Moderator/ica: storm_raider

 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 1:32 pm

salle86 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:22 pm
El_Nino je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:04 pm
RokElsner44 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:02 pm

Odlicno navijanje i sve, ali brojka nije neka vjerovatno jer jos odmori traju.
Ma i mislio sam na kvalitet, ne na kvantitet.
Znalo je biti i više ljudi, što kod nas, što kad kone gostuju.
Ali ono na poluvremenu je bio preokret. Mislim da je i igračima malo došlo iz guzice u glavu kad se zagrmilo.
ja stojim iza toga da je to prelomilo meč, da nije bilo kako je bilo gledali bi i u drugom istu muljažu ko u prvom i pitanje je kako bi i da li bi dobili. Onako, sa "malo" vjetra u leđa smo baš na vakat zabili a ona Mladost, ne umanjujući bitnost pobjede, samo je igrala da ne primi gol jer nisu imali ideju kako ga postići.
MA nikakve oni ideje nemaju.
Izašli da igraju na 0-0. Ko je gledao protiv Veleža ( ja sam malo gledao ), isto ovako samo što su Veležu mogli kontre igrati, neiskusan Velež.
Nemaju organizacije, ideje, kreacije. A i kako imati s onim igračima i onim trenerom. Da ga ne uvrijedim ali sumnjam da on nešto više zna od ovih kantonalnih trenera. Kakav Beganović. Jao majko ko je sve trener.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 1:46 pm

al koliko je Veseli digao formu to je nevjerovatno, i protiv Borca i jucer okrece ih ko na ringispilu.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 1:47 pm

I red bi bio pohvaliti asima za jučerašnju partriju. Gledajući sad ovaj izvještaj, pa gotovo sve ozbiljno pred njihovim golom je ili kreirao ili učestvovao na neki način. Možda i igrač meča. Da svaki ovako odigra, riječ mu se ne bi mogla prigovoriti. Ali...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 1:49 pm

AsharaK je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:13 pm
Vidim svi pricate o zagrijavanju. Momci zagrijavanje je da se zagrijes. I Ramovic, i Zec i Zajmovic su stojali i istezali se. U Engleskoj premijer ligi x puta mozes vidjeti da igraci stoje. Valjda se treba zagrijat a ne pregrijat. Svi koji su igrali fudbal znaju da kad odes na zagrijavanje ne ides da trcis non stop. Realnosti malo, ne napadajte momke bez razloga.
Ma nije stvar u tome. Stvar je sto ti stojis(vidi se na prijenosu) drzis se za muda i pricas i smijes se dok ispred tebe Stanic kakav god da je, saigrac je krpi se sa Fanimom. Ti trebas da uletis i da zastitis saigraca.

Druga stvar kao neko ko je igrao fudbal poluprofesionalno doduse na zagrijavanju najmanje treba biti statike. Treba da ti probije znoj, kako bi po eventualnom ulasku igru mogao odmah da zaganjas, krenes sa 100%, a ne da ti prvih pet minuta na terenu budes beskoristan jer ne mozes da potegnes.
Da se razumijemo ne kazem ja da se ti ne trebas istezati, ali to radis prije meca vec tako da kad si poslan na zagrijavanje to treba biti najmanji dio zagrijavanja a ne ko juce 25 minuta istezanja pa haj. Zec usao u igru isto kao da je frisko istusiran, ni kapi znoja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 1:55 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:49 pm
AsharaK je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:13 pm
Vidim svi pricate o zagrijavanju. Momci zagrijavanje je da se zagrijes. I Ramovic, i Zec i Zajmovic su stojali i istezali se. U Engleskoj premijer ligi x puta mozes vidjeti da igraci stoje. Valjda se treba zagrijat a ne pregrijat. Svi koji su igrali fudbal znaju da kad odes na zagrijavanje ne ides da trcis non stop. Realnosti malo, ne napadajte momke bez razloga.
Ma nije stvar u tome. Stvar je sto ti stojis(vidi se na prijenosu) drzis se za muda i pricas i smijes se dok ispred tebe Stanic kakav god da je, saigrac je krpi se sa Fanimom. Ti trebas da uletis i da zastitis saigraca.

Druga stvar kao neko ko je igrao fudbal poluprofesionalno doduse na zagrijavanju najmanje treba biti statike. Treba da ti probije znoj, kako bi po eventualnom ulasku igru mogao odmah da zaganjas, krenes sa 100%, a ne da ti prvih pet minuta na terenu budes beskoristan jer ne mozes da potegnes.
Da se razumijemo ne kazem ja da se ti ne trebas istezati, ali to radis prije meca vec tako da kad si poslan na zagrijavanje to treba biti najmanji dio zagrijavanja a ne ko juce 25 minuta istezanja pa haj. Zec usao u igru isto kao da je frisko istusiran, ni kapi znoja.
Ma druze i u engleskoj premijer ligi igraci pola vremena stoje.
Željezničar ante portas !
 
stativa
Postovi: 10
Pridružen/a: sub jul 27, 2019 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 1:56 pm

Pa nije lijepo podcjenivati pobjedu juce i pojeftiniti je sa kao pricom nemaju pojma on, Beganovic trener nije u rangu kantonalne lige i tako dalje.Dan prije kao bod nam je u Kaknju plafon i kad pobjedis onda prica o domacinu kao o zonskoj ekipi.Nije lijepo to pricati niti zeliti i pokusti srozati nasu pobjedu
Bi ce Zeljo sampion..
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 2:05 pm

zar ne reče amar da je u zimskom prelaznom baš teško dovesti dobrog igrača ? jel to sad nešto novo ???
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 2:15 pm

salle86 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:47 pm
I red bi bio pohvaliti asima za jučerašnju partriju. Gledajući sad ovaj izvještaj, pa gotovo sve ozbiljno pred njihovim golom je ili kreirao ili učestvovao na neki način. Možda i igrač meča. Da svaki ovako odigra, riječ mu se ne bi mogla prigovoriti. Ali...
Ja jucer rekao da je igrac meca bio. Anketa kaze drugacije.. jedan glas za njega :D Sta radi ego a?
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 2:17 pm

stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:56 pm
Pa nije lijepo podcjenivati pobjedu juce i pojeftiniti je sa kao pricom nemaju pojma on, Beganovic trener nije u rangu kantonalne lige i tako dalje.Dan prije kao bod nam je u Kaknju plafon i kad pobjedis onda prica o domacinu kao o zonskoj ekipi.Nije lijepo to pricati niti zeliti i pokusti srozati nasu pobjedu
Bi ce Zeljo sampion..
Niko ne umanjuje nego samo kažem što jest tako.
Nemoj mi bgt moralnih predavanja. Bolje biti oprezan i samokritičan i u pobjedama. Tako se postaje šampion i bolji.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 2:22 pm

El_Nino je napisao/la:
ned jul 28, 2019 2:17 pm
stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:56 pm
Pa nije lijepo podcjenivati pobjedu juce i pojeftiniti je sa kao pricom nemaju pojma on, Beganovic trener nije u rangu kantonalne lige i tako dalje.Dan prije kao bod nam je u Kaknju plafon i kad pobjedis onda prica o domacinu kao o zonskoj ekipi.Nije lijepo to pricati niti zeliti i pokusti srozati nasu pobjedu
Bi ce Zeljo sampion..
Niko ne umanjuje nego samo kažem što jest tako.
Nemoj mi bgt moralnih predavanja. Bolje biti oprezan i samokritičan i u pobjedama. Tako se postaje šampion i bolji.
A zasto ne budemo barem malo optimista kada zijanimo? Mi MDK nikad nismo dole dobili i jucer jesmo. Ogromna 3 boda, sada Zrinjski i tu cemo vidjeti gdje smo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 2:32 pm

100 ljudi 100 vidjenja utakmice. Meni je Mehmed i ovu i proslu utakmicu bio super, a Dado los.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 2:35 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jul 28, 2019 2:22 pm
El_Nino je napisao/la:
ned jul 28, 2019 2:17 pm
stativa je napisao/la:
ned jul 28, 2019 1:56 pm
Pa nije lijepo podcjenivati pobjedu juce i pojeftiniti je sa kao pricom nemaju pojma on, Beganovic trener nije u rangu kantonalne lige i tako dalje.Dan prije kao bod nam je u Kaknju plafon i kad pobjedis onda prica o domacinu kao o zonskoj ekipi.Nije lijepo to pricati niti zeliti i pokusti srozati nasu pobjedu
Bi ce Zeljo sampion..
Niko ne umanjuje nego samo kažem što jest tako.
Nemoj mi bgt moralnih predavanja. Bolje biti oprezan i samokritičan i u pobjedama. Tako se postaje šampion i bolji.
A zasto ne budemo barem malo optimista kada zijanimo? Mi MDK nikad nismo dole dobili i jucer jesmo. Ogromna 3 boda, sada Zrinjski i tu cemo vidjeti gdje smo.
Bili bi kad bi imali tipa 15 šuteva, golman vadio nemoguće, kad bi zijanili a nešto pokazali. Tu treba biti optimista jer nekad nemaš ni sreće.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 2:41 pm

azbaha je napisao/la:
ned jul 28, 2019 2:32 pm
100 ljudi 100 vidjenja utakmice. Meni je Mehmed i ovu i proslu utakmicu bio super, a Dado los.
Upravo to. Svak na svoj nacin vidi utakmicu, i meni je Mehmed odlican u prve dvije bio, fali mu snage sto jest jest, al pregled igre odlican. Dado me takodjer pozitivno iznenadio, a Kemo me odusevio, valjda nastavi ovakve partije pruzat
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
stativa
Postovi: 10
Pridružen/a: sub jul 27, 2019 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 2:43 pm

El_Nino je napisao/la:
ned jul 28, 2019 2:35 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jul 28, 2019 2:22 pm
El_Nino je napisao/la:
ned jul 28, 2019 2:17 pm


Niko ne umanjuje nego samo kažem što jest tako.
Nemoj mi bgt moralnih predavanja. Bolje biti oprezan i samokritičan i u pobjedama. Tako se postaje šampion i bolji.
A zasto ne budemo barem malo optimista kada zijanimo? Mi MDK nikad nismo dole dobili i jucer jesmo. Ogromna 3 boda, sada Zrinjski i tu cemo vidjeti gdje smo.
Bili bi kad bi imali tipa 15 šuteva, golman vadio nemoguće, kad bi zijanili a nešto pokazali. Tu treba biti optimista jer nekad nemaš ni sreće.
Nisu to moralne pridike to su dobronamjerne sugestije navijacu Zelje na Zeljinom portalu od navijaca Zelje.
Nema potrebe da se uzrujavas.Drugarska kritika i sugestija kolegi sa Zeljinog foruma.
Bi ce Zeljo Sampion,
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 2:44 pm

Zeljo je napisao/la:
ned jul 28, 2019 2:41 pm
azbaha je napisao/la:
ned jul 28, 2019 2:32 pm
100 ljudi 100 vidjenja utakmice. Meni je Mehmed i ovu i proslu utakmicu bio super, a Dado los.
Upravo to. Svak na svoj nacin vidi utakmicu, i meni je Mehmed odlican u prve dvije bio, fali mu snage sto jest jest, al pregled igre odlican. Dado me takodjer pozitivno iznenadio, a Kemo me odusevio, valjda nastavi ovakve partije pruzat
Evo onda i 101 viđenje hhh
Većina igrača neprimjetni, nebitno je ime koje je na dresu. Veseli, Zeko mlađi, Krpić zbog gola, Zeko stariji zbog "majstorije", Mujezinović zbog asistencije i kod njih Isaković jer je konj marke dorat te crnac jer je crn logika :)
Ovo ostalo fakat, ali fakat može igrati i u Želji i u Gošku, nikakva prevaga...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 3:01 pm

Yebem ti aladine sve
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 3:02 pm

Occasionally je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:45 pm
Ne pada mi na pamet da komentarišem utakmicu ili dajem primjedbu na drugu tricu za redom ( Slavija) Kažem tricu jer je ona "panenka" bila nepotrebna a sa onim golmanom bi to bilo čist go.

Pozivam dvojicu kolega koje cijenim tj njihov sud.
@ Brkoo i @ Bogi

@Bogi Rekapitulacija tvog posta sa tvog podforuma o procjeni Mladosti pred utakmicu
@Brkoo Promjene u odnosu na Borac (ako ih je bilo)
Šta je presudilo?
Manijaci su zasigurno uticali jednim djelom. Priznanje odati.
Rekoh da ja ne želim komentarisati ali bih samo iznio moje skromno mišljenje da je u pitanju neki "grč" koji je prisutan do prvog gola.
Onda je sve lakše. Šteta samo što to nije u prvih petnest minuta meča. Glas dajem Krpiću iStevanoviću. Veselom ne. On nikad neće igrati u Engleskoj :rofl:

Što se tiče naše ankete-prognoze rezultata, fulio sam skroz. Nisam očekivao ikakav pozitivan rezultat :|
Kondicijski smo bas jaki i to se vidi, tako da mnogo trcimo za razliku od ranije, cak i u losim uslovima kakvi su bili sto se tice vremena jer ko je god jednom sutnuo loptu u zivotu zna koliko je tesko trcati po onoj sparini. Protivniku nismo dozvolili da nam napravi sansu za 90 minuta. Tako isto je bilo i protiv Borca. Samo sto je sad Asim zabio zicer a protiv Borca nije. Amarovo vadjenje loseg Hajdarevica na poluvremenu i mijenjanje strana Zecu i Veselinovicu je dosta uticalo na to da ostvarimo pobjedu. Genijalni i pravovremeni potezi.

- napokon postoji hemija medju igracima, timski duh, neopisivo mi je drago zbog toga, to je nesto sto nam je falilo.

Ono sto je lose je sto nam fali jos minimalno 2-3 igraca (bas pojacanja) za prvih 11 ako zelimo titulu.

Koliko bi nam znacilo samo da imamo normalnog napadaca jer bi vec nakon prvog poluvremena imali makar minimalnu prednost. Jednostavno Krpic nije igrac za prvih 11 za ekipu koja se kao bori za titulu. Nama treba napadac koji ce zabiti one zicere iz prvog poluvremena, okrenuti utakmicu u nasu korist, biti konstantno aktivan a ne pasivan itd. U glavi mi je npr situacija sa utakmice kad neko od nasih probija po desnoj strani i Krpic umjesto da se odvoji od stopera i utrci u prostor ( 5 metara od gola) jer je to vec 90% gol, on stoji ko kip pored stopera i onda igrac koji je probio po toj strani nema rjesenje sta da uradi i propada napad. Ok, zabio je gol. Zabio na nacin na koji generalno i postize golove. To je jako predvidivo i svi ce se bazirati na centarsuteve kad igraju protiv nas. To ne znaci da Krpic i dalje nece zabijati golove na ovaj nacin ali mislim da to nije dovoljno za titulu. Razlog sto slabo postizemo golove lezi i u Krpicu i njegovim karakteristikama sto ne amnestira i ostale igrace.

I koliko bi nam znacilo da imamo pored kvalitetnog napadaca jos jedno krilo koje pravi razliku. Onda nas ne bi niko mogao zaustaviti tek tako jer nasa igra u globalu ne bi bila toliko predvidiva..

Manijaci :klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Svi na Grbavicu protiv Zrinjskog, apsolutno svi, nosimo naseg Zelju do pobjede!
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Drmex1987
Postovi: 65
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 7:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 3:08 pm

slika

Dovoljan dokaz da smo izmasakrirali Mladost.... :zeljeznicar1:
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 3:25 pm

CURVA je napisao/la:
ned jul 28, 2019 3:20 pm
Drmex1987 je napisao/la:
ned jul 28, 2019 3:08 pm
slika

Dovoljan dokaz da smo izmasakrirali Mladost.... :zeljeznicar1:
Ja samo zamisljam da je Amar imao Lendrica,Zakarica,Stevanovica ,onu pozitivu i podrsku pa rasuli bi ligu na proste faktore
ma ne treba nista brate zamisljati,imamo to sto imamo i to trebamo podrzati.Nekad je bitnija atmosfera u ekipi od sami imena,a i naravno ko vodi sve to,
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 28, 2019 3:40 pm

Uskoro se zatvara prelazni rok.. Sjetite se da je Vojo potpisao polovinom oktobra. Za ocekivati je da se dovede 1-2 igraca jos za startne postave. Stilic bi bio san, njega na desetki uff, to bi bilo bas nesto!

Jel Salifu i dalje tu?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija