Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:40 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:38 pm
mula je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:24 pm
salle86 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:13 pm
Nedo Bog može šta i pokazati pa valja mu onda naći mjesto umjesto Alispahića ili Dade :)
Bezveze uzimate te igrače na zub i pravite poredenja s njima. Oni su na terenu idealni, kakvih pacijenata imamo na bekovima, desnom krilu, stoperima... Ni Krpic ništa bolje ne obavlja svoj posao, ali pokazuje neku borbenost pa mu se to progleda kroz prste. Po meni je vezna linija dobro odradila svoj posao i to je ono što me jedino čini sretnim nakon utakmice protiv Borca. Po prvi put nakon dugo vremena sam vidio da neko u veznoj liniji malo zadrzi loptu u nogama, stane na loptu, promjeni stranu i sl.
Najbolji igrač sredine terena na utakmici je bio Stojan Vranješ. To što su ljudi nanijetili da se brane je drugi par rukava. Poslije Stojana, Bojo je bio najbolji u sredini, ali je ispao i najgluplji (crveni karton). Hebote, pa njega i ne samo njega, jedan od sporijih igrača lige (Vranješ) pretrčava kao da se radi o kadetima.

Ljudi nam pustili sredinu terena i haj igrajte se, znamo da ne znate. Isti slučaj pitari naprave protiv Zrinjskog.
Stojan upropastio svaki napad Borca.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:42 pm

To što se neko ne vidi na terenu, bježi od lopte da ne pogriješi ne znači da dobro igra. Jovan je imao kikseva ko malo koji igrač ali je vazda imao m-da da traži loptu i nešto pokuša prema naprijed. Tad smo i izgledali opasni po protivnički gol, ovo sad je sve čajnoslu ako šta bude
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:42 pm

mula je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:35 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:27 pm
mula je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:24 pm


Bezveze uzimate te igrače na zub i pravite poredenja s njima. Oni su na terenu idealni, kakvih pacijenata imamo na bekovima, desnom krilu, stoperima... Ni Krpic ništa bolje ne obavlja svoj posao, ali pokazuje neku borbenost pa mu se to progleda kroz prste. Po meni je vezna linija dobro odradila svoj posao i to je ono što me jedino čini sretnim nakon utakmice protiv Borca. Po prvi put nakon dugo vremena sam vidio da neko u veznoj liniji malo zadrzi loptu u nogama, stane na loptu, promjeni stranu i sl.
Dado je igrac manje, nijednom nije ispratio svog covjeka. Nista nije pokazao tokom meca sa Borcem.
Ne znam zasto su se pojedinci navalili na Krpica pa momak pretrci ko citava ekipa. Za njega nema izgubljene lopte samo je problem sto nema ko da mu je da.
Ma niđe veze,
Pored onako loših bekova, Zeca, zamjerati nešta Sadikoviću je suludo. Krpić je i napravio njima kontru, gdje je Bojo dobio drugi žuti.
Buraz po cemu nigdje veze, na osnovu cega su to Zec i Dado zasluzili sa ih raja podrzi vise. On mjesta u Zelji nemaju. Dado nije bio ni standardni u MDK i Amar njega dovede. Amara gotivim ali ovo sto i on radi nije ok...zasto nije doveo beka da valja, stopera pa eto i napadaca?

Volio bi da mi samo neko objasni sljedece:

E. Zec ugovor na 3 godine
P. Bojo ugovor na 2 godine

Po kojem kriteriju je Zec dobio ugovor na ovaj period?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:44 pm

mula je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:27 pm
mula je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:24 pm
Bezveze uzimate te igrače na zub i pravite poredenja s njima. Oni su na terenu idealni, kakvih pacijenata imamo na bekovima, desnom krilu, stoperima... Ni Krpic ništa bolje ne obavlja svoj posao, ali pokazuje neku borbenost pa mu se to progleda kroz prste. Po meni je vezna linija dobro odradila svoj posao i to je ono što me jedino čini sretnim nakon utakmice protiv Borca. Po prvi put nakon dugo vremena sam vidio da neko u veznoj liniji malo zadrzi loptu u nogama, stane na loptu, promjeni stranu i sl.
Dado je igrac manje, nijednom nije ispratio svog covjeka. Nista nije pokazao tokom meca sa Borcem.
Ne znam zasto su se pojedinci navalili na Krpica pa momak pretrci ko citava ekipa. Za njega nema izgubljene lopte samo je problem sto nema ko da mu je da.
Ma niđe veze,
Pored onako loših bekova, Zeca, zamjerati nešta Sadikoviću je suludo. Krpić je i napravio njima kontru, gdje je Bojo dobio drugi žuti.
A to sto se igrac kao Krpic mora vratiti skoro na centar po loptu nije kriv taj sjajni vezni red? Dado je smijesan igrac, svaki duel gubi, jedino sto zna tu i tamo poslati koju dobru dugu loptu. Nas daleko najgori vezni igrac u ekipi. Odmah iza njega je Alispahic zbog toga sto je nespreman.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:50 pm

Da.

A šta su naši vrli srednjaci uradili? Šta oni nisu upropastili? I, ne samo oni, nego komplet ekipa.

Očito, da je Vranješ imao instrukcije od trenera, da uvijek šuta kada je u napadu, bolje i to, nego da pokuša bilo kakav rizičan pas. Rizičan pas (greška) bi ih dovela u situaciju da mi napravimo kontru, polukontru. Naravno, ni jednom nismo bili u situaciji da ih iskontriramo.

Levat Krunić je nadmudrio Amara. To je fakt, ali bolje da se o tome ne piše. Ovako ću i ja, kao i ostali kritikovati igrače.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:53 pm

Hajde Sinane!!!!!!!!!
slika
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:54 pm

Treba kritikovati igrace zasto da ne. To je skupina luzera dok ne dokazu suprotno.

Gledam Stanica dosao da se zagrijava on se grli sa igracem Borca...pa vodi ga kuci.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:56 pm

salle86 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:42 pm
To što se neko ne vidi na terenu, bježi od lopte da ne pogriješi ne znači da dobro igra. Jovan je imao kikseva ko malo koji igrač ali je vazda imao m-da da traži loptu i nešto pokuša prema naprijed. Tad smo i izgledali opasni po protivnički gol, ovo sad je sve čajnoslu ako šta bude
Baš tako. Mehmed se sakrivao cijeli meč. Bukvalno nigdje ga nije bilo.

To ja i kažem, nema para. Ok, nema. Igrat će Mehić, štedimo za sljedeću sezonu. Imat ćeš njeg afirmisanog, uštediš i kupiš pravo pojačanje. Ovako si dao pare za Alispahića, plačat ćeš Dadu i Asima iako nemaju nikakav učinak.

Kao eto bit ćemo bolji s njim. Jašta ćemo. Ovi sad se ne mogu za vrh boriti, a mislim da i Mehić može raditi ono što radi Dado. Mehmed mi je totalno bespotrebno doveden, em nespreman, em star, em poskup, em na 10 gdje imaš Sinana, gdje će igrat Ermin, gdje bi mogao igrati Mustafa, Dacić.
Ali jbg treba uvaliti jaranovog igrača.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:08 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:54 pm
Treba kritikovati igrace zasto da ne. To je skupina luzera dok ne dokazu suprotno.

Gledam Stanica dosao da se zagrijava on se grli sa igracem Borca...pa vodi ga kuci.
Da, ali treba kritikovati i trenera koji nije imao ideju kako da pobijedimo, kada je vidio da način na koji smo igrali 80 minuta ne daje rezultat. Je li mu možda palo na pamet, da mi njima pustimo loptu, da se malo uvučemo, da Zajmovića ubaci u 60., pa da preko tri brza igrača Veseli, Zaim, Zec pokušamo dati gol. U ekipi smo imali par igrača, koji znaju poslati dubinski pas (Alispahić, Dado, pa i Bogi...). Promijeni nešto tokom tekme, na taktičkom planu, a mi ko sivonje baci je na stranu i ubacuj do iznemoglosti. Zar nije mogao gurnuti i Kemu na centarfora, kada je vidio da niko loptu glavom ne može dotaći, ako je mislio na isti način igrati cijelu tekmu? Promjena ritma tekme, zafoliraj ih, kao ne znamo, uvuci se malo, pusti da pomisle kako oni znaju, a levati veći od nas. Osim borbenosti nismo ništa vidjeli. hebote, postaviš Zeca na postavljenu odbranu, da on nekog predribla...stvori prednost...podvali loptu. Ma, hajte molim vas.

Ponavljam. Levat Krunić, nadmudrio Amara.

Milion zašto?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:10 pm

U kakav smo se mi polozaj doveli da u drugom kolu sezone mi vec imamo prelomnu tacku hoce li klub krenuti na bolje ili nastaviti po starome.

Dvije naredne utakmice - bice svega.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:28 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:42 pm

Buraz po cemu nigdje veze, na osnovu cega su to Zec i Dado zasluzili sa ih raja podrzi vise. On mjesta u Zelji nemaju. Dado nije bio ni standardni u MDK i Amar njega dovede. Amara gotivim ali ovo sto i on radi nije ok...zasto nije doveo beka da valja, stopera pa eto i napadaca?

Volio bi da mi samo neko objasni sljedece:

E. Zec ugovor na 3 godine
P. Bojo ugovor na 2 godine

Po kojem kriteriju je Zec dobio ugovor na ovaj period?
Po procjeni babuke manangera se daju ugovori.Jel to sporis njegovu odluku?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:32 pm

CURVA je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:15 pm
AdmirA je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:53 pm
Hajde Sinane!!!!!!!!!
slika
valjda se nisu on Amar posvadjali ,garo ce ostati zadovoljio je -
Na gg pricaju da je poslat kuci "davni dana"?
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:32 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:28 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:42 pm

Buraz po cemu nigdje veze, na osnovu cega su to Zec i Dado zasluzili sa ih raja podrzi vise. On mjesta u Zelji nemaju. Dado nije bio ni standardni u MDK i Amar njega dovede. Amara gotivim ali ovo sto i on radi nije ok...zasto nije doveo beka da valja, stopera pa eto i napadaca?

Volio bi da mi samo neko objasni sljedece:

E. Zec ugovor na 3 godine
P. Bojo ugovor na 2 godine

Po kojem kriteriju je Zec dobio ugovor na ovaj period?
Po procjeni babuke manangera se daju ugovori.Jel to sporis njegovu odluku?
Isto tako po procjeni babuke Dado je igrac za prve postave a klupa u Mladosti, isto tako Curjuric nije dovoljno dobar za nas ali takodjer ni Lendric...zato je Alispahic full spreman i Krpa masinerija za golove.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:34 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:28 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:42 pm

Buraz po cemu nigdje veze, na osnovu cega su to Zec i Dado zasluzili sa ih raja podrzi vise. On mjesta u Zelji nemaju. Dado nije bio ni standardni u MDK i Amar njega dovede. Amara gotivim ali ovo sto i on radi nije ok...zasto nije doveo beka da valja, stopera pa eto i napadaca?

Volio bi da mi samo neko objasni sljedece:

E. Zec ugovor na 3 godine
P. Bojo ugovor na 2 godine

Po kojem kriteriju je Zec dobio ugovor na ovaj period?
Po procjeni babuke manangera se daju ugovori.Jel to sporis njegovu odluku?
Ma da mi je otac donio tu odluku ne slazem se. Bojo je trebao ugovor na 3godine minimalno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:37 pm

A da razmislite prije nego sto tako nesto napisete ?
Logicno je da ce prekaljen i star igrac koji i dalje nama valja potpisati bez problema na tri godine, dobro i njemu i nama, a da li bi Bojo bio nas igrac da je morao na tri godine potpisati, cisto sumnjam, kao sto nije ni onaj mali stoper htio duze od dvije godine.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon jul 22, 2019 4:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:37 pm

Premier je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:32 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:28 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:42 pm

Buraz po cemu nigdje veze, na osnovu cega su to Zec i Dado zasluzili sa ih raja podrzi vise. On mjesta u Zelji nemaju. Dado nije bio ni standardni u MDK i Amar njega dovede. Amara gotivim ali ovo sto i on radi nije ok...zasto nije doveo beka da valja, stopera pa eto i napadaca?

Volio bi da mi samo neko objasni sljedece:

E. Zec ugovor na 3 godine
P. Bojo ugovor na 2 godine

Po kojem kriteriju je Zec dobio ugovor na ovaj period?
Po procjeni babuke manangera se daju ugovori.Jel to sporis njegovu odluku?
Isto tako po procjeni babuke Dado je igrac za prve postave a klupa u Mladosti, isto tako Curjuric nije dovoljno dobar za nas ali takodjer ni Lendric...zato je Alispahic full spreman i Krpa masinerija za golove.
Brate ja mislim da jeste Krpic masina za golove ali mu je nema ko dati...protiv Borca je imao jednu korisnu loptu tj. Centarsut.
Nasi bekovi kao i krila u 90min samo jedan centarsut.

Dado je igrac manje i to se iz aviona vidi, Dado nijednu akciju n3 isprati do kraja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:38 pm

Dajte ljudi malo objektivnosti. Bojo bi sto se tice struke bio potpisan na 5 godina, momak je trazio na dvije i bio istrajan u tome. Ilic sto je bio na probi, stoper, Amar ga htio potpisati na 3 godine, on zahtjevao na 2 i zato se nije dogovorilo.
U Kaknju ne vidim nikakav drugi scenariji osim 3 boda za Zelju!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:40 pm

Jucer gledao pripremnu Gorazda, ne bi da ispadam hejter al Zeric meda nije mogao protiv jedne Stupcanice iz Olova. Trudio se letio al nista konkretno nije uradio za 60 minuta, a i kazu domacini da se bunio posudbi u Gorazde al mu je Osim naredio. Ahmed Hasanovic igrao zadnjih 30tak minuta nije primio lopte nit ista uradio, btw cuo sam i njegovu stranu price za odlazak u Sarajevo, davali mu mi 300 on odbio javilo se Sarajevo kroz par dana 1500 mu dali potpisao. Jedini vrijedan spomena je brat od Tatara sto je dosao takodjer na posudbu skolovan ubrzava igru, voli kombinovat al nije ni tolko mlad 23 godine
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:43 pm

Without Club
since: Jul 1, 2019

:r :kafa: Bože pomozi
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:46 pm

AdmirA je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:43 pm
Without Club
since: Jul 1, 2019

:r :kafa: Bože pomozi
???
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], TheBlue i 263 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija