Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Rolz
Postovi: 15
Pridružen/a: pon jun 24, 2019 1:25 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 1:48 am

slika
je li iko uradio print na dresu, valjda nisu brojevi ovako mali kao sto su na stranici fan shopa
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 3:33 am

Qooler je sve upravu sto je rekao..
Kako bi srali i žalili svi ovdje da su nam unistili teren i ostali sadrzaj..
Ovi to ne mogu znati nit cjeniti jer ga nisu oni napravili nit se potrudili za njega!

Nama je puka sreca sto one fukare izabrase hakalograd a ne nas,jer ce ih ovako doci skuplja pita nego tepsija(dok plate agentima svojim buseve i orgabizaciju utakmice u drugom kantonu) a ovdje su mogli imati zavrseno od skake i mirvada(kojima se serem usta,bio sam svjedok kada je rile srao po nasoj svjetinji jer je firaun pitar)...
Ja sam mislio da smo im stavili preko 50 milja za 2 dana i plus 100 za stetu da im se zamanta u glavi..i radovao sam se cijeli dan al kad sam vidio po kojim uslovima i sa pomoci grada/ministarstva onda sam samo rekao sreca da su degenerici u upravi kitara..a nasi opet ispali bezmogasi(po ko zna koj iput dosad).

U nedelju svi nek povedu jos nekoga svog ko nije bio od otvaranja istoka i da opet napunimo stadion.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 4:11 am

Rolz je napisao/la:
sri jul 31, 2019 1:48 am
slika
je li iko uradio print na dresu, valjda nisu brojevi ovako mali kao sto su na stranici fan shopa
Meni su za Bogija uokvirili
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 4:13 am

Bilo bi lijepo kad bi dosta ljudi ponijeli zastavu sa ljiljanima.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 7:11 am

Edit: bez prozivanja.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
ferroviario
Postovi: 76
Pridružen/a: pon jun 03, 2019 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 7:17 am

Hoce li biti otvoren jug danas protiv Toska?
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 7:40 am

HajrA je napisao/la:
sri jul 31, 2019 12:47 am
Na zalost nas ovogodisnji evropski uspjeh je to sto "pite" nece igrati evropu na Grbavici! Da stvar bude jos jadnija neki to slave ko 17.12.2019!
Na zalost ljestvica je visoko, toliko visoko da gubimo svaku nadu u bolje sutra. Opet nam je jedino zadovoljstvo ogledalce ogledalce ko je naj trofejniji klub u drzavi.
Oprosta i zaborava nema!!!
To je to.
Ja neki dan pišem, sezona tek počela a mi se oprostili od titule. Nek smo sada prvi, ja i dalje smatram da ovo nije ekipa za titulu.
Ne znam kako ljudi mogu držati i gurati ovo sad stanje bez obrzira na sve, a sama pomisao da ćeš nekog drugog gledati kako slavi titulu je poražavajuća.

I tako pomalo, nećemo imati ni ogledalce, jer nećemo biti najtrofejniji. Jedino da nam ogledalce slaže da jesmo.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 7:43 am

El_Nino je napisao/la:
sri jul 31, 2019 7:40 am
HajrA je napisao/la:
sri jul 31, 2019 12:47 am
Na zalost nas ovogodisnji evropski uspjeh je to sto "pite" nece igrati evropu na Grbavici! Da stvar bude jos jadnija neki to slave ko 17.12.2019!
Na zalost ljestvica je visoko, toliko visoko da gubimo svaku nadu u bolje sutra. Opet nam je jedino zadovoljstvo ogledalce ogledalce ko je naj trofejniji klub u drzavi.
Oprosta i zaborava nema!!!
To je to.
Ja neki dan pišem, sezona tek počela a mi se oprostili od titule. Nek smo sada prvi, ja i dalje smatram da ovo nije ekipa za titulu.
Ne znam kako ljudi mogu držati i gurati ovo sad stanje bez obrzira na sve, a sama pomisao da ćeš nekog drugog gledati kako slavi titulu je poražavajuća.

I tako pomalo, nećemo imati ni ogledalce, jer nećemo biti najtrofejniji. Jedino da nam ogledalce slaže da jesmo.
Molim te pošto vidim da si vidovit da nam kažeš ko je budući šampion a ko osvaja Ligu prvaka. Hvala unaprijed
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 8:12 am

DobojskiManijak je napisao/la:
sri jul 31, 2019 7:43 am
El_Nino je napisao/la:
sri jul 31, 2019 7:40 am
HajrA je napisao/la:
sri jul 31, 2019 12:47 am
Na zalost nas ovogodisnji evropski uspjeh je to sto "pite" nece igrati evropu na Grbavici! Da stvar bude jos jadnija neki to slave ko 17.12.2019!
Na zalost ljestvica je visoko, toliko visoko da gubimo svaku nadu u bolje sutra. Opet nam je jedino zadovoljstvo ogledalce ogledalce ko je naj trofejniji klub u drzavi.
Oprosta i zaborava nema!!!
To je to.
Ja neki dan pišem, sezona tek počela a mi se oprostili od titule. Nek smo sada prvi, ja i dalje smatram da ovo nije ekipa za titulu.
Ne znam kako ljudi mogu držati i gurati ovo sad stanje bez obrzira na sve, a sama pomisao da ćeš nekog drugog gledati kako slavi titulu je poražavajuća.

I tako pomalo, nećemo imati ni ogledalce, jer nećemo biti najtrofejniji. Jedino da nam ogledalce slaže da jesmo.
Molim te pošto vidim da si vidovit da nam kažeš ko je budući šampion a ko osvaja Ligu prvaka. Hvala unaprijed
Nisam vidovit, a nisam ni humorističan kao ti. Nego samo znam da ekipa koja je proglašena "najlošijom" u historiji Želje, kojoj se jebavalo sve i svašta, za koju se govorilo da treba komplet biti otjerana ovo ljeto, koja je prošle polusezone zabijala samo čajnoslu, igrala sve osim fotbala, nije kadar se boriti za titulu.

Premalo je pojačanja došlo da bi imalo napredak sa 4.na 1.mjesto.

Ne kažem da neće doći, uvijek za našu ligu ima kvalitetnih igrača koji našu igru i ekipu mogu popraviti. Ako dođu i ubodemo s još dva - tri pojačanja, onda ću govoriti da smo u borbi za titulu.

A Amar ako s ovim osvoji titulu, ja mu čestitam i za mene će biti 100 levela iznad ove lige, a ja ću sebi reći da nemam pojma o fudbalu jer sam smatrao da nema od titule ništa.

Ubuduće te doskoćice bih volio izbjeći s tvoje strane. Ako imaš šta kvalitetno, argumentovano napisati onda rado ćemo prodiskutovati, ali ovaj loš humor ili sarkazam, ne znam kako deklarisati, nije nešto.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 8:26 am

HOCE LI BITI OTVOREN JUG DANAS PROTIV TOSKA ?
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 8:51 am

vinston.cercil je napisao/la:
sri jul 31, 2019 8:26 am
HOCE LI BITI OTVOREN JUG DANAS PROTIV TOSKA ?
Hoće.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 8:59 am

Qooler je napisao/la:
uto jul 30, 2019 10:08 pm
omladina1921zeljina je napisao/la:
uto jul 30, 2019 9:47 pm
AdmirA je napisao/la:
uto jul 30, 2019 9:33 pm
Ne mogu da vjerujem...
slika
Kad bude derbi, razmontirat čitav sjevero-istok i napravit stajaću tribinu. Riješena frka.
Ja ne mogu da vjerujem da naša uprava postavila onako glupe zahtjeve.
Garancija na 100.000KM, pa da ubace deset baklji na teren ode teren, ode ona plava umjetna trava. Glupo.
Dokaz da mi ne znamo cijeniti svoje kad nas pitari zbog 135 000 odbiju. Dakle toliki "pritisak" grada da je 35000 + šteta eto previše.
Znaju li oni kako je iskihati 1.200.000 za teren?
Sreća pa pite navikle sve dzaba, a mi dokazali da nemamo samopostovanja.
Opet je Glas razuma bio u pravu. Ja sma kontao ove nase budale lupile cifru, bankovna na vrijednsot cijelog terena itd...
A oni bi nas prodali za 35000 KM. Nevjerovatno.
Imamo sreće više nego pameti.

Sto se tice derbija i najavljnog divljanja. Senad Misimovic je bio pametan kada su čupali stolice pa je potisao ugovor na duplu štetu, koliko se sjećam sa portala info. Dakle štete je bilo 32000, a naplarili 64000 KM.
Eto kavog smo mi čovjeka imali. Hvala mu.
Ovi sada ni na najavljeno divljanje neće ništa poduzeti. Fuj.
kakvih bolan 10 baklji u teren a evropska utakmica. jesu idioti al nisu toliki
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:08 am

teteac8684 je napisao/la:
sri jul 31, 2019 8:51 am
vinston.cercil je napisao/la:
sri jul 31, 2019 8:26 am
HOCE LI BITI OTVOREN JUG DANAS PROTIV TOSKA ?
Hoće.
Hvala ti na info prijatelju
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:35 am

Southboy je napisao/la:
sri jul 31, 2019 3:33 am
Qooler je sve upravu sto je rekao..
Kako bi srali i žalili svi ovdje da su nam unistili teren i ostali sadrzaj..
Ovi to ne mogu znati nit cjeniti jer ga nisu oni napravili nit se potrudili za njega!

Nama je puka sreca sto one fukare izabrase hakalograd a ne nas,jer ce ih ovako doci skuplja pita nego tepsija(dok plate agentima svojim buseve i orgabizaciju utakmice u drugom kantonu) a ovdje su mogli imati zavrseno od skake i mirvada(kojima se serem usta,bio sam svjedok kada je rile srao po nasoj svjetinji jer je firaun pitar)...
Ja sam mislio da smo im stavili preko 50 milja za 2 dana i plus 100 za stetu da im se zamanta u glavi..i radovao sam se cijeli dan al kad sam vidio po kojim uslovima i sa pomoci grada/ministarstva onda sam samo rekao sreca da su degenerici u upravi kitara..a nasi opet ispali bezmogasi(po ko zna koj iput dosad).

U nedelju svi nek povedu jos nekoga svog ko nije bio od otvaranja istoka i da opet napunimo stadion.
Pa zar ti ne napisa da ostavljas clansku i godisnju i da neces dolaziti? Zar nisi prije dvije tri sedmice napisao da ce posjeta sve samo reci koliku podrsku ima uprava, a nakon prvog kiks nece biti ni 500 ljudi na Grbavici? I sada ti odjednom prica hajde da napunimo. Da se kiksa, ne do Bog, mogu misliti sta bi pricao. Dogovori se sam sa sobom.

Ima par nickova, a to mozete procitati i po postovima koji se izgleda ne razumiju za teren i fudbol ili fudbal, ali zato su eksperti za upravu i znaju sve sta se desava. Smijesni ste.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:37 am

Hajde dobro vas je, zavrsite sa tim, idemo dalje
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:46 am

Hajmo analiza nas, Zrinjskog, povrede, kartoni, vrijeme, manijaci, ultrasi, hajcanje.

Mozemo li zavrsiti s gurbetima ?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:18 am

cikazubo je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:46 am
Hajmo analiza nas, Zrinjskog, povrede, kartoni, vrijeme, manijaci, ultrasi, hajcanje.

Mozemo li zavrsiti s gurbetima ?
Ma kakvi kad treba kakva pozitiva ili neka regularna rasprava nema 2 stranice, kad treba pljuvati po 5 stranica i svi fol nesto znaju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:26 am

Jel ono danas i Stilic potpisuje ili samo Salifu?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:34 am

sajo10 je napisao/la:Jel ono danas i Stilic potpisuje ili samo Salifu?
Potpisuje, odmah iza Graovca, Zakarica, Cocalica naravno sve to finansiraju Francuzi koji su ulozili milione u klub i kamp slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:37 am

cikazubo je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:46 am
Hajmo analiza nas, Zrinjskog, povrede, kartoni, vrijeme, manijaci, ultrasi, hajcanje.

Mozemo li zavrsiti s gurbetima ?
Nadati se da ce Zrinja izaci sa izmjesanim sastavom, jer ne djeluju uigrano plus umor od sutrasnje tekme. Ne znam sta im je sa Jakovljevicem koliko ce odsutan biti i jel se govedarica oporavio. Protiv Veleza nisu nista posebno izgledali, pogotovo stoper kojeg smo prizivali celikovic. Nadati se da ce nasa struka naci njihove mane. Napad im je jak i to pravo. Ne treba srljati, nego se paziti.

Sanjam sinoc krcatu Grbavicu.. moramo je napuniti braco, jesu godisnji odmori, ali moramo se potruditi svi.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar, Google [Bot], kemo, ublehas i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija