikoga nema i onaj iz bige gladi muda i salje raju tamo..za 10 min pred urakmicu
Kad je utakmica ovakvog znacaja dolazi se sat ranije, uzme karta na vrijeme i udje ko gospodin, kod nas raja hoce da cuga, pije kafe i onda svi navale pola sata prije na karte, ko hoce da cejfi nek dodje ujutro ili u toku dana po kartu i rijesen problem. Logicno da ce bit guzva, pola sata pred pocetak na stadionu samo 2000 ljudi a 6000 ceka zadnji tren da ulazi na stadion, dzaba da imas i 10 prodajnih punktova sacekace te red onda na ulazu i na brojacima.
Ma došao sam ja, pa sam ispušio istom. Kao nema karti.
Mislim hajde gledao sam meč, nije toliki belaj ali te sitnice i razlikuju dobro od vrhunskog.
Nit je bio istok pun (vjerovatno nisu ni štampali sve kao onda kad su samo jedan ulaz radili), nit su smjeli ostatati samo na jednoj kućici.

Ali helem nejs. Meni nije toliki problem ali treba te stvari popraviti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Miso Ensar, salle86 i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija