Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 7:04 am

Jao tragikomedije. Kad se Ermin nije pojavio na prozivci ovdje kolektivni harakiri bio. A pogledaj sada

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 7:33 am

mirzoni1921 je napisao/la:
sri jul 24, 2019 7:04 am
Jao tragikomedije. Kad se Ermin nije pojavio na prozivci ovdje kolektivni harakiri bio. A pogledaj sada

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
A dobro prijatelju niko nije očekivao da će ga propuh udaljiti po 15.dana..
Frajer ha jel pao gotovo..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 8:05 am

Minjore je napisao/la:
sri jul 24, 2019 12:06 am
I da tacno je da Zec ima postedu inace. Cim se dobije jaci udarac preventive radi seli u svlacionicu. U jednu ruku je i okej to.
Nadam se da cemo medicinsko osoblje pojacati nekim novim ljudima..
Drug to nije ok, sta ce na utakmici biti. To misle da ce ga Isakovic, Jakovljevic i ostali stediti od udaraca?!
Ili ce poslije prvog udarca odmah izaci?
Pa bolje da ne ulazi i neka kazu da je povrijeden do momenta kada se bude mogao "potuci" na terenu.
Zali Boze novca kojeg prima
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 8:08 am

Treba mu postaviti trening sa čunjevima da se ne bi povrijedio. Svaki udarac na treningu, napušta trening, kako će onda igrati na utakmici gdje će ga 3 puta više udarati. Naravno, svi prate ostale klubove i kad Ermin zaigra (valjda nekad) odmah će protivnici pokušati da ga izbace...
Ne bi me začudilo da se Ramović povrijedi u četvrtak..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 8:17 am

Sta nas boli briga,Ermin ima najboli cv u ekipi.....
To je bitno,a y.e.b.o. to sto ne igra.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 8:35 am

CURVA je napisao/la:
sri jul 24, 2019 8:25 am
DANAN je napisao/la:
sri jul 24, 2019 8:17 am
Sta nas boli briga,Ermin ima najboli cv u ekipi.....
To je bitno,a y.e.b.o. to sto ne igra.
Ooo pasa moj ,sto bi ti rekao bitan je finansijski izvjestaj :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Red smajlija, red gluposti, red smajija, red gluposti. Evo da probam:

Nije, finansijski izvjestaj je nebitan sto bi rekao CURVA, nije bitno imamo li novca, bitno je da Amar moze biti tu da naplati nesto novca na stetu Zelje.

:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 8:49 am

Muka mi je od ovog svega,
može li neko napisati ko je bio na treninzima je li Sinan povrijeđen, šta je s Bogičevićem?
Da znam šta da očekujem u Kaknju u -doboju...
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 8:59 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jul 24, 2019 12:04 am
urbanzeljeznicar je napisao/la:
uto jul 23, 2019 10:08 pm
Amar d.o.o.

Kako trener nogama i rukama devastira i unistava klub.

Transfer Bekric je omogucio treneru da inkasira 300.000 €. Novac je iz Juzne Koreje uplacen na trenerov privatni racun u Austriji.

Tadasnje predsjednistvo kluba je izdalo nalog banci u Juznoj Koreji da izvrsi prebacivanje novca ,a kao podlogu za transfer novca prilozili su odluku kluba gdje se navodi da je klub pozajmio novac od trenera.

To je fiktivna odluka jer ta pozajmica nikada nije realizirana i ne postoji ugovor o pozajmici.

Na transakcijiski racun kluba, a ni na blagajnu kluba nikada nije uplacena pozajmica trenera Amara Osima.

Od ukupno prebacenih 300.000 € na privatni racun Amara Osima 35% iznosa je trebalo uplatiti menadzeru Samira Bekrica. Ta uplata nikada nije izvrsena, menadzer je tuzio klub i dobio spor protiv kluba. Klub je na ime glavnice po presudi uplatio 200.000 KM na racun menadzera.

U tom iznosu od 300.000 € bio je ukljucen i iznos od 72.000 KM koje je klub dugovao treneru po presudi iz 2003 godine.

Ovaj iznos je zbog toga sto klub nije imao informaciju da je vec izvrsena uplata prebacivanjem novca iz Juzne Koreje jos jednom 2015. godine uplatio iznos od 72.000 KM na racun Amara Osima.

Dug od 72.000 KM uplacen je dva puta.
Bez obzira na to trener je obracunao kamatu u iznosu od 128.000 KM i kroz tuzbeni zahjev zaplijenio novac na racunu kluba. Angazovana je advokatska kancelarija koja je trebala uloziti prigovor. Iako je cijela struktura kluba znala da se treba potpisati punomoc advokatskoj kancelariji koja ce stititi intetes kluba u sporu sa Amarom Osimom ta punomoc nije potpisana i trener je naplatio 29.000 KM.

Za ovaj stetan posao za klub odgovoran je direktor kluba, predsjednik kluba i cijeli upravni odbor na celu sa Selimovicem.

Po odluci uprave ostatak duga za obracunatu kamatu na dva puta uplacenu glavnicu ce se isplacivati sa licnim primanjima trenera.

Licna primanja trenera iznose 8.000 KM neto, odnosno 13.600 KM bruto.
U ugovoru trenera Amara Osima koji je odobrila uprava na celu sa Selimovicem stoji da je klub u slucaju otkaza ugovora o radu treneru duzan isplatiti sve zaostale place do kraja trajanja ugovora koji je potpisan na 3.5 godine.

U prosloj godini u klub je stigla nova tuzba Amara Osima na iznos od 397.423 KM

Klub u sporu protiv Amara Osima zastupa advokatska kancelarija Ademovic-Filipovic. Cudna je koincidencija da je bas taj advokat Kenan Ademovic sadasnji clan uprave kluba.

Kuriozitet je da je pomenutoj advokatskoj kancelariji punomoc potpisao tadasnji v.d. direktora Jasmin Badjak, iako je znao da njegov potpis nije registrovan u ministarstvu pravde potpisuje punomoc. Bivsi predsjednik Selimovic koji ima registrovan potpis nije potpisao punomoc i time je otvorio mogucnost zajedno sa Jasminom Badjakom da Amar Osim dobije spor zbog propustanja za pozajmicu koja nikada nije registrovana u klubu i za koju ne postoji validna dokumentacija. Bivsi predsjednik ni ovaj put nije reagovao. Razlog je sto je zauzvrat dogovoren aranzman sa opremom i preuzimanjem fan shopa. Sadasnji predsjednik nije reagovao jer je i njega kao i Selimovica postavio trener Amar Osim, resor sadasnjeg predsjednika je infrastruktura, tako rece na press konfenerenciji. Tako je klub podijeljen na tri interesne sfere i zbog toga ljudi angazovani u klubu rade protiv kluba. Nadzorni odbor se jos uvijek ne bavi tim pitanjem. Predsjednik i zamjenik predsjednika skupstine sve znaju, ali ne reagiraju jer je upravo trener Amar Osim preko njih instalirao u klub upravu, a kasnije i samog sebe postavio za trenera.
Samo vi zbog Zelje,pa u dzep ovim mafijasima.Al' napredovali smo,rece babuka.
Ovo je strašno.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 9:10 am

plavi kanarinac je napisao/la:
uto jul 23, 2019 10:56 pm
Curva jel istina ovo sto je on napisao? Hajd budi iskren i posten?
Nemoj ga tjerati da na silu otvori oci.
Mada kad rece da je dosad los prelazni rok ko da je poceo malo skiljiti :pljesak:
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 9:12 am

Glas Razuma je napisao/la:
uto jul 23, 2019 11:53 pm
Ermin Zec ima preko 10 000 BAM platu, a obnavlja li povrede, obnavlja. Vrijeme je da se sa tribina pocne stvarati pritisak na ovog nefunkcionalnog i daleko najskupljeg igraca. Vrijeme je da neko odgovara na ovih 10 000+ BAM, koje igrac dobija, a ne zaradjuje. Srasno skup igrac, a sto bi se reklo "uzima nas lopatom", kao i trener mu.
Iskreno radovao sam se kada je Ermin Zec potpisao. Ovde smo to svi pozdravili i ja nisam htio iznositi svoje neke sumnje da bi to mogao biti mač sa dvije oštrice. Tada je baš bilo sve mračno, pa smo svi čekali bar nešto pozitivno i iz toga nisam htio napisati neko mišljenje u koje nisam bio siguran, ali mi je prolazilo kroz glavu a to je da smo potpisali na tri godine igrača od 31 godinu koj ije izrazito skup za naše prilike i jako malo igra. Bilo bi dobro sračunati cijenu koštanja njegove minute i kilometra na terenu u odnosu na recimo Boju,Veselog i Stevanovica.

A mome mišljenju koje tada nisam smio i nisam htio reći zbog trunke pozitive koja je nastala se temeljilo na tome da većina igrača u tim godinama traži takve ugovore, pogotovo ako su skloni povredama. To je posebno poznato u svijetu košarke. Još kada je plasirana info da je "odbio tri puta veće pare" samo sam se nadao da to nije to.
Evo ispostavilo se da jeste.
Ja se bojim zaista da poslije ovih igrača i trenera će se Željo oporavljat jako dugo.

Molio bih nekoga ako zna da iznese info da li se klub kreditno zadužuje i koji su to krediti.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 9:21 am

mirzoni1921 je napisao/la:
sri jul 24, 2019 7:04 am
Jao tragikomedije. Kad se Ermin nije pojavio na prozivci ovdje kolektivni harakiri bio. A pogledaj sada

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Da baš je Ermin i naš klub tragikomedija.

Kojem igraču treba ovoliko da se spremi? Raja kontala, eto odradio je polusezonu, sad ima ljetne pripreme da se spremi i da igra, jer je zabijao u ono malo što je igrao.
Ali nije raja s njim u svlačionici, ne zna kako razmišlja, nije raja s njima pričala da vidi o čemu glupan razmišlja, šta mu je cilj da li da jošigra ili da troši pare od bogatog CV-a.

Bgt mazo ljudi slome nogu, pokidaju ligamente pa se spreme i igraju, a ovaj pola godine pio, nije trenirao i ne može da se spremi. Kao da je od stakla **** ga dan. Em još ga štede.

Ali ugovor na tri godine, kao da je u cvijetu mladosti :rofl: :placeodsmijeha:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 9:25 am

Ermin Zec je za mene ubleha od igraca, to sto neki svrsavaju na njegove utakmice protiv "malih" ekipa na kojima pokaze neko preostalo fudbalsko umijece je pokazatelj koliko su nam kriteriji niski.

Covjek kako je dosao a ima vec vise od pola godine nije ili ne zeli da se fizicki pripremi za ozbiljniji fudbal ( koliko je ozbiljan fudbal u nasoj ligi svi znamo).

Covjek nije odigrao niti jednu jacu ili derbi utakmicu, ocekivati da ce kada bude spreman i kada udje zadnjih pola sata napraviti prevagu protiv jacih ekipa je utopija.
Novac koji se njemu isplacuje bolje da je ulozen u dva solidna igraca od kojih bi mogli imati koristi i na kojima bismo mogli nekada nesto i zaraditi.

Neki ce reci eno sada ne valja ni Ermin, za mene pojedinca NE VALJA jer ne doprinosi rezultatima kluba
Alea iacta est!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 9:33 am

DANAN je napisao/la:
sri jul 24, 2019 8:17 am
Sta nas boli briga,Ermin ima najboli cv u ekipi.....
To je bitno,a y.e.b.o. to sto ne igra.
On i Amar imaju Cv, zato se i igraju sa nama neznalicama...jedan vlasnik kluba a drugi njegov pulen...
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 9:33 am

Kada je Ermin produzio ugovor bio sam presretan,jer ono sto je malo pokazao na terenu dokazao je sto je imao solidnu karijeru,za nasu ligu igrac koji bi trebao da pravi prevagu. ...medjutim u posljednji period stvarno me pocelo nervirati situacija vezana za njega i Sinana..svako malo povrijedjeni ,ne mozes nikad znati za njih dvojicu da li ce igrati,malo neozbiljno za renome naseg kluba
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 9:42 am

Meni se odmah nije sviđalo što je ugovor na tri godine. Bilo je još raje koja jee tiho to pominjala jer se nije htjela kvariti malo pozitivna atmosfera.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:36 am

Amar927 je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:33 am
Kada je Ermin produzio ugovor bio sam presretan,jer ono sto je malo pokazao na terenu dokazao je sto je imao solidnu karijeru,za nasu ligu igrac koji bi trebao da pravi prevagu. ...medjutim u posljednji period stvarno me pocelo nervirati situacija vezana za njega i Sinana..svako malo povrijedjeni ,ne mozes nikad znati za njih dvojicu da li ce igrati,malo neozbiljno za renome naseg kluba
Nemoj Sinana u isti koš. Sinan je pred našim očima polomio sve ligamente u zglobu. Dakle ono je bilo strašno za viditi. Ako budemo imali karaktera i dostojanstva, Sinan bi u svaka doba uvjek trebao da ima otvorena vrata u klubu jer povredu je zaradio u Želji. Poslije onakve povrede neki više nikada i ne zaigraju. Tako da Sinan ima i imat će moje razumjevanje zauvjek, ili bar tamo do 33 ili 34 godine.

Tako da njih dvojicu nikako ne stavljaj u isti koš. To je nebo i zemlja.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:41 am

cipiripi je napisao/la:
sri jul 24, 2019 9:25 am
Ermin Zec je za mene ubleha od igraca, to sto neki svrsavaju na njegove utakmice protiv "malih" ekipa na kojima pokaze neko preostalo fudbalsko umijece je pokazatelj koliko su nam kriteriji niski.

Covjek kako je dosao a ima vec vise od pola godine nije ili ne zeli da se fizicki pripremi za ozbiljniji fudbal ( koliko je ozbiljan fudbal u nasoj ligi svi znamo).

Covjek nije odigrao niti jednu jacu ili derbi utakmicu, ocekivati da ce kada bude spreman i kada udje zadnjih pola sata napraviti prevagu protiv jacih ekipa je utopija.
Novac koji se njemu isplacuje bolje da je ulozen u dva solidna igraca od kojih bi mogli imati koristi i na kojima bismo mogli nekada nesto i zaraditi.

Neki ce reci eno sada ne valja ni Ermin, za mene pojedinca NE VALJA jer ne doprinosi rezultatima kluba
Moje mišljenje je da je Ermin dobar igrač, klasa je definitivno za ovu ligu, ali očito ima druge planove.

Ja samo ne znam kako Željo izdrži sve ove parazite od igrača i trenera....divim ti se Željo šta te sve lomi, a dokle ćeš izdržat ne znam.
 
Avatar
sdbp
Postovi: 11
Pridružen/a: sri jul 25, 2018 12:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:44 am

nookey je napisao/la:
sri jul 24, 2019 8:49 am
Muka mi je od ovog svega,
može li neko napisati ko je bio na treninzima je li Sinan povrijeđen, šta je s Bogičevićem?
Da znam šta da očekujem u Kaknju u -doboju...
Bogičević je odvojeno radio vježbe, uglavnom istezanja sa gumom
Ramović je trenirao normalno sa ostalima
Ermin je tokom vježbe eksplozivnosti -sprint koji su radili u grupama par puta kasnio za ostalima, gdje je reagovao i Amar i nakon toga je izašao sa terena i nije nastavio raditi sa ostalima
Srcu draga boja plava
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 10:45 am

sdbp je napisao/la:
sri jul 24, 2019 10:44 am
nookey je napisao/la:
sri jul 24, 2019 8:49 am
Muka mi je od ovog svega,
može li neko napisati ko je bio na treninzima je li Sinan povrijeđen, šta je s Bogičevićem?
Da znam šta da očekujem u Kaknju u -doboju...
Bogičević je odvojeno radio vježbe, uglavnom istezanja sa gumom
Ramović je trenirao normalno sa ostalima
Ermin je tokom vježbe eksplozivnosti -sprint koji su radili u grupama par puta kasnio za ostalima, gdje je reagovao i Amar i nakon toga je izašao sa terena i nije nastavio raditi sa ostalima
hvala ti
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 24, 2019 11:00 am

Meni je drago sto je potpisao na tri godine, mislim da ce momak ovo preguliti i stvarno doprinijeti ekipi na najbolji moguci nacin. Za sve pljuvace Sinana Ramovica mogu da kazem da veze nemaju koliko momak voli Zelju i koliko izgara na terenu. Povreda koju je zaradio nije bezazlena. Sjetimo se samo koliko smo ga dizali u nebesa kad je bio glavna karika ekipe. Hajmo ne biti govna za promjenu !

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot], kontranogama i 255 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija