Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 6:40 pm

Pioniri dobili, kadeti ispušili. Ove godine kadeti imaju donekle šansu, najveću juniori. Pioniri su nam zaista talašika.
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 7:14 pm

Samo da se nasi dobro pripreme za Celik, one kurve dole nas uvijek na noz docekaju, vjerovatno ce se nafurati a da ih mi ljepo spustimo kao ono finale kupa.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 7:17 pm

Dzenan Uscuplic- Cilj mi je da napravim sto vise igraca za prvi tim fks..

Omer Joldic- covjek ne moze da vjeruje da su samo Sabanadzovic i Hajdarevic donekle uspjeli iz one generacije "Atletikovaca" i ako je i pticama na grani bilo jasno da od onih juniora skoro pa niko nece napraviti nista u karijeri.

Fakat je nevjerovatno da neko poput Joldica moze biti trener juniora u klubu kakav je Zeljo. Admir Adzem je za njega Murinjo.

Klub je postavio pogresne prioritete. Cilj op treba biti proizvodnja igraca za seniorsku ekipu a ne jebeni rezultat. Znaci, svaki igrac ima plan i program kojeg se mora pridrzavati, ispravljati nedostatke i napredovati i biti u konacnici osposobljen za seniorski fudbal. To je svrha op, a ne da dodje do seniorske ekipe veznjak ala Hajdarevic koji kad suta sa 16 metara jedva lopta do peterca dodje ili do juniora dodje golman metar i zilet ili neko poput onog Dujmovica sto je bio.
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon avg 05, 2019 7:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 7:18 pm

Zna li neko bilo kakvu informaciju u vezi krova?Nesto je objavljivano da izgradnja krece za mjesec dana ali mislim da vec ima mjesec od te objave.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 7:23 pm

Joj da ih hocemo dobiti na CAS-u, pa pored krova od blizu milion maraka, jos im uzmemo milion minimalno na racun tuzbi za licencu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 7:23 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:21 pm
RajaIzSarajva je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:18 pm
Zna li neko bilo kakvu informaciju u vezi krova?Nesto je objavljivano da izgradnja krece za mjesec dana ali mislim da vec ima mjesec od te objave.
vidi brate savez ce prolongirati i otezati sto vise bude mogao ali ce na kraju morati to napraviti .
Ma nek bude do kraja godine,samo da nam ne uzmu te pare od uefe.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 7:25 pm

Elegant je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:23 pm
Joj da ih hocemo dobiti na CAS-u, pa pored krova od blizu milion maraka, jos im uzmemo milion minimalno na racun tuzbi za licencu.
Ako ne i 2 miliona.A znal se do kad CAS mora donjeti odluku?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 7:36 pm

Sta bi od podcasta. Dozivi samo jednu epizodu :lol:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 7:38 pm

Brkoo je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:17 pm
Dzenan Uscuplic- Cilj mi je da napravim sto vise igraca za prvi tim fks..

Omer Joldic- covjek ne moze da vjeruje da su samo Sabanadzovic i Hajdarevic donekle uspjeli iz one generacije "Atletikovaca" i ako je i pticama na grani bilo jasno da od onih juniora skoro pa niko nece napraviti nista u karijeri.

Fakat je nevjerovatno da neko poput Joldica moze biti trener juniora u klubu kakav je Zeljo. Admir Adzem je za njega Murinjo.

Klub je postavio pogresne prioritete. Cilj op treba biti proizvodnja igraca za seniorsku ekipu a ne jebeni rezultat. Znaci, svaki igrac ima plan i program kojeg se mora pridrzavati, ispravljati nedostatke i napredovati i biti u konacnici osposobljen za seniorski fudbal. To je svrha op, a ne da dodje do seniorske ekipe veznjak ala Hajdarevic koji kad suta sa 16 metara jedva lopta do peterca dodje ili do juniora dodje golman metar i zilet ili neko poput onog Dujmovica sto je bio.
Ne mislim ja da nije bilo sanse da jos neko uspije. Bilo je sanse itekakve ali nisu dobro napravili prelaz u seniore ali ima jos sanse za neke. A za Joldica sw slazsm ali ne zbog ove izjave. Treba on jos pure da stigne Adzema npr. Ali najgore je sto nema osjecaja. Evo opet mu igra Ahmic koji potencijlom nije ni blizu Beci i Krdzalicu na toj poziciji koji su mladji i bolji i fizicki jaci. Tako je i prosle godine vrtio igrace nidje veze nit potencijala nit rezultata
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 7:53 pm

RajaIzSarajva je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:23 pm
Joj da ih hocemo dobiti na CAS-u, pa pored krova od blizu milion maraka, jos im uzmemo milion minimalno na racun tuzbi za licencu.
Ako ne i 2 miliona.A znal se do kad CAS mora donjeti odluku?
Nista od CAS-a, sto prije zaboravimo na to bolje za nas. Zajebali smo, platili ceh i cao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:02 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:38 pm
Brkoo je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:17 pm
Dzenan Uscuplic- Cilj mi je da napravim sto vise igraca za prvi tim fks..

Omer Joldic- covjek ne moze da vjeruje da su samo Sabanadzovic i Hajdarevic donekle uspjeli iz one generacije "Atletikovaca" i ako je i pticama na grani bilo jasno da od onih juniora skoro pa niko nece napraviti nista u karijeri.

Fakat je nevjerovatno da neko poput Joldica moze biti trener juniora u klubu kakav je Zeljo. Admir Adzem je za njega Murinjo.

Klub je postavio pogresne prioritete. Cilj op treba biti proizvodnja igraca za seniorsku ekipu a ne jebeni rezultat. Znaci, svaki igrac ima plan i program kojeg se mora pridrzavati, ispravljati nedostatke i napredovati i biti u konacnici osposobljen za seniorski fudbal. To je svrha op, a ne da dodje do seniorske ekipe veznjak ala Hajdarevic koji kad suta sa 16 metara jedva lopta do peterca dodje ili do juniora dodje golman metar i zilet ili neko poput onog Dujmovica sto je bio.
Ne mislim ja da nije bilo sanse da jos neko uspije. Bilo je sanse itekakve ali nisu dobro napravili prelaz u seniore ali ima jos sanse za neke. A za Joldica sw slazsm ali ne zbog ove izjave. Treba on jos pure da stigne Adzema npr. Ali najgore je sto nema osjecaja. Evo opet mu igra Ahmic koji potencijlom nije ni blizu Beci i Krdzalicu na toj poziciji koji su mladji i bolji i fizicki jaci. Tako je i prosle godine vrtio igrace nidje veze nit potencijala nit rezultata
Zar mislis da ce Denis Zeric, Enio Zilic, Dzenan Osmanovic, Dujmovic, Velic, Besirevic itd napraviti nesto u karijerama? Vjeruj ti meni, dalje od federalne lige nece maknuti, za neke ce i to biti premija..

Najveca steta je sto u ovoj generaciji juniora fakat ima kvaliteta i dobrih potencijala a trener im Joldic, koja zalost u pm.. :r :(
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:03 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 05, 2019 7:11 pm
gavran je napisao/la:
pon avg 05, 2019 6:06 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 05, 2019 6:00 pm


kakvi kanarinci i ostale polu pticurine :placeodsmijeha: samo je jedna na forumu vrijedna :baklja: :baklja:
nego treba Fadila naruziti da se povecaju pemzije kako bi se nasa pticurina ponovila
Stedi Gavro za dres.Ne jedem hljeb sa jagnjetinom.Izdrzacu. Markica po markica....
reci braci ko je napadac kojeg spominju da dolazi
Kad bolje razmislim odreci cu se i salate
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:23 pm

Konacno smo u stanju iznijet loptu pasovima do protivnickog sesnaesterca nije bilo nabijanja debilskog
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:27 pm

Borac 5350
Zrinjski 7700
Prosjek = 6260

Lijepo bi bilo nastaviti ovaj trend. Fantasticno je bilo gledati Grbavicu punu sinoc.. U iducem kolu dolazi Sloboda. Steta da bude ispod 6000, ne zavisno za rezultat u Hakalagradu.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:47 pm

Meni se pravo svidja ovo sto je zvanicna i FB radila pred utakmicu. Znaci svaki dan bar jednom izbacivanje nekog sadrzaja, bilo da su to snimci starih utakmica, intervjui itd.
Najvaznije je raji drzati paznju i da im je Zeljo tu negdje, svaki dan na pameti.
Tako bi moglo pred svaku utakmicu a svi imamo FB...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:04 pm

U ovom zadnjem Amarovom mandatu u sportskom segmentu bilo je često razloga za kritiku. Međutim jučerašnja utakmica bila je čista Amarova pobjeda. Svjestan kvaliteta i mogučnosti igrača sa kojima raspolaže kao i snage protivnika vezni red je primakao našoj zadnjoj liniji i tako smanjio prostor Zrinjskom što je za rezultat imalo relativno mali broj opasnih situacija po nas. Još da se onaj Stanić nije gubio to bi još bolje izgledalo. Ako se uzme u obzir da mu je alternativa Pavić koji se isto tako lako gubi dođemo do toga da nam je pozicija lijevog beka prioritetna.
Nadalje kontranapadi su nam jako loši, nekako mi se čini da kod predaje lopte uvijek izaberemo pogrešnu opciju. Tu se mora dosta raditi, kakve je kontre imao Amarov babo Ivica, permanentna opasnost po protivnika. Pitari su protiv Slobode to jako dobro radili.
Borbenost na zavidnom nivou i Amarova taktika donijeli su nam vrlo važna tri boda.

Sve u svemu jedna jako lijepa noć koja bi se dobrim rezultatom protiv Čelika mogla ponoviti protiv Slobode.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:06 pm

Gledam sada na BHT ova emisija BH Telecom PL, pa jel moguce ovi snimci na sta lice? Jel moguce da niko ne podigne frku oko ovoga, pa ko da snimaju digitronom.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:09 pm

Ne moze na red doci oprema i tehnika od zelenih degenrika, uhljebljuju kompletne familije na televiziju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:10 pm

Kospa je napisao/la:
pon avg 05, 2019 8:47 pm
Meni se pravo svidja ovo sto je zvanicna i FB radila pred utakmicu. Znaci svaki dan bar jednom izbacivanje nekog sadrzaja, bilo da su to snimci starih utakmica, intervjui itd.
Najvaznije je raji drzati paznju i da im je Zeljo tu negdje, svaki dan na pameti.
Tako bi moglo pred svaku utakmicu a svi imamo FB...
Osim Jadranka :cry: :cry: :cry:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:12 pm

Nuhanovic jucer 3 gola.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija