Moderator/ica: storm_raider

 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:09 am

 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:12 am

Ma kod njega je problem sto kad se on nadje u situaciji da postigne gol, nikada ali bas nikada ne suta da pogodi, nego je sutne na pamet pa gdje završi. I ne mogu da vjerujem da tu stvar ne ispravlja dodatnim treninzima, a makar se to moze izvjezbati... Bio bi produktivniji 100%
Država Željo
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:18 am

sajo10 je napisao/la:
pon avg 05, 2019 1:12 am
samo_plavo je napisao/la:
ned avg 04, 2019 11:51 pm
Zvanična stranica mora objaviti broj navijača i prihod od ulaznica!
Ne mora. Na prodate ulaznice se plaćaju određene dažbine Državi. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:21 am

https://www.klix.ba/sport/nogomet/nije- ... /190804075

:kafa:
Još da je izjavio da smo mogli zabiti još koju gol kad su se oni otvorili, tj.u fazonu one tekme kad smo nakantali protivnika a on nezadovoljan, bio bi to stari Amar :D

Jutros na kafi i slušam neke pitare. Jel im ovolika vuna il su fakat levati. Te sudija nas gurao, te Zrinjski s drugim sastavom bukvalno došao, te mi se naložili bezveze, ovo ono.
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:46 am

storm_raider je napisao/la:
ned avg 04, 2019 11:53 pm
Pavic mora igrati ispred Stanica. I zbog fudbalskih, a i nefudbalskih razloga.
Pojma ti nemaš
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:53 am

Nek ti znaš, vrhunac fudbalskog znanja i bilo čega drugog je reći Amin.

Evo igra dva meča prvu postavu, nek mi neko kaže šta je bolje uradio od Pavića. Ništa. Ni naprijed ga nema, a nazad propuh.
Ali jbg sve je to bara bara, samo Stana je ker i nikad ne bi trebao ni blizu kluba biti a kamoli u prvoj.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 8:59 am

Stoper do 15. Avgusta :kafa:
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:00 am

Prije svega raduje me posjeta. To je ono gdje moramo biti prvi u drzavi.
Sto se tice utakmice, prezadovoljan sam pobjedom. Ipak dosla nam je ekipa koja sigurno ima najbolji roster u drzavi, i izbacivanjem Utrechta su dokazali da se radi o ekipi koja dosta odskace.
Zelim pohvaliti igru Keme, nedaj Boze da ga ureknem, decko je 3 utakmice odigrao skoro bez greske, isto tako i Dadu. Sipovic se malo trznuo, ndmam jos neko pozitivno misljenje o njemu ali nadam se da ce me demantovati. O Ericu je suvisno govoriti, i Boji, kakav pregled igre ima. Sinoc je malo podbacio Veseli, iz zelje da uradi nesto nekako je izgorio. Gol Krpica odlican za samopouzdanje, neka samo nastavi niz. Sinisa nas kupuje borbenoscu. E sad malo ove losije. Najlosiji igrac, u par navrata nijemi posmatrac je bio Alispahic. Jeste ucestvovao u akciji za gol, ali on je jedva izasao sa terena kad je izmjena bila. Zec standardno, nema tog rutinskog, bazicnog znanja fudbala. Stanic napravio gresku koja se u 90% slucajeva kaznjava. Kasnije soliranja po lijevoj strani njega i Zajmovica, gdje gube loptu, su i suvise opasna za kontru. Nema te igre 2 na dva igraca. Recimo Zrinjski je to odlicno demonstrirao kako izbace naseg beka iz igre. Mujezinovic od kojeg puno ocekujem, nista posebno i Hajdar je solidno odigrao dobijenu minutazu.
Interesantna reakcija Osima na samom kraju utakmice, mislio sam da ce Mujezinovica nekim judo zahvatom vratiti u igru, ipak samo Aikido potez.
Sve u svemu drugi smo, bez primljenog gola. Samo treba polako ici od utakmice do utakmice bez euforije. Epitete Zeljinom igracima ne treba davati, jer to su nasi igraci.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:07 am

mula je napisao/la:
pon avg 05, 2019 8:46 am
storm_raider je napisao/la:
ned avg 04, 2019 11:53 pm
Pavic mora igrati ispred Stanica. I zbog fudbalskih, a i nefudbalskih razloga.
Pojma ti nemaš
Moguce. Ne zna niko ovdje vise od ikoga, pretpostavljam, o fudbalskim stvarima, ali o nefudbalskim znam. Barem o onome sto mu vecina navijaca zamjera, a na to sam i stavio akcenat. Na kraju krajeva, mi ovdje diskutujemo, razmjenjujemo misljenja, tako da te lijepo molim da ukoliko nemas nesto konstruktivno, da onda makar ne pises destruktivno, jer niti pomazes, niti sudjelujes.

Zbog toga Pavic, ili bilo ko, trebaju igrati prije Stanica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:11 am

Ali kakav je Krpic sportista, najspremniji igrac u ligi. Dugo necemo imati ovakvog igraca.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:19 am

storm_raider je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:07 am
mula je napisao/la:
pon avg 05, 2019 8:46 am
storm_raider je napisao/la:
ned avg 04, 2019 11:53 pm
Pavic mora igrati ispred Stanica. I zbog fudbalskih, a i nefudbalskih razloga.
Pojma ti nemaš
Moguce. Ne zna niko ovdje vise od ikoga, pretpostavljam, o fudbalskim stvarima, ali o nefudbalskim znam. Barem o onome sto mu vecina navijaca zamjera, a na to sam i stavio akcenat. Na kraju krajeva, mi ovdje diskutujemo, razmjenjujemo misljenja, tako da te lijepo molim da ukoliko nemas nesto konstruktivno, da onda makar ne pises destruktivno, jer niti pomazes, niti sudjelujes.

Zbog toga Pavic, ili bilo ko, trebaju igrati prije Stanica.
Onda storme po tvojoj logici ni Krpic ne bi trebao igrati, ipak je bio clan naseg najveceg rivala. Stanic zna sta je Zeljo i ciji grb nosi, bez obzira na glupost koju je napravio kada je presao u Zrinjski
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:20 am

I to mu nikad oprostit necemo


Forza Zeljo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:25 am

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:19 am
storm_raider je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:07 am
mula je napisao/la:
pon avg 05, 2019 8:46 am


Pojma ti nemaš
Moguce. Ne zna niko ovdje vise od ikoga, pretpostavljam, o fudbalskim stvarima, ali o nefudbalskim znam. Barem o onome sto mu vecina navijaca zamjera, a na to sam i stavio akcenat. Na kraju krajeva, mi ovdje diskutujemo, razmjenjujemo misljenja, tako da te lijepo molim da ukoliko nemas nesto konstruktivno, da onda makar ne pises destruktivno, jer niti pomazes, niti sudjelujes.

Zbog toga Pavic, ili bilo ko, trebaju igrati prije Stanica.
Onda storme po tvojoj logici ni Krpic ne bi trebao igrati, ipak je bio clan naseg najveceg rivala. Stanic zna sta je Zeljo i ciji grb nosi, bez obzira na glupost koju je napravio kada je presao u Zrinjski
Ma ne radi se o tome, mi mozemo diskutovati, to je valjda smisao foruma, ali napisati nesto kao "pojma ti nemas" ili " 'ta ti naa' " je ono sto treba izbjegavati.

Inace, za sve ostalo, bravo Zeljo! Amar ih je bas pripremio, vrhunski je odradio utakmicu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:29 am

Poprilicno smo razvili kukturu kupovine novih dresova, lijepo je to vidjeti na stadionu, i po tom pitanju iznad svih ostalih, ubjedljivo.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:32 am

Uz dusno postovanje svakom forumasu,predpostavljam da 80 posto foruma,ne moze trcati duze od minute,a da se prije toga ne halali sa porodicom,a isto tako u tom procentu mislim da se netalenat samog njihovog fudbalskog umijeca moze izmjeriti. Jednom davnom sam cuo mog starog,kako mom rodjaku malom kaze,koji mom starom oko mehanike pametuje. Ti ces mene ucit kako se djeca prave.
Nemam ja problem da neko vidi drugacije,dozivi nesto na neki svoj nacin....
Ja sam za prvih Amarovih mandata jako puno puta bio stroziji prema njemu od vecine ovih koji ga danas kamatarom zovu. Ali sam naucio da nije pravi fudbal,Pes ili Fifa pa da stavljas Karlosa u napad,ili druge vratolomije koje smo radili.
Ja bi se konkretno dotakao ovih nasih veznih umjetnika.
Boli mene guzica za Alispahica,ali on je po mom nekom sudu,odigrao jako dobru tekmu.
Daleko od savrsene,ali da ne ulazim sad u detaljnu analizu i dobrog i loseg jer bi to trajalo,radije bi se osvrnuo na par drugih stvari.
Evo citamo od mnogih,kako je "Alikurac"los,spor ,slabo se krece,umro...
Pa tako isto se govorili za Zebu. Jebali ste mu majku majcinu,popljuvali ga najstrasnije. A mnogo puta je bio najbolji igrac lige. Nista brzi on nije bio ni 2012,kao ni 2004. Nemojte mi pricati,jer ga znam bolje od sviju vas,zajedno smo godinama trenirali od pionirskog sastava.
Ali ko bi sad vama objasnio da je to takav profil igraca,kad vecina smatra kako je Ramovic bolji.
Ramovic je drugaciji profil igraca. Za neke stvari mozda bolji,trka i kretanje,ali kad treba stati na loptu,smiriti ,dati pravi pas,podvaliti loptu. Kad se igra bunker,a protiv nas je to cesto slucaj.Tada mozemo da ga glabamo i mi i Ramovic zajedno sa nama. A to sto je on svako malo van stroja,sto puno zuji a malo meda daje. To uopste nije bitno. Meni je licno drag i ne bi ga se odrekao nikad,ali sigurno ce ovi novokomponovani strucnjqci reci da znam Begana i da pusem u Amarovu tikvu.
Zaboli me *****,nit znam ko je cij niti se time zamaram.
E sad za kraj,dosao nam je Stila. Eno i sam je na presici rekao za prozivke spor i slicno. Hocete gospodo i Stili jebat majku majcinu,jer nece nista vise u odbrani i kontri biti pokretljiviji od Alispahica i Zebe.
Hocemo i Stilu,kao i Ermina nazivati raznim imenima.
Hoce li vam i Stilic biti dokaz da ne pametujemo puno,nego da uzivamo u pobjedama naseg Zelje.
Dobro su manijaci jucer porucili. Kratko i jasno puno seremo,a malo podrske dajemo.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pon avg 05, 2019 9:45 am, ukupno mijenjano 4 puta.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:33 am

Ja bih volio da se objavi koliko je ljudi bilo na tekmi. Kako neko napisa, ja mislim da je bilo barem 8k....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:38 am

Nemoguce da je bilo samo 7000
Forza 1921!

Oda majstore!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:51 am

ne mogu da vjerujem da se igracima trazi greska nakon onakve utakmice ..

sve i jedan su preorali teren koliko su mogli i dali 101 % od sebe moramo to cijeniti ! Da su sad neki majstori igrali bi po ligama petice, al gdje nestade ono ostavite srce na terenu i nemamo vam sta zamjeriti.
Krpa se guši,umire, zališe ga malo vodom i nastavi lik da trci ko navijen, pa i taj Zec na faci i tijelu mu se vidi da "izdiše" al trci nazad, bori se.Dado 2 puta lezi ne moze da nastavi, al opet ustaje pokusava jos malo.Sinisa ide onome pod krampone da mu glavu prepolovi.
Hajmo podrzati ovu borbenost i ovaj znoj kojim tope plavi dres.Ja ponovo vidim svog borbenog Zelju.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:54 am

barbarez je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:32 am
Uz dusno postovanje svakom forumasu,predpostavljam da 80 posto foruma,ne moze trcati duze od minute,a da se prije toga ne halali sa porodicom,a isto tako u tom procentu mislim da se netalenat samog njihovog fudbalskog umijeca moze izmjeriti. Jednom davnom sam cuo mog starog,kako mom rodjaku malom kaze,koji mom starom oko mehanike pametuje. Ti ces mene ucit kako se djeca prave.
Nemam ja problem da neko vidi drugacije,dozivi nesto na neki svoj nacin....
Ja sam za prvih Amarovih mandata jako puno puta bio stroziji prema njemu od vecine ovih koji ga danas kamatarom zovu. Ali sam naucio da nije pravi fudbal,Pes ili Fifa pa da stavljas Karlosa u napad,ili druge vratolomije koje smo radili.
Ja bi se konkretno dotakao ovih nasih veznih umjetnika.
Boli mene guzica za Alispahica,ali on je po mom nekom sudu,odigrao jako dobru tekmu.
Daleko od savrsene,ali da ne ulazim sad u detaljnu analizu i dobrog i loseg jer bi to trajalo,radije bi se osvrnuo na par drugih stvari.
Evo citamo od mnogih,kako je "Alikurac"los,spor ,slabo se krece,umro...
Pa tako isto se govorili za Zebu. Jebali ste mu majku majcinu,popljuvali ga najstrasnije. A mnogo puta je bio najbolji igrac lige. Nista brzi on nije bio ni 2012,kao ni 2004. Nemojte mi pricati,jer ga znam bolje od sviju vas,zajedno smo godinama trenirali od pionirskog sastava.
Ali ko bi sad vama objasnio da je to takav profil igraca,kad vecina smatra kako je Ramovic bolji.
Ramovic je drugaciji profil igraca. Za neke stvari mozda bolji,trka i kretanje,ali kad treba stati na loptu,smiriti ,dati pravi pas,podvaliti loptu. Kad se igra bunker,a protiv nas je to cesto slucaj.Tada mozemo da ga glabamo i mi i Ramovic zajedno sa nama. A to sto je on svako malo van stroja,sto puno zuji a malo meda daje. To uopste nije bitno. Meni je licno drag i ne bi ga se odrekao nikad,ali sigurno ce ovi novokomponovani strucnjqci reci da znam Begana i da pusem u Amarovu tikvu.
Zaboli me *****,nit znam ko je cij niti se time zamaram.
E sad za kraj,dosao nam je Stila. Eno i sam je na presici rekao za prozivke spor i slicno. Hocete gospodo i Stili jebat majku majcinu,jer nece nista vise u odbrani i kontri biti pokretljiviji od Alispahica i Zebe.
Hocemo i Stilu,kao i Ermina nazivati raznim imenima.
Hoce li vam i Stilic biti dokaz da ne pametujemo puno,nego da uzivamo u pobjedama naseg Zelje.
Dobro su manijaci jucer porucili. Kratko i jasno puno seremo,a malo podrske dajemo.
Fino rečeno. Mehmed je meni dobar zbog te mirnoće, i što zna s loptom. Ali iskren da budem i Zeba je više mogao trčati od njega. On u 40.minuti ne zna kako se zove, a ne da potrči. To je bruka realno, i to bi Rustemovic Sovsic a Curjuric djelomicno jeste iskoristili. Mehmeda bih ja prvo spremio, pa tek onda puštao da igra jače utakmice. Na taj način bi dobili kompletnog igrača.

I jedna informacija, izgleda da nas Vedran napušta krajem sedmice.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 05, 2019 9:55 am

cikazubo je napisao/la:
pon avg 05, 2019 9:29 am
Poprilicno smo razvili kukturu kupovine novih dresova, lijepo je to vidjeti na stadionu, i po tom pitanju iznad svih ostalih, ubjedljivo.
Za jedan dan je prodato 200 dresova, par sati pred tekmu nije ih nikako bilo (L i XL), kao ni obicnih majica, fan shop pun ko sibica. Dresovi valjda u srijedu dolaze, a nadam se da i klub ima finu zaradu od njih a ne nesto jadno tipa 5 KM po dresu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 186 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija