Moderator/ica: storm_raider

 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:09 am

sto se tice dizanja u nebesa, Amar je specifican da ce te spustiti u 3 rijeci ne brinite.. Najbolji primjer veseli, ubio prve dvije na pressu mu se Amar nagovori ko dijetetu, neki govorili nije lijepo, al to je ta psihologija da te prizemlji da ne letis nakon dvije dobre tekme ..

A sto se tice zarade od karata donekle se i slazem, al dijeli li iko samnom misljenje da je prosla uprava radila strasan posao, a kola su im krenula nizbrdo kad su poceli slusati zelje navijaca i ugađati njima. ne mislim bukvalno za karte vec sve stvari oko kluba.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:11 am

sajo10 je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:05 am
Jesu se uzdigli ovi iz Zenice jebote. I ne, ne pricam o Sarajvu.

Kako bi ih bilo dobro pobjediti i zacepiti im usta kolektivno! Vrlo lahko su mogli imati 0 bodova.
I mi i oni su se digli malo ali realno i sa razlogom, bit ce dobra tekma i dobra atmosfera. Nama i bod ne bi bio los.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:13 am


vopla je napisao/la:sto se tice dizanja u nebesa, Amar je specifican da ce te spustiti u 3 rijeci ne brinite.. Najbolji primjer veseli, ubio prve dvije na pressu mu se Amar nagovori ko dijetetu, neki govorili nije lijepo, al to je ta psihologija da te prizemlji da ne letis nakon dvije dobre tekme ..
I trecu odigro lose. Nista uradio nije. Bas ga spustio na zemlju.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:15 am

Grbavica je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:13 am
vopla je napisao/la:sto se tice dizanja u nebesa, Amar je specifican da ce te spustiti u 3 rijeci ne brinite.. Najbolji primjer veseli, ubio prve dvije na pressu mu se Amar nagovori ko dijetetu, neki govorili nije lijepo, al to je ta psihologija da te prizemlji da ne letis nakon dvije dobre tekme ..
I trecu odigro lose. Nista uradio nije. Bas ga spustio na zemlju.
Veseli inace ima problem sa potezom viska, oslobodi se igraca i onda umjesto da opuca ili doda nekom on se vrati na dribling.
Bude to sve ok, igramo fino, gola nismo primili i ja zadovoljan.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:16 am

Svakog protivnika respektovati, jer danas svako igra lopte i svako želi pobjedu.
Svi u Zenicu!!!!!!!!!!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:23 am

Grbavica je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:13 am
vopla je napisao/la:sto se tice dizanja u nebesa, Amar je specifican da ce te spustiti u 3 rijeci ne brinite.. Najbolji primjer veseli, ubio prve dvije na pressu mu se Amar nagovori ko dijetetu, neki govorili nije lijepo, al to je ta psihologija da te prizemlji da ne letis nakon dvije dobre tekme ..
I trecu odigro lose. Nista uradio nije. Bas ga spustio na zemlju.
Jes, samo sto je u trecoj imao ispred sebe Jakovljevica, Kadusica i Pera Stojkica ..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:38 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:11 am
sajo10 je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:05 am
Jesu se uzdigli ovi iz Zenice jebote. I ne, ne pricam o Sarajvu.

Kako bi ih bilo dobro pobjediti i zacepiti im usta kolektivno! Vrlo lahko su mogli imati 0 bodova.
I mi i oni su se digli malo ali realno i sa razlogom, bit ce dobra tekma i dobra atmosfera. Nama i bod ne bi bio los.
Jesi li ti ozbiljan ili samo trazis za svaki odgovor da poklopis? Posto vidim da na mnoge stvari imas kontra odgovor, sto je okej donekle ali.. Kako bolan smo se mi uzdigli ko oni? Pa idi pogledaj njihove forume, "Najjaci navijaci u drzavi, idemo u evropi, yebat cemo Zelju", itd itd? Ko su ba oni? Robijasi, Celik, Zenica? Totalno nebitan faktor koji je dozivio svojih pet minuta. I sad su oni najjaci i najbolji. A po cemu smo se to mi digli? Nemogu da vjerujem da nas poredis uopste s njima po ovome. Ja i dalje sam mrtav hladan, znam koliko problema imamo. Sigurno i ti znas, i 99 % navijaca. S druge strane, oni orgijaju evo dan danas zbog te posjete protiv Sarajva. Osvojili bod a suta nisu uputili. Velez uzeli a trebali izgubiti. S druge strane mi suta pravog kakvog treba prema Ericu nismo imali u tri utakmice. Imam jos milion razloga. Nemoj molim te...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:45 am

sajo10 je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:38 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:11 am
sajo10 je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:05 am
Jesu se uzdigli ovi iz Zenice jebote. I ne, ne pricam o Sarajvu.

Kako bi ih bilo dobro pobjediti i zacepiti im usta kolektivno! Vrlo lahko su mogli imati 0 bodova.
I mi i oni su se digli malo ali realno i sa razlogom, bit ce dobra tekma i dobra atmosfera. Nama i bod ne bi bio los.
Jesi li ti ozbiljan ili samo trazis za svaki odgovor da poklopis? Posto vidim da na mnoge stvari imas kontra odgovor, sto je okej donekle ali.. Kako bolan smo se mi uzdigli ko oni? Pa idi pogledaj njihove forume, "Najjaci navijaci u drzavi, idemo u evropi, yebat cemo Zelju", itd itd? Ko su ba oni? Robijasi, Celik, Zenica? Totalno nebitan **** koji je dozivio svojih pet minuta. I sad su oni najjaci i najbolji. A po cemu smo se to mi digli? Nemogu da vjerujem da nas poredis uopste s njima po ovome. Ja i dalje sam mrtav hladan, znam koliko problema imamo. Sigurno i ti znas, i 99 % navijaca. S druge strane, oni orgijaju evo dan danas zbog te posjete protiv Sarajva. Osvojili bod a suta nisu uputili. Velez uzeli a trebali izgubiti. S druge strane mi suta pravog kakvog treba prema Ericu nismo imali u tri utakmice. Imam jos milion razloga. Nemoj molim te...
Buraz oni su zadnje 2 godine bili pri ispadanju i sada u 3 kola imaju 7 bodova i dijele prvo mjesto i zbog toga imaju razlog za euforiju.

Ja nas ne poredim s njima ali kazem da je i kod nas atmosfera skroz drugacija od ranije i to sa razlogom. To sto ti citas njih forum to je drugo pa nece ljudi reci primit cemo peticu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:47 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:15 am
Grbavica je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:13 am
vopla je napisao/la:sto se tice dizanja u nebesa, Amar je specifican da ce te spustiti u 3 rijeci ne brinite.. Najbolji primjer veseli, ubio prve dvije na pressu mu se Amar nagovori ko dijetetu, neki govorili nije lijepo, al to je ta psihologija da te prizemlji da ne letis nakon dvije dobre tekme ..
I trecu odigro lose. Nista uradio nije. Bas ga spustio na zemlju.
Veseli inace ima problem sa potezom viska, oslobodi se igraca i onda umjesto da opuca ili doda nekom on se vrati na dribling.
Bude to sve ok, igramo fino, gola nismo primili i ja zadovoljan.
A zar nije komentator rekao da je Veseli imao virozu?
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:52 am

vopla je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:09 am
sto se tice dizanja u nebesa, Amar je specifican da ce te spustiti u 3 rijeci ne brinite.. Najbolji primjer veseli, ubio prve dvije na pressu mu se Amar nagovori ko dijetetu, neki govorili nije lijepo, al to je ta psihologija da te prizemlji da ne letis nakon dvije dobre tekme ..

A sto se tice zarade od karata donekle se i slazem, al dijeli li iko samnom misljenje da je prosla uprava radila strasan posao, a kola su im krenula nizbrdo kad su poceli slusati zelje navijaca i ugađati njima. ne mislim bukvalno za karte vec sve stvari oko kluba.
On se njemu "nagovorio" prije druge tekme, a ne poslije. Ovako ispada Amar mu se "nagovorio" nakon druge tekme pa Veseli bio lošiji protiv Zrinjskog.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:55 am

slika

Pa Grbavica je Allianz Arena za sve ove livade po kojima se igra Premijer liga.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 11:08 am

blueboy je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:55 am
slika

Pa Grbavica je Allianz Arena za sve ove livade po kojima se igra Premijer liga.
:rofl: :rofl: :placeodsmijeha:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 11:14 am

nema ko sta prigovoriti navijacima Zeljeznicara. samo da ovako nastavimo. nama malo treba za ludilo. kada sam pogledao video navijanja najezio sam se. to je to familijo, koliko god da se "dijelimo" na neke dvije strane mi smo tu uvijek za naseg Zelju.
zbog toga SVI U ZENICU! CELIK ***** CELIK *****!

0:1 protiv sabana i naredno kolo kuci napuniti tribine i slobodanku.

ove sezone zavrsiti krov, prostore na sjeveru i istoku. nakon toga mi moramo nastaviti graditi svoj stadion i kamp za omladince. traziti sponzore, navijaci ce pomoci kada vide iskrenu zelju uo i no za gradjenjen stadiona.


SVI U ZENICU!!!
MIRZA RASCIC
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 11:16 am

Pristup kao na Grbavici i ne treba se sikirati.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 11:19 am

blueboy je napisao/la:
uto avg 06, 2019 8:34 am
RajaIzSarajva je napisao/la:
pon avg 05, 2019 10:55 pm
amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 10:46 pm

Evo pogledao sam izvjestaj cijeli, i ni u jednoj situaciji njihovoj Pavic nije ispao. Kod prvog gola je bio u bloku kako i treba, lopta prosla ispod Kjosevskog. Mozda da je mogao tu malo blize biti igracu ali je isao pomoci Rosinu prvo pa se onda vratio na svog igraca i bio u bloku. Druga nijedna situacija da je ispao ili pogrijesio.

Btw. Curjuric je takva igracina, i na ovom video se bas vidi to. Cisto sumnjam da je Alispahic jeftiniji od Curjurica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa oznacio sam ti situaciju nisi moro sve gledat.Direktan je krivac za prvi gol,nije bio na svojoj poziciji.Za plate igraca ne znam al Alispahic i Curjuric ne idu u istu recenicu.Jedan u Dinamu kido drugi bio klupa u NK Zagreb.
Naglasak na kidao u Dinamu i bio klupa u Zagrebu, davno prošlo vrijeme. Ovo i jeste generalno problem, što previše gledamo u prošlost, a premalo se držimo sadašnjosti i budućnosti.
Ivan u ovoj ligi ima bolju statistiku nego Mehmed.
Mehmed u ligi ima 2 gola i 1 asistenciju ili 2 asistencije i 1 gol.
Premalo za igrača koji je igrao u Dinamu :kafa:

A imate oči vidjeli ste da naši veznjaci oprepelit ne mogu "debelom" Ivanu. Em ga lome, em ga čupaju al ne mogu mu loptu uzeti.

Nadam se da će Štilke pokazati šta znači dobar i kvalitetan ofanzivni vezni.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 11:20 am

hardwell je napisao/la:
uto avg 06, 2019 11:16 am
Pristup kao na Grbavici i ne treba se sikirati.
100% i ne gine im 3 majke mi. Neznam sto se omalovažava nasa pobjeda protiv Zrinjskog? Covjek promjenio 6 igraca jer ima dosta sirok kadar dobrih igraca. Onaj sastav je i skoro 1 postava samo sto su im nedostajali govedarica i onaj sofsic al i nama su stila, bogi, ramovi u zec.
Cuva Bog Zelju svog!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 11:22 am

blueboy je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:52 am
vopla je napisao/la:
uto avg 06, 2019 10:09 am
sto se tice dizanja u nebesa, Amar je specifican da ce te spustiti u 3 rijeci ne brinite.. Najbolji primjer veseli, ubio prve dvije na pressu mu se Amar nagovori ko dijetetu, neki govorili nije lijepo, al to je ta psihologija da te prizemlji da ne letis nakon dvije dobre tekme ..

A sto se tice zarade od karata donekle se i slazem, al dijeli li iko samnom misljenje da je prosla uprava radila strasan posao, a kola su im krenula nizbrdo kad su poceli slusati zelje navijaca i ugađati njima. ne mislim bukvalno za karte vec sve stvari oko kluba.
On se njemu "nagovorio" prije druge tekme, a ne poslije. Ovako ispada Amar mu se "nagovorio" nakon druge tekme pa Veseli bio lošiji protiv Zrinjskog.
nije bi bitno, i promasila se poenta, nisam mislio da to spustanje utice hoce li odigrati dobro ili ne.. Vec da se ne prestane truditi i trcati i misliti da je doktor i da ce sve samo od sebe doci, a utakmica losa dodje Messiju a ne Veselom, mada sam njega uzeo samo kao primjer.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 11:33 am

Dr. Adzem je napisao/la:
uto avg 06, 2019 11:20 am
hardwell je napisao/la:
uto avg 06, 2019 11:16 am
Pristup kao na Grbavici i ne treba se sikirati.
100% i ne gine im 3 majke mi. Neznam sto se omalovažava nasa pobjeda protiv Zrinjskog? Covjek promjenio 6 igraca jer ima dosta sirok kadar dobrih igraca. Onaj sastav je i skoro 1 postava samo sto su im nedostajali govedarica i onaj sofsic al i nama su stila, bogi, ramovi u zec.
Ne znam za tebe, ali meni ovaj boldirani nije falio sekunde :D :D Za ostalu trojicu se slažem...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 11:36 am

Ima li šta od tih novih igrača?
Je li stvarno treba neko da potpiše ovih dana il je furanje?
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 11:45 am

Ima li trening danas? Hoće li biti kakva utakmica sutra?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 201 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija