Moderator/ica: storm_raider

 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 12:45 am

plavi kanarinac je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:42 am
CURVA je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:40 am
Timscho je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:35 am


E ako ćemo opet samo to, a ono opet ništa, onda ćemo uskoro biti na licitaciji.
Ne radi se samo na tome, Amar ih se je nauzimao , vrijeme ce pokazati neki dan sam pisao .
Dabogda njih ŽELJO jos 100 osvojio i bio u plusu vazda.
Ali mene samo strah da nakon svega...
Da nam ne budu onu od Šerifa pjevali, Kasno će biti kasnije...
Ili Titanik od Osmana Hadžića, ne daj Bože :D
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6727
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 12:55 am

Ili Colonia - Jaca nego ikad :)

CELIK ***** CELIK *****
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 12:57 am

Ko Boga vas molim ne stavljajte igrace u nebesa, ne saljite im poruke, ne objavljujte slike na njihove profile i slicno. Polahko, do juce smo iste te igrace hrakali. Kad titulu uzmemo pa do nebesa dizi.
Stila, Ermin, pa cak ja se nadam i nekom pomirenju izmedju Sinana i Amara, te da imamo jako konkurentnu ekipu uz 2 pojacanja.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 1:38 am

Minjore je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:57 am
Ko Boga vas molim ne stavljajte igrace u nebesa, ne saljite im poruke, ne objavljujte slike na njihove profile i slicno. Polahko, do juce smo iste te igrace hrakali. Kad titulu uzmemo pa do nebesa dizi.
Stila, Ermin, pa cak ja se nadam i nekom pomirenju izmedju Sinana i Amara, te da imamo jako konkurentnu ekipu uz 2 pojacanja.
Istu stvar sam pisao poslije pobjede protiv MDK. Sad nam najmanje treba da Asim pomisli da je igracina pa prestane sa igranjem odbrane kao jucer. Njega navodim jer mi je najlabilniji. Podrska da, al nikako praviti igracine od njih.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 2:07 am

omladina1921zeljina je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:29 am
Je li to sramota napisati koliko smo zaradili od karata? To je bukvalno jedna rečenica sa jednom cifrom. Samom činjenicom da smo jedno vrijeme uredno to radili, pa su nas drugi počeli pratiti u takvim objavama, a danas to ne radimo - meni se to iskreno ne sviđa.

Gazi Željo sve do pobjede! Čelik mora pasti!
Sto bi to radili, na kraju krajeva mozda sakriju par stotina ulaznica pa tim kesom plate igrace, teska su vremena.
I ovakvih navijaca ja u zivotu nisam vidio, **** ga vise preseravanje. U redu je biti aktivan u pracenju poslovanja kluba ali ovo je ba preseravanje.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 8:25 am

Nema me dva dana i vec smo Real, ovi balavci sto siluju instagram profile ovim nasim galaktikosima nek popuste malo. Nije ovo bilo lose, al prvi kiks jebat cemo im majke opet!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 8:28 am

Tryg je napisao/la:
uto avg 06, 2019 8:25 am
Nema me dva dana i vec smo Real, ovi balavci sto siluju instagram profile ovim nasim galaktikosima nek popuste malo. Nije ovo bilo lose, al prvi kiks jebat cemo im majke opet!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od očaja do sjaja i obratno, pretjerujemo kao i uvijek...
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 8:31 am

Kospa je napisao/la:
uto avg 06, 2019 2:07 am
omladina1921zeljina je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:29 am
Je li to sramota napisati koliko smo zaradili od karata? To je bukvalno jedna rečenica sa jednom cifrom. Samom činjenicom da smo jedno vrijeme uredno to radili, pa su nas drugi počeli pratiti u takvim objavama, a danas to ne radimo - meni se to iskreno ne sviđa.

Gazi Željo sve do pobjede! Čelik mora pasti!
Sto bi to radili, na kraju krajeva mozda sakriju par stotina ulaznica pa tim kesom plate igrace, teska su vremena.
I ovakvih navijaca ja u zivotu nisam vidio, **** ga vise preseravanje. U redu je biti aktivan u pracenju poslovanja kluba ali ovo je ba preseravanje.
Jeste, nek se plati porez to je pojedinim izgleda najvažnije. Pusti pobjede, pusti igru na terenu. Zato su nas i doveli u ovakvu situaciju, da nemamo marke. Ali hvala bogu krenulo je sve konačno pravim putem.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 8:34 am

RajaIzSarajva je napisao/la:
pon avg 05, 2019 10:55 pm
amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 10:46 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
https://youtu.be/Iv3RdYeMjIw?t=605
Evo pogledao sam izvjestaj cijeli, i ni u jednoj situaciji njihovoj Pavic nije ispao. Kod prvog gola je bio u bloku kako i treba, lopta prosla ispod Kjosevskog. Mozda da je mogao tu malo blize biti igracu ali je isao pomoci Rosinu prvo pa se onda vratio na svog igraca i bio u bloku. Druga nijedna situacija da je ispao ili pogrijesio.

Btw. Curjuric je takva igracina, i na ovom video se bas vidi to. Cisto sumnjam da je Alispahic jeftiniji od Curjurica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa oznacio sam ti situaciju nisi moro sve gledat.Direktan je krivac za prvi gol,nije bio na svojoj poziciji.Za plate igraca ne znam al Alispahic i Curjuric ne idu u istu recenicu.Jedan u Dinamu kido drugi bio klupa u NK Zagreb.
Naglasak na kidao u Dinamu i bio klupa u Zagrebu, davno prošlo vrijeme. Ovo i jeste generalno problem, što previše gledamo u prošlost, a premalo se držimo sadašnjosti i budućnosti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6727
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:05 am

Ima li treninga danas?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:14 am

Meni se ne svidja vezni red Alispahic-Dado-Bojo samo iz jednog razloga, mi smo u 60. minuti pali jer nismo imali sredine. Mesa i Dado su nestali sa terena i odmah smo imali problem gdje nam je Zrinjski mogao napraviti sansu, ali zadnja linija je to uradila korektno.
Meni se Dado licno ne svidja, istina on zna odigrat dupli, zna opucat po golu, zna proturiti loptu, ali mi je previse mlak u duelu, moje misljenje.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:15 am

teatrale36 je napisao/la:
Kospa je napisao/la:
uto avg 06, 2019 2:07 am
omladina1921zeljina je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:29 am
Je li to sramota napisati koliko smo zaradili od karata? To je bukvalno jedna rečenica sa jednom cifrom. Samom činjenicom da smo jedno vrijeme uredno to radili, pa su nas drugi počeli pratiti u takvim objavama, a danas to ne radimo - meni se to iskreno ne sviđa.

Gazi Željo sve do pobjede! Čelik mora pasti!
Sto bi to radili, na kraju krajeva mozda sakriju par stotina ulaznica pa tim kesom plate igrace, teska su vremena.
I ovakvih navijaca ja u zivotu nisam vidio, **** ga vise preseravanje. U redu je biti aktivan u pracenju poslovanja kluba ali ovo je ba preseravanje.
Jeste, nek se plati porez to je pojedinim izgleda najvažnije. Pusti pobjede, pusti igru na terenu. Zato su nas i doveli u ovakvu situaciju, da nemamo marke. Ali hvala bogu krenulo je sve konačno pravim putem.
Dok se placao porez i ostale „gluposti“ imali smo vise para nego sad. Razlog kako je to moguce potrazi u (ne)sposobnosti ljudi koji su vodili ili vode klub.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:19 am

Neka informacija o stoperu koji dolazi?
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:19 am

Kospa je napisao/la:
uto avg 06, 2019 2:07 am
omladina1921zeljina je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:29 am
Je li to sramota napisati koliko smo zaradili od karata? To je bukvalno jedna rečenica sa jednom cifrom. Samom činjenicom da smo jedno vrijeme uredno to radili, pa su nas drugi počeli pratiti u takvim objavama, a danas to ne radimo - meni se to iskreno ne sviđa.

Gazi Željo sve do pobjede! Čelik mora pasti!
Sto bi to radili, na kraju krajeva mozda sakriju par stotina ulaznica pa tim kesom plate igrace, teska su vremena.
I ovakvih navijaca ja u zivotu nisam vidio, **** ga vise preseravanje. U redu je biti aktivan u pracenju poslovanja kluba ali ovo je ba preseravanje.
Ja ne mislim da je preseravanje. Samo želim reći da mi se to ne sviđa i to je to. Samo previše volim klub i smatram da njegov rad ne treba sakrivati, čak štaviše, treba na sva zvona objavljivati i pokazivati kako smo uspješni, najposjećeniji, jer će sve to privući nove sponzore, nove ljude koji bi htjeli pomoći, nove interesante u klub i oko kluba.

Ne želim da se moj komentar shvati malicioznim.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:27 am

Imsajderi kakav nam stoper dolazi ?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:45 am

RokElsner44 je napisao/la:
uto avg 06, 2019 9:19 am
Neka informacija o stoperu koji dolazi?
100 % ce mozda da dodje...
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1269
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:51 am

Kospa je napisao/la:
uto avg 06, 2019 2:07 am
omladina1921zeljina je napisao/la:
uto avg 06, 2019 12:29 am
Je li to sramota napisati koliko smo zaradili od karata? To je bukvalno jedna rečenica sa jednom cifrom. Samom činjenicom da smo jedno vrijeme uredno to radili, pa su nas drugi počeli pratiti u takvim objavama, a danas to ne radimo - meni se to iskreno ne sviđa.

Gazi Željo sve do pobjede! Čelik mora pasti!
Sto bi to radili, na kraju krajeva mozda sakriju par stotina ulaznica pa tim kesom plate igrace, teska su vremena.
I ovakvih navijaca ja u zivotu nisam vidio, **** ga vise preseravanje. U redu je biti aktivan u pracenju poslovanja kluba ali ovo je ba preseravanje.
Još narednih x godina ćemo plaćati takav način poslovanja, ako vec želimo dobro klubu, klub ne smije tako da posluje! Poslovali smo prije pa smo dobili samar od nekoliko milona.....
To ti je isto ka da udaramo glavom u zid i onda kukamo kako nas boli glava....
Ne vjerujem i ne želim da vjerujem da u klubu ima spremnih na takav način rada.
Država Željo
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:52 am

Joj bruke s migrantima :rofl: skupe karte, nema prevoza, socijalu pucaju :rofl: :rofl: kakva smo mi sila! Hajmo prekucati ovu zenicu pa da gori sveeeee
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 9:56 am

Brkoo je napisao/la:
pon avg 05, 2019 8:02 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:38 pm
Brkoo je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:17 pm
Dzenan Uscuplic- Cilj mi je da napravim sto vise igraca za prvi tim fks..

Omer Joldic- covjek ne moze da vjeruje da su samo Sabanadzovic i Hajdarevic donekle uspjeli iz one generacije "Atletikovaca" i ako je i pticama na grani bilo jasno da od onih juniora skoro pa niko nece napraviti nista u karijeri.

Fakat je nevjerovatno da neko poput Joldica moze biti trener juniora u klubu kakav je Zeljo. Admir Adzem je za njega Murinjo.

Klub je postavio pogresne prioritete. Cilj op treba biti proizvodnja igraca za seniorsku ekipu a ne jebeni rezultat. Znaci, svaki igrac ima plan i program kojeg se mora pridrzavati, ispravljati nedostatke i napredovati i biti u konacnici osposobljen za seniorski fudbal. To je svrha op, a ne da dodje do seniorske ekipe veznjak ala Hajdarevic koji kad suta sa 16 metara jedva lopta do peterca dodje ili do juniora dodje golman metar i zilet ili neko poput onog Dujmovica sto je bio.
Ne mislim ja da nije bilo sanse da jos neko uspije. Bilo je sanse itekakve ali nisu dobro napravili prelaz u seniore ali ima jos sanse za neke. A za Joldica sw slazsm ali ne zbog ove izjave. Treba on jos pure da stigne Adzema npr. Ali najgore je sto nema osjecaja. Evo opet mu igra Ahmic koji potencijlom nije ni blizu Beci i Krdzalicu na toj poziciji koji su mladji i bolji i fizicki jaci. Tako je i prosle godine vrtio igrace nidje veze nit potencijala nit rezultata
Zar mislis da ce Denis Zeric, Enio Zilic, Dzenan Osmanovic, Dujmovic, Velic, Besirevic itd napraviti nesto u karijerama? Vjeruj ti meni, dalje od federalne lige nece maknuti, za neke ce i to biti premija..

Najveca steta je sto u ovoj generaciji juniora fakat ima kvaliteta i dobrih potencijala a trener im Joldic, koja zalost u pm.. :r :(
Zavisi o kakvoj karijeri pričaš. Liga 5, Turska ili Belgija npr, Mađarska ili naša liga i sl. Od ovih što si nabrojao po meni Osmanović za višeg nivoa od naše lige ali izgleda malo probelm sa glavom ima. Mogli bi neki i do Mađarske ali kao što rekoh loš transfer u seniore jer su im psihe loše. Žera ima i talenatai brzinu, malo da ojača, ali on ubijenu pojam. TO je problem i što nemamo psihologe. Dacić može na veći nivo, Eldar Šehić, pa i Aldin. Velić daj Bože i našu ligu. Zilić može našu ligu ali na drugoj poziciji a ne na stoperu itd itd. I ostali mogu našu ligu sto posto. Za koju godinu ali mogu. Rekao sam već jednom. Evo hvale svi KRpu. Svaka čast za borbenost, trku, psihu itd ali on ne može zadržati loptu i proslijediti u tranziciji ni u postavljenom napadu sem ako ga odmah ne fauliraju. Čak ni glavom ne proslijedi što je Bilbija radio odlično. On trči, ganja i trpa golove ako je šut na prvu ili odbica. Ja rekoh jednom ovdje da MUjaga to bolje radi od njega i stojim pri tome. Baja je to radio čim smo mu dali šansu. Mujaga je mogao biti to što nama sad fali, Ali odjebe ga ovaj, onaj, malo on lud i propade.Nema vremena za čekanje niko. Izgubiš godinu treba ti ttri da se vratiš. Fali nam sistem za te mlade da dosegnu maksimume potencijala. Kad je Mekić o kojem smo pričali dosegao da je stadradan igrač u dobroj ekipi u ligi, a po potencijlau je ispod 90% Atletikovaca što oni nisu mogli biti nosioci boljeg Želje za par godina. Koliko boljeg to je sad pitanje za raspravu. Koliko ćemo uopšte bolji biti. Ja želim da budemo u grupama ali želimo to već deset godina a nismo još tamo,

Sad malo nevezano za tvoj komentar.

Čitam i većinom se slažem sa komentarima za igrače na tekmi. Ako ništa dosta svi onako približno vidite situaciju. Alispahić meni ima prolaznu sem što nema kuveta nakon 60 min igre i zato smo pali. Da se nije Dado povrijedio on bi bio prvi koji izlazi sto posto. Ovako je morao malo još izdržati. DOk ima kuveta valja nam itekako. Još jednu stvar sam primjeti a to je da svi hvalite SInišu a onda kažete Stana se isto bori a ispadao je. Ispadao je i Siniša. Inače ne ispada ali preksinoć je ispadao mislim taman ko i Stana. Stanu ni ja ne volim ali možemo biti realni u ocjeni.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 06, 2019 10:05 am

Jesu se uzdigli ovi iz Zenice jebote. I ne, ne pricam o Sarajvu.

Kako bi ih bilo dobro pobjediti i zacepiti im usta kolektivno! Vrlo lahko su mogli imati 0 bodova.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot], samo_da_repliciram, TheBlue i 181 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija