Moderator/ica: storm_raider

 
Meha87
Postovi: 607
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 5:47 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:46 pm
AdmirA je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:43 pm
Without Club
since: Jul 1, 2019

:r :kafa: Bože pomozi
???
Stilic valjda a moze bit i dialiba
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:00 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jul 22, 2019 5:46 pm
A ko je on brate moj da mene otjera od Želje. De mi reci. MOgu izaći iz uprave ali da ne dolazim na tribine, da ne pomažem Želji ne može mi ni Ivica tražiti niti ću ga poslušati. I ne smijem se nikad pnašati ko on a to je na način da zbog jedne osobe tj njega ja pauziram od Želje ili ga čak miniram. Proći će i njegovo a Željo ostaje. Pustiti ga da radi a nadgrađivati upravu. To je rješenje dok on ne zasrere. Nisam pobornik da ga sad iz inata miniram na sve načine i da Želju bacim na samo dno da bi se on povukao. On ako je to radio ja neću inače sam isti on, a nisam.
Sustinski nadogradnja uprave je ismijana vec jednom tako da je to tezak korak. Odlicno si ti sve ovo napisao. Svako zasebno nek vodi posao i kao takvog ga ocjenjivati.
Nase je da podrsku damo, Zeljo uvijek je takav da ne moze bas sve najjednostavnije. Ali hajmo dalje, hajmo pobjediti u Kaknju pa napuniti Grbavicu 04.08. protiv zrinje..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:01 pm

Meha87 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 5:47 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:46 pm
AdmirA je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:43 pm
Without Club
since: Jul 1, 2019

:r :kafa: Bože pomozi
???
Stilic valjda a moze bit i dialiba
Da nije Baraban :lol:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:02 pm

Minjore je napisao/la:
pon jul 22, 2019 6:01 pm
Meha87 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 5:47 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:46 pm


???
Stilic valjda a moze bit i dialiba
Da nije Baraban :lol:
Ima dobrih igrača, koji mogu dati doprinos. Valjda dovedu makar još dva igrača
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:05 pm

6 mjesta za godisnju za Jug. Ako vam treba ili znate nekog kome treba javite mi. Samo ne predlazite one sto nemaju za karte a imaju za dande.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:07 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jul 22, 2019 5:46 pm
A ko je on brate moj da mene otjera od Želje. De mi reci. MOgu izaći iz uprave ali da ne dolazim na tribine, da ne pomažem Želji ne može mi ni Ivica tražiti niti ću ga poslušati. I ne smijem se nikad pnašati ko on a to je na način da zbog jedne osobe tj njega ja pauziram od Želje ili ga čak miniram. Proći će i njegovo a Željo ostaje. Pustiti ga da radi a nadgrađivati upravu. To je rješenje dok on ne zasrere. Nisam pobornik da ga sad iz inata miniram na sve načine i da Želju bacim na samo dno da bi se on povukao. On ako je to radio ja neću inače sam isti on, a nisam.
Razumijem ja tebe ali ako je prica u pravcu nadogradnje trebalo se to kod proslih ljudi usvojiti i zavrsiti jer si imao temelje ko bosmal, to bi bilo ko nato medjutim sad nemas na sta ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:11 pm

Minjore je napisao/la:
pon jul 22, 2019 6:05 pm
6 mjesta za godisnju za Jug. Ako vam treba ili znate nekog kome treba javite mi. Samo ne predlazite one sto nemaju za karte a imaju za dande.
Brate imas bruku penzionera u Macchiatu pa mozda njima dati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:26 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 6:11 pm
Minjore je napisao/la:
pon jul 22, 2019 6:05 pm
6 mjesta za godisnju za Jug. Ako vam treba ili znate nekog kome treba javite mi. Samo ne predlazite one sto nemaju za karte a imaju za dande.
Brate imas bruku penzionera u Macchiatu pa mozda njima dati.
Hvala brate imacemo to u vidu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:34 pm

Ma bacena je prica za Dialibu i Stilu ali nekako sumnjam u to.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:46 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jul 22, 2019 5:46 pm
A ko je on brate moj da mene otjera od Želje. De mi reci. MOgu izaći iz uprave ali da ne dolazim na tribine, da ne pomažem Želji ne može mi ni Ivica tražiti niti ću ga poslušati. I ne smijem se nikad pnašati ko on a to je na način da zbog jedne osobe tj njega ja pauziram od Želje ili ga čak miniram. Proći će i njegovo a Željo ostaje. Pustiti ga da radi a nadgrađivati upravu. To je rješenje dok on ne zasrere. Nisam pobornik da ga sad iz inata miniram na sve načine i da Želju bacim na samo dno da bi se on povukao. On ako je to radio ja neću inače sam isti on, a nisam.
:palacgore:

Baš. Ono ako nisam vlast, Željo me ne interesuje. Takvi su zlo, nebitno ime i prezime. I jel' za uprave, terena, tribine...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 6:52 pm

Dokle je sa Žalbom prema CAS-u, je l' se Savez očitovao prema njima kako bi proces "uobičajenog postupka" otpočeo od strane tri ili više sudija, jer CAS je u dostavljenom pismu zahtijevao očitovanje Saveza u vezi s kompletnim slučajem neizdavanja licence za evropska takmičenja, a za očitovanje NS/FS BiH ima rok od 20 dana.

Prošlo je gospodo 20 dana od 28.06.2019.

Zna li neko više informacija o ovome?
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 7:39 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:28 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:42 pm

Buraz po cemu nigdje veze, na osnovu cega su to Zec i Dado zasluzili sa ih raja podrzi vise. On mjesta u Zelji nemaju. Dado nije bio ni standardni u MDK i Amar njega dovede. Amara gotivim ali ovo sto i on radi nije ok...zasto nije doveo beka da valja, stopera pa eto i napadaca?

Volio bi da mi samo neko objasni sljedece:

E. Zec ugovor na 3 godine
P. Bojo ugovor na 2 godine

Po kojem kriteriju je Zec dobio ugovor na ovaj period?
Po procjeni babuke manangera se daju ugovori.Jel to sporis njegovu odluku?
Za ono sto je na instagramu kritikovao bivsu upravu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 8:04 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jul 22, 2019 5:36 pm
Evo da i ja dam neke komentare. Prvo malo o upravi i nedostacima koje je @fanzi spominjao. Trba stalno ukazivati na te stvari. Treba biti konstruktivan i napominjati i davati prijedloge ali i pomagati. Opet ću ponoviti nije rješenje u drastičnim promjenama nego fino se organizovati i predložiti ljude u skupštinu. Statu koji je donesen u doba Misketa je sad postao protivnik ljudima koji navodno nisu Amarovi (ja to ne gledam tako al eto samo govorim). Ja kad sam kritikovao taj dio statuta i svađao se skoro svi podržavali. Uprava bira skupštinu. I treba nalaziti nova rješenjao promjeni statuta koja će dovesti najbolje ljudeu skuptšinu. Treba pomoći. Ovi ljudi u upravi nisu zlo svi. Treba uočiti koji su loši i smijeniti ih i dovesti bolje. TO je ralzog zbog kojeg ne podržavam bivše u odnosu prema klubu. Ako AMar ili bilo ko nije pomagao klub dok ste vi bili tu ne trebate se i vi isto ponašati. Trebamo napraviti sistem gdje su svi uključeni i svi kontrolišu rad kroz sovje ljude u skupštini i upravi. Treba preko ovog plavog radija i 1921.ba (ogromna kirtika uredniku što je onog indijanca od novinara doveo u emisiju. Onakvima treba tarabu staviti na ulaz u stadion a ne ga zvati. ) pitati nadležne direktno za neke stvari ali i pomoći im treba.
Amar je drugo. On je trener i on kad ne bude zadovoljavao dati mu otkaz. Tražio sam i malte ne ovdje molio i kumio da pustimo Adžema da radi, a mi ga popljuvali da je čovjek morao odustati. Ja ne mijenjam mišljenje. Zbog dobobiti mog Želje treba nam kontinuitet u radu trenera tako da se ne slažem da Amar leti po svaku cijenu radi par loših rezultata ili radi neosvajanja titule. Znam da nije zaslužio povjerenje zbog bezobrazluka ali moramo napokon skontati da kontinuitet donosi rezultate. Kao što sam govorio da moramo istrpiti par godina i stvarati ekiipu i sad to mislim. Tad nije ni MIske imao strpljenja radi nas jer smo htjeli sve i odmah pa je i on najavljivao.
Sad malo o tekmi. PO meni dosta bolje nego prošle godine. Imamo glavu i rep. Fali nam pritisak. Nismo ga napravili. Znam da se očekivao pred kraj kad smo ostali bez igrača ali nismo ga napravili ni u toku tekme a trebali smo bar jednom. Mislim na pravi pritisak. Imali smo neki blagi jalovi sve vrijeme.
Sad o igračima. Erić pojačanje. Bekovi do centaršuta dobri a onda užas živi. Krila isto. I jedan i drugi. Veseli malo konkretniji jer je izvukao žuti i imao jedan dobar šut kad je bio sa loptom. Zec je skoro svaki put imao loše rješenje osim u dvije situacije kad je iz prve ili nakon primanja šutirao ali loše. Ostali potezi su im bili ili gubitak lopte ili loše rješenje. Poslije bekova a u rangu krila najgori po meni Krpić. Molio sam Boga da ode negdje na pauzi tj da ga prodamo. Mi preko njega ne možemo graditi napad. TO je ključ naše jalovosti. Napadač mora graditi napad kod bunkera. Sad ćete se smijeati ali Mujaga to radi bolje od njega deset puta. Kao trudi se on ali ako je ne dobije na pladnju nema od Krpića ništa a teško će je dobiti kad je bunker. Zato ne daje golove. Onda po meni Bogi isto. Unosio je nemir nekim glupim dodavanjima, ali ostalo je bio ok. Najbolji po meni je bio vezni red i Kemo. Odlično su radili svoj dio posla. Naprave višak ali uvijek neko od pobrojanih zajebe i iz tih zajeba su morali stizati i vući igrače Borca da ne bude kontra. Platio je Bojo. Meša nema snage ali je zamijenjen na vakat. Ovo je moje mišljenje. Možda griješim ali sigruno ne toliko da bi se pljuvali po inerciji Kemo, Dado i Meša od strane nekih ovdje samo zato što je to in.
Još par stvari. Nama treba desno krilo i to ljevak. Krilo sa principima dešnjaka imamo u Stani. Zec nije desno krilo. On je najbolji bio na lijevom krilu ili kao napadač kadnam treba kontra pa ga izbaciš. Kad bi na lijevom krilu mijenjao Veselog bio bi odličan. Tamo je igrao kod Adžema i bio mnogo bolji. Drago mi je da je Amar Zajma prebacio u napad. Tamo će biti mnogo bolji. O tome trubim kako je došao lik kod nas. Nadam se da će igrati mnogo bolje a djeluje mi bolje za sada. Ima karakteristike napadača a ne krila.

Pozdrav
Statut je usvojen 4.3.2015. godine i potpisao ga je tadašnji Predsjednik Skupštine Bakir Dautbašić. Predsjednik Kluba je bio Almir Gredić. Misimović tada nije imao nikakvu funkciju u Klubu. Ovo bi bilo samo...ispravak krivog navoda...što bi rekli političari.

Član 31. Statuta definiše način izbora članova Skupštine. http://media.fkzeljeznicar.ba/2015/04/S ... VI-PDF.pdf

Ne bih ulazio u meritum tog člana, ali u svakom slučaju Skupština ga može promijeniti isto tako kako su ga i izglasali.

30.1.2016. Jednoglasno je Vedran Vukotić izabran za predsjednika FK Željezničar, a potom su i Amar Bajramović, Kasim Imširović, Almir Hadžiosmanović, Mustafa Duraković, Mirsad Šukalo, prim.dr. Jasmin Kapetanović, Dejan Nikolić i Selim Babić jednoglasno izabrani za članove Upravnog odbora.

Nakon odabira predsjednika i članova Upravnog odbora, uslijedilo je biranje Nadzornog odbora. Ermin Pešto je predložio Senada Misimovića, Amara Spahića i Marka Dmitrovića. Delegati su jednoglasno odabrali pomenuti trojac za članove Nadzornog odbora.


Pozdrav.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pon jul 22, 2019 8:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 8:10 pm

Kako se zove sviju vam tamnoputi što je kod nas sad na probnom radu?
BTW. EVO ermin spreman za Mladost DK :11:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 8:30 pm

Četiri dana moj prijatelju da dobije upalu desnog testisa za utakmicom..
Ko ga yebe. I njega i Ramu..
Od sad pravit sastav bez njih dvojice i s takvim razmišljanjem ići u utakmicu.. A ako su slučajno spremni još bolje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 8:30 pm

AdmirA je napisao/la:
pon jul 22, 2019 8:10 pm
Kako se zove sviju vam tamnoputi što je kod nas sad na probnom radu?
BTW. EVO ermin spreman za Mladost DK :11:
Bio je ovaj.
Spoiler:
Abubakar Salifu nalazi se na probnom radu u FK Željezničar.

Ovaj fudbaler je imao priliku na današnjoj utakmici da ispuni očekivanja stručnog štaba FK Željezničar, na čelu sa Amarom Osimom.

Salifu igra na poziciji centralnog veznog. Visok je 178 cm, a do sada u svojoj karijeri je igrao za Accra Lions u Gani, gdje je i rođen.

Ostaje da vidimo da li će 21-godišnji fudbaler ispuniti očekivanja u najtrofejnijem klubu Bosne i Hercegovine.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 8:40 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 6:11 pm
Minjore je napisao/la:
pon jul 22, 2019 6:05 pm
6 mjesta za godisnju za Jug. Ako vam treba ili znate nekog kome treba javite mi. Samo ne predlazite one sto nemaju za karte a imaju za dande.
Brate imas bruku penzionera u Macchiatu pa mozda njima dati.
Ima u nas u Brezi par momčića skolaraca koji idu stalno pa možeš jednom od njih,naravno ako ti ostane!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 8:50 pm

Vječiti derbi između FK Željezničar i Sarajeva odigran je jučer i na regionalnom takmičenju PES 2019., koji se održao u JU Centar kulture i mladih Općine Centar Sarajevo.

Konačan rezultat je glasio 1:1. Dušan Hodžić je nakon izvođenja penala savladao Sinana Ramovića, dok je Enes Sipović bio bolji od Bojana Letića, pa su sarajevski rivali ovaj duel završili remijem.

U cilju promocije Esporta u BiH, prošlogodišnje takmičenje je bilo održano u Bužimu uz odličnu organizaciju domaćina i veliku podršku svih nivoa vlasti USK-a i Opštine Bužim, a ove godine se preselilo u Sarajevo.

Zna li neko jel se Ramovic ovdje povrijedio?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 9:02 pm

Vjerovatno je to taj potpis sto se spominje. Minjore da li je istina da se pored krila i stopera spominje odnosno trazi lijevi bek?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 9:10 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 6:34 pm
Ma bacena je prica za Dialibu i Stilu ali nekako sumnjam u to.
slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 200 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija