Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:08 pm

@Brkoo

Dugo te nije bilo. Dobro pa si tu da ponovno daješ komentare na igrače i tok utakmice. Čekam samo da se "prevariš" u sudu oko Zaima :D
Ozbiljno. Ti si u početku rekao da je Zaim fula a ja opet u svojoj naivi i dalje vjerujem da će "proigrati". U srijedu sam se dobro isplakao od smjeha nakon onih makazica.

Ovo za Amara. Nije riječ konkretno o Veselom.
Bit moga posta je odnos prema igračima. Veseli je bio doslovno popišan. Nije to odnos trener - igrač.
Da je Amar rekao nešto u stilu;
"-Ljudi shvatite da naša sredina i standard roditelja, kao i mogučnosti klubova nisu kadri da pravilno prate talenta od pionira pa nadalje"

To bih prihvatio. Ovakav istup je greška.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:10 pm

Brkoo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 8:37 pm
Occasionally je napisao/la:
pet jul 26, 2019 8:02 pm
ON - A kad je u pitanju fizička sprema naše ekipe u odnosu na ekipe iz Evrope zaboravite da će naše ekipe ikad biti spremne kao ekipe iz Evrope.
Ljudi ne mogu shvatiti da nije stvar u količini i kvalitetu treninga, nego je jednostavno stvar u hm..., u materijalu.

NOVINAR - Kako to mislite? U materijalu!

ON - Hmm, Veselinović nikad neće moći igrati Premier Ligu. Englesku. Jer je mal'. Ne može trčat' dugo, koliko njima treba. Nije jak dovoljno. Nije brz dovoljno.

!!! Za nepovjerovati na bezobrazluku.

SVAKA TI ČAST NA ODGOJU I UOBRAŽENOSTI ! I TI DA STVORIŠ NEKU HEMIJU U EKIPI I DA POKAŽEŠ IGRAČIMA ŠTA JE ŽELJO?
A ti Veseli si ga trebao odmah prekinuti i upitati koja je svrha trenera već da igračer diže na veči nivo.

Već drugi put ( prvi put na zvaničnom obraćanju po dolasku na funkciju- mada je to negirao u onom intervju Klix o povratu posuđenog novca )pljuje na sve vas.
Kakvi god da ste igraći ste Želje. Imao je vremena da vas sve otpusti i dovede nove.

Uvjek sam se radovao najavi njegovih intervjua i smijao se dosjetkama ali ovo je bezobrazluk.
Slušao sam do Lutve i nisam mogao dalje.

Svaka ti čast.
I sta je pogrijesio za Veselinovica a to vazi i za bilo kojeg drugog igraca u nasoj ligi? To oni kao mogu igrati na nekom ozbiljnom nivou? Veselinovic krilo koje jedino sto zna je da dribla i zbog toga svi mu aplaudiramo(jer je najbolje krilo, zamislite samo kakva su onda ostala krila) a to sto nista konkretno nemamo od tog driblanja je druga stvar. Vazno je nekome probaciti kroz noge i to je nama bitnije od konkretnosti. Zbog toga smo mahala i nikad se kao drustvo u kompletu necemo izdici iznad ovoga. Medunjanin nakon poraza nase reprezentacije od Belgije proziva De Bruynea,u fazonu probacio sam mu kroz noge i to bas opisuje nas mentalitet u potpunosti.

Materijal- igrac koji je profesionalac u punom smislu te rijeci. Liverpool osvoji ligu sampiona, na pripremama za novu sezonu James Milner dodje nikad spremniji, bukvalno lik ko masina zato sto je prije pocetka priprema za novu sezonu radio na sebi, odnosno bio profesionalac. Kod nas Ermina Zeca mjesecima ne mozes pripremiti da odigra bar jednu citavu utakmicu. U Ramovica neko puhne, on se povrijedi. Dobije junior sansu(Osmanovic) lik nakon par tekmi pocne da se ponasa na nacin da zatvara kafane. Golman nakon poraza odmah ode u prodavnicu i kupuje alkohol itd. Ogromna razlika u svemu izmedju profesionalaca i nasih amatera.

I ovi sto prave neka poredjenja izmedju nas, Hrvatske ,Srbije itd. Vratite se u realnost. Miljama smo daleko od njih. Ljudi imaju sisteme, mi i kad proizvedemo nekog igraca to nije stvar nekog sistema nego plod slucajnosti. Kad dovodimo igrace vecinom dovodimo slobodne igrace koji su toliko propali u svojim karijerama da im igranje ove lige nije toliko lose, a neke od njih bas preplatimo da valja..
Pa i mi svi znamo da neće Veseli ili neko drugi otići iz naše lige u Premiership, zar je nešto novo rekao?
Meni nije jasno kako se uopšte priča o tome, a ne u kakvom je stanju ekipa koju je on birao?
Zašto se sad priča da ćemo se boriti "za nešto", šta je to "nešto", zar nije titula?
Ako cilj nije titula daj nam onda jeftinijeg trenera ili trenera koji će isforsirati ovo malo mladih igrača koje imamo.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:14 pm

Tacno cu se natjerati kad budem imao slobodnog vremena sve izjave Amarove da izdvojim od dolaska pa do sad...
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:16 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:08 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 8:37 pm
Occasionally je napisao/la:
pet jul 26, 2019 8:02 pm
ON - A kad je u pitanju fizička sprema naše ekipe u odnosu na ekipe iz Evrope zaboravite da će naše ekipe ikad biti spremne kao ekipe iz Evrope.
Ljudi ne mogu shvatiti da nije stvar u količini i kvalitetu treninga, nego je jednostavno stvar u hm..., u materijalu.

NOVINAR - Kako to mislite? U materijalu!

ON - Hmm, Veselinović nikad neće moći igrati Premier Ligu. Englesku. Jer je mal'. Ne može trčat' dugo, koliko njima treba. Nije jak dovoljno. Nije brz dovoljno.

!!! Za nepovjerovati na bezobrazluku.

SVAKA TI ČAST NA ODGOJU I UOBRAŽENOSTI ! I TI DA STVORIŠ NEKU HEMIJU U EKIPI I DA POKAŽEŠ IGRAČIMA ŠTA JE ŽELJO?
A ti Veseli si ga trebao odmah prekinuti i upitati koja je svrha trenera već da igračer diže na veči nivo.

Već drugi put ( prvi put na zvaničnom obraćanju po dolasku na funkciju- mada je to negirao u onom intervju Klix o povratu posuđenog novca )pljuje na sve vas.
Kakvi god da ste igraći ste Želje. Imao je vremena da vas sve otpusti i dovede nove.

Uvjek sam se radovao najavi njegovih intervjua i smijao se dosjetkama ali ovo je bezobrazluk.
Slušao sam do Lutve i nisam mogao dalje.

Svaka ti čast.
I sta je pogrijesio za Veselinovica a to vazi i za bilo kojeg drugog igraca u nasoj ligi? To oni kao mogu igrati na nekom ozbiljnom nivou? Veselinovic krilo koje jedino sto zna je da dribla i zbog toga svi mu aplaudiramo(jer je najbolje krilo, zamislite samo kakva su onda ostala krila) a to sto nista konkretno nemamo od tog driblanja je druga stvar. Vazno je nekome probaciti kroz noge i to je nama bitnije od konkretnosti. Zbog toga smo mahala i nikad se kao drustvo u kompletu necemo izdici iznad ovoga. Medunjanin nakon poraza nase reprezentacije od Belgije proziva De Bruynea,u fazonu probacio sam mu kroz noge i to bas opisuje nas mentalitet u potpunosti.

Materijal- igrac koji je profesionalac u punom smislu te rijeci. Liverpool osvoji ligu sampiona, na pripremama za novu sezonu James Milner dodje nikad spremniji, bukvalno lik ko masina zato sto je prije pocetka priprema za novu sezonu radio na sebi, odnosno bio profesionalac. Kod nas Ermina Zeca mjesecima ne mozes pripremiti da odigra bar jednu citavu utakmicu. U Ramovica neko puhne, on se povrijedi. Dobije junior sansu(Osmanovic) lik nakon par tekmi pocne da se ponasa na nacin da zatvara kafane. Golman nakon poraza odmah ode u prodavnicu i kupuje alkohol itd. Ogromna razlika u svemu izmedju profesionalaca i nasih amatera.

I ovi sto prave neka poredjenja izmedju nas, Hrvatske ,Srbije itd. Vratite se u realnost. Miljama smo daleko od njih. Ljudi imaju sisteme, mi i kad proizvedemo nekog igraca to nije stvar nekog sistema nego plod slucajnosti. Kad dovodimo igrace vecinom dovodimo slobodne igrace koji su toliko propali u svojim karijerama da im igranje ove lige nije toliko lose, a neke od njih bas preplatimo da valja..
Zasto nam brko nije doveo nekog boljeg od Mladena?
Jazvica naprimjer
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:18 pm

Ili Zakarica
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:20 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:14 pm
Tacno cu se natjerati kad budem imao slobodnog vremena sve izjave Amarove da izdvojim od dolaska pa do sad...
Bit će tragikomedija. :D
U hefti kontradiktorne izjave :placeodsmijeha:

Evo jedna, uoči Borca: "Sam kvalitet lige je drugačiji kada igra ili ne igra Borac. Doveli su par igrača koji imaju zavidne CV-je, kako će se to uklopiti, ne znaju ni oni. Sigurno da imaju ambicije da se pokažu u najboljem svjetlu. Sigurno će biti neugodan protivnik, a naše utakmice sa njima su često napete. Ne znam da je iko ikoga dobio glat zadnjih deset godina". :placeodsmijeha:

Prije par mjeseci nas pitari ubili k'o Kuduz Bademu. No, to se ne pika. Amar nas vodio. U isto doba kone uvale MDK 6 komada u Kaknju, Čeliku 5 ... zadnjih 10 godina :placeodsmijeha:
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pet jul 26, 2019 9:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:29 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:18 pm
Ili Zakarica
Može i Miro... necu se buniti
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6653
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:31 pm

avlami97 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:20 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:14 pm
Tacno cu se natjerati kad budem imao slobodnog vremena sve izjave Amarove da izdvojim od dolaska pa do sad...
Bit će tragikomedija. :D
U hefti kontradiktorne izjave :placeodsmijeha:

Evo jedna, uoči Borca: "Sam kvalitet lige je drugačiji kada igra ili ne igra Borac. Doveli su par igrača koji imaju zavidne CV-je, kako će se to uklopiti, ne znaju ni oni. Sigurno da imaju ambicije da se pokažu u najboljem svjetlu. Sigurno će biti neugodan protivnik, a naše utakmice sa njima su često napete. Ne znam da je iko ikoga dobio glat zadnjih deset godina". :placeodsmijeha:

Prije par mjeseci nas pitari ubili k'o Kuduz Bademu. No, to se ne pika. Amar nas vodio. U isto doba kone uvale MDK 6 komada u Kaknju, Čeliku 5 ... zadnjih 10 godina :placeodsmijeha:
Mislim da se ovo odnosilo na Zelju i Borac
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:32 pm

AdmirA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:08 pm
Na pitanje kada bi se odgovor mogao očekivati, Brković je istakao da će sjednica biti održana u naredna dva ili tri dana, te da će FK Sarajevo, mediji i cjelokupna javnost pravovremeno biti obaviješteni o odluci FK Željezničar.
Suplja.i sam znas da je amar donio odluku puno prije ove halabuke.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:35 pm

blueboy je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:10 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 8:37 pm
Occasionally je napisao/la:
pet jul 26, 2019 8:02 pm
ON - A kad je u pitanju fizička sprema naše ekipe u odnosu na ekipe iz Evrope zaboravite da će naše ekipe ikad biti spremne kao ekipe iz Evrope.
Ljudi ne mogu shvatiti da nije stvar u količini i kvalitetu treninga, nego je jednostavno stvar u hm..., u materijalu.

NOVINAR - Kako to mislite? U materijalu!

ON - Hmm, Veselinović nikad neće moći igrati Premier Ligu. Englesku. Jer je mal'. Ne može trčat' dugo, koliko njima treba. Nije jak dovoljno. Nije brz dovoljno.

!!! Za nepovjerovati na bezobrazluku.

SVAKA TI ČAST NA ODGOJU I UOBRAŽENOSTI ! I TI DA STVORIŠ NEKU HEMIJU U EKIPI I DA POKAŽEŠ IGRAČIMA ŠTA JE ŽELJO?
A ti Veseli si ga trebao odmah prekinuti i upitati koja je svrha trenera već da igračer diže na veči nivo.

Već drugi put ( prvi put na zvaničnom obraćanju po dolasku na funkciju- mada je to negirao u onom intervju Klix o povratu posuđenog novca )pljuje na sve vas.
Kakvi god da ste igraći ste Želje. Imao je vremena da vas sve otpusti i dovede nove.

Uvjek sam se radovao najavi njegovih intervjua i smijao se dosjetkama ali ovo je bezobrazluk.
Slušao sam do Lutve i nisam mogao dalje.

Svaka ti čast.
I sta je pogrijesio za Veselinovica a to vazi i za bilo kojeg drugog igraca u nasoj ligi? To oni kao mogu igrati na nekom ozbiljnom nivou? Veselinovic krilo koje jedino sto zna je da dribla i zbog toga svi mu aplaudiramo(jer je najbolje krilo, zamislite samo kakva su onda ostala krila) a to sto nista konkretno nemamo od tog driblanja je druga stvar. Vazno je nekome probaciti kroz noge i to je nama bitnije od konkretnosti. Zbog toga smo mahala i nikad se kao drustvo u kompletu necemo izdici iznad ovoga. Medunjanin nakon poraza nase reprezentacije od Belgije proziva De Bruynea,u fazonu probacio sam mu kroz noge i to bas opisuje nas mentalitet u potpunosti.

Materijal- igrac koji je profesionalac u punom smislu te rijeci. Liverpool osvoji ligu sampiona, na pripremama za novu sezonu James Milner dodje nikad spremniji, bukvalno lik ko masina zato sto je prije pocetka priprema za novu sezonu radio na sebi, odnosno bio profesionalac. Kod nas Ermina Zeca mjesecima ne mozes pripremiti da odigra bar jednu citavu utakmicu. U Ramovica neko puhne, on se povrijedi. Dobije junior sansu(Osmanovic) lik nakon par tekmi pocne da se ponasa na nacin da zatvara kafane. Golman nakon poraza odmah ode u prodavnicu i kupuje alkohol itd. Ogromna razlika u svemu izmedju profesionalaca i nasih amatera.

I ovi sto prave neka poredjenja izmedju nas, Hrvatske ,Srbije itd. Vratite se u realnost. Miljama smo daleko od njih. Ljudi imaju sisteme, mi i kad proizvedemo nekog igraca to nije stvar nekog sistema nego plod slucajnosti. Kad dovodimo igrace vecinom dovodimo slobodne igrace koji su toliko propali u svojim karijerama da im igranje ove lige nije toliko lose, a neke od njih bas preplatimo da valja..
Pa i mi svi znamo da neće Veseli ili neko drugi otići iz naše lige u Premiership, zar je nešto novo rekao?
Meni nije jasno kako se uopšte priča o tome, a ne u kakvom je stanju ekipa koju je on birao?
Zašto se sad priča da ćemo se boriti "za nešto", šta je to "nešto", zar nije titula?
Ako cilj nije titula daj nam onda jeftinijeg trenera ili trenera koji će isforsirati ovo malo mladih igrača koje imamo.
Te mlade igrace je upravo Amar doveo i on ce ih forsirati kad dodje vrijeme,oni su njegov projekat i niko drugi ne zasluzuje da se "bavi" Mehicem i Subasicem.
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:37 pm

DANAN je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:32 pm
AdmirA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:08 pm
Na pitanje kada bi se odgovor mogao očekivati, Brković je istakao da će sjednica biti održana u naredna dva ili tri dana, te da će FK Sarajevo, mediji i cjelokupna javnost pravovremeno biti obaviješteni o odluci FK Željezničar.
Suplja.i sam znas da je amar donio odluku puno prije ove halabuke.
Koju je odluku donio?
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:39 pm

A mozda je Klepac bio rjesenje
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:40 pm

Amar je apsolutno u pravu. Fizika je danas sve, pogotovo brzina. Što je najgore, to se teško može značajno popraviti. Možeš popraviti način na koji trčiš (ko je ikad bio na jednom treningu sprintera zna o čemu govorim) pa da tako unaprijediš taj segment, ali ostalo - teško. Ako si brz, možeš trčati, a pritom znaš malo igrati, 100% ćeš igrati vani. Naučit će oni tebe ostalo, najmanji problem.

Amar je rekao dobru stvar. Mi kad kažemo da je neko talentovan, mislimo na to da zna puno s loptom. To je više talenat za futsal, ne fudbal. U modernom fudbalu talenat si kad imaš dobre fizičke predispozicije i nije to samo u fudbalu, isto je i u košarci, rukometu... Ali, to je naše naopako shvatanje fudbala.

Kad Amar govori o genetici... Tačno je. Samo što se na tome može raditi. Ali treba krenuti od malih nogu, da se DNK navikne na jače treninge, više trčanja, više teretane, više rada... Ne može se početi ozbiljno u 18. godini. Pa eto naš Hodžić, krenuo je sa 15,16 tek da baš ozbiljno radi i došao do - Videotona. Nije to slučajno.

Kažu Džeko... izuzetak, jer je čovjek mrcina. Visok i prirodno jak. Takav se rodiš, takav je i Nurkić. Samo je takvih malo, nedovoljno. Ali i oni su spori, tu je genetika odradila svoje. Nabrojte brze bh. igrače, pa uporedite s brojem "dizelaša".

Ključan je rad u oml. kategorijama. A tu nam fali znanja i novca. Dođe igrač do juniora, nikad nije teretane vidio, ma ne može tako.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:40 pm

Nema sta on za to odluku donositi nek donese sutra na terenu dobru odluku ostale stvari ga se ne trebaju ticati. Ne moze svakom loncu biti poklopac radi poso koji znas ako nisi i to zaboravio.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:41 pm

cikazubo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 8:26 pm
S obzirom da stvari idu u tom pravcu, brze nego su i najveci kriticari i pesimisti ocekivali, treba naglasiti i znati ko je glava i ciji je ovo “masterplan”, prozivanje i tjeranje njegovih marioneta koje ce se ubrzo desiti nista novo nece donijeti.

Pozdrav i za manilulatore s gg, cudi me da nisu plasirali i pricu da je Misimovic napravio ovakvu Grbavicu da bi nam sad pitare na istu dovodili.
To ni sekunde nisam zaboravio. Nema vise smjena uprava, bez odlaska Vegete. U naredne 3-4 utakmice će se sve znat. A mozda i prije ako uhljupe puste na svetinju.
Ja svog zdravlja vise ne dam, samo zivim za to da mu vidim ledja. Kupit cu mu jos par Lutva, da nikad ne dodje na Grbavicu ko sto i nije nekoliko godina.

Njegov ugovor, nek kosta kolko kosta. Dosta ga je.

Nikad nisam bio za tjeranje trenera. Od Mulalića do Ode. Ali ovaj put jesam.
E cuj o Mbapeu prica a Velez ga pobjedi. Ubleha
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pet jul 26, 2019 9:46 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:42 pm

Srcezelje je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:35 pm
blueboy je napisao/la:
pet jul 26, 2019 9:10 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jul 26, 2019 8:37 pm


I sta je pogrijesio za Veselinovica a to vazi i za bilo kojeg drugog igraca u nasoj ligi? To oni kao mogu igrati na nekom ozbiljnom nivou? Veselinovic krilo koje jedino sto zna je da dribla i zbog toga svi mu aplaudiramo(jer je najbolje krilo, zamislite samo kakva su onda ostala krila) a to sto nista konkretno nemamo od tog driblanja je druga stvar. Vazno je nekome probaciti kroz noge i to je nama bitnije od konkretnosti. Zbog toga smo mahala i nikad se kao drustvo u kompletu necemo izdici iznad ovoga. Medunjanin nakon poraza nase reprezentacije od Belgije proziva De Bruynea,u fazonu probacio sam mu kroz noge i to bas opisuje nas mentalitet u potpunosti.

Materijal- igrac koji je profesionalac u punom smislu te rijeci. Liverpool osvoji ligu sampiona, na pripremama za novu sezonu James Milner dodje nikad spremniji, bukvalno lik ko masina zato sto je prije pocetka priprema za novu sezonu radio na sebi, odnosno bio profesionalac. Kod nas Ermina Zeca mjesecima ne mozes pripremiti da odigra bar jednu citavu utakmicu. U Ramovica neko puhne, on se povrijedi. Dobije junior sansu(Osmanovic) lik nakon par tekmi pocne da se ponasa na nacin da zatvara kafane. Golman nakon poraza odmah ode u prodavnicu i kupuje alkohol itd. Ogromna razlika u svemu izmedju profesionalaca i nasih amatera.

I ovi sto prave neka poredjenja izmedju nas, Hrvatske ,Srbije itd. Vratite se u realnost. Miljama smo daleko od njih. Ljudi imaju sisteme, mi i kad proizvedemo nekog igraca to nije stvar nekog sistema nego plod slucajnosti. Kad dovodimo igrace vecinom dovodimo slobodne igrace koji su toliko propali u svojim karijerama da im igranje ove lige nije toliko lose, a neke od njih bas preplatimo da valja..
Pa i mi svi znamo da neće Veseli ili neko drugi otići iz naše lige u Premiership, zar je nešto novo rekao?
Meni nije jasno kako se uopšte priča o tome, a ne u kakvom je stanju ekipa koju je on birao?
Zašto se sad priča da ćemo se boriti "za nešto", šta je to "nešto", zar nije titula?
Ako cilj nije titula daj nam onda jeftinijeg trenera ili trenera koji će isforsirati ovo malo mladih igrača koje imamo.
Te mlade igrace je upravo Amar doveo i on ce ih forsirati kad dodje vrijeme,oni su njegov projekat i niko drugi ne zasluzuje da se "bavi" Mehicem i Subasicem.
Ako cilj nije titula onda je vrijeme za forsiranje tih mladih igrača došlo. Po toj logici Šabanom i Hajdarom se nije smio "baviti" niko osim trenera koji im je prvi dao šansu.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:42 pm

Ali cinjenica je da su prosli radili vise na tref. Ako upali dobro bude ako ne idemo dalje pun transfermarkt igraca.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:44 pm

I za ova dva prelazna roka je doslo dvadesetak igraca znaci sve je isto kao prije sa tog gledista samo zavisi ko kako na to gleda.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:52 pm

Ma smijesna je prica ba, spinovanje tesko i novinari retardi. Pitajte nesto konkretnije sta mene boli ***** za Evropu koju nismo ni izborili, zasto nije pricao o remiju protiv borca koji se skupio prije 13 dana i jos sklaplja ekipu, kakva nam je tu fizika jel moramo imati 11 boltova umjesto botova da dobijemo jebeni borac pred svojom publikom,da ne govorim o pripremnim tekmama gdje se sadtavili nismo ( ali amar je to, uvijek on to tako).
Zasto ga nisu pitali o Sinanu recimo da znamo sta je u pitanju da se ne talasa ovo je ono je, sta je sa Erminom itd itd, a presica karinaska, jos Babuka rece Mladost dobra ekipa hahahahhah, ma haj se...sta je sa pojacanjima hocel ih biti, jel to ne zanima novinare?
Ma ova mi se situacija cjelokupna gadi, povraca mi se od svega i nisam branitelj bivsih zaboli me kita jer vise nisu tu ali su ovi novi dosli jer su najavljivali nesto bolje a dobili smo karinu tesku i trenera koji ovo sve vodi preko kurca!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 9:56 pm

mula je napisao/la:
pet jul 26, 2019 8:48 pm
blueheart je napisao/la:
pet jul 26, 2019 4:56 pm
mula je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:48 pm


Na šta konkretno misliš?
Jel na odgovore na postavljena pitanja od strane novinara ili ?
Ma općenito, vezano za dovođenje igrača, manjak para za bolje igrače...non stop jedno te isto... Al hajd raduje to da bi mogao makar nekad promjeniti formaciju, da makar i to vidimo...
Pa nije Amar došao da kupuje igrače. On je tu trener koji ima odriješene ruke po pitanju kojeg će igrača dovesti a kojeg ne od ponuđenih. Nije on tu da obezbjedi novčana sredstva, tako da ga ne možemo za to kročiti. On kada je preuzeo klub odmah je naglasio da neće praviti neku skupu ekipu,nego jeftinu i održiv, e sad koliko to donosi dobro na terenu ćemo da vidimo.
Što se tiče formacije mislim da nema razloga da je mjenja, jer neće formacija sama po sebi promjeniti stil igre, nego igrači koji je potrebno sa su što bolje upoznati jedni sa drugima kako bi mogli ispoštovati zamisli trenera.
On je Vegeta. E cuj on trener. On da je htio bit trener bio bi jos prije godinu i vise. On nece pored Grbavice proc ni utakmicu odlegledat, ako nije sve njegovo.

Jedva cekam da mu vidim ledja. Prvi put mi nije bitno ko će i kako će nasljedit. Samo nek ide. Bolje danas nego sutra i nek povede sve one budzetlije i poltrone u UO i skupstini.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot] i 95 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija