Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:25 pm

amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:53 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:23 pm
Joj da ih hocemo dobiti na CAS-u, pa pored krova od blizu milion maraka, jos im uzmemo milion minimalno na racun tuzbi za licencu.
Ako ne i 2 miliona.A znal se do kad CAS mora donjeti odluku?
Nista od CAS-a, sto prije zaboravimo na to bolje za nas. Zajebali smo, platili ceh i cao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sutra idu novi papiri za svicu, sta tacno ne znam al ide nesto....provjereno
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:26 pm

slika
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:40 pm

blueDBR je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:26 pm
slika
:rofl1:

Jesu se hakalofili naložili, šta je ono. 0:3 :zeljeznicar1:
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:46 pm

phpBB [video]
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:47 pm

phpBB [video]


Slika i prilika. :rofl1: :baklja:
1987
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:50 pm

CURVA je napisao/la:
gavran je napisao/la:
pon avg 05, 2019 6:06 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 05, 2019 6:00 pm
kakvi kanarinci i ostale polu pticurine :placeodsmijeha: samo je jedna na forumu vrijedna :baklja: :baklja:
nego treba Fadila naruziti da se povecaju pemzije kako bi se nasa pticurina ponovila
Stedi Gavro za dres.Ne jedem hljeb sa jagnjetinom.Izdrzacu. Markica po markica....
reci braci ko je napadac kojeg spominju da dolazi
Kakav sad crni napadac, treba nam stoper pod hitno i eventualno krilo i lijevi bek


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:55 pm

Zaslužena pobjeda, i uz sudijsku grešku u vidu nepostojećeg ofsajda.
Definitivno su se momci borili, a posebno je respekt zaslužio Krpić, postigao gol, pokrivao, vraćao se, presjecao lopte, ginuo...možda nisi najkvalitetniji špic kojeg je Željo od rata na ovamo imao, al si sigurno jedan od najborbenijih i zaslužuješ tu traku oko ruke.
Alispahić je sinoć nosio naš vezni red i bez obzira koliko se nekom sviđao ili ne to je činjenica. Asistencija u padu Zecu kod onog šuta lijevom nogom, poslije njegovog centar(šuta) gol, borio se, uklizavao, imao muda u duelu i po meni drugi naš najbolji igrač, samo još malo dok fizičku spremu podigne za stepenicu više. Sadiković ni dobro ni loše, Bojo podbacio, ali razumljivo iz puno razloga, bitnost utakmice, u prošloj pregorio(crveni), kvalitet protivnika...al mislim da će sa svakom utakmicom biti bolji. Zec, definitivno ima neki fudbalski vic, al i limtiranost, sinoć mu lično ne zamjera ništa specijalno isključivo radi pobjede, ali neke se situacije u napadu moraju učinkovitije realizirati, posebno ako sebe smatraš profesionalnim fudbalerom.Sinoć me pozitivno iznenadio, disciplinom u odbrani i fizičkom spremom. Eric, svaka čast, bićeš još bolji, siguran sam u to. Veselinović sinoć ispod svojih mogućnosti i to dobro ispod. Stoperski par i Siniša, ok. Najmanju ocjenu za sinošnju partiju zaslužuje Stanić, previše neodgovornosti u odbrani, još uvijek nije naučio disati protivničkom igraču u vrat, ne prati liniju stopera, ostavlja puno prostora nazad, presporo se vraća (Stanić hvata mišice by Slavko P. 😅), nažalost nije daleko ni sad. Mislim da rastemo iz utakmice u utakmicu i da se u Zenici moramo "pobiti" za bodove, pokazati odlučnost kao sinoć, i istovremeno biti pametni i ne nasjedati na provokacije, bilo koje vrste.Imat ćemo svoje prilike sigurno, a da li ćemo ih iskoristiti, ostaje da se vidi. Volim te Željo!
Zadnja izmjena: MU'MIN T.M., dana/u pon avg 05, 2019 9:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:57 pm

CURVA je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:50 pm
CURVA je napisao/la: reci braci ko je napadac kojeg spominju da dolazi
Kakav sad crni napadac, treba nam stoper pod hitno i eventualno krilo i lijevi bek


Sent from my iPhone using Tapatalk
E moj Amar pa ti nista ne znas ,evo neka ti ptica kaze
Ni ne tvrdim da znam, samo bi bila glupost dovoditi napadaca. Stoper je pod moranje. Krilo u zavisnosti od toga kako se planiraju koristiti Ermin i Sinan. A lijevi bek po meni nepotreban ako ce nam Pavic igrati, a ako ne, onda treba i bek da ne gledamo onu konjinu vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:58 pm

shzna je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:46 pm
phpBB [video]
čuj šabana ***** vaas ustaa hahahahahhah pičkice radioaktivne
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:05 pm

amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:57 pm

Ni ne tvrdim da znam, samo bi bila glupost dovoditi napadaca. Stoper je pod moranje. Krilo u zavisnosti od toga kako se planiraju koristiti Ermin i Sinan. A lijevi bek po meni nepotreban ako ce nam Pavic igrati, a ako ne, onda treba i bek da ne gledamo onu konjinu vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako strvari stoje u ova 3 kola,nama stoper uopste ne treba.Za lijevog beka se slazem ali Pavic ti nije bolji od stanica.Cak mu nije ni blizu.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7548
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:05 pm

Sad odgledah ponovo snimak i tek skontah ko je u stvari asistirao za gol.Stana legenda nasa egzistencijalna dvadesetak sekundi prije gola je poklonio loptu zrinjskom i natjerao svoje saigrace da je ponovo oduzmu i daju gol.Hvala legendo nase,a pljuju te bez osnova.Pa nisi ti kriv sto i zec a. Ima vise mozga od tebe.kriva je majka priroda.izvini jos jednom i velika ti hvala
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:11 pm

Timscho je napisao/la:
pon avg 05, 2019 5:56 pm
gavran je napisao/la:
pon avg 05, 2019 5:52 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 05, 2019 5:45 pm


Gdje si ptico :11: mislio sam da si ljut na brata ,bas me Timscho pitao za tebe .rekao ljut je na mene sto ga prozivam za stari dres i sto mu je mala penzija :rofl:
Selam Timschi.Ne bi te na istoku.🙄a ne bi te vala ni na zapadu🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Alejkum selam :) ma ja sam pitao generalno za ptice jer se CURVA pazi sa još par ptica ali izgleda da mu je Gavran No1 ;)
Dakle CURVA je u talu sa Selimovicem, ima smisla
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:16 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:57 pm

Ni ne tvrdim da znam, samo bi bila glupost dovoditi napadaca. Stoper je pod moranje. Krilo u zavisnosti od toga kako se planiraju koristiti Ermin i Sinan. A lijevi bek po meni nepotreban ako ce nam Pavic igrati, a ako ne, onda treba i bek da ne gledamo onu konjinu vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako strvari stoje u ova 3 kola,nama stoper uopste ne treba.Za lijevog beka se slazem ali Pavic ti nije bolji od stanica.Cak mu nije ni blizu.
Ne bih se slozio, ali hajmo argumentovano. Daj jednu Pavicevu tekmu gsje je u odbrani ispadao kao stana sinoc. A sto je najgore, ovo legendi nije bila najgora tekma od povratka sto se tice ispadanja. Cak je za svoj prosjek bio dobar sinoc, kakav zna biti. Paviceva jedina mana u odnosu na ovoga je sto nekad ishitreno centrira, kad se vidi da Krpa ne moze doci do skoka on je ubaci i propadne napad. Centarsut koliko god ga kritikovali ima bolji od legende, pogotovo jer je ljevak a ovaj nije (govorim za poziciju lijevog beka). Nazad kao sto rekoh Pavic je puno sigurniji i ne ispada. Brzi je i prije se uspije vratiti. Ne radi bespotrebne driblinge pa samim time ni ne gubi toliko lopti kao ovaj. Rekoh jedina mana je sto centrira kad mozda ne treba, ali to se valjda moze srediti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:31 pm

amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 10:16 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:57 pm

Ni ne tvrdim da znam, samo bi bila glupost dovoditi napadaca. Stoper je pod moranje. Krilo u zavisnosti od toga kako se planiraju koristiti Ermin i Sinan. A lijevi bek po meni nepotreban ako ce nam Pavic igrati, a ako ne, onda treba i bek da ne gledamo onu konjinu vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako strvari stoje u ova 3 kola,nama stoper uopste ne treba.Za lijevog beka se slazem ali Pavic ti nije bolji od stanica.Cak mu nije ni blizu.
Ne bih se slozio, ali hajmo argumentovano. Daj jednu Pavicevu tekmu gsje je u odbrani ispadao kao stana sinoc. A sto je najgore, ovo legendi nije bila najgora tekma od povratka sto se tice ispadanja. Cak je za svoj prosjek bio dobar sinoc, kakav zna biti. Paviceva jedina mana u odnosu na ovoga je sto nekad ishitreno centrira, kad se vidi da Krpa ne moze doci do skoka on je ubaci i propadne napad. Centarsut koliko god ga kritikovali ima bolji od legende, pogotovo jer je ljevak a ovaj nije (govorim za poziciju lijevog beka). Nazad kao sto rekoh Pavic je puno sigurniji i ne ispada. Brzi je i prije se uspije vratiti. Ne radi bespotrebne driblinge pa samim time ni ne gubi toliko lopti kao ovaj. Rekoh jedina mana je sto centrira kad mozda ne treba, ali to se valjda moze srediti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtu.be/Iv3RdYeMjIw?t=605
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:32 pm

Kospa je napisao/la:
pon avg 05, 2019 8:47 pm
Meni se pravo svidja ovo sto je zvanicna i FB radila pred utakmicu. Znaci svaki dan bar jednom izbacivanje nekog sadrzaja, bilo da su to snimci starih utakmica, intervjui itd.
Najvaznije je raji drzati paznju i da im je Zeljo tu negdje, svaki dan na pameti.
Tako bi moglo pred svaku utakmicu a svi imamo FB...
Tako je. Marketing je danas sve.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:42 pm

Jel istina da je ovaj stoper Srbin
Cuva Bog Zelju svog!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:45 pm

Sta bi sa onim sto je bolji od Dialibe? Hocel doci
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:46 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 10:16 pm
RajaIzSarajva je napisao/la: Kako strvari stoje u ova 3 kola,nama stoper uopste ne treba.Za lijevog beka se slazem ali Pavic ti nije bolji od stanica.Cak mu nije ni blizu.
Ne bih se slozio, ali hajmo argumentovano. Daj jednu Pavicevu tekmu gsje je u odbrani ispadao kao stana sinoc. A sto je najgore, ovo legendi nije bila najgora tekma od povratka sto se tice ispadanja. Cak je za svoj prosjek bio dobar sinoc, kakav zna biti. Paviceva jedina mana u odnosu na ovoga je sto nekad ishitreno centrira, kad se vidi da Krpa ne moze doci do skoka on je ubaci i propadne napad. Centarsut koliko god ga kritikovali ima bolji od legende, pogotovo jer je ljevak a ovaj nije (govorim za poziciju lijevog beka). Nazad kao sto rekoh Pavic je puno sigurniji i ne ispada. Brzi je i prije se uspije vratiti. Ne radi bespotrebne driblinge pa samim time ni ne gubi toliko lopti kao ovaj. Rekoh jedina mana je sto centrira kad mozda ne treba, ali to se valjda moze srediti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtu.be/Iv3RdYeMjIw?t=605
Evo pogledao sam izvjestaj cijeli, i ni u jednoj situaciji njihovoj Pavic nije ispao. Kod prvog gola je bio u bloku kako i treba, lopta prosla ispod Kjosevskog. Mozda da je mogao tu malo blize biti igracu ali je isao pomoci Rosinu prvo pa se onda vratio na svog igraca i bio u bloku. Druga nijedna situacija da je ispao ili pogrijesio.

Btw. Curjuric je takva igracina, i na ovom video se bas vidi to. Cisto sumnjam da je Alispahic jeftiniji od Curjurica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:49 pm

Bravo Jug, bravo Manijaci! Casovi ljubavi...

Manijaci opet pokazuju da su najjaca karika u historiji Zelje!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 10:55 pm

amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 10:46 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 10:16 pm

Ne bih se slozio, ali hajmo argumentovano. Daj jednu Pavicevu tekmu gsje je u odbrani ispadao kao stana sinoc. A sto je najgore, ovo legendi nije bila najgora tekma od povratka sto se tice ispadanja. Cak je za svoj prosjek bio dobar sinoc, kakav zna biti. Paviceva jedina mana u odnosu na ovoga je sto nekad ishitreno centrira, kad se vidi da Krpa ne moze doci do skoka on je ubaci i propadne napad. Centarsut koliko god ga kritikovali ima bolji od legende, pogotovo jer je ljevak a ovaj nije (govorim za poziciju lijevog beka). Nazad kao sto rekoh Pavic je puno sigurniji i ne ispada. Brzi je i prije se uspije vratiti. Ne radi bespotrebne driblinge pa samim time ni ne gubi toliko lopti kao ovaj. Rekoh jedina mana je sto centrira kad mozda ne treba, ali to se valjda moze srediti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
https://youtu.be/Iv3RdYeMjIw?t=605
Evo pogledao sam izvjestaj cijeli, i ni u jednoj situaciji njihovoj Pavic nije ispao. Kod prvog gola je bio u bloku kako i treba, lopta prosla ispod Kjosevskog. Mozda da je mogao tu malo blize biti igracu ali je isao pomoci Rosinu prvo pa se onda vratio na svog igraca i bio u bloku. Druga nijedna situacija da je ispao ili pogrijesio.

Btw. Curjuric je takva igracina, i na ovom video se bas vidi to. Cisto sumnjam da je Alispahic jeftiniji od Curjurica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa oznacio sam ti situaciju nisi moro sve gledat.Direktan je krivac za prvi gol,nije bio na svojoj poziciji.Za plate igraca ne znam al Alispahic i Curjuric ne idu u istu recenicu.Jedan u Dinamu kido drugi bio klupa u NK Zagreb.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bozidar Radosevic, fanaticZeljin, Google [Bot], igla, Jacksparrow, SamoNapad i 247 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija