Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:02 pm

Ma ovo je prejako, pazite sad:

Nakon prošlogodišnjeg nesretnog poraza znao sam da će Medonja vratiti svoju titulu. Na Čevljanoviće sam ponio 100.000 KM i bio sam spreman da sve stavim na svog ljubimca. Na moju nesreću, nisam našao nikog da pokrije opkladu. Medonja je bez konkurencije u BiH, i to je ponovo dokazao. Hvala našim vjernim navijačima na velikoj podršci. Siguran sam da je Medonja imao više navijača od Sarajeva na Bilinom polju", kaže Habib Bijelić Habibić.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:03 pm

blueboy je napisao/la:
ned jul 28, 2019 8:02 pm
Ma ovo je prejako, pazite sad:

Nakon prošlogodišnjeg nesretnog poraza znao sam da će Medonja vratiti svoju titulu. Na Čevljanoviće sam ponio 100.000 KM i bio sam spreman da sve stavim na svog ljubimca. Na moju nesreću, nisam našao nikog da pokrije opkladu. Medonja je bez konkurencije u BiH, i to je ponovo dokazao. Hvala našim vjernim navijačima na velikoj podršci. Siguran sam da je Medonja imao više navijača od Sarajeva na Bilinom polju", kaže Habib Bijelić Habibić.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:03 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:56 pm
Nema šta da cure detalji. Prvo što je obećala neformalna grupa okupljena oko Amara je titula, gradnja stadiona i transparentan rad. Očekujem da sve na zvaničnoj stranici objavi. Analitički u 1 KM.

I, opet ponavljam, greška u koracima. Ne možeš prodavati/iznajmljivati auto, a da ne kažeš koliko tražiš za njega.
Kakva @avlami titula i gradnja stadiona...pa vec sada tu borbu za titulu nazivaju da se bore za "nesto" da bi imali alibi kasnije. Gradnju tribine Istoka nisu sposobni privesti kraju vec 7 mjeseci i onda najavljuju kao do kraja godine ,da bi sad sve cesce mogli provlacenje price da Savez stopira izgradnju Istoka. Pa njima ni dvije ovce na papiru ne treba dati na cuvanje,toliko su sposobni a prije nego su dosli jezik im je otpao da kazu mi znamo i bit ce Zeljo bolji,hocemo unaprijediti Zelju. Ahaaa , hocee, evo zavalise ga za par miliona u 7 mjeseci a za buducnost cemo tek da saznamo koliko su ga poslovanjem i kreditima zavalili.

U 7 mjeseci oni mrezu zastitnu iza golova niti reklamne bilborde nisu popravili, a kamoli da pricamo da mozemo i da neko od njih ocekuje neke mega projekte.

Ovo sto se pobrinu da nam Alba pokosi travu je vrhunac njihovog uređenja i gradnje infrastrukture.

Istok svakako nije njihova zasluga niti znaju kako se oznojilo i radio projekat istog!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:04 pm

CURVA je napisao/la:
ned jul 28, 2019 4:48 pm
gavran je napisao/la:
ned jul 28, 2019 4:45 pm
bianco blu je napisao/la:
ned jul 28, 2019 4:06 pm
malo sam razočaran na Manijake.
Jučer su trebali parolom pokazati šta misle o pokušaju igranja utakmice torpeda na Grbavici ...
Sto je ne donese da je rasirimo.
Nije ni bio na utakmici isao sa trebom u kino :placeodsmijeha:
aaaaaaaa kako si luuuud lažni insajderu
nego, hoćel li ikad išta pogodit?
 
stativa
Postovi: 10
Pridružen/a: sub jul 27, 2019 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:06 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:56 pm
Nema šta da cure detalji. Prvo što je obećala neformalna grupa okupljena oko Amara je titula, gradnja stadiona i transparentan rad. Očekujem da sve na zvaničnoj stranici objavi. Analitički u 1 KM.

I, opet ponavljam, greška u koracima. Ne možeš prodavati/iznajmljivati auto, a da ne kažeš koliko tražiš za njega.
Necu vise samo ovo,Nismo mi nikome nudili niti iznajmljivali stadion auto.Nego su dosli i pitali da im se iznajmi stadion auto. E onda im se reklo sta nudite.Znas decko.Puno pametujes bez potrebe.Nije sve crno i bijelo ima malo i sivog.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:07 pm

Nema ni 5k ljudi u Mostaru, a ovaj komentator hvali posjetu kao da je 30 hiljada došlo..
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:10 pm

stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 8:06 pm
avlami97 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:56 pm
Nema šta da cure detalji. Prvo što je obećala neformalna grupa okupljena oko Amara je titula, gradnja stadiona i transparentan rad. Očekujem da sve na zvaničnoj stranici objavi. Analitički u 1 KM.

I, opet ponavljam, greška u koracima. Ne možeš prodavati/iznajmljivati auto, a da ne kažeš koliko tražiš za njega.
Necu vise samo ovo,Nismo mi nikome nudili niti iznajmljivali stadion auto.Nego su dosli i pitali da im se iznajmi stadion auto. E onda im se reklo sta nudite.Znas decko.Puno pametujes bez potrebe.Nije sve crno i bijelo ima malo i sivog.
Nije ni napisao da je sve crno i bijelo, vec je upravo pisao o tom sivom, ako dozvolis. A buduci da pises da pratis Zeljeznicar od Santosa, onda ces siguran sam znati kako je Musemic odigrao tu utakmicu.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:11 pm

Da li gledati ove koji su ukrali stadion ili ove koji nemaju stadion?
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:12 pm

Koliko Stana fali Zrinjskom
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:12 pm

Kako bolje izgledaju ovi stadioni sa led raklamama
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:13 pm

blueboy je napisao/la:
ned jul 28, 2019 8:11 pm
Da li gledati ove koji su ukrali stadion ili ove koji nemaju stadion?
:D
 
stativa
Postovi: 10
Pridružen/a: sub jul 27, 2019 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:14 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:55 pm
stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:33 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:11 pm

Ako pratis klub od dolaska Amarovaca onda me i ne cudi da ne vidis JASNU RAZLIKU I DOKAZE NAZADOVANJA.

Da ne smaram raju jer vecina znamo u cemu i gdje smo nazadovali, presutit cu da se ne otvaraju daljnje rasprave.
Ne nepratim Zelju od dolaska bilo koga vec ga pratim od utakmice Zeljo Santos na kosevu kao djecak.A ti i slicni koji se zovete amarovci ili misketovci i mislite da Zeljoi svijet pocinje i zavrsava sa tim ili nekim dorugim likovima malo se edukuj o Zelji o stogodisnjaku sa Grbavice.Citam ovdje i kako kenjate i nadmudrujete se i iznosite budalastine.Cuj amarovci misketovci i neznam ko vec.Pojma ti nemas student iz Tuzle.Posto pratis Zelju par godina na tv i svrstavas sebe i druge u te tabore tih nekih likova koji su prolazni treba da znas da je Zeljo nesto drugo nesto sto tvoj mentalni sklop kako kazes kao misketovac ili kao amarovac ne moze dokuciti.Savjetujem ti da se preorjentises na radnicke hehe igre ili kamena s ramena i ti ako si amarovac ili onaj drugi misketovac i svi koji ste na tim nekim stranama vrijeme vam je ne trujete navijace kluba koje interesuje Zeljo takav kakav je..Stogodisnjak decko .
Kako nisko s tvoje strane, ali nema veze, ne spustam se na taj nivo posebno ne sa neizgrađenim i nepismenim osobama poput tebe.

I da evo vidim opet to famozno student iz Tuzle,za kojeg ti sigurno znas kad je i na koji nacin prvi put gledao i zavolio Zelju. Isto tako znas i za Asharaka i nas sve ostale koji smo sa strane. Ako ti je Zeljo samo baziran na grad Sarajevo, tebi je vrijeme da se iseliš iz njega a ne da prestaneš biti navijač radničkog kluba i institucije zvana Željo.

Mi ako smo trenutno u Tuzli ili bilo gdje van Sarajeva, vjeruj da mnogi Zelji vise pokusavamo vratiti za onu ljubav, srecu, emociju kroz akcije, fan shop i projekte nego sto vi mnogi lajatori na svakog ko razmislja drugacije,to je vasa mentalna bolest i vase frustracije ne lijecite na drugima.

U šta ti godine odoše..osim ako već nisi neka djetinjarija jer mi se tako čini.
Nisi ti dobre glave nikako.Koju kolicina isfrustriranih budalastina iznosis .Ti si vec svoj zivot potrosio nazalost, sa toliko
malo godina a toliki kompleksi.Nisi ti moj nivo za raz govor mozda kad zavrsis fakultet u Tuzli.Zbogom student iz Tuzle.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:17 pm

Ovaj iz Zrinjskog promijenio skoro cijeli sastav u odnosu na cetvrtak.
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:19 pm

@Bosanac1993 i @stativa banovani na 7 dana!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:25 pm

Lazni su jaki drama, iksic jedan mjerica
Željezničar ante portas !
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:27 pm

Mogao bi ovdje X biti, ako se vodimo logikom da su izašli s "drugim" sastavom u derbi protiv Veleža.
Od onog sastava protiv Utrehta tu su Šovšić, Barbarić i golman.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:27 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jul 28, 2019 8:25 pm
Lazni su jaki drama, iksic jedan mjerica
Imali smo i mi duplo jacu ekipu pa su oni osvajali. Do sad nista posebno od njih
Cuva Bog Zelju svog!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:28 pm

Uzimaju ovo lazni, a Celik je gace skinuo vec u slacionici.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:29 pm

Kakav je debil ovaj Kaljanac
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:30 pm

@Brkoo

Hvala na odgovoru.
U prvom poluvremenu je bilo situacija kada je lopta bila na zemlji i bilo je to znatno ljepše i uspješnije. Alispahić i Dado se primjećivali u igri. Standardni pokušaji s bekovima i ovo spomenuto kroz sredinu je bilo baš fino za vidjeti. Doduše svega par puta. Šta je prepreka ovome, pa vjerovatno sudija koji je ili njima dopuštao oštriju igru ili nama sjeckao igru. Mogu i da shvatim da se neki naši nisu upuštali u oštrije duele kao Dado većim djelom. Krene na igrača s loptom i korak dva pred njima samo stane. Ni starta ni klinča ni barem nogu da gurne naprijed. Ništa. Alispahića nikako da upratim tj da se baziram na njega. Vi koji ga duže pratite ga možda i s pravom kritikujete. Mene je za pohvalu onaj potez protiv Slavije i ostavljena lopta Veselom za go.
Sprema mi je bila vidljiva i u onoj utakmici s Veležom u Hrasnici. Oni se povrijede u duelima-strtovima ala Ermin Zec a naši svo vrijeme na nogama.
Sjećamo se i prijašnjih Amarovih utakmica kada vršimo presing svo vrijeme i na kraju oni posustanu oko 70' a mi dolazimo do izražaja.
Dokaz je igra Veselog u drugom poluvremenu obadvije utakmice. I protiv Borca a i ova jučer. Jučer je bila promjena strana a protiv Borca nisam upratio da li je u njihovim izmjenama mjenjan i bek na Veselinovićevoj strani. Uglavnom bude više prostora za njega.
Opet sprema. Ivica je to fino rekao. " -Ko ne moće trčati, ne može ni igrati".

Ostaje nam pitanje Saveza i sudija s jedne strane i naše Uprave, čitaj finansija s druge strane.
Amar ima dosta oponenata. I ja sam tu negdje. Žao mi je zbog ovog razvoja događaja i ne dešavanja simbioze njega i Misimovića. Nejse.
Pisah već da nam je ostao samo Amar. Vidim da poziva raju na sljedeću utalmicu. Bitna mu je. Donijela bi samopouzdanja u tim. Mislim pobjeda.
Zrinjski će zasigurno biti ispit za Amara i ovaj sastav. Bojo je u igri. Bogi nipošto. Daj da ova dvojica Sipa i Kemo sastave dvije utakmice za redom.
A i nama.
Fin je to osjećaj kada pobjediš i pošalješ kolegama (pitarima) s posla tabelu s onim KO'E PRVI ? :D

Mala digresija.
Tražio sam da @Bogi komentira oko trenutnog rostera i mogučnosti 4-4-2.
Zanima me i tvoj sud. Kažeš da je Krpić nedovoljan tj neproduktivan u špicu. Ko da mi pomogne gore?
Dobro. Znam da ćeš reći da je Amar ne favorizuje. Ali sa činjenicom da nam treba sredina i da nam treba pogodak u ranijoj fazi a pri tome viđenje utakmice Zrinjskog i Sarajeva gdje im je Zrinjski dao centar i posjed pa čak i taj momenta da će biti umorni od Evrope itd itd
Volio bih čuti ( pročitati ) tvoje mišljenje.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Ujko i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija