Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:31 am

Dajte nam anketu koje pojacanje hocemo :D zivjela lobotomija !
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:32 am

Sajo na kojem jeziku ti sujes kad gledas Zelju ?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:53 am

Paprika je napisao/la:
pon jul 22, 2019 2:32 am
Sajo na kojem jeziku ti sujes kad gledas Zelju ?
80 % bosanski, 10 % svedski, 10 % engleski. Ponekad tu i ubacim neku spansku psovku.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 4:47 am

Trenutno je najbitnije da se dogovorimo kome cemo zvizdati, a kome necemo....Poslije cemo lako...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 8:34 am

Ujko je napisao/la:
pon jul 22, 2019 4:47 am
Trenutno je najbitnije da se dogovorimo kome cemo zvizdati, a kome necemo....Poslije cemo lako...
Treba biti mangup!!!!! I na tribinama i na terenu.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 8:35 am

Može li se predložiti Upravi da se ne koriste ježevi u prvenstvenim utakmicama. Fakat je gužva bila, a još zakasnio 15 min na utakmicu, a da napomenem da sam u 20:15 kupio kartu???
 
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 9:05 am

fcz je napisao/la:
ned jul 21, 2019 8:52 pm
El_Nino je napisao/la:
ned jul 21, 2019 8:49 pm
Meni Zrinjski izgleda bolje iako su zijanili.
Sarajevo se bukvalno branilo i igralo na kontre i dobro su to radili što jes jes.
S kombinovanim timom klepe najveceg (jedinog) konkurenta za titulu a mi se i dalje tjesimo da nisu nista posebno... Nisu bili nista posebno ni kad su nam hladno strpali tricu na Grbavici.
Prestanimo se tjesiti i suocimo se s cinjenicama; puno su oni blizi jednom Dinamu nego sto smo mi njima i ta ce razlika bivati sve veca. Mozda smo iz istog grada i igramo u istoj ligi ali nismo isti nivo, ni po ambicijama ni po realnim dometima.
Upravo tako. Slažem se. Nemojte se zavaravati da smo podjednaki s njima.
Zrinski je puno bolji od nas, a pogotovo Sarajevo. Ljudi imaju na svakoj poziciji po jednog igrača koji može adekvatno odgovoriti. Mi se jedva krpimo na svakoj poziciji, da se nije Bogi oporavio bili bi prinuđeni da centralnog veznog stavljamo na stopera. Treba biti realan i postaviti sebi realne ciljeve, a to je izlazak u Evropu i ako nas sreća posluži da u Kupu što dalje doguramo.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 9:22 am

Na početku utakmice, zašto nije odata pošta Čali?
Ništa manji navijač od Aketa rahmetli, Mirze, Čate...
OK, znam da je jug skandirao, ali šta je Klub uradio?
Da li je na vidboardu bila Čalina slika?

Mnogo navijača je zadužilo Želju.
Međutim, neki drugi ljudi su legende i sjetimo ih se, oni što provedu ponekad samo sezonu.
Klub je u prošlosti uglavnom udovoljavao onima koji su imali koristi od njega.

Tužno Bgm.
Žao mi je što je ograđen dio prema zapadu na jugu ispod reflektora. Tu su sjedili moji preci, pa sad lutam po tribinama dok ne nađem neko novo mjesto.

Primjetio sam i da infrastruktura propada. Korov je na jugu ponovo. Ograda koja dijeli jug od šumarka iznad njega poderana. Zaštitne mreže na južnoj tribini vise i na jednom mjestu otkinute.

Sebi ne mogu objasniti kako grupa koju bi zvali Senad i drugi mogu dozvoliti i gledati propadanje. Ako ne krene rezultat, iz ove propasti mogu doći samo poniženja.
Jbt, hiljadu puta su me ljudi uvrijedili. Ne znam koliko puta sam imao svježih startova zbog Želje. Ne znam koliko puta sam rekao sebi da ću dan započeti zanimanjem za Želju koliko u novinama imam šta pročitat o utakmici i to je to. Prestat čitat forume, sranja... Posvađam se s ljudima, pa se opet pomirim i u krug.

I opet se vratim...

Hvala Bogu dok imam kome i dok imam kad, ali bih volio da je sve puno drugačije.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 9:41 am

Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 9:57 am

Zeljo je napisao/la:
pon jul 22, 2019 9:41 am
Ja, i?
Kako "ja, i?"? Pa ovo je sramotan podatak!!! Adnane Guso, kradljivce lopti, neka te onaj koji te je doveo placa.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 10:04 am

Curva bratice, dobro jutro ti zelim... ima li sta od onih odgovora 😝
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 10:05 am

doveo ga Željo i plaća ga Željo. u čemu je problem?
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 10:06 am

Lagano i sigurno postajemo prosjek naše lige. Iskreno ne vjerujem da će se nešto promijeniti po tom pitanju u skorije vrijeme. Organizaciono smo u nivou prosjeka naše lige. Nekada će opet biti dobra ekipa i igrače dobar fudbal ali stvari oko administracije i ustroja kluba će nas kostati mnogo više od svega drugog. Ponašamo se tako kao ekipa kojoj je ok uzeti bod kući protiv borca, ko je za to kriv ne znam ali neće biti onda ni čudo da nam neko izbije bodove neka ekipa mladosti ili neko slican.
Dosta kontradiktorna izjava Amara da je mladost pokazala velezu rqzliku izmedju prve i premijer lige a ne spominje da smo mi trebali borcu tako nešto pokazati. Ne kontam ni to razmisljanje. Nisam optimista ne izgleda mi dobro ovo u kom se smjeru kreće klub i to od ljudi koji su došli u tonu znamo šta je i kako se vodi klub i znamo uzimati titule, za sada nema ništa ni od jednog ni od drugog. Po meni je pitanje samo koliko je duboka dubioza i koliko će biti duboka za klub nekada u budućnosti jer je bar to jasno nikakve odgovornosti i savjesnog vođenja kluba nema, ne postoji kada smo mi u pitanju.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 10:07 am

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:26 pm
ide potpis ili dva u sljedecih tri cetri mjeseca sigurno mozda i do kraja godine.
Hehheh... provala :rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 10:13 am

Pile i Fanzi :palacgore:
Zadnja izmjena: El_Nino, dana/u pon jul 22, 2019 10:13 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 10:13 am

pile87 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 10:06 am
Lagano i sigurno postajemo prosjek naše lige. Iskreno ne vjerujem da će se nešto promijeniti po tom pitanju u skorije vrijeme. Organizaciono smo u nivou prosjeka naše lige. Nekada će opet biti dobra ekipa i igrače dobar fudbal ali stvari oko administracije i ustroja kluba će nas kostati mnogo više od svega drugog. Ponašamo se tako kao ekipa kojoj je ok uzeti bod kući protiv borca, ko je za to kriv ne znam ali neće biti onda ni čudo da nam neko izbije bodove neka ekipa mladosti ili neko slican.
Dosta kontradiktorna izjava Amara da je mladost pokazala velezu rqzliku izmedju prve i premijer lige a ne spominje da smo mi trebali borcu tako nešto pokazati. Ne kontam ni to razmisljanje. Nisam optimista ne izgleda mi dobro ovo u kom se smjeru kreće klub i to od ljudi koji su došli u tonu znamo šta je i kako se vodi klub i znamo uzimati titule, za sada nema ništa ni od jednog ni od drugog. Po meni je pitanje samo koliko je duboka dubioza i koliko će biti duboka za klub nekada u budućnosti jer je bar to jasno nikakve odgovornosti i savjesnog vođenja kluba nema, ne postoji kada smo mi u pitanju.
Lijepo je kad napišeš šta...
Podsjetiš da bruku ljudi fali.
A znam da se svi jednako sikiramo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 10:15 am

Ma on je tu svo vrijeme.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 10:16 am

Fanzi je napisao/la:
pon jul 22, 2019 9:22 am
Na početku utakmice, zašto nije odata pošta Čali?
Ništa manji navijač od Aketa rahmetli, Mirze, Čate...
OK, znam da je jug skandirao, ali šta je Klub uradio?
Da li je na vidboardu bila Čalina slika?

Mnogo navijača je zadužilo Želju.
Međutim, neki drugi ljudi su legende i sjetimo ih se, oni što provedu ponekad samo sezonu.
Klub je u prošlosti uglavnom udovoljavao onima koji su imali koristi od njega.

Tužno Bgm.
Žao mi je što je ograđen dio prema zapadu na jugu ispod reflektora. Tu su sjedili moji preci, pa sad lutam po tribinama dok ne nađem neko novo mjesto.

Primjetio sam i da infrastruktura propada. Korov je na jugu ponovo. Ograda koja dijeli jug od šumarka iznad njega poderana. Zaštitne mreže na južnoj tribini vise i na jednom mjestu otkinute.

Sebi ne mogu objasniti kako grupa koju bi zvali Senad i drugi mogu dozvoliti i gledati propadanje. Ako ne krene rezultat, iz ove propasti mogu doći samo poniženja.
Jbt, hiljadu puta su me ljudi uvrijedili. Ne znam koliko puta sam imao svježih startova zbog Želje. Ne znam koliko puta sam rekao sebi da ću dan započeti zanimanjem za Želju koliko u novinama imam šta pročitat o utakmici i to je to. Prestat čitat forume, sranja... Posvađam se s ljudima, pa se opet pomirim i u krug.

I opet se vratim...

Hvala Bogu dok imam kome i dok imam kad, ali bih volio da je sve puno drugačije.
:klanjase2:

Ovako nekako razmišlja ili bi trebao svaki pravi navijač koji od kluba neće ništa a daje mu sve (koliko može).

Meni iskreno mnoge stvari nisu jasne. Neke jesu mada nemam ni neke dokaze za to sem rekla kazala. Nije mi jasno kako neko ko može biti neki faktor (ima novac, veze, zaleđinu i sl) a sebe svrstava u zaluđenike, može gledati sve loše i ništa ne uraditi da na to makar ukaže. Ako ne može primjeniti. U ovoj državi niko neće da bude je-ena opozicija. Da ne uzima svoj dio kolača na štetu (ovde kluba) već da "ostane gladan" ali da kritikuje, da ukazuje. Da bude korektivni faktor vlastodršcima.
Jesmo li toliko kao društvo potonuli da nas samo zanima vlast. Da je samo bitno biti prvi, da nikog više ne zanima "drugo mjesto". Nekad je bar bila čast "igrati finale, biti drugi". Danas poniženje.
Žao mi je zaista što poredim te dvije stvari (i sam potičem iz IB i izgubio sam oca tad) ali nikad mi nije bilo jasno kako desetine, stotine ljudi nijemo posmatraju kako ih 5-6 ljudi vodi na strijeljanje i niko da pokuša nešto. Ista stvar. Desetine, stotine, hiljade onih koji se kunu u Želju, kojima je drago otići na utakmicu ili bar na rezultatima vidjeti koliko je odigrao, da niko živ nema volju da makar osudi loše, ako već ne može uticati na to. Da pokrene masu. Indolentnost.
Kaže jedna pjesma "ja ne volim riječima već srcem"...de nekad i riječima pokaži, makar svaki deseti put.
Ništa moj Željo ti nemaš od toga što ja tebe toliko volim, što svako ko me zna prva koju samnom progovori bude o tebi...ništa ako te ja volim iz toplog doma ispred TV ekrana...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 10:29 am

@sale86
Pokusali su.Pa i ono obracanje skupstini je koliko sam mogao da skontam bilo u tom pravcu.
I kako je proslo?
Imas isto tako i na forumima tu situaciju kada se spomenu bivsi odnosno njihov rad,odmah se to doceka na noz.
Prozivaju se ljudi koji to iznesu.
Evo imas najsvjeziji primjer onog sahmat od juce.....
Kada mu kazes da napise koji su to interesi nas(mene),ono zasuti......
Tako se vrti u krug.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija