Moderator/ica: storm_raider

 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:09 pm

Večeras dva x :kafa:
 
stativa
Postovi: 10
Pridružen/a: sub jul 27, 2019 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:09 pm

mamba21 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:02 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jul 28, 2019 6:56 pm
Nova uprava nek se zahvale gospodinu Misimoviću za novac koji će dobiti iznajmljivanjem stadiona.
Sto posto. Jel istina da ce i grad placati sa pitarima. Oko 100.000 cifra.
Malo manje je ponuda od 100000 km od kantona i grada te pitara. Pored toga osiguranje stadiona i invetara te terena u slucaju stete poseban ne mali iznos.To je ponuda.Sutra nas odgovor.Nije jos nista sigurno dogovoreno i konacno.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:11 pm

stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 5:38 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 5:28 pm
HajrA je napisao/la:
ned jul 28, 2019 4:07 pm
Shvati ti da se vecina nikaf nije pitala.
Jer da se pitala, stara uprava bi bila tu.
Amar bi setao Lutvu i nadgledao zapocetu izgradnju Juzne Tribine.
Pite bi igrali u Zenici, jer nije stigla upotrebna za tek postavljeni krov na istoku.
Govno govno ba bi pisao clanke kako 4 boda u dvije utakmice je ispod renomea Zelje i kako je drugo mjesto i Kup propast sportskog segmenta.
Itd itd itd
Kako si ovo dobro rekao, za sehare .

Sto je najgore vecina nas ovo zna ali se prividno varaju da ce biti bolje a znaju da ovi ljudi nisu sposobni i predoodredjeni za bolje. Ni titula nije to sto oni misle da je bolje, bar meni nije jer smo u svim drugim segmentima nazadovali za par godina u roku 7 mjeseci.
U kojim segmentima smo nazadovali za par godina u roku 7 mjeseci.
Ako pratis klub od dolaska Amarovaca onda me i ne cudi da ne vidis JASNU RAZLIKU I DOKAZE NAZADOVANJA.

Da ne smaram raju jer vecina znamo u cemu i gdje smo nazadovali, presutit cu da se ne otvaraju daljnje rasprave.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:12 pm

slika
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:13 pm

stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:09 pm
mamba21 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:02 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jul 28, 2019 6:56 pm
Nova uprava nek se zahvale gospodinu Misimoviću za novac koji će dobiti iznajmljivanjem stadiona.
Sto posto. Jel istina da ce i grad placati sa pitarima. Oko 100.000 cifra.
Malo manje je ponuda od 100000 km od kantona i grada te pitara. Pored toga osiguranje stadiona i invetara te terena u slucaju stete poseban ne mali iznos.To je ponuda.Sutra nas odgovor.Nije jos nista sigurno dogovoreno i konacno.
Ja ne vjerujem u ovo, kakva njihova obecanja i osiguranja...nemojmo nasjedati barem onako navijacki na ova obecanja, ako se vec nas ne pita nego Amara,nemojmo barem biti ovce!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:13 pm

Kadeti vode 2:0 golom Ćutahije.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:14 pm

BHDragons je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:09 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:07 pm
BHDragons je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:01 pm
Zna li neko ima li prijenosa mostarskog derbija večeras i gdje?
Ima na jednom od kanala moje tv
Hvala!
Nista, svako dobro!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:16 pm

Uvijek je dobro da se cuje glas navijaca, narocito onih koji su me odusevili protiv Mladosti, ali,
bez obzira sta mi mislimo i osjecamo, cini mi se da je odluka o ustupanju stadiona vec donesena.
Iako duboko razocaran, barem se nadam da je to pametno uradjeno, za dobru cifru i da smo se
zastitili na neki nacin od svih njihovih divljackih, hordaskih, rusilackih nagona koji su posljedica ne
samo nekulture, nego i patoloske mrznje prema Zelji....Da se ja pitam ( a ne pitam se, jer u protivnom
nikada bordo boja ne bi bila domaca na nasoj svetinji ), unaprijed bi im naplatio kauciju za svu even-
tualno nanesenu stetu, pa bi im ista bila u cjelosti ili djelimicno vracena, u zavisnosti od stanja tribina
nakon utakmice...Sto je najgore, siguran sam da ce kada se sve zavrsi, opet lajati da su nam finansij-
ski pomogli, kao i prosli put kada su naplacenu odstetu za njihov primitivizam prikazivali kao donaciju
od koje cemo moci platiti neplacene rezijske racune za vodu....Volio bih da ovo nikada nisam dozivio.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:19 pm

LARSSON je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:13 pm
Kadeti vode 2:0 golom Ćutahije.
On se vrati iz Hajduka i odma drugi gol u dva kola.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:21 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:19 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:13 pm
Kadeti vode 2:0 golom Ćutahije.
On se vrati iz Hajduka i odma drugi gol u dva kola.
On je tamo mislim samo na probi bio, nikada zvanično nije ni otišao. Proslu sezonu je igrao za kadete u federalnoj ligi.
 
stativa
Postovi: 10
Pridružen/a: sub jul 27, 2019 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:33 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:11 pm
stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 5:38 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 5:28 pm


Kako si ovo dobro rekao, za sehare .

Sto je najgore vecina nas ovo zna ali se prividno varaju da ce biti bolje a znaju da ovi ljudi nisu sposobni i predoodredjeni za bolje. Ni titula nije to sto oni misle da je bolje, bar meni nije jer smo u svim drugim segmentima nazadovali za par godina u roku 7 mjeseci.
U kojim segmentima smo nazadovali za par godina u roku 7 mjeseci.
Ako pratis klub od dolaska Amarovaca onda me i ne cudi da ne vidis JASNU RAZLIKU I DOKAZE NAZADOVANJA.

Da ne smaram raju jer vecina znamo u cemu i gdje smo nazadovali, presutit cu da se ne otvaraju daljnje rasprave.
Ne nepratim Zelju od dolaska bilo koga vec ga pratim od utakmice Zeljo Santos na kosevu kao djecak.A ti i slicni koji se zovete amarovci ili misketovci i mislite da Zeljoi svijet pocinje i zavrsava sa tim ili nekim dorugim likovima malo se edukuj o Zelji o stogodisnjaku sa Grbavice.Citam ovdje i kako kenjate i nadmudrujete se i iznosite budalastine.Cuj amarovci misketovci i neznam ko vec.Pojma ti nemas student iz Tuzle.Posto pratis Zelju par godina na tv i svrstavas sebe i druge u te tabore tih nekih likova koji su prolazni treba da znas da je Zeljo nesto drugo nesto sto tvoj mentalni sklop kako kazes kao misketovac ili kao amarovac ne moze dokuciti.Savjetujem ti da se preorjentises na radnicke sportske igre ili kamena s ramena i ti ako si amarovac ili onaj drugi misketovac i svi koji ste na tim nekim stranama vrijeme vam je ne trujete navijace kluba koje interesuje Zeljo takav kakav je..Stogodisnjak decko .
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:35 pm

stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:09 pm
mamba21 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:02 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jul 28, 2019 6:56 pm
Nova uprava nek se zahvale gospodinu Misimoviću za novac koji će dobiti iznajmljivanjem stadiona.
Sto posto. Jel istina da ce i grad placati sa pitarima. Oko 100.000 cifra.
Malo manje je ponuda od 100000 km od kantona i grada te pitara. Pored toga osiguranje stadiona i invetara te terena u slucaju stete poseban ne mali iznos.To je ponuda.Sutra nas odgovor.Nije jos nista sigurno dogovoreno i konacno.
Jašta je.

Pitari za godinu dana plaćaju 86000KM Koševo, a ovdje će se izvaliti ovoliku lovu sa "saučesnicima". Greška u koracima. Valjda mi kažemo cifru, a pitari na to pristaju ili ne. Manite se šuplje, jer ako nastavite, doći ćemo do priče kako pite moraju dati cjelokupan iznos od trećeg pretkola.

Svako ko iznajmljuje vlastite nekretnine, prvo gleda kome će ih iznajmiti...
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
stativa
Postovi: 10
Pridružen/a: sub jul 27, 2019 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:44 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:35 pm
stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:09 pm
mamba21 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:02 pm

Sto posto. Jel istina da ce i grad placati sa pitarima. Oko 100.000 cifra.
Malo manje je ponuda od 100000 km od kantona i grada te pitara. Pored toga osiguranje stadiona i invetara te terena u slucaju stete poseban ne mali iznos.To je ponuda.Sutra nas odgovor.Nije jos nista sigurno dogovoreno i konacno.
Jašta je.

Pitari za godinu dana plaćaju 86000KM Koševo, a ovdje će se izvaliti ovoliku lovu sa "saučesnicima". Greška u koracima. Valjda mi kažemo cifru, a pitari na to pristaju ili ne. Manite se šuplje, jer ako nastavite, doći ćemo do priče kako pite moraju dati cjelokupan iznos od trećeg pretkola.

Svako ko iznajmljuje vlastite nekretnine, prvo gleda kome će ih iznajmiti...
Nisi u pravu ovaj put.Ali ne zelim polemisati oko opstine i oko koristenja koseva na godisnjem nivo pitara i kombinacija niti bilo koga ubjedjivati. u ovu ponudu prema nama. Kako god procurit ce detalji ako dodje do dogovora.Ja im ga ne bi iznajmio ni za pet puta veci iznos.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:54 pm

Onog trenutka kada nam je kamatarenje klub postala prihvatljiva opcija, a razmatranje da li da iznajmimo stadion Fudbalskom Klubu Sarajevu razumna ponuda, mi smo tada izgubili Zeljeznicar.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:55 pm

stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:33 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:11 pm
stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 5:38 pm

U kojim segmentima smo nazadovali za par godina u roku 7 mjeseci.
Ako pratis klub od dolaska Amarovaca onda me i ne cudi da ne vidis JASNU RAZLIKU I DOKAZE NAZADOVANJA.

Da ne smaram raju jer vecina znamo u cemu i gdje smo nazadovali, presutit cu da se ne otvaraju daljnje rasprave.
Ne nepratim Zelju od dolaska bilo koga vec ga pratim od utakmice Zeljo Santos na kosevu kao djecak.A ti i slicni koji se zovete amarovci ili misketovci i mislite da Zeljoi svijet pocinje i zavrsava sa tim ili nekim dorugim likovima malo se edukuj o Zelji o stogodisnjaku sa Grbavice.Citam ovdje i kako kenjate i nadmudrujete se i iznosite budalastine.Cuj amarovci misketovci i neznam ko vec.Pojma ti nemas student iz Tuzle.Posto pratis Zelju par godina na tv i svrstavas sebe i druge u te tabore tih nekih likova koji su prolazni treba da znas da je Zeljo nesto drugo nesto sto tvoj mentalni sklop kako kazes kao misketovac ili kao amarovac ne moze dokuciti.Savjetujem ti da se preorjentises na radnicke hehe igre ili kamena s ramena i ti ako si amarovac ili onaj drugi misketovac i svi koji ste na tim nekim stranama vrijeme vam je ne trujete navijace kluba koje interesuje Zeljo takav kakav je..Stogodisnjak decko .
Kako nisko s tvoje strane, ali nema veze, ne spustam se na taj nivo posebno ne sa neizgrađenim i nepismenim osobama poput tebe.

I da evo vidim opet to famozno student iz Tuzle,za kojeg ti sigurno znas kad je i na koji nacin prvi put gledao i zavolio Zelju. Isto tako znas i za Asharaka i nas sve ostale koji smo sa strane. Ako ti je Zeljo samo baziran na grad Sarajevo, tebi je vrijeme da se iseliš iz njega a ne da prestaneš biti navijač radničkog kluba i institucije zvana Željo.

Mi ako smo trenutno u Tuzli ili bilo gdje van Sarajeva, vjeruj da mnogi Zelji vise pokusavamo vratiti za onu ljubav, srecu, emociju kroz akcije, fan shop i projekte nego sto vi mnogi lajatori na svakog ko razmislja drugacije,to je vasa mentalna bolest i vase frustracije ne lijecite na drugima.

U šta ti godine odoše..osim ako već nisi neka djetinjarija jer mi se tako čini.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:56 pm

Nema šta da cure detalji. Prvo što je obećala neformalna grupa okupljena oko Amara je titula, gradnja stadiona i transparentan rad. Očekujem da sve na zvaničnoj stranici objavi. Analitički u 1 KM.

I, opet ponavljam, greška u koracima. Ne možeš prodavati/iznajmljivati auto, a da ne kažeš koliko tražiš za njega.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:57 pm

Glas Razuma je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:54 pm
Onog trenutka kada nam je kamatarenje klub postala prihvatljiva opcija, a razmatranje da li da iznajmimo stadion Fudbalskom Klubu Sarajevu razumna ponuda, mi smo tada izgubili Zeljeznicar.
Pa izgubljen je u decembru, samo takav nam je mentalitet u globalu. Bosnjo kahve pije sa onima koji su pucali po Sarajevu a da nas cudi kada se igraju upravljanjem kluba kakav je Zeljo.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 7:58 pm

Evo link ko hoce da gleda Zrinjski Velež

https://www.youtube.com/watch?v=cEdqNETUmBo
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:01 pm

CURVA je napisao/la:
ned jul 28, 2019 3:20 pm
Drmex1987 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 3:08 pm
slika

Dovoljan dokaz da smo izmasakrirali Mladost.... :zeljeznicar1:
Ja samo zamisljam da je Amar imao Lendrica,Zakarica,Stevanovica ,onu pozitivu i podrsku pa rasuli bi ligu na proste faktore
I ja mislim da bi. Ali da bi ono imao treba znati to i dobiti, nisu ni prošli na lijepe oči to sve dobili već na osnovu povjerenja. Malo po malo ga gradili. Ni ovi ne bi imali ništa manje povjerenja da počnu ispunjavati obećano. Prvo nek krenu od odbijanja jufkama da igraju, to će donijeti sigurno 2 hiljade više ljudi protiv Zrinjskog nego ako pristanu da im damo stadion...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 8:02 pm

Neraaa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 7:58 pm
Evo link ko hoce da gleda Zrinjski Velež

https://www.youtube.com/watch?v=cEdqNETUmBo
to neraaaaaa

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 167 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija