Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:40 am

Ajmo juris
Željezničar ante portas !
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:43 am

Lets go Željo ! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:47 am

0:1 Krpic (penal)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 9:49 am

AntiBogicevic je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:22 am
3 puta evo pisem niko da odgovori, hoce li bit prodaje dole u Kaknju za gostujucu tribinu ako nece da li neko ima kartu za prodat.
Ma biće vjerovatno, a i da ne bude uvijek možeš kupiti za domaću tribinu, svakako pola te tribine budu naši navijači. Bez brige, samo kreni, utakmici ćeš prisustvovati. :)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 10:10 am

prije nego bilo sta napisem zelio bih da kazem da sam u decembru prosle godine apsolutno bio protiv tjeranja Misimovica i “njegove“ uprave, jer iako smo bili slabi rezultatski klub je napredovao u svim drugim poljima i stvarno se cinilo da smo na dobrom putu...kada se pocelo pricati o Amaru apsolutno sam bio za njihovu saradnju i sada smatram da bi kombinacijom Misimovica u poslovnom dijelu i Amara u sportskom zadali strasne komplekse svima u ovoj bijednoj ligi....medjutim njihova ega, a obojica ih imaju povelike, nisu dovela do saradnje...kada sam od nekih svojih izvora cuo da Miske odlazi i da je to gotova stvar, nisam bio naivan i znao sam da cemo organizacijski pasti i to dobro...ALI...Zeljo je ostao Zeljo i ja nikada u zivotu necu prestati da ga pratim i podrzavam...nikada u zivotu necu likovati na Zeljine poraze i nesrecu koja nas je zadesila, jer mi se to cini isto kao da bih likovao na nesrecu nekoga u svojoj porodici ili nekoga od svojih prijatelja...nama braco treba sabura...to je ono cega ima sve manje u danasnjem vremenu...iako sa Amarom nije sve bajno ne mozemo i ne smijemo tjerati samo da bi tjerali...ne mozemo i ne smijemo covjeka koji zivi Zeljeznicar kao i mi nazivati pogrdnim imenima...ne mozemo ga nazivati kamatarom kad dobro znamo da je to bio jedini nacin da covjek vrati svoje pare koje nam je dao kad je bilo najteze...koliko god bio nefer njegov ulazak u klub isto tako sam uvjeren da sa njegovim kontinuitetom na klupi mozemo napraviti izvrsne sportske rezultate...SABURA ili STRPLJENJA ne bi bilo na odmet...kao i POSTOVANJA prema ljudima u klubu....jer sto smo vise razjedinjeni, dusmani se sve vise nasladjuju vjerujte...nas Zeljo sve vise ispasta...nemojte da budemo njegovi najveci neprijatelji mi koji bismo trebali biti najveca podrska...nemojmo kvariti ovaj forum i atmosferu vise nego sto treba...nemojmo jedva cekati da iznesemo prljavi ves...nemojmo zbog ZELJE!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 10:14 am

Danas pobjeda aBd samo da nas jednom krene.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 10:17 am

Danas igra Zeljo ali mi 10 stranica o Amaru i Misketu, pa mi fakat nismo normalni.

Nabijem ih obojicu
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 10:24 am

Sjebat će se nacija kad danas Bogi stisne muda i izađe sa povredom od prve minute. :D
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 10:26 am

Volio bih vidjeti i Subasica danas da udje bar 20 30 minuta. Igrao bi u kaknju gdje je odrastao, vjerovatno bi imao i motiv vise. Zasluzio je i igrama u prijateljskim.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 10:42 am

Mi danas moramo "spustiti" loptu i igrati sto vise po zemlji. Ako nam se igra bude zasnivala na prodorima bekova i centarsutevima na Krpica mrka nam je kapa.
Prvenstveno jer ljudi imaju dva "jablana" u odbrani a druga stvar je sto im se je tako lakse braniti i cekati nas na kontrama.
Alea iacta est!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 10:52 am

Vrijeme je da se podje, par piva, i autoput, valjda završim u pravom Doboju, sretno svima
Željezničar ante portas !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 10:56 am

AsharaK je napisao/la:
sub jul 27, 2019 10:52 am
Vrijeme je da se podje, par piva, i autoput, valjda završim u pravom Doboju, sretno svima
Pa ne ides u Hong Kong dragi Asharak.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 10:56 am

Minjore je napisao/la:
sub jul 27, 2019 10:56 am
AsharaK je napisao/la:
sub jul 27, 2019 10:52 am
Vrijeme je da se podje, par piva, i autoput, valjda završim u pravom Doboju, sretno svima
Pa ne ides u Hong Kong dragi Asharak.
Ima brate jedna dobra kafana ovde kod nas, hajdi preko Karaule, nećeš se zajebat :D
Željezničar ante portas !
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 11:07 am

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
sub jul 27, 2019 10:10 am
prije nego bilo sta napisem zelio bih da kazem da sam u decembru prosle godine apsolutno bio protiv tjeranja Misimovica i “njegove“ uprave, jer iako smo bili slabi rezultatski klub je napredovao u svim drugim poljima i stvarno se cinilo da smo na dobrom putu...kada se pocelo pricati o Amaru apsolutno sam bio za njihovu saradnju i sada smatram da bi kombinacijom Misimovica u poslovnom dijelu i Amara u sportskom zadali strasne komplekse svima u ovoj bijednoj ligi....medjutim njihova ega, a obojica ih imaju povelike, nisu dovela do saradnje...kada sam od nekih svojih izvora cuo da Miske odlazi i da je to gotova stvar, nisam bio naivan i znao sam da cemo organizacijski pasti i to dobro...ALI...Zeljo je ostao Zeljo i ja nikada u zivotu necu prestati da ga pratim i podrzavam...nikada u zivotu necu likovati na Zeljine poraze i nesrecu koja nas je zadesila, jer mi se to cini isto kao da bih likovao na nesrecu nekoga u svojoj porodici ili nekoga od svojih prijatelja...nama braco treba sabura...to je ono cega ima sve manje u danasnjem vremenu...iako sa Amarom nije sve bajno ne mozemo i ne smijemo tjerati samo da bi tjerali...ne mozemo i ne smijemo covjeka koji zivi Zeljeznicar kao i mi nazivati pogrdnim imenima...ne mozemo ga nazivati kamatarom kad dobro znamo da je to bio jedini nacin da covjek vrati svoje pare koje nam je dao kad je bilo najteze...koliko god bio nefer njegov ulazak u klub isto tako sam uvjeren da sa njegovim kontinuitetom na klupi mozemo napraviti izvrsne hehe rezultate...SABURA ili STRPLJENJA ne bi bilo na odmet...kao i POSTOVANJA prema ljudima u klubu....jer sto smo vise razjedinjeni, dusmani se sve vise nasladjuju vjerujte...nas Zeljo sve vise ispasta...nemojte da budemo njegovi najveci neprijatelji mi koji bismo trebali biti najveca podrska...nemojmo kvariti ovaj forum i atmosferu vise nego sto treba...nemojmo jedva cekati da iznesemo prljavi ves...nemojmo zbog ZELJE!
:pljesak:
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 11:21 am

sastrane je napisao/la:
sub jul 27, 2019 5:39 am
Ma CURVA mogu ovi svirati koliko hoce Amar je tu i ove i sljedece i ubuduce.
I upravu si pola ovih stvari neces cuti na stadionu jer su ovi manjina i to velika a puno galame. Ovaj topik treba promjeniti ime u "branitelji lika i djela S.M"
A najjace su one E moj Zeljo, e sta ti rade moj Zeljo.. Hoce da ukradu naseg Zelju
Ko je manjina?
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 11:28 am

cipiripi je napisao/la:
sub jul 27, 2019 10:42 am
Mi danas moramo "spustiti" loptu i igrati sto vise po zemlji. Ako nam se igra bude zasnivala na prodorima bekova i centarsutevima na Krpica mrka nam je kapa.
Prvenstveno jer ljudi imaju dva "jablana" u odbrani a druga stvar je sto im se je tako lakse braniti i cekati nas na kontrama.
S ovim veznim redom? Bez Boje?
Ako smo ikad igrali tako onda ćemo i sada.
Nisu oni kadar to uraditi.

Ja se nadam nekom čajnoSlu golu, drugačije ne može, pa da konačno i dole dobijemo.

Novi kiks nam ne bi nimalo valjao.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 11:31 am

Kakav nam je omjer sa njima. Jesmo li ikad dole dobili.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 11:36 am

Nk Celik na zvanicnoj "odgovorio" Sarajevu,ali ono vise djeluje kao poziv na dogovor i obratite se nama pa da se dogovorimo a ne Gradu.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 11:39 am

damirfile je napisao/la:
sub jul 27, 2019 11:31 am
Kakav nam je omjer sa njima. Jesmo li ikad dole dobili.
Nikad... Vrijeme je da to bude danas! :)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 27, 2019 11:39 am

AntiBogicevic je napisao/la:
sub jul 27, 2019 9:22 am
3 puta evo pisem niko da odgovori, hoce li bit prodaje dole u Kaknju za gostujucu tribinu ako nece da li neko ima kartu za prodat.
Bit ce. Prosle god su se prodavale na Grb, ja nisam uzeo, otisao dole, prodavali normalno pred stadionom

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija