Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:23 pm

phpBB [video]


Amarova pressica od jutros.

Mladenovu izjavu nisam stavio jer je preglupo slusati igrace (sve u ligi). Oni su se naucili 3-4 recenice i sve tako u krug samo.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1732
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:26 pm

Hahahah fkt jbt, kod nas su fudbaleri bas neinteligentni generalno niko ne zna neku smisleniju recenicu sastavit. Mislim na Balkan opcenito
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:29 pm

Ma da je policija, nfsavez, nas klub I fks, onda kada su uništavali stolice eto namjerno, jer smo ih mi kupovali, identifikovao i kaznio počinioce ( a nije ih bilo malo) doživotnom zabranom ulaska na Grbavicu i da sada ti isti ostanu u nekoj rupi a ne na Grbavici, onda bih i mogao shvatiti da im se da nek igraju, pa još i džaba, jer treba biti gospodin.!
Ali niko nije prstom mrdnuo još se većina onako hinjski podsmijavala za stolice i sad bi da igraju... E ne moze ni za 20 mil km.... To bi bio moj stav i.
Nadoknađena je šteta sve je to ok, ali to nije bilo niti će ikad biti rješenje!
Država Željo
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:29 pm

Nesto kontam ova prica Amarova o genetici itako to, pa ako smo tako losi, koji qurac savez smanjuje broj stranaca. Ja znam da sam u manjini ovdje ali mislim da je to jedna od najgorih odluka u x zadnjih godina. Nismo mi yebeni Brazil da imamo talenata superigraca na izvoz pa da se qurcimo ne treba nama stranci. Kao poboljsat cemo nas fudbal, kakav ba fudbal? Poboljsat ces stim sto ces morati gurati polutalentovane igrace i babine sinove jer tako je pravilo. Znam, sad ce me neko napast al to je moj stav. Ovo pravilo je samo jedno u nizu zla od strane kriminalne hobotnice zvani nfsbih.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:39 pm

sajo10 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:29 pm
Nesto kontam ova prica Amarova o genetici itako to, pa ako smo tako losi, koji qurac savez smanjuje broj stranaca. Ja znam da sam u manjini ovdje ali mislim da je to jedna od najgorih odluka u x zadnjih godina. Nismo mi yebeni Brazil da imamo talenata superigraca na izvoz pa da se qurcimo ne treba nama stranci. Kao poboljsat cemo nas fudbal, kakav ba fudbal? Poboljsat ces stim sto ces morati gurati polutalentovane igrace i babine sinove jer tako je pravilo. Znam, sad ce me neko napast al to je moj stav. Ovo pravilo je samo jedno u nizu zla od strane kriminalne hobotnice zvani nfsbih.
Frajer priča gluposti. Čuj mu izjave: "Mi u BiH jednostavno nemamo genetski potencijal". Pa da ga čuju Džeko, Pjanić, Salihamidžić, Bolić, Baljić, Begović..., da ne spominjem igrače iz ex Yu lige u kojoj je najviše klubova bilo iz BiH. On i genetika, ko Marko Kraljević i televizor. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:40 pm

Ma Amar je upravu ako se gleda odnos nas i Evrope.
To je ona, koliko para toliko muzike.

Oni mogu priuštiti to, a mi ne možemo. Ali mene to toliko i ne zanima. O Evropi i ne sanjam jer je postalo toliko nerealno. Svi teže povećanju budžeta iz godine u godinu, samo se mi hvalimo što dovodimo jeftine i što režemo troškove.

Znaći Evropa me ne zanima. Zanima me da budem prvi u svom selu. Ovdje.
Daj to Amare. Tamo gdje je otpisan i loš je veći nivo od našeg i nama će valjati za ovu našu ligu. Daj nam takve da prvo budemo prvaci ovdje, **** Evropu daleko smo od toga. Daj dovedi ovdje životinje za naš level, a ne majstore Alispahića koji zna proturiti lotpu. Daj da trčimo i da smo brzi za naš level. Da smo na našem levelu najbolji, najbrži i najspremniji. Nije Bundesliga ovo. Ovo je jedna od najlošijih liga u Evropi. Bliže amaterskoj nego profesionalnoj.

A može se Amare imati para za te otpisane negdje koji bi ovdje bili pojačanje. Ako se moglo kako se priča, plačati dva tri trenera po sezoni, kamion igrača i toliko raskida, tolike plate davati, zašto se sad ne mogu imati iste pare a uz više pameti koju ti posjeduješ, bar se tako priča, dovesti bolji igrači.

Daj da smo ovdje glavni i najbolji. Ne tražim više. A došao si da bude tako.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:43 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:40 am
salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:27 am
Puno se tebi kenja...ne drži u sebi nije zdravo.
Što se vraćamo ? - zato što ima onih koji kenjaju da znaju a veze o životu nemaju, i još pri tome ni m-da a ni obraza da priznaju da su pogriješili.
Vodi ga kući pa nek te opere kad se iskenjaš da ne ostaneš usran ;)
Ti ćeš mi reći da veze o nečemu nemam? Ti?!
Hajde bolan razligu.
O kakvoj grešci pričaš?
Sve više plaćamo račune vođenja PR-a Želje u prošlom periodu, i usrani smo onoliko koliko Vaša ljubav je velika prema dotičnom. Još svježi bivši još više ukenjaju ali u drugom pravcu.
Kenja mi se.. Kenja!
A nek' pere onaj koji i dalje vjeruje u bajke o sistemu uspostavljenom..
Ja bolan.. Kenja!
Ti paša ne znaš gdje si šupalj...
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:44 pm

sajo10 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:29 pm
Nesto kontam ova prica Amarova o genetici itako to, pa ako smo tako losi, koji qurac savez smanjuje broj stranaca. Ja znam da sam u manjini ovdje ali mislim da je to jedna od najgorih odluka u x zadnjih godina. Nismo mi yebeni Brazil da imamo talenata superigraca na izvoz pa da se qurcimo ne treba nama stranci. Kao poboljsat cemo nas fudbal, kakav ba fudbal? Poboljsat ces stim sto ces morati gurati polutalentovane igrace i babine sinove jer tako je pravilo. Znam, sad ce me neko napast al to je moj stav. Ovo pravilo je samo jedno u nizu zla od strane kriminalne hobotnice zvani nfsbih.
Druže, ja sam jedino vidio da ovaj čovjek nema pojma o čemu priča. O M'bape-u ...o genetici? Da Veseli ne može igrati za Manchester City?

Pa to svi znamo! Mi želimo da se nosimo sa Svinjskim i Gurbetima, ne sa Man City i sl. Ovaj je omašio čitav smisao svega.

Jedva čekam da mu vidim leđa kao zahvalu za ovih 6 mjeseci, iako nisam zagovornik nikada tjeranja bez nekog unaprijed pripremljenog rješenja, trenutno sam mišljenja da je čak i ubleha u vidu Krčmarevića i Kostića bolje rješenje od ovog koji priča o Man. City.
 
Meha87
Postovi: 607
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:45 pm

sajo10 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:29 pm
Nesto kontam ova prica Amarova o genetici itako to, pa ako smo tako losi, koji qurac savez smanjuje broj stranaca. Ja znam da sam u manjini ovdje ali mislim da je to jedna od najgorih odluka u x zadnjih godina. Nismo mi yebeni Brazil da imamo talenata superigraca na izvoz pa da se qurcimo ne treba nama stranci. Kao poboljsat cemo nas fudbal, kakav ba fudbal? Poboljsat ces stim sto ces morati gurati polutalentovane igrace i babine sinove jer tako je pravilo. Znam, sad ce me neko napast al to je moj stav. Ovo pravilo je samo jedno u nizu zla od strane kriminalne hobotnice zvani nfsbih.
Ne mozes dovest kvalitetnog stranca on da valja ne bi dolazio kod nas. Kad nasi klubovi dovode strance il su u godinama il nisu igrali ozbiljan fudbal duze vrijeme . Dok se ne nadju ozbiljne pare dovodit stranca je uvijek rizik.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:45 pm

Ovaj čovjek više nije Amar Osim, po ovim zadnjim izjavama fraera, ništa ne može, ne valja, ne ide, nema.... Čovječe dragi ako želiš podršku, radi sta ti je posao i ne mlati, ne kretenisi se...
Država Željo
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:45 pm

Velikim Bogom se kunemo, da stadion dati nećemo !
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:48 pm

blueheart je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:45 pm
Ovaj čovjek više nije Amar Osim, po ovim zadnjim izjavama fraera, ništa ne može, ne valja, ne ide, nema.... Čovječe dragi ako želiš podršku, radi sta ti je posao i ne mlati, ne kretenisi se...
Na šta konkretno misliš?
Jel na odgovore na postavljena pitanja od strane novinara ili ?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:49 pm

Joj kad krene pricati o trcanju ko da smo mi ovce pa ne znamo da je trka sve. Pa dovedi klince sto mogu trcati 90 minuta a ne truhlog pavica i stanica i krila koja ne mogu iz kontre u kontru istrcati. Pa brata mi, jel to miroslav stevanovic jebeno cudo prirode pa se ne mogu naci dva tri takva... daj ba amare, truhla ti je prica
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:49 pm

Jel se Amar pere ili šta. Pričao je iza leđa i u novinama prije nego je došao da moze bolje. Sad se pokaži da može ne interesuje nas priča pare genetika ovo ono. Rkao si da može i da će biti bolje ali nije sve je gore i gore. Ili radi ili noga ne interesuje nas pametovanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:51 pm

Mislim da je Subasic po prikaznom na prijateljskim utakmicama zasluzio da pocne prije asima.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:52 pm

vinston.cercil je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:49 pm
Joj kad krene pricati o trcanju ko da smo mi ovce pa ne znamo da je trka sve. Pa dovedi klince sto mogu trcati 90 minuta a ne truhlog pavica i stanica i krila koja ne mogu iz kontre u kontru istrcati. Pa brata mi, jel to miroslav stevanovic jebeno cudo prirode pa se ne mogu naci dva tri takva... daj ba amare, truhla ti je prica
On ovde opravdava svoj postupak sa Erminom Zecom.

Hoće reć da je normalno da čovjek ne igra. Dakle svako ko potrči je svjetsko čudo, a Ermin Zec je normala, to je prirodno stanje igrača u BiH, svi koji hodaju i ponakad odigraju utakmicu su premija.

Ma bravo fotball clab.

Ni ubleha Kostić nije ovako ublehario. A do prije 6 mjeseci bi ruku dao za nejga da je najbolji izbor za selekora BiH. Koliko čovjek može pogriješiti.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pet jul 26, 2019 3:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:52 pm

Naljutit će se Ermin ako braco ne bude igrao.
 
ferroviario
Postovi: 76
Pridružen/a: pon jun 03, 2019 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:53 pm

avlami97 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:39 pm
sajo10 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:29 pm
Nesto kontam ova prica Amarova o genetici itako to, pa ako smo tako losi, koji qurac savez smanjuje broj stranaca. Ja znam da sam u manjini ovdje ali mislim da je to jedna od najgorih odluka u x zadnjih godina. Nismo mi yebeni Brazil da imamo talenata superigraca na izvoz pa da se qurcimo ne treba nama stranci. Kao poboljsat cemo nas fudbal, kakav ba fudbal? Poboljsat ces stim sto ces morati gurati polutalentovane igrace i babine sinove jer tako je pravilo. Znam, sad ce me neko napast al to je moj stav. Ovo pravilo je samo jedno u nizu zla od strane kriminalne hobotnice zvani nfsbih.
Frajer priča gluposti. Čuj mu izjave: "Mi u BiH jednostavno nemamo genetski potencijal". Pa da ga čuju Džeko, Pjanić, Salihamidžić, Bolić, Baljić, Begović..., da ne spominjem igrače iz ex Yu lige u kojoj je najviše klubova bilo iz BiH. On i genetika, ko Marko Kraljević i televizor. :D
Mislim da je vise mislio u smislu da Europa probere igrace sa boljim genetskim predispozicijama, dok za nas je ono sto ostane. A mi kao zemlja imamo mali broj ljudi, pa zbog toga je manja vjerovatnoca da ces imati velika odstupanja u fizickim predispozicijama.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:54 pm

Pa valja opravdati katastrofalnu igru. Izmiliti će se još razloga.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 3:59 pm

ferroviario je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:53 pm
avlami97 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:39 pm
sajo10 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 3:29 pm
Nesto kontam ova prica Amarova o genetici itako to, pa ako smo tako losi, koji qurac savez smanjuje broj stranaca. Ja znam da sam u manjini ovdje ali mislim da je to jedna od najgorih odluka u x zadnjih godina. Nismo mi yebeni Brazil da imamo talenata superigraca na izvoz pa da se qurcimo ne treba nama stranci. Kao poboljsat cemo nas fudbal, kakav ba fudbal? Poboljsat ces stim sto ces morati gurati polutalentovane igrace i babine sinove jer tako je pravilo. Znam, sad ce me neko napast al to je moj stav. Ovo pravilo je samo jedno u nizu zla od strane kriminalne hobotnice zvani nfsbih.
Frajer priča gluposti. Čuj mu izjave: "Mi u BiH jednostavno nemamo genetski potencijal". Pa da ga čuju Džeko, Pjanić, Salihamidžić, Bolić, Baljić, Begović..., da ne spominjem igrače iz ex Yu lige u kojoj je najviše klubova bilo iz BiH. On i genetika, ko Marko Kraljević i televizor. :D
Mislim da je vise mislio u smislu da Europa probere igrace sa boljim genetskim predispozicijama, dok za nas je ono sto ostane. A mi kao zemlja imamo mali broj ljudi, pa zbog toga je manja vjerovatnoca da ces imati velika odstupanja u fizickim predispozicijama.
Citirao rečenicu sa kliksa. Ne mogu preslušati, jer je ton loš, a moje računalo još lošije.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress i 221 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija