Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:26 pm

ide potpis ili dva u sljedecih tri cetri mjeseca sigurno mozda i do kraja godine.
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:30 pm

Premier je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:17 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:01 pm
https://m.youtube.com/watch?time_contin ... bF_cWd50NA ako je bilo ko planirao zvizdati i sa tribina psovati ovom momku, nemojmo zbog anam onih cigana kojima je kompleks nabio za cijeli zivot.

Ivan Lendric je jedan od nas!
Kompleks za sva vremena, pitari ti puse i pusit ce za sva vremena Ivane!!
Pobjedu svog kluba slave psovanjem naseg bivseg igraca, receno koliko im znaci..
Ma Željo je institucija za njih sviju, džaba im sve. Mi smo Klub, mi smo snaga. A Lendra je to odmah provalio. Jest da nas je u zadnje vrijeme malo stalo, imamo nekih unutrašnjih turbulencija, ali konsolidovaćemo se mi uskoro, zahuktaće opet plava mašina, staćemo opet svi zajedno, rame uz rame ko jedan, sve će da grmi, biće Željo opet šampion!!!
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:33 pm

Drmex1987 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:18 pm
sodom1 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:15 pm
Kazu napretka u igri na osnovu prosle sezone ima , ako nista borbenost je tu
Ima definitivno, sinoć je presudio crveni i par idiotskih odluka sudije koje su unervozile igrače.
Onaj slobodnjak kad je alispahic dobio zuti sramota isto tako covjek stevanovica odvali laktom i na kraju stevanovic zuti dobije
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:37 pm

Meha87 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:33 pm
Drmex1987 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:18 pm
sodom1 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:15 pm
Kazu napretka u igri na osnovu prosle sezone ima , ako nista borbenost je tu
Ima definitivno, sinoć je presudio crveni i par idiotskih odluka sudije koje su unervozile igrače.
Onaj slobodnjak kad je alispahic dobio zuti sramota isto tako covjek stevanovica odvali laktom i na kraju stevanovic zuti dobije
Sudije su postale prebezobrazne na grbavici, to je više postalo indikativno, ne može biti slučajno. Tako iritiraju publiku i unose nervozu u igru, nevjerovatno, a sve nekim sitnim glupostima.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:47 pm

Najveca tuga je sto smo mi previse indolentni prema sudijama.
Gledam sinoc sudija nas sakati a mi navijaci sutimo, umjesto da mu u 20 minuti skacemo na vrat mi sutimp do kraja utakmice na sve odluke.
Bit ce ovo teska sezona, nama treba klasicni plej kojo ce podvaliti loptu, igra prekp krila nam je prevazidjena i procitana.
Moramo poceti igrati kroz sredinu to je neminovnost
Alea iacta est!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:56 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:49 pm
Ocekujte jedan potpis sljedece sedmice.
Najbolji potpis bi bio raskid ugovora sa Dadom.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 12:14 am

Najbolje bi bilo kad bi vise igrali kroz sredinu, i vise suteva sa distance. Ova igra iz 2000-te vise proucena. A da imamo dobre krilne igrace i bekove koji znaju centrirati mozda bi i bilo rezultata.
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 12:16 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jul 21, 2019 8:44 pm
fcz je napisao/la:
ned jul 21, 2019 8:42 pm
CURVA je napisao/la:
ned jul 21, 2019 8:31 pm


Na glupa pitanja nema odgovora,ali posto si navalio a malo da razmislis mogao bi sam skontati .Neko ko je punio 9 puta vitrine puniti ce opet abd a ovi sto nikad nisu nece nikad da im das jos 20 godina nebi uspjeli.
Nece on na ovaj nacin vise ni otvoriti vitrine a kamo li nesto staviti u njih. U gradu/ligi se pojavio novi serif, velike pare su jedini sredstvo kojim bi se nekad ponovo mogli izboriti za vrh a s trenutnom politikom mozemo zaboraviti na bilo kakvu ozbiljnu lovu.
Vecina nas je izjasnila da smo protiv nekog investitora prema tome to ne treba ni ocekivati.
Mislim da smo debelo pogriješili,svi veliki klubovi imaju investitore koje ulažu u klub pa zašto nebi i Željo .Bilo bi više love u igri a i sigurno bi imali bolje igrače,doći će vrijeme kada ćemo morati tražiti investitora jer ovako više ne ide krpimo se i vrtimo u krug.Prolaze ona vremena kada se moglo ovako uzdizati....
Zadnja izmjena: ZeljinManijak, dana/u pon jul 22, 2019 12:24 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 12:22 am

Idemo po 3 bobe protiv Mladosti i onda derbi sa Zrinjskim.
Treba fer docekati Lendrica, dao je dosta klubu i klub je njemu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 12:27 am

Mi kad bi dobili sljedece dvije mislim da bi bili prvaci svemira a recimo kad bi trecu kiksali bilo bi ispadamo iz lige.
Treba Lendricu jebati mater a ne docekati ga, ustvari ne treba mu nista, dobijao je podrsku kad je igrao za nas klub i kad ga nije islo i kada jeste, sada je u drugom klubu i ne vidim razlog zbog cega bi ga docekali nesto posebno.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 12:31 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pon jul 22, 2019 12:27 am
Mi kad bi dobili sljedece dvije mislim da bi bili prvaci svemira a recimo kad bi trecu kiksali bilo bi ispadamo iz lige.
Treba Lendricu jebati mater a ne docekati ga, ustvari ne treba mu nista, dobijao je podrsku kad je igrao za nas klub i kad ga nije islo i kada jeste, sada je u drugom klubu i ne vidim razlog zbog cega bi ga docekali nesto posebno.
Zato sto je ispao fer i sto je uvijek dao 100% za nas klub. Zato sto je ispao veci covjek od tzv. Legendi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 12:42 am

Paprika je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:03 pm
Bitno da je svaki od igraca uredno stori objavio ili sliku a to sto su picketine nikom nista...
Isto sam primjetio. To objave po fb, Instagramu. Ja samo ne znam kakvi su to mozgovi pa ih nije stid stavljati slike utakmica gdje nisu ništa (posebno) pokazali. Haman haj što nas lažu ali i sami sebe počeli, umislili valjda da je Borac Real pa im dosta i bod.
Koji duduci da te Bog mili sačuva, igrači koji ne zaslužuju ni 20% podrške ovih navijača, najboljih u državi. Da su nas istom nivou, ligu bi osvajali u decembru
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 12:48 am

Kad nismo Stojanu zvizdali, nije ni Lendric zasluzio da mu se zvizdi, puno je vise dao od mnogih bivsih igraca!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 12:55 am

sahmat je napisao/la:
pon jul 22, 2019 12:48 am
Kad nismo Stojanu zvizdali, nije ni Lendric zasluzio da mu se zvizdi, puno je vise dao od mnogih bivsih igraca!
Lendra je 100% zeljovac. Da nam je bio pozeljan lahko bi se dogovorili.. otiso covjek da uzima lovu, blizu Dalmacija itd. Vecinom igracima Zeljo ostaje u lijepom sjecanju, imamo taj duh navijace Grbavicu. Sta to ima politicki Zrinjski.. njihovi bivsi igraci i zaborave da su igrali da njih.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 12:58 am

Charlie Sheen je napisao/la:
pon jul 22, 2019 12:27 am
Mi kad bi dobili sljedece dvije mislim da bi bili prvaci svemira a recimo kad bi trecu kiksali bilo bi ispadamo iz lige.
Treba Lendricu jebati mater a ne docekati ga, ustvari ne treba mu nista, dobijao je podrsku kad je igrao za nas klub i kad ga nije islo i kada jeste, sada je u drugom klubu i ne vidim razlog zbog cega bi ga docekali nesto posebno.
Daj navedi bar jedan dovoljno dobar razlog da mu psujemo mater?
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 1:11 am

cipiripi je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:47 pm
Najveca tuga je sto smo mi previse indolentni prema sudijama.
Gledam sinoc sudija nas sakati a mi navijaci sutimo, umjesto da mu u 20 minuti skacemo na vrat mi sutimp do kraja utakmice na sve odluke.
Bit ce ovo teska sezona, nama treba klasicni plej kojo ce podvaliti loptu, igra prekp krila nam je prevazidjena i procitana.
Moramo poceti igrati kroz sredinu to je neminovnost
Kada smo najvise pritiskali sudija je isao u kontru,ali hajde nismo pobjedili opleti po svima ostalim. Ono nase. Kad nas bas zakinu onda se svi bune nesto.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 1:52 am

Molim te Boze podari kakvo zahladjenje u subotu al bez kise. Ko ce na suncu opet se cvariti na onoj tribini..
P.s. sreca pa imam veliku nosinu pa raji napravim hlad kad stanem blize suncu :lol:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:18 am

Steta zbog crvenog kartona Boje jer treba nam kontinuitet neki. I da igrace ne dijelimo po tome jel namjerno dobio crveni da ne igra u kaknju, jel ovaj lazirao povredu, jel onaj lazirao. Pustimo sš da radi svoj posao i vjerujmo njima.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:28 am

Minjore je napisao/la:
pon jul 22, 2019 2:18 am
Steta zbog crvenog kartona Boje jer treba nam kontinuitet neki. I da igrace ne dijelimo po tome jel namjerno dobio crveni da ne igra u kaknju, jel ovaj lazirao povredu, jel onaj lazirao. Pustimo sš da radi svoj posao i vjerujmo njima.
Ti nam eto reci. Mi vjerujemo plavoj porodici ako on kaze da je laziro onda je laziro. I tekme preskakao zbog havera u fejsu. A to sto su se razbili uoci proslog vikenda u fejsu pojedini to ne spominje. Zec koliko je popio dobro da se za njega nije igrao memorijalni turnir.
Hemija u timu 0. Dosta su navijaci krivi sa zlim jezicima. Nego, amar zgroznut sa pavicem i asimom. Ocekivati je stanica i mustafu u kaknju.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:29 am

A sto bi se inace zvizdalo tipa Vranjesu, Lendricu.. sta su to oni tako lose naprimjer uradili? Pa eto i Curjuricu? I ako je Curjuric najvise "srao" u medijimi, opet ja ne vidim razloga. Igrali su ti, neki su dobro uradili svoj posao neko manje i sad su na drugom mjestu zaradjuju hljeb. Fakat ne razumijem neke ljude. Eh sad drugo je da dodje igrac koji je yebavao po medijama ili tipa otisao u Sarajevo ili odyebo nas i otisao direktno za drugi top klub.. Suma sumarum, vise je zasluzijo broj 11 da mu se zvizdi nego ijedan igrac trenutno bivsi u Zelji. Na kakav hinjski nacin je otisao i zbog kakvog motiva da bi se kasnije podvio rep i dosao "kuci".

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija